Jeśli znalazłeś(aś) w Internecie ciekawy artykuł, stronkę, nowinkę czy jakąkolwiek informację związaną z łuszczycą, poinformuj innych forumowiczów o tym tutaj.
#21569
Basieńka44 pisze:Widzisz więc kochana że człowiek uczy się całe życie a dermatolog tylko kilka lat
Masz rację kochana, jeszcze musi czekać w kolejce i słono płacić, a Ty tu ze swoją wieloletnią praktyką i doświadczeniem szybciutko, za darmo, łącznie z kosmetyką, czyszczeniem wnętrza i nowoczesną techniką. :D :D
#21570
antonia pisze:
Basieńka44 pisze:Widzisz więc kochana że człowiek uczy się całe życie a dermatolog tylko kilka lat
Masz rację kochana, jeszcze musi czekać w kolejce i słono płacić, a Ty tu ze swoją wieloletnią praktyką i doświadczeniem szybciutko, za darmo, łącznie z kosmetyką, czyszczeniem wnętrza i nowoczesną techniką. :D :D
Każdy może dzielić się swoją praktyką doświadczeniami czyż nie :D
więc dlaczego nie ja xd
są tacy co zalecają sterydy nie znając ich działania bo przecież nie kształcili się w tym kierunku :notguilty:
czy biologi czy cuś innego
a ja nie mogę sprawdzonych metod na sobie :zipit:
doprawdy nie rozumiem twego oburzenia :*
#21572
Basieńka44 pisze:a ja nie mogę sprawdzonych metod na sobie doprawdy nie rozumiem twego oburzenia
Oburzenia? Raczej podziwiam Twoje zdolności wyciągania wniosków z Twojej praktyki,
Basieńka44 pisze:są tacy co zalecają sterydy nie znając ich działania bo przecież nie kształcili się w tym kierunku czy biologi czy cuś innego
tyz prowda, te paproki kształcune tyz sie czepiajom tych sterydów i biologów i cuś innego tak bez praktyki i sprawdzania metod na sobie, co innego takie magiki co to produkujom jedno lekarstwo na wszystko, nawet darmo rozdajom. :crazy: :crazy:
#21575
tyz prowda, te paproki kształcune tyz sie czepiajom tych sterydów i biologów i cuś innego tak bez praktyki i sprawdzania metod na sobie, co innego takie magiki co to produkujom jedno lekarstwo na wszystko, nawet darmo rozdajom
Jednak po uprzednim sprawdzeniu skutków ubocznych na sobie
a pokarz mi chociaż jednego lekarza który przepisując steryd sprawdził jego skutki uboczne na sobie :notguilty:
#21576
Basieńka44 pisze:a pokarz mi chociaż jednego lekarza który przepisując steryd sprawdził jego skutki uboczne na sobie
Sprawdza pan Słonecki, którego zawsze przytaczasz? Nawet najsłynniejsi chirurdzy nie przeprowadzają operacji na sobie, ani słynni zielarze nie wypijają wszystkich ziół i nie robią sobie z nich okładów, co za ludzie, jak im wierzyć? :notguilty:
#21578
Tak dla twojej wiedzy Basiu,widze dosc ograniczonej w tej materii LEKARZE MUSZĄ KSZTAŁCIC SIE PRZEZ CAŁE ZYCIE okresowo zdają egzaminy,sa kontrolowani z posiadania najnoszej wiedzy wiec nie pisz bzdur,błagam :annoyed:
ps
Metody alternatywne i owszem ale w granicach zdrowego rozsądku,juz druga osoba mi bliska dzieki bioenergoterapiom,po odstawieniu leczenia farmakologicznego umiera na ojomie :devil:

Pan Słonecki ....warto zerknąc:

http://blogdebart.pl/2009/11/23/test-bu ... -na-glowe/
#21579
Widzę że duecik niezły :zipit: :zipit:
stara się mnie nawrócić hi hi
bardziej Krysiu wierze Słoneckiemu jak profesorowi :notguilty: bardziej logicznie jak dla mnie pisze o działaniu ludzkiego organizmu bo przedstawia go jako całość a nie rękę osobno nogę osobno jak to ma w zwyczaju medycyna akademicka
Lekarz kształci się całe życie a to nowość chyba który lek na co przepisać a nie jak połączyć człowieka w całość :zipit:
#21580
Basieńka44 pisze:Widzę że duecik niezły stara się mnie nawrócić hi hi
hi hi wiemy, że to syzyfowa praca, niektórzy już nie są w stanie pomieścić w głowie więcej argumentów, żadna siła na to nie poradzi. xd :*
#21582
abys nie zeszła do podziemia...tu łatwiej cie kontrolowac :P
no popatrz a pamietasz w jakim celu jechałas do Bydgoszczy? do profesorów...zamiast do pana Słoneckiego? :annoyed: Oj Basia ,Basia czasem tak pleciesz jak slepy o kolorachObrazek

Na temat tego ile lekarze musza sie dokształcać to nie masz zielonego pojecia wiec prosze nie wypowiadaj sie,pozostan w swoim kregu...magicznym pana Józefa...jak tam o nim mówicie... acha...mistrzuObrazek