Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
 marzena70
#10207
szater pisze:stosuje to przecietnie 2x w miesiacu,czasem czesciej.jak mam duzo soli to wtedy stosuje co 2dzien kapiel i namaczanie w solnym roztworze,czasem tez stosuje Buską maske siarkowa...i tak sobie staram sie co dzien cos wymodzic...oczywiscie ze są dni kiedy nic mi sie nie chce...
Witam

polecam kosmetyki,sole jak i błoto sprowadzane bezpośrednio z Morza Martwego z Izraela znanej firmy Sea Of Spa. Mamy już wielu klientów, które pomogły.
Sprzedajemy na http://seaofspa.pl/,
na allegro: http://allegro.pl/zestaw-do-skory-z-sym ... 89774.html
też w uzdrowiskach w Polanicy Zdr, i Dusznikach Zdr.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, o 10:55 przez Paweł, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Posty wydzielone z innego wątku.
#10210
To raczej w dziale REKLAMY powinno sie zamiescic.
Produkty znam...uwazam ze sa stosunkowo drogie,mozna znalesc dużo tansze w porownywalnej jakosci.Kosmetyki z MM najlepiej dzialaja wlasnie nad MM:błoto,woda i słonce.Kosmetyki z MM powinny byc o neutralnym zapachu a nie pelne jakis ulepszaczy typu:zapach jabłka,jasminu i innych cudow-wiankow swiadczy to wlasnie o tym ze nie sa to naturalne kosmetyki :notguilty:
#10377
szater pisze:To raczej w dziale REKLAMY powinno sie zamiescic.
Produkty znam...uwazam ze sa stosunkowo drogie,mozna znalesc dużo tansze w porownywalnej jakosci.Kosmetyki z MM najlepiej dzialaja wlasnie nad MM:błoto,woda i słonce.Kosmetyki z MM powinny byc o neutralnym zapachu a nie pelne jakis ulepszaczy typu:zapach jabłka,jasminu i innych cudow-wiankow swiadczy to wlasnie o tym ze nie sa to naturalne kosmetyki :notguilty:

Witam

jesteśmy w dziale reklama :) ,
a co naturalnych produktów,to one są na naturalnej soli i błocie z Morza Martwego ( produkowane w Izraelu, jesteśmy bezpośrednim importerem), a co najważniejsze to skuteczne, natomiast dodatki zapachowe są dodawane, ponieważ klienci lubią kosmetyki jak ładnie pachną.
pozdrawiam
i życzę pięknego dnia
#12554
Polecam te kosmetyki! Zaryzykowałam, spróbowałam i efekt niesamowity! Czuję się jakbym dostała nową, piękną skórę!
Szkoda, że tak daleko mają sklep, ale przez Internet też można zamawiać!
Pozdrawiam