Menu użytkownika

Teraz jest 28 lis 2014, o 06:23

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

obiecanki - malowanki

...
reklama produktów dr.Michaels xd xd

Koniec z Łuszczycą - Preparaty DrMichaels.

http://www.drmichaels.com.pl/łuszczyca

Na Zawsze Pozbądź Się Objawów.
------------------------------------------------------------

Wszystkim, którzy wierzą podobnym reklamom dedykuję tę piosenkę :* :*

http://www.youtube.com/watch?v=lz7NjH06ed8 ...
Czytaj więcej : obiecanki - malowanki | Wyświetlone : 266 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Reklama

Jak ustabilizowac wyniki morfologiczne-szybko Jak ustabilizowac wyniki morfologiczne-szybko

Kochani mam taka prosbe,odebrałam wczoraj wyniki i....jestem mało zachwycona,moja kardiolog sie za głowe złapała,dalszą "współprace ze mną" ;) uzależnia od poprawy wyników morfologicznych-o kładzeniu sie na oddział nie ma mowy,na chorowanie nie mam czasu(synciu mój pierworodny sie lada dzien zeni) wiec oczekuje jakis porad,jak szybko podniesc wartosci :
hemoglobina-9,1 norma 12,0-16 g/dl
hematokryt-35% norma 37-47%
...to te najwazniejsze no i elektrolity:

sód-134
potas-3,50 nmol/l wartosci normy to: ...
Czytaj więcej : Jak ustabilizowac wyniki morfologiczne-szybko | Wyświetlone : 1683 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Klinika leczenia skóry

Zdrowie skóry

Budowa i funkcje skóry

Choroby skóry i paznokci

Odżywianie i regeneracja skóry

Skóra i słońce

Urazy skóry

Ultrafiolet uszkadza skórę
Promieniowanie UV-A (dłuższe fale niż UV-B) - stanowi blisko 95 % całego promieniowania ultrafioletowego docierającego do powierzchni Ziemi. Promieniowanie to działa z niemal taką samą intensywnością przez cały dzień (rano i wieczorem). Dotyczy to zwłaszcza wielkich miast, plaż, nasłonecznionych gór. Tutaj też występuje niebezpieczny efekt kumulacji tego promieniowania wynikły ze zjawiska intensywnego odbicia ...
Czytaj więcej : Klinika leczenia skóry | Wyświetlone : 520 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Znalezione w sieci

Mam pytanie dotyczące Łuszczycy stawowej..

Witam jestem na tym portalu nowy.. mam 25lat od 10 choruje na Łuszczyce(klasyczna), od pewnego czasu zauwazylem dziwne uczucie w moich dloniach kolanach itp to nie ból, może troszke ból minimalnie doslownie jakies takie cos co czuje.. nie mam nic zesztywnialego i nic mi nie puchnie.. czy w momencie zachorowania na Łuszczyce stawową stawy od razu puchna i sa zaczerwienione tak jak czytalem czy sa jakies poczatkowe objawy tak jak ja mam na przykład.. czy ...
Czytaj więcej : Mam pytanie dotyczące Łuszczycy stawowej.. | Wyświetlone : 897 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

CO NAS TRUJE

.
toksyczne.png

Toksyczne składniki kosmetyków

Nie zatruwajmy się więcej. Chrońmy się przed przebiegłością koncernów kosmetycznych pogłębiając naszą wiedzę.

Pamiętajcie - większość toksycznych składników wcieracie codziennie w skórę i włosy, wdychacie je używając dezodorantów i lakierów do włosów w aerozolu.

Proces regularnego wchłaniania toksyn trwa z reguły przez całe nasze życie.

Ma to zgubne skutki w postaci zapalenia skóry, wyprysków, przewlekłych stanów trądzikowych, łupieżu, łuszczenia się małżowiny usznej, wypadania włosów, ...
Czytaj więcej : CO NAS TRUJE | Wyświetlone : 261 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Po godzinach...

Łuszczyca skóry głowy POMOCY!!!!!

Witam po przerwie. Po rzeczytaniu postów i opinii kupiłam Exorex. Zadziałał. Została mi jeszcze jedna plamka na tyłku (znalazła sobie miejsce skubana). Nadal mam problem ze skórą głowy. Tych zmian nie jest zastraszająco dużo, ale są. 2 razy dziennie wmasowuje cerkogel, 1 w tygodniu robię maseczkę z drożdży, myję głowę w polytarze a ł nie odpuszcza. Co mam zrobić? Dzisiaj postanowiłam użyć Exorexu również na głowę, ale on drogi troszkę jest, więc może poradzicie coś ...
Czytaj więcej : Łuszczyca skóry głowy POMOCY!!!!! | Wyświetlone : 1875 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Wygrałam

Witam i od razu na wstępie pragnę pochwalić się moim małym (ba, WIELKIM!) sukcesem.
Jeszcze dwa/trzy tygodnie temu po odstawieniu leków sterydowych, którymi byłam faszerowana o początku terapii (prawie 10 lat), wysypało mi skórę w około 60/70%.
Idąc na prywatną wizytę do kliniki spodziewałam się kolejnych cudownych leków, jednakże od razu na wejściu zostało przypisane mi naświetlanie lampami UVA/UVB.
Pochodziłam sobie tak dwa tygodnie, co drugi dzień, niektóre zmiany zaczęły schodzić, jednak nadszedł dzień wyjazdu ...
Czytaj więcej : Wygrałam | Wyświetlone : 639 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

Citopsor

Citopsor ,preparat na bazie salidolu,dziala złuszczająco i przeciwzapalnie .
link do strony z przedstawicielami firmy produkujacej Citopsor :
http://www.citopsor.com/index.php?optio ... iew&id=456

Dla zainteresowanych link do strony
Psor iservis :

http://www.psor-service.ru/collection/n ... psor-200-g

strona w jezyku Rosyjskim,w jezyku Polskim w trakcie tworzenia.
Na stronie z pzredstawicielami producenta Citopsoru,znajduje sie rowniez nr.tel.przedstawiciela w Polsce .

Link do strony na ktorej zamieszczone sa zdjecia osob
ktore ...
Czytaj więcej : Citopsor | Wyświetlone : 760 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Reklama

Pyrogallolum (Acidum pyrogallicum)

Szperając w internecie natrafiłem na substancję o nazwie pirogalol. Stosowana głównie w fotografi (wywoływanie zdjęć) oraz jako skladnik farb do włosów,ale także w dermatologi min w leczeniu łuszczycy.Wchodzi w skład maść 10-20% Moje pytanie jest następujące czy ktoś stosował?Jakie efekty??
Czekam na opinie,pozdrawiam ;)
Czytaj więcej : Pyrogallolum (Acidum pyrogallicum) | Wyświetlone : 625 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Leczenie tradycyjne

Witam

Hej jestem tu nowa i o łuszcycy wiem dopiero od 5 dni niefartownie siedzę właśnie w szpitalu :D
Trochę się dobiłam informacją o chorobie a na domiar złego właśnie nie przedłużyli mi umowy o prace jak pech to pech ale cóż taka karma.Dobrze że są takie portale które mogą pomóc takim jak my.
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 105 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21316 • Liczba wątków: 1682 • Liczba użytkowników: 1940