Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

PW-problemy

Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.

PW-problemy

Postprzez szater 18 maja 2011, o 15:23

Paweł nie moge napisac prywatnej wiadomosci....a i ludkowie inni mi juz na inne adresy kontaktowe dawali znac że cosik jest nie tak...teraz jeszcze Yans ma problem chciałam sama odpisac i też wyswietla mi sie jego ostatni post a nie pusta stronka do pisania wiadomosci...namieszałam ale....sam zobacz bo ja laik :*

Dopisuje bo chyba rozkminiłam sprawe...aby napisac wiadomosc do kogos trzeba wejsc na swój panel wiadomosci i wybrac "napisz wiadomosc"...myslałam ze skrótowo mozna to zrobic klikajac w ikonke WP pod postem wybranej osoby...czy dobrze rozumuje? jeszcze tylko prosze o wyjasnienie do czego w takim razie służa te ikonki?.......sorki ze tak wypytuje ale ja samouk jestem....plisss :*(chodzi mi o te po lewej stronie za "profil")
szater
Doradca

Reklama

Jest dobrze :)

Postprzez Paweł 20 maja 2011, o 11:36

Wszystko jest w porządku. Tym przyciskiem PM/PW można także wysyłać wiadomości do konkretnych osób. Różnica polega na tym, że klikając na ten przycisk przy konkretnym poście jest on cytowany we wiadomości - jako, że wysyłana wiadomość dotyczy tego postu (takie jest założenie tego przycisku przy każdym poście). Oczywiście można usunąć ten zacytowany post i napisać wiadomość bez niego.
Paweł
Administrator

Re: PW-problemy

Postprzez szater 20 maja 2011, o 13:26

Bohu jestes wielki...dzieki ci :*
co ja biedny żuczek bez ciebie bym zrobiła :ill:
szater
Doradca

Postprzez puma 20 maja 2011, o 15:34

eee tam, do mnie pisałaś i doleciało, to znaczy, że dajesz radę :*
puma
Aktywista

Postprzez szater 20 maja 2011, o 16:12

Puma siostro...facetom a jeszcze szefom i do tego młodszym....trza słodzic....czasem :D
szater
Doradca

Postprzez kamalia 4 kwi 2016, o 20:34

Chyba jest problem z wiadomościami prywatnymi. Od 2 dni wiadomości "wiszą" w folderze Do Wysłania, wygląda na to, że nie docierają do adresata.
kamalia
Świeżak

Postprzez StainMan 5 kwi 2016, o 00:50

Też tak myślałem. Wiadomość znajduje się w "Do wysłania", dopóki adresat jej nie odbierze. Po przeczytaniu "priva" zostaje przeniesiona do "Wysłane". :crazy:
Just remember that no one is perfect. Embrace your individuality! It's makes you who you are.
StainMan
Poszukiwacz

• Reklama

Powrót do Sprawy organizacyjne