Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

problem z czołem

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

problem z czołem

Postprzez Beatrycze 25 lip 2013, o 13:19

Witam!
Mam prośbę do doświadczonych Towarzyszy niedoli. W jaki sposób mogę pozbyć się bardzo rzucających się w oczy zmian na czole? Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby? Ach i jeszcze jedno pytanie, czy diprolene to jakiś steryd? :)
Pozdrawiam!
Beatrycze
Poszukiwacz

Reklama

Re: problem z czołem

Postprzez antonia 25 lip 2013, o 18:02

Skład Diprolene, 0,05%, maść, 15 g:
1 g maści zawiera 0,5 mg betametazonu w postaci dipropionianu.
Betametazon – lek hormonalny z grupy glikokortykosteroidów o silnym działaniu przeciwzapalnym. Zmniejsza obrzęki, nie zatrzymuje sodu ani wody w organizmie. Biologiczny okres półtrwania wynosi 5 godzin.

Zmiany na czole i twarzy można z powodzeniem zaleczyć silnym naparem z herbaty przemywając nim zmienione chorobowo miejsca kilka razy dziennie, na noc leciutko posmarować hydrokortizonem 0,1% w kremie przez 5 dni, następnie już tylko kremem lub emulsją nagietkową albo nawilżającą AA-dermą.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez Beatrycze 26 lip 2013, o 18:45

o! dobra, dzięki wielkie ;) wypróbuję, mam nadzieję, ze mi pomoże :)
Beatrycze
Poszukiwacz

Postprzez supermonia 12 sie 2013, o 22:38

w zaleczeniu nie pomaga, ale może w swobodzie - zrób sobie grzywkę :) ja się czuję lepiej, kiedy wiem, że nic mi tam nie wystaje :P
supermonia
Świeżak

• Reklama

Powrót do Ogólnie o łuszczycy