Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Witam wszystkich

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Witam wszystkich

Postprzez Mirekz 24 lip 2018, o 11:59

Cześć jestem Mirek ^^
Ł mam od jakoś 9 lat, od 2 lat (tj. wyemigrowania) z niezwykle łagodnej wyszła mi taka, że dzień w dzień toczę z nią ciężką wojnę ;(
Brakuje mi czasem trochę wiedzy i jestem przekonany, że u Was ją znajdę ;D
Kocham analizować wszystkie fakty i poszlaki, kombinować na wszelakie konwencjonalne oraz niekonwencjonalne sposoby i eksperymentować.
Brak mi tylko cierpliwości, systematyczności i czasu...
Ale czuję, że będzie nam się dobrze wspólnie uczestniczyć w życiu tego forum ^^
Mirekz
Świeżak

Reklama

Re: Witam wszystkich

Postprzez Paweł 25 lip 2018, o 06:49

Cześć,

właściwie to cierpliwość, systematyczność i czas są kluczem w leczeniu łuszczycy. Bo bez tego nawet jeśli coś ma zadziałać to nie będziesz wiedział, gdy będziesz stosował doraźnie lub skończysz kurację za wcześnie (gdy już miało zacząć działać).
Paweł
Administrator

Postprzez Mirekz 25 lip 2018, o 17:53

No właśnie miałem tę świadomość, że bez tych cech, z tym nasileniem doreemisji nie doprowadzę, więc od paru tygodni się zmuszam do smarowania 2 razy dziennie setek drobnych plamek pochodną witaminy d (tym bardziej, że ona ponoć wyjątkowo wymaga systematyczności) + detoks.
Myślę, że reemisja się zbliża wielkimi krokami, w czym kluczowe też jest dołączenie w końcu do tego forum ;)
Mirekz
Świeżak

Postprzez szater 25 lip 2018, o 19:36

Witaj Mirku....no cóż działaj...my weterani chyba juz powiedzielismy wszystko co mielismy do powiedzenia ;) przez dziesiatki lat swojej choroby przetestowalismy co sie dało,wszelkie metody i sposoby...żyjemy dalej w asymilacji z łuszczyca...życie i radośc z życia ważniejsze niż ciągła walka o każda remisję,która jak chce sama potrafi przyjsc a jeżeli nie to nic jej nie sprowadzi.Będę ci kibicować...działaj...nie zrażaj sie ze mały ruch na forum...poczytaj,przeanaluzuj co robilismy przez lata,dziel sie doswiadczeniami....my ...odpoczywamy :P

Powodzenia,w rzie potrzeby pytaj,chetnie podpowiemy na konkrety,na wszystkie pytania sa odpowiedzi na forum,trzeba tylko poszukać :*
szater
Doradca

Postprzez Mirekz 26 lip 2018, o 10:58

Dziękuję ;)
Nie zrazi mnie mały ruch na forum, wystarczy mi obecność kilku weteranów, którzy już zaakumulowali wiedzę płynącą z doświadczeń własnych i innych na przestrzeni lat ^^
Mirekz
Świeżak

Postprzez szater 27 lip 2018, o 18:01

Mirekz napisał(a):Dziękuję ;)
Nie zrazi mnie mały ruch na forum, wystarczy mi obecność kilku weteranów, którzy już zaakumulowali wiedzę płynącą z doświadczeń własnych i innych na przestrzeni lat ^^

Cieszę sie :)
szater
Doradca

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!