Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
Awatar użytkownika
 henia
#23037
antonia pisze:Już sobie robię wstępne plany podróży. O ile jest to możliwe chciałabm wiedzieć w miarę wcześne, kiedy i gdzie dokładnie rozpocznie się spotkanie, bo muszę zaplanować i odpowiednio wcześniej zarezerwować bilety promowe.....
Antonio bedzie nam niezmiernie milo uscisnac sie w realu, po tylu latach wspolnego forumkowania :*

Na poczatku wrzesnia, organizatorzy zapodadza juz mysle, co i jak w sensie gdzie i jakie noclegi?
Termin - ostatni weekend wrzesnia, nie powinien juz raczej ulec zmianie.

Z powodu gdyz, ten Konin blisko i Czestochowy naszej lezy, bedzie nas tam troszke - juz Basia nasza, mam nadzieje, zadba o to - niestety, ale w tym roku, naszych czestochowskich Biedronek, nie damy rady odwiedzic juz.
Wybaczcie :* i planujcie ostatni wrzesniowy weekend w Koninie. Bedziem wszak konczyc nasz tegoroczny sezon zlotowy :D Do zobaczenia :*
Awatar użytkownika
 antonia
#23038
Konin to dosyć dogodne miejsce dla wszystkich, tak mi się wydaje :D Mam nadzieję, że Częstochowa na czele z Basią również przyjedzie na to ostatnie spotkanie, byłoby fanie spotkać się także z jak największym gronem nowicjuszy :) Oby tylko starczyło miejsc noclegowych dla wszystkich. Zaglądałam z ciekawości na hotele, to wyskakuje, że już niewiele zostaje rezerwacji na ostatni weekend września.
Awatar użytkownika
 henia
#23039
antonia pisze:[...]Oby tylko starczyło miejsc noclegowych dla wszystkich. Zaglądałam z ciekawości na hotele, to wyskakuje, że już niewiele zostaje rezerwacji na ostatni weekend września.
Organizatorzy w sensie dwoje, sprawni som - wstępne umowy w kwestii noclegów już zostało zawarte(z tego co mi wiadomo). Początek września - to w kwestii ilosci, i ewentualnego targu :crazy: o jak najnizszą ich cenę xd

Mam nadzieję, że i na to nasze spotkanie, przybędziemy kupą. Wzorem - Poznań :D Tym bardziej, że i tam mieliśmy gościa ze Skandynawii. Antonio - jesteś naszym dobrym omamem, przybywaj więc :*
 Basieńka44
#23040
Mam nadzieję, że Częstochowa na czele z Basią również przyjedzie na to ostatnie spotkanie, byłoby fanie
No ja też mam nadzieje że przybędę ale czy te moje biedroneczki siem zmobilizują w końcu na wyjazd tego nie obiecuje :D
Na razie jedna się wstępnie zdeklarowała :D oprócz mnie oczywiście
Awatar użytkownika
 antonia
#23062
henia pisze: przybywaj więc
Decyzja zapadła - Kochani! Przybędę na pewno! :D :D
Wy też wszyscy pzyjeżdżajcie :D bardzo chcę Was wszystkich poznać osobiście :* :*
Awatar użytkownika
 szater
#23063
O jak ja sie ciesze! :* :* :*
Ekipa fajna przekonasz sie :D
U nas troszkę zamieszania bo mąz jakowes szkolenie ma akurat ale co sie nie robi dla przyjaciów,zajedziemy chocby nocka ;) no i moje żeberka w kapuscie też xd xd xd