Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Łuszczyca paznokci

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Re: Łuszczyca paznokci

Postprzez Lea 28 mar 2015, o 21:56

antonia napisał(a):
"Lea" 2 mar 2015, o 21:30
Dodam, że aktualnie moje paznokcie są tylko słabe i cienkie. Żadnych wyżłobień ani plam. Myślicie, że mogę sobie pozwolić na przedłużenie?
...........dzisiaj, o 02:00 (4 mar 2015)
Odżywkę zaczęłam ponownie ostatnio stosować. Nie jestem pewna, ale po pierwszym kilkunastodniowym stosowaniu wyszły mi chyba pierwszy raz wyżłobienia na paznokciach, więc trochę się cykam ;)

Słyszałam, w aptece jak farmaceuta mówił,że dla niektórych te odżywki są za mocne i moją negatywnie wpływać na płytkę.

Po dwóch dobach wyszły Ci wyżłobienia na paznokciach?
Powaliłaś mnie dziewczyno na łopatki swoim wpisem. Nie wierzę, żeby farmaceuta coś takiego powiedział, bo te odżywki są wyjątkowo dobre i ich celem jest odbudowa i wzmocnienie płytek paznokci, nie cykasz się natomiast, że klej do przyklejenia tipsów może Ci je kompletnie zniszczyć.

Nie zrozumiałaś mnie.

Kiedyś ( dawno temu ) używałam tej odżywki. Po jakimś czasie po jej odstawieniu, po raz pierwszy wyszły mi na paznokciach 'wyżłobienia'. Potem miałam małą przerwę i pojawiły się na chwilę znowu z tego co pamiętam. Dlatego nie wiem, czy to miało jakiś związek czy nie. Może to był czysty zbieg okoliczności. Nie wiem.

Napisałam, że aktualnie paznokcie mam czyste bo tak jest. Wyżłobienia zniknęły. Nie robiłam nic by temu pomóc. Jedynie co, to się bardzo zdrowo przez jakiś czas odżywiałam. Myślę, że to ewentualnie mogło wpłynąć na ich kondycje.

A co do kwestii dotyczącej samej odżywki - tak słyszałam od farmaceuty ( farmaceutki dokładnie ) w jednej z Poznańskich aptek, która wyjaśniała jakiejś starszej Pani, że odżywka jest za mocna dla niektórych osób. Mówię, co usłyszałam. Dlaczego miałabym kłamać ? Nie widzę w tym żadnego celu przy tak mało istotnej kwestii. Ale jak nie chcesz, to przecież mi nie musisz wierzyć :)

Tipsy póki co zdjęte, paznokcie przez nie raczej nie ucierpiały. :)

Szater - śliczne są ! Ja niestety nawet tipsy jednak obgryzłam, ech ;)

Bartoc - ja tam nie widzę problemu :P
Lea
Świeżak

Reklama

Re: Łuszczyca paznokci

Postprzez half.dag789 31 sie 2015, o 21:56

Szater rozumiem, zgodnie z tym co w postach, że zakładasz żele na paznokcie objęte łuszczycą? Ja sama się nad tym zastanawiam. Mam zajęte całe dłonie i próbuję je podleczyć maścią cynkową, ale jeśli wrócę do szkoły będę musiała wymyślić jakiś inny sposób, żeby je ukryć.
half.dag789
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Ogólnie o łuszczycy