Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
 antonia
#20219
Odniosłam wrażenie, że mu nie pozwolili wypowiedzieć się do końca.
 gregoriustuitam
#20323
A próbował ktoś kiedyś detoxu? Nie koniecznie takiego jak w ten koleś, ale jakiegoś swojego sposobu i jak to działało u was?
Awatar użytkownika
 henia
#20325
Program, tak enigmatyczny, jak i jego bohater. To taki szpan hamerykański - detox.

Radzę zacząć od wody z cytryną na czczo, i powoli oczyszczać poszczególne organy. Efekt bedzie taki sam, jak nie lepszy, niż hamerykańskiego detox xd

Takie programy, to tylko nam szkodza. Nie dość, że nic nowego nie wnoszą, odnosnie naszej wiedzy, to jeszcze wprowadzają w błąd społeczeństwo - w sensie "czego oni tak kwękaj w sensie Ci łuszczycy, niech zaczną o siebie dbać, i będą mieli po problemie:. Szlag :angry:
Awatar użytkownika
 szater
#20331
dokładnie to samo pomyslałam,wkurza mnie takie pie....posypywanie pieprzem,wyjdzie taki nawysila sie za kase,nagada bzdur a potem to odkrecaj....juz znowu mnie trzepie na sama mysl co bedzie sie działo 29 pazdziernika...wszak wszystkie organizacje sie obudza i zaczna ....pokazywac ze cos robia i ze istnieja e...szkoda słów :annoyed: