Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Cześć

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.

Cześć

Postprzez AnnRow 5 kwi 2014, o 18:44

jestem Anka, mieszkam w Warszawie. Z panną Ł kumpluję się od ponad 30.lat. Najwierniejsza przyjaciółka. Moja łuszczyca jest pogrypowym powikłaniem. Chorowałam na grypę szczepu A. Potem przyszło koszmarne osłabienie, anemia. Otrzymałam od lekarza masę witamin i .. Asconerin (witaminy+strychnina) - (3 x dz.)na wzmocnienie. Pierwszy wykwit wystąpił na nadgarstku a potem-wiadomo - łokcie, kolana, twarz. Wizyta u dermatologa i diagnoza -łuszczyca. Przez pierwsze kilka lat pilnie słuchałam lekarzy stosując Lorindeny, maść dziegciową itp. środki. Potem rozpoczęłam samodzielne leczenie - kąpiele w ziołach, wywarach. Pokątnie kupowałam Vipsogal. Efekty były piorunujące. Pomagał. Bardzo. Ale nie wyleczył, a fabrykę zbombardowano podczas wujny w byłej Jugosławi ... i zostałam na lodzie. Potem różnie bywało.
Głównie stosowałam sterydy.
Tyle o historii mojej łuszczycy.
Zarejestrowałam się, bo chcę Wam przekazać mój sposób na tę cholerę.Zapraszam do tematu diety.
AnnRow
Świeżak

Reklama

Re: Cześć

Postprzez antonia 5 kwi 2014, o 21:22

Witaj Aniu na forum :) :*
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez AnnRow 5 kwi 2014, o 21:51

Dziękuję za piękne powitanie i przyjęcie do grona.
Dobrej nocy.
AnnRow
Świeżak

Postprzez dronny 7 kwi 2014, o 14:40

ja również witam:) Fajnie, że istnieje takie forum. Pozdrawiam wszystkich.
dronny
Świeżak

Postprzez puma 7 kwi 2014, o 20:29

witam pięknie :)
puma
Aktywista

• Reklama

Powrót do Przywitaj się!