Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Propozycja

Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.

Nie jest źle ;)

Postprzez Paweł 26 wrz 2010, o 18:58

Niniejszym informuję, że będzie opcja w profilu GG i skype. Testowałem, grzebałem i stwierdzam, że dam radę to zrobić :D Nie wiem dokładnie kiedy to wdrożę, bo jak to zwykle bywa zawsze są jakieś problemy techniczne no i czasu potrzeba ;) Ale generalnie jestem na dobrej drodze :)
Paweł
Administrator

Reklama

Re: Propozycja

Postprzez szater 26 wrz 2010, o 20:55

A chciało by sie powiedziec ...Sabo nie idz ta droga :devillaugh: ...ale ty Pawełku jak musisz to idz...ino sie nie spiesz bo...jak kazda propozycja rzucona...a autorka zniknęła :devil:
szater
Doradca

Postprzez henia 27 wrz 2010, o 00:06

Paweł dzięki myślę,że ta opcja przyda się jeszcze nie raz ;)

Szater.. znikła czy nie znikła... nieważne..ważne,że nas tu znalazła wtedy.. kiedy byliśmy jej potrzebni i wie... że tu jesteśmy :)
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez szater 27 wrz 2010, o 08:09

Jak tak twierdzisz.... :devillaugh:
Z doswiadczenia na innych forach...i podpierAJAC SIE DOSWIADCZENIAMI CHŁOPAKOW...WIEM ZE RÓZNEGO RODZAJU CZATY...I INSZE TEGO RODZAJU ...DODATKI NIE SPRAWDZAJA SIE :devillaugh:
(Sorki cosik nacisnełam-literki sie duze porobiły,a nie chce mi sie przepisywac)
Trzeba cos zrobic aby to forum zyło ...TU...a nie gadki szmatki na GG lub SKYPIE...ot i tu jest problem :devil:
szater
Doradca

Postprzez henia 27 wrz 2010, o 14:51

Dobra to jeszcze raz...powoli i dokładnie... się skup....
Dodanie opcji gg lub skype... to tylko danie możliwości osobistego kontaktu z osobą...która jest akurat w zasięgu i... która jest za taką formą kontaktu...bo swoje namiary zostawiła w profilu.
Ta opcja... to nie jest żaden czat...to namiar na Ciebie... jeżeli ktoś cię bardzo potrzebuje w tej właśnie chwili... a Ty akurat teraz jesteś.Prywatne wiadomości owszem.. ale najczęściej jest to...woda po kisielu :angry:
Czy to jest tak trudno skumać...nie chcesz to nie zostawisz... ale jak ja chcę a nie mogę...to jest już inna para kaloszy...nie? xD
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Postprzez szater 27 wrz 2010, o 16:55

:devil: sorry nie nerwuj sie...moja skrzynka na PW zawsze dostepna...i pomoca służe...cały czas...nie jestesmy pogotowiem ratunkowym zeby już i natychmiast :devillaugh:

Mnie tam kaczka kura...podaje gg tylko po kontakcie na PW...i tak sie ledwo wyrabiam :D ...a jak masz taka potrzebe...to ogłaszaj :devillaugh:
szater
Doradca

Postprzez magdalen 27 wrz 2010, o 17:13

Hejka!Ja nie znikam jestem tu codziennie (zazwyczaj wieczorem bo w dzień pracuję) ale jak nikogo nie ma to spadam :( bo nudno jest. Chętnie z kimś porozmawiam jeśli będzie taka możliwość ;)
Buziole dla Wszystkich :*
magdalen
Świeżak

Spoko

Postprzez Paweł 27 wrz 2010, o 17:36

Spokojnie :) Bez stresów ;) Ja dobrze rozumiem czemu to ma służyć ;) Aktualnie dostępne są formy kontaktu w profilu, które przynajmniej według mnie są mało popularne w Polsce. Z tego też względu zostaną zastąpione na gg i skype ;) Chyba, że ktoś chce, aby stare formy kontaktu też zostały to zostaną :) Generalnie mam na razie problem z wyglądem przycisków w Internet Explorerze 8 (nienawidzę tej przeglądarki tak samo jak jej poprzedników :devil: ). Ale głowa do góry :D Będzie dobrze :cool:

Funkcji Czatu na forum jako takiego nie przewiduję ;)
Paweł
Administrator

Postprzez puma 28 wrz 2010, o 00:54

i bardzo dobrze, bo na żadnym forum i tak nikt z tego nie korzysta . a na gg jestem dużo rzadziej niż tu :D
puma
Aktywista

Postprzez szater 28 wrz 2010, o 07:50

...ze zust mi to wyjęłas... :D ...ale jak chcom to niech majom bo sie zas poobrazajom :devillaugh:
szater
Doradca

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Sprawy organizacyjne