Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.
 axe
#29625
Witam. Choruje na łuszczyce i łzs ponad 20 lat. Obecnie mam 37. Chciałem zapytać czy ktoś na forum miał dodatkowy problem taki jak ja. Mianowicie samookalecza nie i zadawanie sobie bólu np przez posypywanie rozdrapywanych zmian łuszczycowych solą. Ciężko mi z tym wszystkim...
Awatar użytkownika
 Paweł
#29626
Nie znam takiego przypadku. Jedyne co mogę zalecić to udanie się do psychologa, który powinien pomóc w sprecyzowaniu problemu.
Awatar użytkownika
 henia
#29639
axe pisze:Witam. Choruje na łuszczyce i łzs ponad 20 lat. Obecnie mam 37. Chciałem zapytać czy ktoś na forum miał dodatkowy problem taki jak ja. Mianowicie samookalecza nie i zadawanie sobie bólu np przez posypywanie rozdrapywanych zmian łuszczycowych solą. Ciężko mi z tym wszystkim...
Witaj axe i tu :*
Pomoc istnieje na wyciągniecie Twojej ręki. Odważ się, i przynajmniej spróbuj. Pozdrawiam serdecznie i życzę siły :*