Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 7 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 7 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Metrotreksat a seks

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Metrotreksat a seks

Postprzez Wojtek12 22 sty 2017, o 22:09

Witam tak jak w temacie biorę od jakiegoś czasu metrotreksan,mam pytanie odnośnie czy przyjmując ten lek,mogę mieć kontakt z partnerem chodzi mi o pocałunki i stosunek.
Wojtek12
Świeżak

Reklama

Re: metrotreksan

Postprzez henia 22 sty 2017, o 22:59

Witaj, chodzi Ci prawdopodobnie o... Metotreksat...cytostatyk stosowany w terapiach łuszczycy.

Odnośnie zapytania - jedynym obostrzeniem w życiu intymnym, chorego stosującego ten lek, jest konieczność zastosowanie antykoncepcji. Hmmm... zapytaj swojego lekarza prowadzącego, dlaczego Cię o tym nie poinformował? :angry:
"Pozwólmy sobie na pomyłki i błędy ale nie na nieuwagę"
henia
Doradca

Re: Metrotreksat a seks

Postprzez szater 25 sty 2017, o 09:46

przy stosowaniu MTX nie ma zadnych przeciwwskazan do kontaktów intymnych,jedynie i to bardzo ważna rzecz nalezy stosowac bardzo rygorystycznie antykoncepcje!Latem jest problem bo nie wolno przebywac na słoncu,pic alkoholu i co najważniejsze...systematycznie sie badac i kontrolowac wyniki :)
szater
Doradca

• Reklama

Powrót do Ogólnie o łuszczycy