Menu użytkownika

Teraz jest 31 sty 2015, o 06:25

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Neotigason POMOCY !!!

Witam serdecznie,
od 16 lat choruje na łuszczycę.
Kilka razy byłem hospitalizowany, brałejż chyba wszystko: Lorinden A, cygnolinę, Dermovate, Clobederm, Elocom, Daivobet oraz Metorexat.
Ostatnio lekarz stwierdził, że może by dać Neotigason. Naczytałem się, że pomaga, ale skutki są straszne.
Wyniki wątrobowe oraz cholesterol mam w normie. Czy ktos stosował te tabletki? Czy pomagają? Czy trzeba stosować jakąs dietę i zero alkoholu?
Pale papierosy i mam stresującą pracę :( ...
Czytaj więcej : Neotigason POMOCY !!! | Wyświetlone : 646 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Cierpienie w łuszczycy

witam,
opowiedzcie proszę na czym polega cierpienie w łuszczycy? czy to cierpienie fizyczne czy psychiczne? cz z wiekiem jest coraz gorzej? czy może być lepiej? a skąd pewność - bo takowa czasami jest - ze bedzie gorzej?
Czytaj więcej : Cierpienie w łuszczycy | Wyświetlone : 693 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Witajcie ;D

Witajcie nazywam się Kasia mam 25 lat. Na łuszczycę choruję od 6 roku życia.Przeżyłam 2 apogeum gdzie miałam zajęte 80% ciała, zaliczyłam 3 pobyty w szpitalu dermatologicznym w Warszawie
Pomiędzy wysypami sporadyczne plamki na łokciach.
Jak do tej pory najlepsze lekarstwo dla mnie to lamp UVB i słońce.
Ostatnio w kwietniu miałam anginę, dostałam uczulenia na antybiotyk- unidoxwiadomo pogotowie ...
Czytaj więcej : Witajcie ;D | Wyświetlone : 158 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Spotkajmy się jesienią :D
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na IV juz spotkanie o charakterze ogólnopolskim organizowane przez Biedronkowo.info .
Spotkanie to odbędzie się w dniach 19-21 pażdziernika 2012 r. w Ciechocinku. Gościć nas będzie jak zwykle hotel Amazonka - tu ukłon w stronę Pana Prezesa dziękuję ślicznie szefie . Cena doby hotelowej z obiadokolacją i śniadaniem 75 żł/osoba/dobę. Resztę planu spotkania podam trochę póżniej. Wszystkich zainteresowanych ...
Czytaj więcej : IV Ogólnopolskie Biedronkowanie | Wyświetlone : 375 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Aktualności

Witam:-)

Witam,
mam na imię Roksana, mam 23 lata, moja choroba zaczęła się już kilka dobrych lat temu, na początku nie miałam pojęcia co to może być były to małe plamki, które co jakiś czas znikały i pojawiały się ponownie, dopiero niedawno udałam się do lekarza która w 90% potwierdziła że to łuszczyca (więcej w zakładce 'moje leczenie').
Bardzo się ciesze że powstało takie forum i chętnie będę wymieniała się informacjami i doświadczeniami z Wami.
Pozdrawiam ...
Czytaj więcej : Witam:-) | Wyświetlone : 120 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Moje leczenie

Witam wszystkich serdecznie,
moja przygoda z łuszczycą zaczęła się kilka lat temu, na początku zlekceważyłam objawy, nikt w najbliższej rodzinie nie choruję na nią (poza dalszym wujkiem od strony babci). Zmiany mam na wewnętrznych stronach dłoni, piszczelu i z tyłu głowy we włosach.
Lekarz przepisała mi na skórę głowy Dermovate lotio na noc i na skórę 1x Triderm i Dermovate na przemiennie na noc pod folia (z tym że na kartce jak stosować miałam wpisane ...
Czytaj więcej : Moje leczenie | Wyświetlone : 1764 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Moje leczenie

TURCJA MOJA MIŁOSC

Własnie wrociłam z 14dniowego pobytu urlopowego w Turcji,ze było swietnie,cudownie i jestem czysciutka ,szczęsliwa i czekoladowa nie musze pisac :D miałam mozliwosc pozwiedzac Turcje ,poprzygladac sie jej z bliska a nie tylko posiedzec w tzw"wypasionych hotelach"-jak to ktos kiedys nazwał :P kilka swoich spostrzezen chciałabym wam przekazac:

-Turcy-przesympatyczni ludzie,zawsze usmiechnięci,chetni do pomocy,co sie nie dogadacie to wam dopokaża ...
Czytaj więcej : TURCJA MOJA MIŁOSC | Wyświetlone : 628 | Odpowiedzi : 15 | Dział : Po godzinach...

Cześć

Dlatego że jestem tu nowy to pasowało by się przywitać :) dlatego też Cześć wszystkim.
Mam 26 lat i na początku tego roku zaczęły mi się pojawiać pierwsze zmiany, w tedy jeszcze nie miałem pojęcia że to łuszczyca. Posiadałem na tyle wiedzy że ta choroba jest ściśle związana z genetyką i z tego co mi było wiadomo nikt w mojej rodzinie nigdy nie chorował na tą chorobę. Ale cóż ...
Czytaj więcej : Cześć | Wyświetlone : 244 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Przywitaj się!

Cześć :)

Mam na imię Marta mam 19lat. Jestem z okolic Poznania. Od dłuższego czasu obserwuje to forum lecz nie miałam nigdy odwagi napisać. Łuszczyca pojawiła mi się parę lat temu była to jedna zmiana na łokciu prawym i lewym. Nie przypuszczałam, że to łuszczyca. W tym roku w okolicach czerwca wyszły mi nowe zmiany na ciele. Wyszło mi to tuż po maturze. Z dochodzenia moich rodziców nikt nie chorował na łuszczyce u nas w rodzinnie z ...
Czytaj więcej : Cześć :) | Wyświetlone : 244 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Prośba o pomoc - dla karmiącej piersią

Witam wszystkich serdecznie,
Tyle tu wszyscy piszecie, próbuję wszystko dokładnie przeczytać.
Choruję na łuszczyce od ponad dwóch lat, leczyłam się cignoliną, w szpitalu mnie nią wyleczyli, pomaga mi też naświetlanie, ale nie mam możliwości się teraz regularnie naświetlać, ponieważ mam 3 - miesięczne dziecko, które karmię piersią, no i sterydy odpadają! Muszę więc zainwestować w lampę, bo do gabinetu z naświetlaniem mam daleko, chyba ze znacie kochani inne bezpieczne sposoby, które nie zaszkodzą mojej córeczce ...
Czytaj więcej : Prośba o pomoc - dla karmiącej piersią | Wyświetlone : 340 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21764 • Liczba wątków: 1724 • Liczba użytkowników: 2006