Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Witam!

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Witam!

Postprzez tolina63 9 mar 2016, o 17:22

Witam wszystkich!

Mam na imię Natalia. W tym roku skończę 37 lat. Na łuszczycę choruję od 6 roku życia i właściwie nie pamiętam życie bez niej.
Wiem, że ta choroba ukształtowała mnie całkowicie. To za jej przyczyną jestem tym kim jestem. Często brak mi pewności siebie. Mam niskie mniemanie o sobie i ...... mam tego dość!!!!

W tym roku postanowiłam zawalczyć o swoje życie. Zaczęłam od znalezienia ludzi, którzy borykają się z tym samym. Bo wiadomo - człowiek jest istotą społeczną i w grupie raźniej.
Teraz będę czytać Wasze posty, będę zadawać pytania i czynnie działać na swoje ciało.

Pozdrawiam wszystkich :)
tolina63
Świeżak

Reklama

Re: Witam!

Postprzez antonia 9 mar 2016, o 17:45

tolina63 napisał(a): Często brak mi pewności siebie. Mam niskie mniemanie o sobie i ...... mam tego dość!!!!
W tym roku postanowiłam zawalczyć o swoje życie.

Witaj Natalio! :)
Masz trochę zaległości do nadrobienia, nie marnuj czasu, weź się za siebie i żyj pełnią życia i radości! :* :*
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Re: Witam!

Postprzez tolina63 21 mar 2016, o 00:44

Taki mam właśnie zamiar. Myślę też, że dobrze zrobiłam dołączając do tej grupy ludzi borykającej się z tym samym problemem. Czytając Wasze posty widać, że się wzajemnie wspieracie, a tego mi w tej chwili potrzeba :) pozytywnego nastawienia.
Pozdrawiam
tolina63
Świeżak

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!