Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 24 wrz 2017, o 17:53

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Cześć :)

Hej wszystkim,
Jestem Ada i po kilku latach czytania postanowiłam dołączyć do waszego grona. Nick mówi o mnie wszystko, z jednej strony jestem początkującym chemikiem, a z drugiej marzycielem podróżnikiem. Staram się żeby chorba mnie nie ograniczała w spełnianiu siebie i zazwyczaj udaje mi się to z lepszym lub gorszym skutkiem :) Mam 20 lat, a łuszczykiem jestem od około 5. Nie ukrywam, że do przyłączenia się ...
Czytaj więcej : Cześć :) | Wyświetlone : 195 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Nowy krem na łuszczyce

Witam

Czy ktoś z was słyszał o beta skin?Mam możliwość zostać przedstawicielem dla tej firmy www.betaskin.pl i chciałam się dowiedzieć czy byli by chętni na wypróbowanie tego kremu (próbki) ?Na stronie firmy można poczytać o kremie.Proszę o odp ??
Czytaj więcej : Nowy krem na łuszczyce | Wyświetlone : 439 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

ŁZS-czy leczyć biologicznie?

. Mam 34 lata ,około 10 lat temu zdiagnozowano u mnie łzs .Ojciec ma łuszczycę ale tylko skórną. Zaczęło się od małego palca u stopy ,później drugi palec itd. Pracuję zawodowo (praca fizyczna na hali produkcyjnej)Leczyłem się na początku sulfosalazyną ,przez jakiś czas nie brałem nic i teraz od około 3 lat biorę metotreksat 20mg na tydzień.Zmiany skórne u mnie nie występują a jeśli już to sporadycznie i chwilowo.
Palce u nóg kiełbaskowate stopy obolałe,palec ...
Czytaj więcej : ŁZS-czy leczyć biologicznie? | Wyświetlone : 3769 | Odpowiedzi : 22 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

Co to jest? Czy zachorowałem na łuszczycę?

Witam,

Najdalej miesiąc temu zauważyłem u siebie na stopie swędzące 2 czerwone plamy - myślę sobie, przejdzie. Niestety nie przeszło a co gorsza swędzące plamki pojawiły się na zgięciach kolan (symetrycznie od strony wewnętrznej), na głowie, pośladkach a także jak dzisiaj zauważyłem na penisie. Wszystkie są albo czerwone albo ciemnofioletowe, i niektóre swędzą choć nie zawsze. Średnia ich wielkośc to 0,5-1cm. Co to za szajs? Sporo czytałem o łuszczycy i bardzo się boje że to ...
Czytaj więcej : Co to jest? Czy zachorowałem na łuszczycę? | Wyświetlone : 710 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Nowe preparaty dziegciowe

W naszym sklepie pojawiły się nowe preparaty dziegciowe ukraińskiej firmy Golden Farm:
Szampon dziegciowy
Mydło dziegciowe
Dziegciowy balsam do ciała
Dziegieć brzozowy - estrakt
i jak zwykle - w zestawie taniej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również różne kremy, szampony i mydła przydatne w pielęgnacji skóry z łuszczycą.
Klienci naszego sklepu, którzy przy zakupach podadzą kod rabatowy BIEDRONKA otrzymają 3% rabat na zamówione produkty. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami.
Zapraszamy
http://www.prostoznatury.com.pl
Zapraszamy
Czytaj więcej : Nowe preparaty dziegciowe | Wyświetlone : 459 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

czesc

nazywam sie Monika łuszczyce mam od nie dawna od jakiegos roku. Podobno pojawiła sie od zbyt nerwowego trybu życia.Moje leczenie nie daje zadnych efektow jak narazie :( teraz mam straszne bule biodra czy to moze byc powiązane z łuszczyca? czy mam isc do lekarza? prosze o jakas podpowiedz
Czytaj więcej : czesc | Wyświetlone : 266 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

brak sił i sensu

niestety nowy rok dla mnie zaczął sie strasznie, oprócz tego że straciłam pracę nie wiem dlaczego ;( chyba dlatego ,że jestem beznadziejna,dawałam z siebie wszystko,a wygrała atrakcyjność, ;( co to za świat ze wygrywa ktoś kto jest ładniejszy i szczuplejszy :angry: oprócz tego pojawiły mi sie nowe wysypy na nogach tam ...
Czytaj więcej : brak sił i sensu | Wyświetlone : 546 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Motywacja i samopoczucie

ankieta anonimowa o łuszczycy

Witam, jestem studentką IV roku kosmetologii WSIiZ w Warszawie, piszę pracę licencjacką na temat „Skuteczność metod pielęgnacji skóry w leczeniu łuszczycy”, jeśli ktoś miałby 5 min i zechciałby wypełnić anonimowo ankietę, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Niektórzy wypełniają takie ankiety sami, mi zależy na prawdziwych badaniach i obiektywnym podejściu do tematu.
Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam, Magda

link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1h_wzuA ... o/viewform
Czytaj więcej : ankieta anonimowa o łuszczycy | Wyświetlone : 293 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Po godzinach...

Na pomoc delfinom

Wiadomość od członkini Avaaz Zoe Massey:
Drodzy przyjaciele w społeczności Avaaz,
Tysiące delfinów są zabijane w Peru na przynętę na zagrożonegatunki rekinów. Połóżmy kres tej masakrze! Podpisz i wyślij dorodziny i znajomych:
Obejrzałam właśnie raport w peruwiańskich wiadomościach pokazujący,że rybacy zabijają do 15,000 delfinów rocznie – jako przynętę do łowienia zagrożonych gatunków rekinów. Sytuacja ta napawa mnie obrzydzeniem i teraz zamierzam walczyć, byzakończyć ten koszmar. Przyłączycie się do mnie?
Rząd peruwiański zaczyna reagować, ale nie ...
Czytaj więcej : Na pomoc delfinom | Wyświetlone : 322 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Po godzinach...

Porada, czy zgodzić się na leczenie.

Witam wszystkich,
mam na imię Kamil i mam 19 lat. Od wieku przedszkolnego choruję na łuszczycę krostkową. Niestety od ostatnich 3-4 lat stan mojej skóry znacznie się pogorszył (w wieku gimnazjalnym było bardzo dobrze). Mam do wszystkich zgromadzonych tu pytanie, a mianowicie odnośnie kuracji neotigasonem. Czy warto zaczynać leczenie? Czytając opinie w internecie ludzie szczerze odradzają, ze względu na powikłania i stan wątroby. Dostałem skierowanie na badanie krwi(za niski cholesterol, oraz duza ilośc leukocytów, norma ...
Czytaj więcej : Porada, czy zgodzić się na leczenie. | Wyświetlone : 325 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26070 • Liczba wątków: 2266 • Liczba użytkowników: 2726