Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 21 kwi 2018, o 19:15

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Stosowanie elocom-u

Witajcie!!! Mam do Was pytanie, od pewnego czasu stosuje elocom i mam wrażenie że trochę mi pomaga. Stosuję go trochę na własną rękę i nie mogę się doczytać w ulotce po jakim czasie należy go zmyć. Czy może nie zmywać w ogóle, ale czy wtedy nie szkodzi??
Przy okazji zapytam profilaktycznie czy nie słyszeliście może już o jakimś cudownym nowym leku na Ł., bo ja mam cały czas wiarę że coś się wreszcie pojawi:)

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Stosowanie elocom-u | Wyświetlone : 810 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

szukam PUVA w Poznaniu

Witam,
proszę o podanie namiarów na lampy Puva w Poznaniu, przeprowadziłem się jakiś czas temu i nie wiem gdzie co jest, proszę o szybką i konkretną odpowiedź. Może być NFZ jak i prywatnie. Z góry dzięki

Łukasz
Czytaj więcej : szukam PUVA w Poznaniu | Wyświetlone : 861 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Posiedzenie Zespołu Parlamentarnego ds. Łuszczycy

W lutym odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Łuszczycy. Transmisję ze spotkania można obejrzeć tu:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transm ... 70052A2C6#

Sprawozdanie ze spotkania (najważniejsze ustalenia):
http://www.luszczyca.wroclaw.pl/pobierz ... y-2014.pdf
Czytaj więcej : Posiedzenie Zespołu Parlamentarnego ds. Łuszczycy | Wyświetlone : 946 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Witajcie

Mam na imię Arek, z łuszczycą męczę się już 15 lat,próbowałem chyba wszystkiego. Obecnie biorę udział w badaniu nowego leku autoimmunologicznego, preparat jest podawany doustnie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany badaniem to jest jeszcze możliwość żeby się zapisać. Badania są przeprowadzane w Warszawie na ul. Opaczewskiej. Kontaktować można się telefonicznie 791830514 Pani Karolina lub dr n.med.Katarzyna Jarus-Dziedzic 606959140
Pozdrawiam wszystkich Arek
Czytaj więcej : Witajcie | Wyświetlone : 261 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Witajcie ;)

Witam wszystkich :) Mam na imię Patrycja. Z łuszczycą walczę od ok roku. Zaczęło się od małej plamki na brzuchu ,która nie dawała spokoju mojej mamuśkowej pielęgniarce. Zaciągnęła mnie więc do dermatologa i niestety nasze obawy się potwierdziły - łuszczyca. Na początku nie zdawałam sobie sprawy ,że to poważne schorzenie. Chyba dopiero teraz zaczynam dojrzewać do myśli, że to choroba która będzie ze mną do końca życia. ...
Czytaj więcej : Witajcie ;) | Wyświetlone : 285 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Jestem Matylda

Witajcie kochani!
Cieszę się, że trafiłam w to miejsce. Do tej pory mało rozmawiałam o swoich dolegliwościach, które towarzyszą mi już od 6 lat. Cieszę się, że jest takiej miejsce.
Jestem Matylda - aktywna copywriterka, kochająca podróże i dobrą lekturę. Nie poddaję się przeciwnościom losu.

Pozdrawiam Was cieplutko!
Czytaj więcej : Jestem Matylda | Wyświetlone : 332 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Programy lekowe (biologiczne) - woj. zachodniopomorskie

Na konferencji z 10 listopada 2013 r. Pani prof. Marchlewicz z Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych SPSK nr 2 PUM w Szczecinie zaprezentowała miejsca w województwie zachodniopomorskim, gdzie można dostać się do programów lekowych z użyciem leków biologicznych. Leczenie to jest refundowane przez NFZ.

Na chwilę obecną w programie są dwa leki biologiczne.

Program jest adresowany do pacjentów z łuszczycą plackowatą, których stan jest określany jako ciężki.
Czytaj więcej : Programy lekowe (biologiczne) - woj. zachodniopomorskie | Wyświetlone : 956 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Badania doustnego leku immunosupresyjnego - Warszawa

W Warszawie trwa nabór do badania nowego leku immunosupresyjnego. Jest to lek doustny. Poszukiwane są osoby z zajęciem chorobą ciała w obszarze ponad 10%. Osoba musi być zdrowa, bez obciążeń internistycznych. Ze względu na częste wizyty poszukiwane są osoby z Warszawy i okolic.

Kontakt:
n.wisniewskanina@gmail.com
Czytaj więcej : Badania doustnego leku immunosupresyjnego - Warszawa | Wyświetlone : 1140 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Aktualności

Warsztaty edukacyjne w Toruniu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" napisał(a):Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" zaprasza na "Warsztaty edukacyjne", które odbędą się w dniu 29 marca 2014 roku w Domu Turysty w Toruniu, ul. Legionów 24 o godz. 14:00

W programie min;

- z życia kuracjusza
- skóra i ja
- pomóżmy kosmetyczce.

Ilość miejsc ograniczona. Osoby, które nie zapisały się na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia mają obowiązek zgłosić swoją obecność na warsztatach
telefonicznie - 512950502 lub email; ...
Czytaj więcej : Warsztaty edukacyjne w Toruniu | Wyświetlone : 561 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Ortografia – to nie jest trudne!

.
Ortografia – to nie jest trudne!

logo.jpg

Aż oczy bolą, gdy widzimy błędy w tak prostych i tak często używanych wyrazach jak „mugł” , „ktury” , „karzdy” , „rzaden” . Wiele osób razi taka ignorancja i potrafią wyrobić sobie negatywne zdanie o autorze takiego tekstu już po pierwszych jego zdaniach.
http://bykom-stop.avx.pl/
Czytaj więcej : Ortografia – to nie jest trudne! | Wyświetlone : 299 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Po godzinach...

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26473 • Liczba wątków: 2344 • Liczba użytkowników: 2825