W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
#10884
No i widzisz kobieto z Gdańska, masz tu już przynajmniej dwóch czytaczy :D Się smaruj, relacje dawaj a my będziemy Ci kibicować :)
Po tych fotkach, to ja za wiele nie mogę powiedzieć, wstępu brak w sensie jak tam było na początku. Dlatego tylko się nie wypowiedziałam.
Chociaż dobra, mogę słowo rzec - nóżki Waćpanny niczego sobie som :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#10897
No ja też przeglądam wątek :) Jakiś komentarz do zdjęć zawsze jest wskazany :) Bo jak dla mnie to nóżki super wyglądają :)

Co do proderminy to mam wieści, że prawdopodobnie zagości u nas na stałe - pierwsza testowa partia proderminy została sprzedana i największe hurtownie w Polsce są zaopatrzone w ten surowiec.
#10902
Basieńko ja naprawdę to wszystko rozumiem, tylko zrozumcie również mnie - brak odzewu odebrałam jako brak zainteresowania tą metodą leczenia ;) więc myślałam że nie ma dla kogo pisać, już się poprawię bo jak się okazało, źle zinterpretowałam odbiór ;) buziaki
#10903
Ja też czytam i to bardzo uwaznie, jestem zainteresowana twoim leczeniem. Pisz zawsze jak tylko masz jakieś wnioski. Beda pomocne dla innych. a nogi wygladaja super trzymaj tak dalej. Powodzenia życzę. :)

Widzisz jak zdopingowałas wszystkich do wypowiedziw tym temacie. xd

Jeszcze jedno jak byłby ktos zainteresowany zakupem maści z proderminą i miałby trudnosci,to w moim miescie istnieje tak możliwość. Polecam aptekę w Koninie, są bardzo otwarci na takie zamówienia. Obecnie zrealizowałam recepty z proderminą. :)

Apteka "Konwalia"
mgr Ewa Czerwinska
62-502 Konin
ul. Konwaliowa 14

W razie trudnosci prosze o kontakt ze mna na PW :)
#10992
W związku,że wkradł sie błąd wstawiam nazwę innej apteki, która w ostanim czasie realizowała dla mnie recepty na bazie proderminy

Apteka "Familijna"
62-500 Konin
u. Koscielna 3
telef. 632441640