Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 17 lis 2017, o 21:15

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

hej

Cześć!
Dostałem bonus od losu w podstawówce. Wtedy byłem tym zaaferowany i odwiedziłem kilku specjalistów + moi rodzice wydawali furę pieniędzy na różne specyfiki. Plamy pojawiały się jedynie na głowie, nie swędziały itp, więc powiedzieli że albo to łojotokowe zapalenie skóry i przejdzie, albo biada mi :/ niestety lata mijają, a ognisk przybywa.. zaobserwowałem jedną ciekawą tendencję - łuszczyca pojawia się jedynie w miejscach o podwyższonym stopniu owłosienia (okolice pasa + brzuch/klata + nawet broda), ...
Czytaj więcej : hej | Wyświetlone : 230 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

cześć Wam biedroneczki

Witam wszystkich serdecznie :)
Nazywam się Aśka, z łuszczycą walczę od przeszło 10lat. Zaczęło się od tylnej strony łydki i rozrastało z biegiem czasu. "Diagnozę" postawiła mi w pierwszej kolejności mama (dodam iż mój ojciec również jest łuszczykiem), lekarz ją potwierdził i oczywiście zaczął pakować mi sterydy. A że nie bardzo jeszcze wtedy rozumiałam co mi jest i jak to wyleczyć to głupio wierzyłam że sterydy pomogą. ...
Czytaj więcej : cześć Wam biedroneczki | Wyświetlone : 312 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Przywitaj się!

Maści-Naświetlanie czy Naświetlanie -Maści ?

Witam Was znowu potrzebuję porady ...
Mianowicie nie wiem jak robić w skrócie opowiem, leczę się w Warszawie chodziłam tam na naświetlania UVB 311 co dwa dni ale w związku z moją sytuacją rodzinną musiałam przenieść leczenie do innego miasta do Chełma. Więc załatwiłam wszelkie formalności i wylądowałam w szpitalu w Chełmie. Doznałam szoku nie wiem co mam robić bardzo dużo czytam o łuszczycy leczeniu lekach naświetlaniach, czytam fora i opinie. W Warszawie przy naświetlaniach ...
Czytaj więcej : Maści-Naświetlanie czy Naświetlanie -Maści ? | Wyświetlone : 1555 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Moje leczenie

Witam serdecznie

Mam na imie Ania i mieszkam niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Mam 36 lat, z czego troche ponad 35 przezyłam "słodko" odsłaniajac nogi, noszac koszulki z dekoltami i krótkie rekawy. Pół roku temu zaczął sie mój horror, który trwa i nabiera rozpędu z kazdą chwilą. Zaczęło sie od paru malutkich plamek na łydkach. Gdy się trochę rozrosły odwiedziłam lekarza rodzinnego, który stwierdził, że to pokrzywka i najpierw smarowałam sie różnymi maściami, aż zaczęłam przyjmować różne antybiotyki. Wreszcie, ...
Czytaj więcej : Witam serdecznie | Wyświetlone : 452 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Przywitaj się!

dom dla Snowdena

Najsławniejszy na świecie demaskator utknął w Rosji, w środku zimy, i grozi mu izolatka, szyderstwa i dożywotnie więzienie, jeśli przechwycą go agenci USA. Ale w tym tygodniu możemy pomóc w zapewnieniu mu bezpieczeństwa.
http://www.avaaz.org/pl/send_snowden_home_loc/?tNKTxdb
Czytaj więcej : dom dla Snowdena | Wyświetlone : 260 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Po godzinach...

Witam

Pamiętam jak lekarka,która zdiagnozowała u mnie łuszczycę w 1989 roku powiedziała mi "musi nauczyć się pan cierpliwości" i od tamtej pory pokornie uczę się jej. Niestety uczę się jej do dnia dzisiejszego a przychodzi mi to coraz trudniej. Czym ja już byłem leczony to jedynie Pan Bóg wie chyba wszystkim. Mam wrażenie że byłem traktowany jak królik doświadczalny jako pierwszy w moim szpital dostałem Sandinum Neoral. Jako pierwszy w województwie wypróbowano na mnie terapie biologiczną ...
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 270 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Bezpłatne wsparcie psychologa

Od początku 2014 roku Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" nawiązało współpracę z Panią psycholog mgr Agatą Kucharczyk.

Każdy chory na łuszczycę, kto potrzebuje pomocy psychologicznej może nawiązać rozmowę lub skonsultować się ze specjalistą.

Pani Agata Kucharczyk odpowiada bezpłatnie na maile wysyłane na adres: psycholog@luszczyca.org.pl
Szczegóły: http://luszczyca.org.pl/stowarzyszenie/?psycholog,210
Ponadto możliwy jest także kontakt telefoniczny w określonych godzinach:
http://luszczyca.org.pl/stowarzyszenie/ ... ufania,223 ...
Czytaj więcej : Bezpłatne wsparcie psychologa | Wyświetlone : 709 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Wyrok - Łuszczyca :|

Witajcie ;)

Ostatnio znalazłem chwile aby wybrać się do dermatologa - wyrok: łuszczyca, ale może zacznę od początku.

Parę(3-4) lat temu pojawiła się na kostce lewej nogi czerwona sucha plamka skóry którą nie za bardzo się przejąłem, rok później podobna plamka pojawiła się na lewym łokciu oraz malutka kropka na prawym więc udałem się do lekarza 1 kontaktu. Przepisał maść Flucinar N i po 2 tygodniach na ...
Czytaj więcej : Wyrok - Łuszczyca :| | Wyświetlone : 811 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Życie z łuszczycą

Biedronki w Poznaniu

W Poznaniu organizowane jest spotkanie dla nas łuszczyków w dniach 7-9 marca.

Organizatorką jest Kasia:
uzytkownik/ka%C5%9Bka69/

Chętni proszeni są o kontakt na forum, mailowo, sms lub telefonicznie (po godzinie 20:00).

Email: katarzyna.h@buziaczek.pl
Tel: 501 221 139

Dalsze informacje przekażę, gdy się dowiem. Możecie też śledzić wątek, w którym organizatorka będzie informować na bieżąco:
http://forum.biedronkowo.info/viewtopic ... 7&start=60
Czytaj więcej : Biedronki w Poznaniu | Wyświetlone : 2938 | Odpowiedzi : 58 | Dział : Aktualności

Łuszczyca skóry głowy co robić

Mam pytanie odnośnie łuszczyc skóry głowy. Łuszczycę mam od zawsze, odkąd pamiętam, ma ją też mój tato, moje rodzeństwo. Przy czym u każdego objawia się ona inaczej i z różnym nasileniem. Ja np mam najgorzej na głowie, a moja siostra ma pokryte całe ciało + paznokcie:(
ale wracając do rzeczy, przez wiele lat leczono mnie sterydami lub nie leczono, dermatolodzy mówili np że w czym to pan przeszkadza, a po co się to leczyć, przecież ...
Czytaj więcej : Łuszczyca skóry głowy co robić | Wyświetlone : 2194 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Leczenie tradycyjne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26139 • Liczba wątków: 2284 • Liczba użytkowników: 2735