Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
 jagna4
#21153
Witam

Czy ktoś z was słyszał o beta skin?Mam możliwość zostać przedstawicielem dla tej firmy www.betaskin.pl i chciałam się dowiedzieć czy byli by chętni na wypróbowanie tego kremu (próbki) ?Na stronie firmy można poczytać o kremie.Proszę o odp ??
Awatar użytkownika
 szater
#21159
witaj o produkcie troszke słyszałam,nie stosowałam i nie znam nikogo kto stosuje.Zapewne znalezli by sie chetni do przetestowania....moze jednak najbardziej wiarygodna osoba bedziesz sama ty....zacznij stosowac,opisuj na forum a potem podejmiesz decyzje czy zostac ich dystrybutorem.Na chwile obecna niewiele o tobie wiemy...a własciwie nic nie wiemy ,twój pierwszy post na naszym forum....byc może to tylko reklama :P

PS
Firmy dermokosmetyczne chcetnie współpracuja z grupami chorych ale zapewniam iz nie daja za darmo niczego.Oczywiscie daja do przetestowania jakies próbki ale w zamian oczekuja reklamy,napewno nie dadza dystrybutorowi do rozdysponowania próbek bez drugiej strony ...medalu ;)