Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

REGIONizacja biedronek;)

Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.

Czy chciałbyś/aś na forum działy z regionami dla biedronek np. pomorskie, łódzkie?

Tak, taka opcja się przyda.
34
71%
Nie, nie widzę w tym sensu.
6
13%
Jest mi to obojętne.
8
17%

Liczba głosów : 48

REGIONizacja biedronek;)

Postprzez de_emon 7 paź 2011, o 13:56

Witam. :D Moim pomyslem jest stworzenie dzialu Region tak by chorzy dotknieci przez Ł mogli sie swobodnie grupowac i spotykac w swoich regionach. Bedzie to prosta metoda odnalezienia podobnych sobie ze swoich okolic, miast. Dzieki temu bedzie nam latwiej i mozliwosci wszelakiego typu wzrosna...Mam nadzieje ze moderator wiezmie to pod uwage;) mysle ze to dobry pomysl
Ps. Ja szukam podobnych sobie z okolic WLKP a glownie: Ostrow,Kalisz,Ostrzeszow,Pleszew,Krotoszyn POZDRAWIAM
de_emon
Świeżak

Reklama

Re: REGIONizacja biedronek;)

Postprzez puma 7 paź 2011, o 14:22

a jaki jest okręg poszukiwań? :D bo wiesz, że to co dla jednego jest daleko to dla drugiego bliziutko ... ;)
puma
Aktywista

Postprzez szater 7 paź 2011, o 14:34

...juz taka regionowa informacja jest i....wogóle sie nie sprawdza...kazdy kto ma pomysł to:
-rzuca haslo na forumie i...przyjezdzaja ci co chca i moga
-organizuje zlot-to najczesciej w miesiacach letnich
-organizuje spotkanko :2-3 dniowe z noclegami -tzw.okolicznosciowe:wigilie,wielkanoc i rózne tam

...jestesmy zalogowani na kilku forach i zawsze gdzies cos sie dzieje...wzajemnie sie powiadamiamy...nic nie stoi na przeszkodzie abys w swoim miescie załozył jakies koło....wzajemnego wsparcia i np.tak jak w Bydgoszczy spotykaja sie co miesiac o jednej porze w tym samym miejscu :D
szater
Doradca

Regiony

Postprzez Paweł 8 paź 2011, o 11:50

Na jednym z forów łuszczycowych jest takie rozwiązanie i się raczej nie sprawdza. Tak że nie jestem pewien czy to dobre rozwiązanie. Zawsze można założyć wątek przecież odnośnie swojego regionu. Ale jeśli więcej osób chciałoby zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie to mogę zrobić ankietę i zobaczymy czy więcej osób by chciało taki dział regionalny.
Paweł
Administrator

Postprzez de_emon 9 paź 2011, o 21:21

Referendum moze sie spradzic;) z reszta chyba nie jest to zbyt klopotliwe...ale poslucham rady kolezanki i moze stworze jakis swoj kacik pozdrawiam D. :)
de_emon
Świeżak

Postprzez szater 10 paź 2011, o 08:59

...w Krotoszynie odbyły sie trzy wspaniale WIGILIE...było cudnie...w srodku lasu w jakiejs lesniczówce zarzadzanej chyba przez harcerzy...sami palilismy w piecach...był kominek i pietrowe łozka....jedzonko przywiezlismy ze soba....matko cudnie było....gdyb ktos miał dostep do tej lesniczówki....zjechało sie tam ze 40 osób z całej Polski....niestety chłopak co to załatwiał wyjechał do Anglii :(
szater
Doradca

Dodano

Postprzez Paweł 10 paź 2011, o 10:57

Dodałem ankietę. Zobaczymy co pokaże.
Paweł
Administrator

Postprzez henia 25 sie 2012, o 18:29

Podnoszę temat: biedroneczki z Częstochowy i okoli, postanowiły się zorganizować :*
Drogie biedroneczki z Częstochowy i okolic
na wzór Biedronkowa i jako jedną z wielu już fili Biedronkowa próbujemy stworzyć mini grupę wsparcia i u nas
pierwsze takie spotkanko zaplanowano na 1 września- sobota
na razie w Kawiarence przy parku obok Urzędu Miasta
wstępnie na godz 17-tą (możliwość zmiany godz) żeby wszystkim chętnym pasowało
Wszystkich chętnych i mniej chętnych zapraszamy warto się zjednoczyć,choćby po to żeby pogadać z kimś kto nas zrozumie
w tej nierównej walce z Ł
moje gg 34978073

http://forum.biedronkowo.info/viewtopic ... 8844#p8844
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez carl 10 sty 2013, o 00:45

Niech wybaczo wtręta, ale, czy jest jakiś konwent nas, paparuszków (wolę to niż 'biedronki' SORRY!) :notguilty:
carl
Świeżak

Postprzez carl 10 sty 2013, o 00:47

to jest pytanie btw, zapomniałem tego typa '?'
carl
Świeżak

• Reklama

Powrót do Sprawy organizacyjne