Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Łuszczyca a oddawanie krwi

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Re: Łuszczyca a oddawanie krwi

Postprzez Basieńka44 3 sty 2012, o 08:44

Oficjalnie pewnie tak :) :) :)
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Reklama

Postprzez |Lea| 19 lip 2018, o 13:43

No tak. A co jeżeli jako 4 letnie dziecko miałam operacje i dostałam np krew kogoś kto nie miał jeszcze objawów łuszczycy? U mnie w rodzinie nie ma przypadków 5 pokoleń wstecz. Do tego doszły szczepienia i mam pozamiatane :(
|Lea|
Świeżak

Postprzez szater 20 lip 2018, o 15:37

nie bardzo wiem co maja do tego szczepienia...acha mania antyszczepionkowa rozumiem....dreczcie sie zatem do skutku :P

Zycie jest za piekne aby dociekac co i ska sie wzieło,z życiem trzeba sie brac za bary anie jeczec i dociekac skad łuszczyca...zreszta nie wierze ze sprawdziłas 5pokolen do tyłu...sprawdz najpierw jak szerokie to drzewo i ile rodzin jest powiazanych ze strony i mamy i taty :P

kiedys ludzie chorowali i nie wiedzieli na co...mój dziadek okazuje sie chorował ale umarł przed mium urodzeniem i dopiero niedawno po obiawach JA wpadłam na to ze to była łuszczyca wiec w te twoje 5pokolen ...NIE WIERZĘ :P :P :P
szater
Doradca

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Ogólnie o łuszczycy