Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Miejsca intymne

Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.

Miejsca intymne

Postprzez syla 27 kwi 2012, o 09:55

Witam Wszystkich.Ostatnio to cholerstwo wyskoczyło mi(chyba to jest to ,ponieważ jak się powie lekarzowi że choruje się na łuszczyce to kazda zmiana na ciele oznacza nowy wysyp), w miejscu intymnym.Byłam u ginekologa i zapisał mi pimafukort.Czy ktoś to stosował ,czy pomaga?Ogólnie to mam dość,za co ja się tak męczę.....
Ostatnio edytowano 27 kwi 2012, o 10:11 przez Paweł, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Temat zmieniony, wątek przeniesiony.
syla
Świeżak

Reklama

Re: intymnie

Postprzez Basieńka44 27 kwi 2012, o 10:02

W miejscach intymnych pomagają mi nasiadówki w ziołach czy maść rumiankowa nigdy nie stosuje tam bardziej inwazyjnych leków :)
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Strefy intymne

Postprzez Paweł 27 kwi 2012, o 10:13

Ja to w tych miejscach stosuję tylko preparaty nawilżające i natłuszczające, ale to często i gęsto.
Paweł
Administrator

Re: Miejsca intymne

Postprzez Set 27 kwi 2012, o 17:38

A ja sie niczym nie przejmowalem,nikogo nie sluchalem i tamte miejsca wylecylem tym czym leczylem cale cialo
Set
Poszukiwacz

Postprzez Gosiaczek68 27 kwi 2012, o 18:14

Pimafukort to steryd, mnie polecono na miejsca intymne Pimafucin maść lub krem, w swoim składzie ma antybiotyk o działaniu przeciwgrzybiczym.
Dodatkowo smaruje balsamem nagietkowym Herbamedicus i on sprawdza sie u mnie rewelacyjnie zaczerwienienia bledna i ewentualny stan zapalny maleje, jeden szkopuł jednak że on nie leczy a tylko pozwala normalnie funkcjonowac.

Zobacze jakie efekty przyniesie Pimafucin ja mam krem,w miejscach intymnych drożdżaki mają możliwość rozwoju, to może to leczenie pod tym kontem przyniesie rezultat.
Co do leczenia miejsc intymnych tak jak skóre, tez próbowałam smarowałm we włosach łonowych i pod piersiami exorexem ale bałam sie stosowac tego zbyt długo dlatego nie zaleczyąłm tych miejs.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Gosiaczek68
Gaduła

Postprzez syla 27 kwi 2012, o 22:08

Dzięki za porady ,mam nadzieję że to zniknie tak szybko jak się tam pojawiło chociaż wiem że to nie realne !a co z sexem:)/ do końca życia celibat
syla
Świeżak

Postprzez Gosiaczek68 27 kwi 2012, o 23:57

Syla az tak źle nie jest :D Daję rade xd
pamietaj o natłuszczaniu tych miejsc, a bedzie dobrze. :)
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Gosiaczek68
Gaduła

Postprzez marta_z-j 8 maja 2012, o 13:11

syla napisał(a):Dzięki za porady ,mam nadzieję że to zniknie tak szybko jak się tam pojawiło chociaż wiem że to nie realne !a co z sexem:)/ do końca życia celibat

nie martw się :) nie jest tak źle tylko przy seksie dobrze żebyś się tam fest natłuściła :) my w ramach gry wstępnej lejemy i na centrum nieco oliwki dla dzieci bambino i mąż mi to rozmasowuje, odkąd tak robimy nie pogarszam sobie nic bo nie nacieram, no i nie boli :)
akurat teraz mam tam wszystko w niezłym stanie, ale jak jest kiepsko to tam gdzie kłaczki smaruję Daivonex'em, a centrum max 3 dni pimafucortem, jak trochę ogaśnie maścią rumiankową lub nagietkową (małe pudełeczko z apteki); od półtora tygodnia stosuję polecany przez Gosiaczka balsam nagietkowy i jestem mile zaskoczona efektami :)
piłeś - nie jedź, lepiej zapal i odleć ;)
marta_z-j
Bywalec

Postprzez antonia 9 maja 2012, o 15:19

Ja jak tylko zauważyłam plamki w pachwinie natychmiast cieniutko posmarowałam je kroplami, które lekarz przepisał mi do uszu (Terracortil z Polimyxin B), pomogło od razu. Po dwóch dniach już tylko profilaktycznie cieniutko kremem nagietkowym.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez TomaszGA 28 cze 2012, o 02:16

Też mam problem z miejscami intymnymi. Lekarz przepisał mi pimafucort. Stosuję raz na kilka dni gdy czerwone plamy w kroczu zaczynają swędzieć i się łuszczyć. Smaruję go wtedy na noc. Niestety jego działanie jest takie, że niweluje dyskomfort, ból i łuszczenie ale nie eliminuje czerwonych plam. Za kilka dni znów mam wizytę i może dostanę kolejną maść do kolekcji na miejsca intymne.

Jeżeli już piszemy o łuszczycy w miejscach intymnych to mam pytanie. Jakie stosujecie sposoby na pozbycie się owłosienia bez zbytniego podrażniania tych miejsc.
TomaszGA
Świeżak

Następna strona

• Reklama

Powrót do Życie z łuszczycą