Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 no pasaran
#12726
witam wszystkich serdecznie. Mam 33 lata i od jakiś trzech lat borykam się z ta jakże wspaniałą chorobą! łuszczyca rozwijała sie spokojnie i powoli niestety ostatni okres to bardzo agresywna jej ofensywa (taki ciężki okres w życiu) i cóż przegrywam bitwę! Ale przede mną długa wojna więc zbroje się w wiedzę i doświadczenia innych walczących, dlatego i też oto tu jestem! Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że dzięki waszej pomocy przeprowadzę niejedną zwycięską batalie i zneutralizuje wroga! :D
Awatar użytkownika
 henia
#12730
Witaj no pasaran :* "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" - powodzenia :)
Awatar użytkownika
 antonia
#12733
Witaj na forum :)
Ten rok jest wyjątkowy dla wszystkich - łuszczyca obrodziła jak nigdy, miejmy nadzieję, że to jest przejściowe i że ta wojna nie potrwa długo, jestem pewna, ze pokonasz wroga, tak trzymaj :D :D
 no pasaran
#12736
Dziękuje za słowa powitania i otuchy! henia to naprawdę mądra myśl.antonia jakiś to przeklęty rok chyba? ;) myślę że w tak doborowym towarzystwie to będzie przyjemna walka, pozdrawiam owym niemiecko-okopowym znaczeniem słowa kamrat :D
 Basieńka44
#12739
Pogoda zmienna wszystkim myślę daje się we znaki nie tylko łuszczykom :) :)
Awatar użytkownika
 antonia
#12741
To prawda, ale nas dodatkowo dekoruje, wyglądamy jak muchomory :angry:
 Basieńka44
#12742
Żeby tylko :D :D
 no pasaran
#12744
Ale podobnież lepiej wyglądać jak muchomor niż nie wyglądać wcale :D
 amermalgosia
#12781
I ja chciałam sie przywitac,co prawda jestem "związana" i innym łuszczycowym forum ale co mi tam im wiecej informacji na temat tego choróbska tym lepiej.
Awatar użytkownika
 szater
#12782
Witaj Gosiu ....troszke nas tu jest.....twoich znajomych xd