Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Łuszczyca a siłownia

Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.

Łuszczyca a siłownia

Postprzez Hok77 5 lis 2016, o 00:40

Witam wszystkich jestem tu nowy aczkolwiek z łuszczycą bujam się 35 lat.
Był taki czas kiedy ważyłem około 130 kg ,zła dieta,niezdrowy tryb życia itd,- duże problemy z łuszczycą.
Przed czterdzistką dopadł mnie apetyt na zdrowie ,wiec ważę około 90 kg, zdrowe odżywianie ,a co za tym idzie znikome problemy z łuszczycą co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.
Dużo chodzę na siłownie i chciał bym zapytać czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie ,ponieważ chce rozpocząć treningi siłowe a co za tym idzie suplementacja .
Jaki to może mieć wpływ na zadowalającą mnie sytuacje z łuszczycą.
Hok77
Świeżak

Reklama

Re: Łuszczyca a siłownia

Postprzez Paweł 5 lis 2016, o 07:44

Myślę, że suplementacja nie powinna w niczym przeszkadzać. W końcu to z grubsza białka, węglowodany, aminokwasy i inne substancje wspomagające organizm. Ale zawsze warto obserwować reakcje organizmu i łuszczycy.
Paweł
Administrator

Postprzez szater 7 lis 2016, o 10:57

z doswiadczenia u moich synów...nabiałkowanie spowodowało duży wysyp na głowie i krosty na twarzy....cwicz,trenuj ale bez wspomagaczy...taka moja rada :notguilty:
szater
Doradca

Postprzez Paweł 7 lis 2016, o 11:10

A to tak, zbyt duża podaż białka jest wydalana przez skórę. Nawet u zdrowych osób wyskakują krosty, gdy organizm nie może już białka przyjąć.
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Życie z łuszczycą