Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 3 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 3 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

ANKIETA O ŁUSZCZYCY

Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

ANKIETA O ŁUSZCZYCY

Postprzez agatha26 23 sie 2015, o 14:40

Witam. Jestem studentką kosmetologii,na studiach magisterskich.Zdecydowałam się na pisanie pracy badawczej, na temat ŁUSZCZYCY I JEJ LECZENIA W XXI WIEKU,ponieważ moja bliska osoba posiada ten problem i jest mi ten temat bardzo bliski. ZWRACAM SIĘ Z PRZEOGROMNĄ PROŚBĄ DO KAŻDEGO Z OSOBNA o POŚWIĘCENIE KILKU MINUT I WYPEŁNIENIU ANKIETY. Potrzebuje około 200 pacjentów, więc każdy głos jest bardzo ważny. Oto link do ankiety: https://www.interankiety.pl/interankiet ... a60441ba40
Z góry BARDZO DZIĘKUJE :)
agatha26
Świeżak

Reklama

Re: ANKIETA O ŁUSZCZYCY

Postprzez Paweł 25 sie 2015, o 06:44

Ankieta jest z błędami. Część pytań powinno być wielokrotnego wyboru np. 10, 11, 22.

Błędy: 13, 24, 27
Paweł
Administrator

Postprzez Alicja 26 sie 2015, o 14:54

Ankieta jest źle skonstruowana, z błędami. Pisana według jakiegoś gotowca z internetu? Jak do pracy magisterskiej - to słabo. Wyniki też nie będą niczego prawdziwego o łuszczycy mówiły.
Alicja
Poszukiwacz

Postprzez antonia 26 sie 2015, o 19:54

agatha26 napisał(a): Jestem studentką kosmetologii,na studiach magisterskich

Jakim sposobem udało Ci się dojść tak wysoko nie znając podstawowych zasad ortografii? :surprised:
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez agatha26 26 sie 2015, o 21:47

Ankieta, była sprawdzana przez Panią Doktor..... także zostawię to bez komentarza, bo niektórzy żyją tylko po to by obrażać innych. Dziękuję za spostrzeżenia i pozdrawiam :)
agatha26
Świeżak

Postprzez antonia 26 sie 2015, o 22:44

agatha26 napisał(a): bo niektórzy żyją tylko po to by obrażać innych. Dziękuję za spostrzeżenia i pozdrawiam

No właśnie, nie przyszło Ci do głowy, że to Ty nas obrażasz komponując niestaranną, nieskładną ankietę z błędami ortograficznymi, czy jako kosmetolog też będziesz tak traktować swoich klientów? :(
antonia
Doradca

Postprzez Paweł 27 sie 2015, o 09:38

Znaczy tam ortów nie ma. Tylko błędy w pytaniach tzn coś z nimi jest nie tak.

Np. 24 odp: Metoda Puva Inne jakie?

10: co ma zaznaczyć osoba, która ma zajęte piszczele i stopy? Nie przejdzie przez to pytanie. Ja mam na skórze głowy i paznokciach i też nie przejdę przez to pytanie. Bo po pierwsze nie ma możliwości wielokrotnego wyboru. Po drugie nie mam zmian na grzbietach rąk, więc odpowiedź grzbiety rąk i paznokcie odpada.

Taka konstrukcja sprawia, że będziesz miała nieprawdziwe dane i dużo odpowiedzi "inne" (gdzie nie ma też możliwości napisania jakie?).

Summa summarum ta ankieta niczego nie zbada, bo jest wadliwa.

Słabego promotora masz. Pewnie na masówkę idzie.
Paweł
Administrator

Postprzez antonia 27 sie 2015, o 09:50

Już nie bo "rzadnych" zostało poprawione na żadnych, :thx: ale"dziegdzie" w dalszym ciągu figurują :D :D
antonia
Doradca

• Reklama

Powrót do Ogólnie o łuszczycy