Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

dermatologia, łuszczyca - Słupsk

Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.

dermatologia, łuszczyca - Słupsk

Postprzez karola_k 10 lut 2012, o 11:49

a ja w poniedziałek mam się stawić o 10 na dermatologię w Słupsku. Matko chyba wyzionę ducha. Nawet nie wiem czego mam się spodziewać.... Czy ktoś tam był??
karola_k
Świeżak

Reklama

Re: dermatologia, łuszczyca - Słupsk

Postprzez Filipina 18 lut 2012, o 22:45

Witaj
Po raz pierwszy zalogowałam się na jakiekolwiek forum. Do tej pory byłam tylko "czytaczem". Trafiłam na Twój wątek i bardzo mnie zainteresował. Ja też parę dni temu byłam u dermatologa w Słupsku w Salusie i też dostałam skierowanie do szpitala. Na razie nie skorzystałam, bo nienawidzę szpitali. Kto Ciebie skierował i czemu?
Choruję od 5 lat na łuszczyce krostkową. Leczyłam się u innego dermatologa i różnymi metodami wyczytanymi w necie. Efekty leczenia raczej mizerne, żeby nie powiedzieć zerowe.Lekarz stwierdził, że trzeba pobrać wycinki i zrobić inne badania, dlatego mam iść do szpitala.Na razie się nie zdecydowałam. Zaczęłam leczenie maściami dziegciowymi. Czekam na jakiś efekt, lub jego brak, wtedy zdecyduję, czy iść do szpitala. Pozdrawiam.
Filipina
Świeżak

Postprzez karola_k 19 lut 2012, o 11:26

Hej!
Ja leczę sie u dr Kisiel-zresztą ordynatora na oddziale dermatologicznym i od niej dostałam skierowanie. na oddziale jestem 7 dzień. odzdiał jest fajny. pielegniarki, lekarze też. leczą cygnoliną i lampami (naświetlają). efekty pewnie będzie widać po jakims czasie. zobaczymy. szczerze-to przekonana do pozytywnych efektów nie jestem... ale zobaczymy. inni-którzy leżą na tym oddziale-chorzy na łuszczyce twierdzą, że dopiero po 1,5 tygodnia coś będzie widać. zobaczymy. jak masz jakieś pytania to pisz.
pozdrawiam cieplutko!
ps. ale jeśli pobyt ma Ci pomóc w zaleczeniu tego cholerstwa to się nie zastanawiaj. ja bym wiele dała żeby się tego pozbyć...
karola_k
Świeżak

Postprzez henia 19 lut 2012, o 11:57

Filipina napisał(a):...Lekarz stwierdził, że trzeba pobrać wycinki i zrobić inne badania, dlatego mam iść do szpitala....
karola_k napisał(a):... ale jeśli pobyt ma Ci pomóc w zaleczeniu tego cholerstwa to się nie zastanawiaj....

Popieram Karolę. Skierowań do szpitala, dermatolodzy nie dają od tak sobie. Filipina proszą zrób te badania :* Naprawdę może być wtedy łatwiej walczyć. Pozdrawiam :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez Filipina 20 lut 2012, o 10:12

No i byłam właśnie u dr Jasonka w Salusie i on od razu skierował mnie do szpitala. Trochę mnie to zdziwiło. Zaczął, że na 2-3 dni, potem, że 4 dni, na koniec wizyty stwierdził, że może w tygodniu się uda wszystko zrobić. Jak pisałam wcześniej, jeszcze się nie zdecydowałam.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 20 lut 2012, o 12:17 przez Paweł, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Powielona część postu została skasowana. Dostępna jest w innym wątku.
Filipina
Świeżak

Postprzez henia 21 lut 2012, o 00:05

Może to, pomoże Ci podjąć szybszą decyzję http://luszczyca.info/viewtopic.php?t=1 ... c&start=60 Poczytaj, pooglądaj fotki.
Badania konieczne. Pełne rozpoznanie, konieczne. Podjęcie decyzji co do prawidłowego leczenia, konieczne. Nie zwlekaj, szkoda czasu :*
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez karola_k 23 lut 2012, o 16:38

no dr Jasonek też tu pracuje na oddziale. ja leże od 13 lutego, no i jutro wychodzę. efekty są. Plamy na brzuchu, plecach i na glowie są jaśniutkie. jeszcze trochę robi się luska, ale dostalam recepty do domu i muszę leczenie kończyć tam.
Efekt końcowy-zobaczymy.
ale naprawde polecam. spotkałam się tu z ludźmi którzy chorują od lat. I fajna atmosfera jest. Dużo się dowiedziałam-mimo tych wszystkich artykułów które czytałam na internecie-na oddziale dowiedzialam się dużo więcej. Co stosować, jakie są etapy leczenia... naprawdę nie warto zwlekać, bo im dłużej tym tego cholerstwa więcej i gorzej się leczy...
karola_k
Świeżak

Postprzez Obwies 22 sty 2017, o 21:19

Wszystkim tym , którzy mają wątpliwości, podpowiadam jako wielokrotny pacjent oddziału dermatologii w Słupsku-Tylko tam wam POMOGĄ w walce z łuszczycą , bo nikt jej sam nie zaleczy.
Lekarze i cały personel są SUPER!!!!!!!
Obwies
Świeżak

• Reklama

Powrót do Szpitale, kliniki, sanatoria...