Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.
 anhydraza
#24689
Witam.
Jestem nowy na forum, chciałbym zapytać - jakiego lekarza/szpital polecacie w leczeniu łuszczycy?
Obecnie leczę się w Wojskowym Instytucie Medycznym przy Szaserów, ale szczerze mówiąc jestem średnio zadowolony z tamtejszych usług. Leczenie jest na zasadzie - dam to, a może to, sama nie wiem. Chcesz naświetlania? Masz naświetlania.
Chciałbym przenieść się do dobrego lekarza, który pomógłby mi w wyleczeniu/zaleczeniu się. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
 zgon1610
#24708
Lekarz Małgorzata Maj (Grójecka priv, Koszykowa szpital,poradnia)
Polecam z czystym sumieniem, wie jak rozmawiać, ciepła i z wiedzą... POMAGA i to bardzo...

Szpital na Wołoskiej 137 CSK MSWiA...
Lekarz Martyna Kamont
Lekarz Małgorzata Kwiatkowska
Lekarz Magdalena Kędzierska

Dziś bez obaw mogę polecić ;D Na forum już pisałem... w CSK jest więcej lekarzy i na ŻADNEGO nie słyszałem skarg itd. po prostu im zależy by pomóc i mają środki... w razie czego mają program biologiczny (HUMIRA). O tym wiem ;]

Możesz także w Synexus-ie spróbować... Lekarz Ryszard Galus- również ciepło odebrany.
 MłodaDama
#26436
Ja polecam dr. Misiak-Gałązka w klinice na Koszykowej. Bardzo fajna, młoda pani doktór, z którą fajnie się rozmawia. Zna się na swojej robocie, słucha pacjenta i jak pacjent mówi, że ma dosyć maści to szuka sposobu aby tych maści nie dawać. Robi wszystko aby leczenie nie było dla pacjenta mega uciążliwe jeśli się da.