Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Odsprzedam Dr.Michaels

Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Odsprzedam Dr.Michaels

Postprzez Romek 5 gru 2014, o 16:00

Witam, zakupiłem kosmetyki Dr Michaels(żel myjący, maść(250g) i odżywka). Po dwutygodniowej kuracji dostałem uczulenia, dlatego chciałbym odsprzedać zestaw. Zostało więcej niż 2/3 maści, żelu i odżywki nie potrafię ocenić, ale na pewno też około 2/3.
Zakup był z apteki na licencji Dr Michaels około 1 miesiąc temu, na maila mogę przedstawić zainteresowanej osobie dowód zapłaty. Termin ważności kosmetyków maj 2017.
Chętnych proszę o kontakt na maila: szydlowscy.kir@gmail.com
Pozdrawiam.
Romek
Świeżak

Reklama

Re: Odsprzedam Dr.Michaels

Postprzez Jurek85 8 gru 2014, o 13:10

Witam,
u mnie dr michaels sprawdza się bardzo dobrze, a moje zapasy są na wyczerpaniu więc jeśli zaproponujesz dobrą cenę, to ewentualnie byłbym zainteresowany odkupieniem produktów (szczególnie maści). Pisałem do ciebie na podany adres email, ale nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego jeśli temat jest jeszcze aktualny to proszę o info na pw.
Jurek85
Poszukiwacz

Postprzez Romek 9 gru 2014, o 10:55

Wiadomość poszła. Jeśli ktoś jeszcze wysłał maila, a nie dostał odpowiedzi to zapraszam do kontaktu na priv.
Romek.
Romek
Świeżak

Postprzez Ksymena 12 gru 2014, o 22:11

I jak tam chłopaki dogadaliście się? Bo ja też była bym zainteresowana odkupieniem zestawu :D
Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości.
Ksymena
Poszukiwacz

Postprzez Romek 13 gru 2014, o 10:13

Witam, wysłałem do Jurek85 wiadomość na priv, ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi, swoją drogą może mam coś nie tak w ustawieniach bo wiadomość którą do niego wysłałem wciąż jest w "do wysyłki" a jednocześnie odznaczona jako wysłana. :surprised:
Jeśli nie dotarła to piszę tutaj, za zestaw chcę 300 zł + koszt przesyłki.
Pozdrawiam.
Romek
Świeżak

Postprzez szater 15 gru 2014, o 09:10

jak na pierwsze wypróbowanie to uważam ze szkoda pieniązków na dużą masc...sa 50g .Sama testowałam owe dermokosmetyki i tez dostałam uczulenia

leczenie-tradycyjne/moja-przygoda-z-dermokosmetykami-michaels-t2769.html
szater
Doradca

Postprzez Jurek85 15 gru 2014, o 12:44

Romek napisał(a):Witam, wysłałem do Jurek85 wiadomość na priv, ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi,

Sorki, że się nie odzywałem ale z racji remisji, rzadko ostatnio bywam na forum. Dziękuję za propozycję ale tak się składa, że dostałem porcję maści od mikołaja :D więc na razie podziękuję. Myślę jednak, że nie będziesz miał problemów z odsprzedaniem bo maść drm to bez wątpienia jeden ze skuteczniejszych naturalnych preparatów na ł.

szater napisał(a):jak na pierwsze wypróbowanie to uważam ze szkoda pieniązków na dużą masc...sa 50g .Sama testowałam owe dermokosmetyki i tez dostałam uczulenia

Dokładnie. Kiedyś była dyskusja na ten temat na forum. Osoby wrażliwe na kwas salicylowy powinny najpierw przetestować czy ich nie uczuli. U niektórych osób występuje też początkowe zaostrzenie zmian, które jednak po kilku dniach ustępuje i potem kuracja przebiega bez problemowo. Ja na szczęście nie miałem takich problemów ale czytałem opisy kuracji, gdzie taka chwilowa reakcja występowała (nawet jest gdzieś na tym forum ale nie chce mi się teraz szukać).

Może więc Romku daj im jeszcze szanse i sprawdź czy u Ciebie też uczulenie nie przeminie?
Jurek85
Poszukiwacz

Postprzez Romek 15 gru 2014, o 14:09

szater, zestaw z maścią 50 g kosztuje 427 zł http://sklep-drmichaels.com.pl/zestaw-p ... 200ml.html
ja proponuję więcej niż 2/3 opakowania maści 250 g + pozostałe preparaty za 300 zł. Jeśli ktoś chce właśnie tylko przetestować jak u niego będą się te preparaty zachowywały to mu się to opłaci.
Jurek 85 próbowałem odstawić zestaw i ponownie samą maść wdrożyć po ustąpieniu uczulenia, efekt był ten sam.
Romek
Świeżak

Postprzez szater 16 gru 2014, o 09:26

Nie mam żadnego uczulenia na kwas salicylowy ani inne składniki rozmaitych masci :P wiec błagam prosze nie dorabiac ideologii,przynajmniej w moim przypadku.Pogorszenie? potrafie rozróżnic dokładnie co jest co.Znam coraz więcej osób ,którym niestety ale szkodzą owe preparaty.... :notguilty:

sama opisałam co i jak,wiec bedę wszedzie wspominac o tym i ostrzegac ludzi przed nieprzemyslanym zakupem,gdyż pewnosci nie ma żadnej,pomocy lekarskiej w razie problemów tez nie (na infolinii porad udziela biolog :nomnom: -bardzo pomocny :annoyed: )koszty owych dermokosmetyków sa kosmiczne a jak niestety sie nie sprawdzą to....człowiek buja sie z nimi sam...szukajac nastepnego któremu bedzie mógł odsprzedac.... :surprised: bo firma w tej kwestii nie pomaga niestety :geek:

Nikogo nie oceniam,stwierdzam fakt ze powodują stany zapalne i jezeli ktos chce spróbowac to kupic najmniejszą porcje,zawsze to zmniejszy koszty gdy kuracja sie nie powiedzie :)
szater
Doradca

Postprzez DrMichaels_Febumed 16 gru 2014, o 13:37

szater, bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam niezwykle przykro, że nasze preparaty Ciebie uczuliły! :( Prosimy, odezwij się do nas mailowo biuro@drmichaels.com.pl lub telefonicznie +48 22 841 21 72, po to abyśmy mogli wspólnie rozwiązać tę przykrą sytuację - zwłaszcza jeśli chodzi o kwestię dot. zwrotu zakupionych dermokosmetyków. Nie chcemy żebyś musiała się sama z tym "bujać" ;) Pozdrawiamy i czekamy na wiadomość od Ciebie!
DrMichaels_Febumed
Świeżak

Następna strona

• Reklama

Powrót do Reklama