Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
#9417
Witam :)
Zostalam wyleczona z łuszczycy medycyna naturalna!!!! :D Jeśli ktoś jest zainteresowany, jest z Wrocławia lub okolic i chciałby uzyskać więcej informacji na ten temat podaje swojego maila bpawlik79@wp.pl

Pozdrawiam
Beata z Wrocławia
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, o 13:46 przez Paweł, łącznie zmieniany 3 razy. Powód: Brak jakichkolwiek info o leczeniu nadających się do dyskusji. Tajemnicze metody i preparaty nadają się tylko do działu "Reklama".
#9420
Droga kolezanko Beato z Wrocławia...gratuluje poczucia humoru :oh: sadze ze umknął ci jeden drobny szczegół...ŁUSZCZYCA JEST CHOROBA NIEULECZALNA-to fakt bezsprzeczny xd zapewne udało ci sie osiagnac REMISJE-czyli znikniecie na jakis czas obiawów zewnętrznych lub.....chorowałas nie na łuszczyce a na jedną z 300 odmian przyłuszczyc-chorób doskonale imitujacych łuszczyce ale dajacych sie wyleczyc.Jezeli już postanowiłas zalogowac sie na forum to tu jest miejsce gdzie dzielimy sie doswiadczeniami...szczerze i otwarcie....chyba ze....intencje twoje sa troszke inne :notguilty:
#9424
To nie żarty tylko fakt.Gdybym zartowala to bym była na innym portalu. Jesli jestes zainteresowana/ny leczeniem niekonwencjonalnym łuszczycy,napisz do mnie.Jest to leczenie skuteczne, bezpieczne i najwazniejsze dla nas łuszczyków nienawracalne (trzeba tylko stosować sie do wszystkich zaleceń).

pozdrawiam
#9433
Serdecznie dziekuje za zaproszenie do leczenia :D , choruje przeszło czterdziesci pare lat troszke już w tym zyciu poeksperymentowałam, z ludzmi na forum tez juz jestem od wielu lat zwiazana nie mam oporów przed poddaniem sie terapii .....na forum :notguilty:
....zapewniam ze tym sposobem skorzysta wiecej osób :D
Acha! na forum loguja sie tak rozmaici cudotworcy ze to ze sie tu zalogowałas nie jest zadna gwarancja...przekonaj mnie a...uwierza i inni.Pozdrawiam :)