Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Witam

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Witam

Postprzez agdarad 27 wrz 2011, o 20:58

Witam wszystkich,jestem tu nowym użytkownikiem i równiez zmagam sie z łuszczycą od 27 lat.Raz jest lepiej a raz gorzej a w ostatnim roku jest juz bardzo źle.Ale nic trzeba sie leczyć bo ona i tak nas nie opuści do końca naszych dni,pozdrawiam
agdarad
Świeżak

Reklama

Re: Witam

Postprzez puma 27 wrz 2011, o 21:21

witaj agdarad na forum :) no to do walki!
puma
Aktywista

Postprzez szater 28 wrz 2011, o 08:20

witam tez serdecznie....ale nick masakrycznie cięzki...moze napisz cos wiecej o sobie i o swoich metodach i sposobach walki z panna ł :D
szater
Doradca

Postprzez dora1000 28 wrz 2011, o 11:16

Witamy serdecznie :)
dora1000
Bywalec

Cześć

Postprzez Paweł 28 wrz 2011, o 11:42

Witam serdecznie :)

Poczytaj nieco forum, ochłoń, no i napisz też może co już stosowałaś i z jakim skutkiem :)
Paweł
Administrator

Postprzez agdarad 28 wrz 2011, o 14:18

Co do mojego nicka to nie jest tak źle,został utworzony od imion moich dzieci:agnieszka,daria,adrian :)

No więc co do leczenia to od 13 roku życia do 20 miałam śladowe ilości łuszczycy na kolanach i łokciach,potem się zaczęło do takiego stopnia że pojechałam do prywatnego lekarza w Łodzi chyba na kilińskiego musiałam być już naświetlana przy którym brałam leki.Nie doszłam do końca naświetlań a ona znów powróciła :( zaczynająć od kostek u nóg,byłam tak zrezygnowana,wściekła :oh: że tyle pieniędzy poszło na marne.Siedziałam zrezygnowana w domu aż brat mi pokazał strone internetową On Clinic w Chorzowie,pojechałam ale niestety po paru wizytach nie wyrobiłam finansowo.Poddałam się,zajrzałam w 2006 roku do dermatologa i do 2008 tylko cygnolina i salicylowa,nie dawało żadnych rezultatów więc dałam sobie spokój.
Jedno wiedziałam natłuszczać,natłuszczać i jeszcze raz natłuszczać,i tak robiłam codzień po umyciu do wanny wlewałam szklankę podgrzanego zwykłego oleju,po wyjściu nie wycierałam się a wcierałam jeszcze w ciało i...po trzech miesiącach zaczęło się poprawiać,ciało było maxymalnie natłuszczone i coraz mniej łuszczycy.
Dopiero w zeszłym roku wysypało mi sie tak że w lutym tego roku byłam w szpitalu,po wyjsciu wysypało mnie dwa razy więcej,jakby to powiedzieć moje ręce wyglądają jak łapy smoka nie wspominając o reszcie
agdarad
Świeżak

Postprzez puma 28 wrz 2011, o 14:28

i co? od lutego nie stosujesz kompletnie nic? żadnych maści? u lekarza też już nie byłaś?
puma
Aktywista

Postprzez agdarad 28 wrz 2011, o 14:46

Byłam u lekarza i dostałam cygnolinę,salicylową,protopic na twarz,lorinden c na miejsca między piersiami i pod pachami,squamax i belosalic płyn na glowę i to wszystko po miesiącu mam się jej pokazać a żadnej poprawy nie widać
agdarad
Świeżak

Postprzez Gosiaczek68 28 wrz 2011, o 17:49

Witam. Na wszystko potrzeba czasu, wytrwałości i systematyczności. Miesiac to trochę mało na efekty, co do cygnoliny to Szater tu bardzo dobry praktyk.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Gosiaczek68
Gaduła

Postprzez szater 28 wrz 2011, o 18:53

napisz moze dokładniej co to za cygnolina i jak ja stosujesz....moze bede mogła pomoc....jak zechcesz oczywiscie
szater
Doradca

Następna strona

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!