Strona 1 z 1

Witam wszystkich! :)

PostNapisane: 11 sty 2018, o 22:53
przez malwina25
Witam! Mam na imię Malwina i walczę z łuszczycą od pięciu lat. Zaczęło się na pierwszym roku studiów nagle i niewinnie od małej krostki na głowie. W tym momencie skóra głowy nie wygląda najlepiej, piecze i jest zaczerwieniona :/ nie wiem już co stosować. Na szczęśćcie zmian na ciele dużo nie ma (jeszcze...), poza paroma krostkami. Jakoś da się z tym żyć i staram się być silna i nie załamywać się, ale czasem przychodzi taki moment, że ręce opadają... Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości, i przede wszystkim siły! :)

Re: Witam wszystkich! :)

PostNapisane: 15 sty 2018, o 10:38
przez Oliwia244
Witaj :-)
ja zupełnie nowa i bardzo zainteresowana leczeniem dot. skóry głowy bo z tym własnie mam problem i bardzo mało doświadczeń.
Aktualny stan głowy taki, jak piszesz. czerwona, piekąca, myślę, że zbyt złuszczona.
Jak to nawilżać, jak ratować?

ps. jestem pozbawiona już prawie włosów...

Re: Witam wszystkich! :)

PostNapisane: 30 sty 2018, o 21:29
przez malwina25
Niestety też mam z tym spory problem... Czasem gdy już jest naprawdę źle to używam parę dni sterydów. Miałam sporo maści ale nie pomagały. Obecnie natłuszczam maścią mediderm - jest tania, kupisz w każdej aptece. Jednak ona tylko natłuszcza, ale przynajmniej mam spokój na jakiś czas z łuszczeniem. No i od bardzo dawna używam szamponu z firmy Pharmaceris. Kiedyś bardzo mi pomógł, teraz już chyba się na niego uodporniłam. Ale polecam go. A Ty jakie masz doświadczenia?

Pozdrawiam, M. :)

Re: Witam wszystkich! :)

PostNapisane: 31 sty 2018, o 08:40
przez Mati5x
Magnipsor ten ukraiński oryginalny pomaga znacznie

Re: Witam wszystkich! :)

PostNapisane: 31 sty 2018, o 10:07
przez szater
Kochani piszcie w odpowiednich działach :annoyed: tu dział powitan anie wymiany doswiadczen :notguilty: