Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Potrzebuję porady

Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.

Potrzebuję porady

Postprzez Qwerty1 2 wrz 2018, o 20:41

Witam wszystkich serdecznie, chciałbym zadać kilka pytań padających chyba często na tym forum. Faktem jest jednak to, że sytuacja każdej chorej osoby może być inna.

Mam 25 lat, pierwszy wysyp łuszczycy w wieku 18 lat, postać - krostki na dużym obszarze ciała. Wtedy nie mając zielonego pojęcia o chorobie oraz o tym, iż jest to choroba nieuleczalna "zaleczyłem" wszystko do zera cygnoliną.

Aktualnie od dłuższego czasu mam zmiany na łokciach, na kostkach stawów śródręczno-paliczkowych i malutka (2x2cm) zmiana na kolanie, no i troszeczkę na głowie pod włosami. Nie jest to tragedia, ponieważ inni mają zdecydowanie większe problemy.
Nie jestem w tej chwili pod opieką żadnego dermatologa, nie biorę leków i nie używam maści.

Chciałbym zapytać czym takie zmiany mogę zaleczyć, ponieważ na ten moment pozbywam się łuski poprzez nawilżanie. Chciałbym się jednak pozbyć także tych stanów zapalnych i podkreślającego koloru zmian.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Qwerty1
Świeżak

Reklama

Re: Potrzebuję porady

Postprzez Paweł 3 wrz 2018, o 12:05

Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Życie z łuszczycą