Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

łuszczyca

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

łuszczyca

Postprzez justyna22 30 maja 2013, o 12:03

cześć mam na imię justyna i pochodzę z krowiarek choruję na uszczycę o 18 lat i też bardzo się z tym męczę doradzcie mi jaki som najlepsze środki na to bo przez niekture środki to mi sie włosy osłabiły
justyna22
Świeżak

Reklama

Re: łuszczyca

Postprzez KRZYSZTOF P. 3 cze 2013, o 12:29

Cześć. Mam na imię Krzysiek. Jest lek, który stosuję u własnego dziecka. Pomaga mu w 100%. Jest to lek który stosuje się między innymi przy atopowym zapaleniu skóry jak również przy łuszczycy. Chodzi o lek firmy Salcura ( dermaspray). Wprawdzie nie jest on tani w Polsce ale jeśli chcesz dam Ci namiar gdzie kupisz go taniej. Pozdrawiam
KRZYSZTOF P.
Świeżak

Postprzez maleoreggaerockers 3 cze 2013, o 19:44

justyna22 napisał(a):cześć mam na imię justyna i pochodzę z krowiarek choruję na uszczycę o 18 lat i też bardzo się z tym męczę doradzcie mi jaki som najlepsze środki na to bo przez niekture środki to mi sie włosy osłabiły

czesc Justyna;)
napisz gdzie masz luszczyce. i poczytaj sobie na forum i znajdziesz duzo Ciekawych sposobow
maleoreggaerockers
Poszukiwacz

Postprzez maleoreggaerockers 3 cze 2013, o 19:46

KRZYSZTOF P. napisał(a):Cześć. Mam na imię Krzysiek. Jest lek, który stosuję u własnego dziecka. Pomaga mu w 100%. Jest to lek który stosuje się między innymi przy atopowym zapaleniu skóry jak również przy łuszczycy. Chodzi o lek firmy Salcura ( dermaspray). Wprawdzie nie jest on tani w Polsce ale jeśli chcesz dam Ci namiar gdzie kupisz go taniej. Pozdrawiam

czyzby kolejna proba naciagniecia na jakies leki?
maleoreggaerockers
Poszukiwacz

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!