Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Dermatologia Warszawa.

Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.

Dermatologia Warszawa.

Postprzez anhydraza 3 maja 2015, o 17:12

Witam.
Jestem nowy na forum, chciałbym zapytać - jakiego lekarza/szpital polecacie w leczeniu łuszczycy?
Obecnie leczę się w Wojskowym Instytucie Medycznym przy Szaserów, ale szczerze mówiąc jestem średnio zadowolony z tamtejszych usług. Leczenie jest na zasadzie - dam to, a może to, sama nie wiem. Chcesz naświetlania? Masz naświetlania.
Chciałbym przenieść się do dobrego lekarza, który pomógłby mi w wyleczeniu/zaleczeniu się. Pozdrawiam!
anhydraza
Świeżak

Reklama

Re: Dermatologia Warszawa.

Postprzez zgon1610 6 maja 2015, o 23:44

Lekarz Małgorzata Maj (Grójecka priv, Koszykowa szpital,poradnia)
Polecam z czystym sumieniem, wie jak rozmawiać, ciepła i z wiedzą... POMAGA i to bardzo...

Szpital na Wołoskiej 137 CSK MSWiA...
Lekarz Martyna Kamont
Lekarz Małgorzata Kwiatkowska
Lekarz Magdalena Kędzierska

Dziś bez obaw mogę polecić ;D Na forum już pisałem... w CSK jest więcej lekarzy i na ŻADNEGO nie słyszałem skarg itd. po prostu im zależy by pomóc i mają środki... w razie czego mają program biologiczny (HUMIRA). O tym wiem ;]

Możesz także w Synexus-ie spróbować... Lekarz Ryszard Galus- również ciepło odebrany.
Bartek
Człowiekowi w życiu nie potrzeba więcej: serce do kochania, rozum do myślenia i do pracy ręce.
zgon1610
Bywalec

Postprzez MłodaDama 11 cze 2016, o 23:31

Ja polecam dr. Misiak-Gałązka w klinice na Koszykowej. Bardzo fajna, młoda pani doktór, z którą fajnie się rozmawia. Zna się na swojej robocie, słucha pacjenta i jak pacjent mówi, że ma dosyć maści to szuka sposobu aby tych maści nie dawać. Robi wszystko aby leczenie nie było dla pacjenta mega uciążliwe jeśli się da.
MłodaDama
MłodaDama
Poszukiwacz

Postprzez bisurek 27 wrz 2017, o 18:01

do dr Maj w gabinetach na grójeckiej terminy są na luty :///
bisurek
Świeżak

• Reklama

Powrót do Szpitale, kliniki, sanatoria...