Menu użytkownika

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (56) było 16 maja 2012, o 19:57

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Łuszczyca na łokciach, dziś zauważyłem kolejne miejsca

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Łuszczyca na łokciach, dziś zauważyłem kolejne miejsca

Postprzez bezimiennyeu 19 lis 2011, o 22:19

Witam mam Ł na łokciach od jakiegoś roku niestety niedawno się dowiedziałem że to właśnie Ł , od jutrą będe sie smarował maścią od dermatolog , niestety dziś zauważyłem plame na nodze i szyi , łuskę... ale są to pojedyncze nie tak jak na łokciach że są wielkie plamy , wcześniej tam ich nie miałem , też tak macie że same od siebie wyskakują te łuski ? . Czy mogę iść na solarium ? może to coś da bo zaneidługo jak tak będzie to mi obsypie całe ciało :/:/ i nie wiem co robić dalej... kupić tą maść smarować te miejsca ? czy jak mogę sobie pomoć . Trochę lipa pojdę do kobiety a ja w plamach :/
bezimiennyeu
Świeżak

Reklama

Re: Łuszczyca na łokciach dziś zawazyłem kolejne miejsca

Postprzez henia 19 lis 2011, o 22:36

Witaj Bezimiennyeu :) Prawdopodobnie masz świeży wysyp. Tak, możesz smarować te Swoje zmiany, tą maścią, którą dostałeś od dermatologa. Napisz, co to za maść w sensie nazwę. Może coś podpowiemy.
A kobietę niestety musisz przyzwyczaić, do tych swoich plamek. Na solarium jak najbardziej, chyba, że wcześniej stwierdziłeś, iż ono Ci szkodzi.
Nawet cień przyjaciela wystarczy, aby uczynić człowieka szczęsliwym.
henia
Aktywista

Postprzez bezimiennyeu 19 lis 2011, o 22:41

Maść to jakaś elosalic , z 2 miesiące to miałem na łokciach i nic dziś patrzę jedna łuska na nodze druga na szyi... skąd się wziął ten wysyp to ja nie wiem ... chyba będe musiał iść na solarium i rzucić fajki ... . To co jak mam taki wysyp to będę mieć więcej takich plam ?? choć może wysyp przez leki które biore bo od 3 dni biorę Lerivon i mam wysyp:| a tak normlanie to biorę jeszcze tegretol i Cital
bezimiennyeu
Świeżak

Postprzez henia 20 lis 2011, o 00:05

Elosolic to steryd na bazie kwasu salicylowego. w związku z tym podczas jego używania- 0 naświetlen poproszę.
Uwaga! Ze względu na zawartość kwasu salicylowego nie należy opalać się podczas kuracji lub przyjmować naświetlań UV po zastosowaniu leku.

Tu całoś ulotki nie zaszkodzi poczytać http://www.doz.pl/leki/p3130-Elosalic

Co do reszty leków, i Twoich opinii, winieneś je skonsultować ze Swoim lekarzem. Zawsze nasza psyche idzie w parze z naszym soma. Każde zaburzenie, ma prawo odbić się na skórze. Dlatego przy każdej wizycie w gabinecie lekarskim, winniśmy rozmawiać o lekach, które aktualnie przyjmujemy.
Z zestawu, który tu podałeś, znam tylko Cital. Nie miał on żadnego wpływu na moją ł.. Sprawa ważna, i mam nadzieję, że przekonsultujesz ją z lekarzem prowadzący. Tu chodzi o poziom serotoniny, który jak wynika z badań, ma wpływ na stan skóry u niektórych "łuszczykow". Pozdrawiam :) a fajki rzuć w cholerę albo zapomnij o nich xd
Nawet cień przyjaciela wystarczy, aby uczynić człowieka szczęsliwym.
henia
Aktywista

• Reklama
Aukcje

Powrót do Ogólnie o łuszczycy