Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

szukam dobrego dermatologa -Warszawa i okolice

Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.

Re: szukam dobrego dermatologa -Warszawa i okolice

Postprzez bisurek 27 wrz 2017, o 17:54

byłam w febumed, trafiłam do dr Ewy Koncy (Konca?), generalnie wg pani łuszczyca to choroba metaboliczna, więc jej zaleceniem jest dieta (dość wymagająca, trzeba odstawić pszenice, wyroby mleczne, pomidory, paprykę, ziemniaki, drożdże i kilka innych produktów), do tego suplementy diety głównie na trawienie i skórę, i maści bezsterydowe. Po zastosowaniu się do zaleceń - zmiany na plecach rzeczywiście się znacznie zredukowały, ale na skórze głowy prawie wcale. Po kolejnej wizycie zalecenia te same. Obecnie pomimo trwania w diecie, robi się jakby gorzej, szczególnie jest kiepsko na skórze głowy. Nie wiem na ile jest sens tam wracać, czy znowu nie usłyszę tego samego. Nie mogę jednoznacznie ocenić czy koniec końców polecam czy nie, musisz rozważyć sama;)
bisurek
Świeżak

Reklama

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Szpitale, kliniki, sanatoria...