Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nowa na forum ; )

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Nowa na forum ; )

Postprzez monika9933 23 cze 2011, o 16:03

Cześć ; ) Jestem Monika, mam 18 lat, jestem z Jaworzna (niewielka miejscowość koło Katowic). Jest to forum o Łuszczycy, więc może coś opowiem o swoich doświadczeniach z tą chorobą. Choruję na nią od urodzenia. Pierwszy wysyp miałam w wieku 7 lat. Nie był on tak ostry jak kolejne. Przyczyną choroby był silny stres. Następny wysyp jaki dostałam (bo choruje na łuszczyce kropelkowatą, czyli występuje tylko po silnym stresie i chorobie gardła), był jak byłam w 6 klasie podstawówki. Był on tak ostry, że leczyłam go w domu pół roku, nic nie pomagało. Pojechałam do szpitala i tam na szczęście wyleczyłam chorobe. Do tej pory nie mam wysypu : )
monika9933
Świeżak

Reklama

Re: Nowa na forum ; )

Postprzez Yans 23 cze 2011, o 16:10

Witaj Monia. No to masz fajnie że masz tak długą remisie. Oby trwała jak najdłużej. Czego Ci życzę... :D
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...
Yans
Poszukiwacz

Cześć

Postprzez Paweł 24 cze 2011, o 11:38

Czołem Moniko,

No to fajnie. Nie ma to jak wieloletnia remisja. Unikaj w takim razie stresów i infekcji, aby trwała ona jak najdłużej.
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!