Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA

Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.

Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA

Postprzez asiuniaa2502 23 kwi 2014, o 22:47

Witam was. Od ponad 3 lat choruje na łuszczycę tak samo jak mój ojciec. Zaczynałam od słabych sterydów po najsilniejsze. Łuszczyca znikała ale na chwilę, i znowu zaczynałam smarować. Napoczątku łuszczyca była mała ale z każdym powracaniem robiła się coraz większa i większa. Chodziłam także na solarium żeby jakoś ją załagodzić. Ale nic nie dawało rady :( Wyczytałam także że sól morska i błoto pomoga w łuszczycy i nic :( i pewnego dnia tak sobie szukałam po internecie i trafiłam na ogłoszenie z MAŚCIĄ I ŻELEM ,,ZEJ A'' I sobie myśle: kurcze już tyle pieniędzy wydałam na różnego rodzaju sterydy a może warto akurat zaryzykować. Zadzwoniłam do bardzo sympatycznego Pana opowiedział mi o tym jak ta maść działa jak się nią smaruje i zaryzykowałam. Już lecze się ponad miesiąc i widze bardzo duże postępy w zmianach łuszczycowych. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej to prosze napiszcie do mnie. Opowiem wam jak to wygląda u mnie. W razie czego podaje mój prywatny email: majawitczak@wp.pl W RAZIE KONIECZNOŚCI PODAM NUMER TELEFON
asiuniaa2502
Świeżak

Reklama

Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENI

Postprzez szater 24 kwi 2014, o 08:01

Jest reklama na forum,pana Zdzisława znam osobiscie i ten jego cudowny wynalazek na bazie...płynu do naczyn,zreszta nie tylko ja poznałam owy preparat :P
Cena kosmiczna,brak atestów polskich,brak składu....znam wielu podobnych magików chcacych zarobic na chorych :annoyed:
Zeby była jasnosc masz prawo stosowac co tylko do głowy ci przyjdzie ale zawsze nalezy patrzec co sie stosuje bo efekty moga przyjsc szybko...konsekwencje pózniej i naprawde w tragicznych skutkach.Nie mam nic do radosnej twórczosci ale gdy sytuacja jest jasna i klarowna:
wymysliłam cos ,ma taki i taki skład ...kto zechce spróbowac....na własna odpowiedzialnosc...prosze...ale sprzedawac za 300zł cos bez atestów,bez zezwolen i bez podanego składu?Troszke chyba droga niekoniecznie:
najpierw badania,uzyskanie atestów i zezwolen a potem biznes. :notguilty:
szater
Doradca

Postprzez asiuniaa2502 24 kwi 2014, o 20:45

Ale i tak z czystym sumieniem polecam tą maść....
asiuniaa2502
Świeżak

Postprzez szater 25 kwi 2014, o 08:10

z tak samo czystym sumieniem jak...z czystym sumieniem mozna polecic komus palenie marichuany na uporczywy...kaszel :annoyed:
szater
Doradca

Postprzez asiuniaa2502 25 kwi 2014, o 14:10

Może akurat kaszel minie po Marihuanie :D
asiuniaa2502
Świeżak

Postprzez szater 25 kwi 2014, o 15:47

kaszel moze i minie...skutki uboczne i konsekwencje głupiego leczenia...zostaną :annoyed:
szater
Doradca

Postprzez asiuniaa2502 25 kwi 2014, o 16:15

Lekarze w stanach zapisują marihuane w celu łagodzenia chorób a jednak coś w niej jest że też potrafi leczyć ;-)
asiuniaa2502
Świeżak

Postprzez szater 25 kwi 2014, o 22:04

Pomijam to ze my nie Ameryka to nigdzie nie zaprzeczam ze owe ziele cokolwiek leczy...cały czas pisze o skutkach ubocznych...pozostałych po leczeniu :P
szater
Doradca

• Reklama

Powrót do Reklama