Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Proszę o pomoc

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Proszę o pomoc

Postprzez olgalaskus 17 lut 2012, o 15:02

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunek pielęgniarstwo. Obecnie zbieram badania do mojej pracy magisterskiej ,, Wpływ łuszczycy na jakość życia rodziny pacjenta". W związku z tym zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która jest zupełnie anonimowa. Ankieta jest skierowana do rodziny osoby chorej na łuszczycę. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli skłonicie członków swoich rodzin do jej wypełnienia. Choroba ta nie jest mi obca gdyż choruje na nią moja mama i dużo osób w mojej rodzinie. Jeszcze raz proszę o pomoc.

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... WWNFN3c6MQ
olgalaskus
Świeżak

Reklama

Re: Proszę o pomoc

Postprzez euterpe 17 lut 2012, o 15:13

Co ta praca ma pokazać?
euterpe
Bywalec

Wpływ na rodzinę

Postprzez Paweł 19 lut 2012, o 20:07

Cel pracy jest określony w jej tytule.
Paweł
Administrator

Proszę o pomoc

Postprzez olgalaskus 19 cze 2012, o 09:47

Witam Państwa
Jeszcze raz proszę o pomoc
Jestem studentką pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, proszę o wypełnienie poniższej ankiety, która została przygotowana na potrzebę pracy magisterskiej ,, Wpływ łuszczycy na jakość życia rodziny pacjenta” Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie badaniom naukowym.
Z góry dziękuję za poświęcenie przez Pana/Pani swojego cennego czasu i udzieleniu pomocy w przedsięwzięciu badawczym

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... WWNFN3c6MQ
olgalaskus
Świeżak

• Reklama

Powrót do Ogólnie o łuszczycy