Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Czesc...

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Czesc...

Postprzez esatto 26 lut 2018, o 17:00

Witajcie...mam na imię Gosia...@ zdiagnozowano u mnie jakies 3 lata temu...wtedy było tylko na głowie...kilka plamek.,,pani dermatolog przepisała mi Belosalic i Diprosalic na zmiane...pomagało, jak sami wiecie, na chwile a potem wracało...
Teraz doszła @ paznokci (rozdwajają mi sie jak diabli i sa takie małe dziurki) kilka miesięcy temu zaczęły mnie bolec stawy...masakra...czasem mam dość tego wszystkiego...od dwóch lat mieszkam za granica i z lekarzami jest cieżko...kupuje tylko te leki ktore zapisała mi polska dermatolog...ahhh..troche bez ładu i składu to napisałam...mam nadzieje ze bede mogła liczyć na Wasze wsparcie i rady...
esatto
Świeżak

Reklama

Re: Czesc...

Postprzez Paweł 27 lut 2018, o 10:28

Cześć,
rozejrzyj się na forum. Jest tu sporo informacji czym się leczymy.
Paweł
Administrator

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!