Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

pytanie?

Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.

pytanie?

Postprzez never 6 lis 2012, o 14:16

Czy moge ubiegac sie o jakikolwiek stopien niepełnosprawnosci majac łuszczyce?
never
Świeżak

Reklama

Re: pytanie?

Postprzez Basieńka44 6 lis 2012, o 14:25

A masz tylko łuszczyce????????????????/
jaką i gdzie???
zawsze można pytanie czy dostaniesz
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez never 6 lis 2012, o 14:28

w tej chwili głownie na glowie... na ciele udalo sie zaleczyc sa jeszcze male plamki ale jest duzo lepiej niz bylo.
never
Świeżak

Postprzez antonia 6 lis 2012, o 15:19

Czy przez to, że masz łuskę we włosach czujesz się niepełnosprawny? :crazy: :nomnom:
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez never 6 lis 2012, o 22:06

nie mogę pracowac w niektórych zawodach...
słyszałem ze mozna dostac na łuszczyce kwitek z niepełnosprawność w stopniu lekkim, wiec chcialem sie dowiedziec czy ktos z was wie cos wiecej w tym temacie? moze ktos z was ma taki kwitek?
never
Świeżak

Postprzez antonia 6 lis 2012, o 23:56

never napisał(a):nie mogę pracowac w niektórych zawodach...

Można się postarać o pracę w innym zawodzie ;)
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez Olaf 7 lis 2012, o 04:00

Ja np nie narzekam , mam ja na głównie , na twarzy (2 plamki) itd. a pracuje na kuchni z francuzem ktory ma na twarzy, głównie, łokciach, nawet miedzy palcami i gotuje ludziom wiec jaki zawód może Cię dyskwalifikować? jeżeli nie żywieniówka ,a skoro takowa nie jest, pracować możesz wszędzie :)
Olaf
Poszukiwacz

Postprzez szater 8 lis 2012, o 13:05

Na samą łuszczyce i to stopnia lekkiego-tak wynika z objawów nie otrzymasz nawet zasiłku pielegnacyjnego,renty ani stopnia niepełnosprawnosci. O przyjęciu do pracy w danym zawodzie decyduje lekarz medycyny pracy i to on bierze na siebie odpowiedzialnosc za to co podpisuje,przy tak lekkiej łuszczycy smiało możesz wykonywac wiekszosc zawodów.

Pizot14 jezeli sytuacja jest taka jak opisujes to tez jest to nie zgodne z prawem,lekarz medycyny pracy który wystawił zaswiadczenie owemu francuzowi-
-albo wystawił je bez badania
-kolega francuz nie ma zadnych zaswiadczen-pracuje na czarno
-został pouczony w jaki sposób moze wykonywac prace w kuchni-konieczne rekawiczki,bezwzglednie!-
Jezeli bedzie miał szczescie i Sanepid go nie skontroluje to nadal bedzie pracował.Nie wyobrazam sobie aby ktos ze zmianami na rekach...bez rekawiczek( a tak zapewne jest) robił cokolwiek z żywnoscią-chociażby mieszał mielone,sałatki..itp
z tego co sie orentuje przy duzych zmaianach na dłoniach lekarze nie wydają dopuszczen do pracy z żywnoscia.
szater
Doradca

Postprzez Olaf 9 lis 2012, o 01:22

Wiesz jestem w Luxemburgu i tam sa calkiem inne prawa, moze dlatego bo tam sanepid nie istnieje, jest cos takiego jak kontrola jakosci kuchni czy jakos tak ale normalnie z szefek kuchni rozmawiaja i nic z tego powodu nie ma i pracuje caly czas, a co do mieszania salatek czy mielonego to nigdzie na swiecie nie mozna wsadziic golej reki :) nawet w Polsce to sa prawa i obowiazki BHP i takowe jest w luxemburgu :)

PS: moze troszke zle sie wyrazilem w poprzednim poscie :)
Olaf
Poszukiwacz

Postprzez Olaf 9 lis 2012, o 01:22

Ale to nie zmienia faktu ze luszczyce ma i widoczna :)
Olaf
Poszukiwacz

Następna strona

• Reklama

Powrót do Życie z łuszczycą