Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Trudno zaczać ale jakoś trzeba :)

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Trudno zaczać ale jakoś trzeba :)

Postprzez tom85 25 paź 2015, o 00:59

Witam wszystkich,

Z Panią Ł. kłócę się już co najmniej 15 lat :). Zasiedliła się w "mojej" głowie i nie chce odejść i pewnie nie popuści. Jak każdemu z Was czasem nie jest mi łatwo z tym cieszyć się życiem, pracować, rozmawiać z bliskimi. Jako osoba pracująca w handlu bywa to strasznie uciążliwe (handel pośredni i bezpośredni). Piszę bo - szukam kontaktu z osobami takimi jak ja, osobami na forum ale i z osobami na "żywo". Poszukuje osób w Warszawie i okolicach, osób, które nie boją się porozmawiać o naszych problemach i codziennym życiu. Jeśli wiecie gdzie w W-wa odbywają się spotkania to dajcie znac. Poza tym miło jest spotkać osoby na tym forum, które nie boją się pisać o tym wszystkim bo niestety mało nas jest tutaj ;). Pozdrawiam wszystkich dla których Pani Ł. to tylko mały problem :).
tom85
Świeżak

Reklama

Re: Trudno zaczać ale jakoś trzeba :)

Postprzez Paweł 26 paź 2015, o 13:08

Witaj,

Informacje na temat różnych spotkań znajdziesz zwykle w dziale aktualności:
aktualnosci/
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!