Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
#20273
.
Zrozumiałabym tych, którzy po wypróbowaniu na sobie Nefretu nie osiągnęli zamierzonego celu wówczas z ich głosami mogłabym polemizować
Stosowałam Nefret za darmo i za mniejszą odpłatnością polecam go choć nie uważam za cudowny specyfik
Przy preparacie nie powinno się stosować już nic więcej tylko natłuszczanie wtedy lepsze działanie jest :)
Jak się stosuje dużo innych kosmetyków wchodzi to w reakcje z preparatem skutek może być odwrotny od zamierzonego :notguilty:
#20274
i co ciekawe Basiu ze ciebie nie uczulił....a uczula cie wszystko podobno :surprised: znam sytuacje gdzie sprawa nie wygladała tak rózowo....i wtedy pan Feliks jakos.....nie wykazał sie szczególnym zaangażowaniem w naprawianie tego co jego preparat wyrządził. :notguilty:
Nie mam nic do preparatu,nie stosowałam i trudno mi go ocenic,jednak podejscie do tematu,szczere a nie naciagane daje duza pewnosc ze warto sie takim preparatem zainteresowac.Nie ma preparatów 100% działających na kazdego ale każdy solidny "wynalazca" powinien szczerze pisac i o plusach i o minusach,pan Feliks przebarwia sprawe,podkolorowuje i nie zawsze trzyma sie prawdy.No ale może ja sie nie znam....moze faktycznie tak teraz wyglada...marketing. :notguilty:

Wszystkim ,którzy uzyskuja remisje z całego serca kibicuje i gratuluje,jezeli mam watpliwosci to jedynie dotyczace produktu ,który euforycznie ktos zachwala,bezkrytycznie i do uapdłego....a czy warto? xd
#20276
A ja mam do Basi pytanie:
dlaczego nie stosowałaś tego nefretu do końca, do całkowitego zaleczenia skoro pomaga, jak sama twierdzisz?
Polecasz innym coś, co Tobie nie pomogło, bo przecież jak zrozumiałamm mieszałaś toto z innymi specyfikami żeby zadziałało. Chyba sama nie wierzyłaś, że Ci to pomaga.
Trzeba się zdecydować, albo szczerze chce się pomóc innym chorym na łuszczycę, albo przestać zachwalać to co jest bezwartościowe, bo można komuś tym wyrządzić krzywdę.
Ja odnoszę wrażenie, że za ten darmowy specyfik wkręciłaś się w zobowiązanie pomocy w jego reklamie, a teraz trudno Ci jest się z tego wycofać.
#20283
antonia pisze:A ja mam do Basi pytanie:
dlaczego nie stosowałaś tego nefretu do końca, do całkowitego zaleczenia skoro pomaga, jak sama twierdzisz?
Polecasz innym coś, co Tobie nie pomogło, bo przecież jak zrozumiałamm mieszałaś toto z innymi specyfikami żeby zadziałało. Chyba sama nie wierzyłaś, że Ci to pomaga.
Trzeba się zdecydować, albo szczerze chce się pomóc innym chorym na łuszczycę, albo przestać zachwalać to co jest bezwartościowe, bo można komuś tym wyrządzić krzywdę.
Ja odnoszę wrażenie, że za ten darmowy specyfik wkręciłaś się w zobowiązanie pomocy w jego reklamie, a teraz trudno Ci jest się z tego wycofać.
Nie stosowałam Nefretu do końca bo mnie na niego nie stać :speechless: :surprised: znam tańsze sposoby
posądzanie mnie jednak o udział w reklamie to już lekka przesada :surprised: na rękach stosowałam sam specyfik i tylko nim je zaleczyłam od maja do teraz miałam względny spokój z nimi teraz
mam ze trzy plamki
nie czytasz chyba wątku na Proriasis tam opisuje i odpowiadam na pytania
A krzywde można wyrządzić komuś każdą poradą jaką się pisze na forum :notguilty:
Wiem co mi pomaga i co na mnie działa a co nie no chyba że forum zna lepiej moją skóre i sposoby leczenia :(
Powtarzam nie czuje się zobowiązana ani reklamuje preparat czuje się urażona posądzaniem mnie o coś podobnego :(
#20285
w podanym przec ciebie linku niewiele jest na temat owego preparatu wiec co tam sledzic?opatrunku z lnu?
Zebysmy sie dobrze zrozumiały-nie oceniam ciebie Basiu,byłam jedynie zdziwiona że nagle cos zadziałało na ciebie skoro WSZYSTKO,DOSŁOWNIE WSZYSTKO...podobno cie uczula :surprised: .
Co do preparatu pana Feliksa to jego tez nie oceniam a jedynie sposób podawania wiarygodnych informacji,bo pozytywne wypowiedzi i owszem ale to że komus zaszkodził....a zaszkodził zostaje przemilczane,podpiera sie pan Feliks takze opiniami z róznych for....a fakty ,które podaje nie sa zgodne z prawdą. :notguilty:
#20287
Basieńka44 pisze:nie czytasz chyba wątku na Proriasis tam opisuje i odpowiadam na pytania
Nie, Basiu, nie czytam forum Psoriasis, jeśli tutaj interesuje mnie jakiś temat, to staram się go śledzić do końca. Wybacz jeśli Cię uraziłam, nie było to moim zamiarem, ale jeśli chodzi o specyfik przeciwko łysieniu, który nagle okazuje się być dobrym lekiem na łuszczycę to sama widzisz jakie są niedomówienia - przesadna reklama, albo woda w ustach pomimo obiecanych raportów z leczenia tym specyfikiem. I nie tylko Ty jedyna nie opisywałaś swojego leczenia do końca, inne osoby też się nie wypowiadają pomimo swoich deklaracji. Wnioski nasuwają się same. Warto wiedzieć co inni o tym sądzą zanim się wyrzuci pieniądze w błoto. :)
#20288
Masz więc i prześledź wątek od początku nie mam czasu opisywać tego samego na wszystkich forach
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... =0&start=0
http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=67&t=7436
Osobiście znam co najmniej dwie osoby u których preparat działa a że nie opisują tego na forum no cóż takie widać prawa natury
Pisałam na biedronkowie zioła zawierają naturalny kwas salicylowy stosowanie preparatu razem z oliwką SQUAMAX to porażka
To że płyn jest na łysienie o niczym nie świadczy pomógł mi na łuszczyce dłoni i przedramion i nie będę kłamać że nie nie będę też wszem i wobec zachwalać co miałam napisać napisałam na obydwu forach
Wiele rzeczy jakie stosuje na łuszczyce nie są w takim celu stosowane a jednak u mnie działają :notguilty:
Właśnie wiele osób dostało darmo obiecało opisać czego nie zrobiło
za to jednej jaką znam zaszkodził w połączeniu z innymi specyfikami ale jej wiara mnie o reklamę się posądza
tak antonia uraziło mnie to pisałam ci na pw jak działa byłaś na bieżąco może dlatego :notguilty:
Zebysmy sie dobrze zrozumiały-nie oceniam ciebie Basiu,byłam jedynie zdziwiona że nagle cos zadziałało na ciebie skoro WSZYSTKO,DOSŁOWNIE WSZYSTKO...podobno cie uczula
Tak wszystko mnie uczula nawet szeroko polecany na forach mediderm preparat mnie nie uczulał i nie uczula mam kłamać żeby was zadowolić
nigdy :(
powtarzam wszystko może zaszkodzić nawet zwykła wazelina czy ocet jabłkowy którego znam stosuje od dawna a poparzyłam sobie łapska nieumiejętnie zastosowanym,bo chciałam szybko :blush:
Ostatnio zmieniony 22 paź 2013, o 11:13 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Poprawiony link.
#20290
Basiu, piszesz do mnie a cytujesz kogoś innego :D :D
Basieńka44 pisze:Wiele rzeczy jakie stosuje na łuszczyce nie są w takim celu stosowane a jednak u mnie działają
Masz rację, ale zawsze wiem co stosuję, a ten specyfik nie do końca ma jawny skład. Może też stąd moje obawy przed jego zastosowaniem i skutecznością. :notguilty:
#20291
Basiu podany przez ciebie link do Biedronkowa-wyskakuje napis :
"Wybrany temat nie istnieje" :nomnom: :P
Wtemacie drugim...ano przesledziłam dokładnie opinie łacznie 4 osób:
-Twoja
-Bafry 3posty pochwalne(jedyne,wogóle posty na forum)
-Dosi 1post(najbardziej wg mnie wiarygodny)
-pana Sylwka 1 post pochwalny i jedyna bytnosc na forum
dlaczego inni nie pisza?nie mam pojecia,nie wnikam...wiem jedno ze nie wszystkim pomógł ale negatywnych opinii nie ma :surprised:
Basiu nie musisz własna piersia bronic preparatu czy pana Feliksa....tobie pomogło...to super,każdy kto chce cos sprzedac robi to z checi zysku i....czasem pozwala sobie naciagac prawde,droga sliska...niestety :notguilty:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10