Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Dobry dermatolog w Poznaniu

Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.

Dobry dermatolog w Poznaniu

Postprzez Haszczanka 18 mar 2013, o 15:44

Witam, jestem nowa na forum. Czy byłby ktoś w stanie polecić mi dobrego dermatologa? BYłam już u kilku i tylko przepisują same sterydy. Tak jak i ostatnio tylko clobederm i diprosalic. Zmiany zeszły szybko ale jeszcze szybciej powróciły, wyglądam jak biedronka. Proszę pomóżcie w znalezieniu dobrego lekarza... Pozdrawiam
Haszczanka
Świeżak

Reklama

Re: Dobry dermatolog w Poznaniu

Postprzez szater 10 mar 2014, o 08:41

w Poznaniu działa super grupa wsparcia,ludzie spotykaja sie co miesiąc,pomagają sobie i wymieniaja sie doswiadczeniami.Proponuje zerknac na temat spotkania w Poznaniu(które włsnie wczoraj sie zakonczyło :P ) organizatorka owego spotkania Kasia69 to doskonała baza info :)
szater
Doradca

Postprzez łukaszzzz85 25 mar 2014, o 23:11

dołączam się do pytania, także szukam dermatologa z lampami Puva
łukaszzzz85
Świeżak

Postprzez kaśka69 2 kwi 2014, o 09:05

W Poznaniu to najlepsze lampy tylko w szpitalu na Przybyszeskiego, bo na Lutyckiej jest ale pojedyncza, a na przybysza jest lampa "szafa". trzeba wiść do gabineto fizjoterpi i tm porosic lekarza o szybszy termin przyjęcia- zazwyczaj sie udaje, bo normalnie to sie czeka ok 6 miesiecy tylu jest pacjetów
kaśka69
Świeżak

• Reklama

Powrót do Szpitale, kliniki, sanatoria...