Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Ogromna prośba o wypełnienie ankiety

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Ogromna prośba o wypełnienie ankiety

Postprzez asiakr 12 sty 2013, o 15:58

Witam,
jestem studenka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i piszę pracę licencjacką nt. jakości życia osób chorych na łuszczycę. Będę bardzo wdzięczna jeśli poświecicie mi chwile swojego czasu i ją wypełnicie. Z góry dziekuję!
Pozdrawiam, Asia.

Link: https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... RHlqU2c6MQ
asiakr
Świeżak

Reklama

Re: Ogromna prośba o wypełnienie ankiety

Postprzez Paweł 14 sty 2013, o 11:02

W jakim wieku po raz pierwszy zauważyłeś oznaki łuszczycy?

Po tym pytaniu odpuściłem, bo nie ma opcji, która mnie dotyczy (mam łuszczycę od 8 roku życia).
Paweł
Administrator

Postprzez Shamhat 14 sty 2013, o 15:02

Witaj! Proponowałabym zmienić formę ankiety na pytania otwarte.
Nie wiem jaki jest cel ankiety ale na swoim przykładzie widzę że, jakbym nie wybierała odpowiedzi, nie otrzymasz rzeczywistego obrazu choroby i tego jak ja się z nią czuję.
Radziłabym przed ułożeniem pytań do ankiety, przeprowadzić wywiad z osobą chorą na łuszczycę.
Pytanie 11. Dotykając mnie ludzie czują dyskomfort z powodu moich zmian skórnych?
Przepraszam ale co to za pytanie? Jeżeli dotyka mnie lekarz, może założyć rękawiczki i naprawdę gdzieś mam Jego komfort, bo chyba nie o to chodzi w tej relacji.
A jeżeli dotyka mnie partner, który pomaga mi w smarowaniu to mnie kocha :)
"Nagość zaczyna się od twarzy a bezwstyd od słów"
Shamhat
Bywalec

Postprzez asiakr 15 sty 2013, o 19:31

Witam,
Dziękuję bardzo za wszystkie uwagi. Przeprowadzam to badanie gotowym kwestionariuszem którego używa się (nie tylko w Polsce) do oceny jakości życia osób chorych na łuszczycę. Wiem, niektóre pytanie są dość dziwne ale zostały one ułożone przez specjalistów.
Co do poprzedniego postu użytkownika "Paweł" już zmieniam "zakres wieku".
Pozdrawiam
asiakr
Świeżak

• Reklama

Powrót do Ogólnie o łuszczycy