Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 27 lip 2017, o 16:29

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Ahoj Przygodo

Witajcie
Mimo mojego łez padole (bo tak nazywam swoją łuszczyce)
realizuje swoje marzenia czyli podróżowanie!!! tu i tam czasem dalej czasem bliżej.
I właśnie szukam jakieś osoby z Krakowa bądz okolic również zajawionej na temacie podróżowania zwiedzania i przeżywania różnych dziwnych przygód do wspólnych wypraw w nieznane.

Borsuk
Czytaj więcej : Ahoj Przygodo | Wyświetlone : 396 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Po godzinach...

mam kompleksy

Dobry wieczór mam prawie 40 lat,łuszczyce mam od urodzenia mam bardzo duży kompleks nie zawieram nowych znajomosci głuwnie z kobietami bo nie wiem jak zareagują na chorobę a mam już dość odrzucenia dlatego wciąż jestem sam i myśle ze tak już zostanie. Pochodze z małego miasta i ludzie nie rozumieją tego i już dawno sie zamknąłem w sobie
Czytaj więcej : mam kompleksy | Wyświetlone : 621 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Leczenie biologiczne - Warszawa

W Warszawie w Klinice Dermatologicznej WIM MON trwa rekrutacja osób z łuszczycą do badań miejscowego leku biologicznego. Wymagane jest 2% zajęcia chorobą tułowia (tj. obszar dwóch dłoni). Leczenie jest oczywiście bezpłatne i będzie trwać 3 miesiące. Najlepiej osoby z Warszawy i okolic, gdyż na początku wizyty będą raz w tygodniu.

Kontakt:
n.wisniewskanina@gmail.com
Czytaj więcej : Leczenie biologiczne - Warszawa | Wyświetlone : 2594 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Aktualności

witam:)

cieszę się że trafiłam na wasze forum,
bo tak naprawdę ja nie rozumiem do końca swojej choroby, choruje gdzieś od roku, mam wysyp na łokciach :( i zaczyna się też na dłoniach.
Byłam raz na wizycie u dermatologa ale lekarka nie spełniła moich oczekiwań, nie rozumiem i nie wiem jak dalej postępować z chorobą,
obecnie używam cygnolinę 0,5% na łokciach znaczna poprawa,tyle że dopiero tutaj się dowiedziałam ...
Czytaj więcej : witam:) | Wyświetlone : 229 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

pomóżmy Aguskowi

kochani wklejam tu taka prosbe Agnieszki-Aguska-to mama małej biedroneczki:

Mam do Was ogromną prośbę, na niwie zawodowej...
do końca grudnia zbieramy głosy na moją kampanię reklamową, codziennie można oddać 1 klik z każdego sprzętu: komp, tel, tablet..

będę bardzo wdzięczna za pomoc, VIFON walczy jak lew, a sukces tej kampanii to byłby mój sukces zawodowy w nowej formie
będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc,
codziennie

http://www.ideaawards.pl/glosuj.php?adid=2467&vote=1

jesli wyswietla ...
Czytaj więcej : pomóżmy Aguskowi | Wyświetlone : 318 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Po godzinach...

Naświetlanie UVB 311 + naturalne metody

Witam Wszystkich : )

Od grudnia chodzę na naświetlania UVB 311 (7 Naświetlań)
Łuszczycę mam na całym ciele :(
Na razie wygląda to kiepsko naświetlania na razie nie działają. Do tego stosuję mediderm, maść nagietkową olej konopny, olej lniany i tak na przemian się tym smaruje(co 2 h) w międzyczasie lampy. Kąpiele w soli z olejem lnianym oraz błoto z Morza Martwego. Pije tran witaminy len Wszystko ...
Czytaj więcej : Naświetlanie UVB 311 + naturalne metody | Wyświetlone : 7363 | Odpowiedzi : 34 | Dział : Moje leczenie

Łuszczyca rozszyfrowana ?

Łuszczyca rozszyfrowana
Mechanizm, który prawdopodobnie odpowiada za powstawanie choroby skóry zwanej łuszczycą zidentyfikowała grupa naukowców ze sztokholmskiego Instytutu Karolińskiego.

http://www.gazetapacjenta.pl/aktualnosc ... owana.html
Czytaj więcej : Łuszczyca rozszyfrowana ? | Wyświetlone : 464 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Znalezione w sieci

Daivobet Daivonex Sprzedam

Sprzedam Daivobet masc 30 lub 60 gram wazn 2015 Daivonex masc wazn 2015 Maści nowe Zamkniete Firma LEO Dobra Cena info mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Daivobet Daivonex Sprzedam | Wyświetlone : 479 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Reklama

OLIVENOL plus z USA - przełomowe odkrycie na problemy skórne

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Chciałbym zaproponować Państwu nowy produkt - OLIVENOLplus, który może znacząco pomóc uporać się z różnymi dolegliwościami skórnymi.
Zdaję sobie sprawę, że dolegliwości skórne mogą być dużym i czasem jakże niewygodnym problemem. W obliczu problemów zdrowotnych często poszukujemy różnych, często nawet irracjonalnych sposobów na uporanie się z utrapieniem. Sądzę, że właśnie OLIVENOLplus może okazać się dla Was szansą.

Produkt OLIVENOLplus jest owocem wieloletnich badań naukowców z USA, Japonii i Malezji. Został ...
Czytaj więcej : OLIVENOL plus z USA - przełomowe odkrycie na problemy skórne | Wyświetlone : 2568 | Odpowiedzi : 20 | Dział : Reklama

Daje rade ale nie do końca

Cześć:)
Mam 18 lat i łuszczyca zaczęła się u mnie pojawiać jakieś 6-7 lat temu ale dopiero jakiś rok temu lekarz w końcu stwierdził, że to łuszczyca, bo poprzedni stwierdzali, że nie wiedzą co to. Choć moja odmiana nie różni się chyba tak bardzo, są to po prosty czerwone plamy albo odpadający małymi fragmentami stary naskórek. Mam je tylko na rękach i nogach. Jak byłam młodsza pojawiało się nawet na twarzy. Od 6 klasy podstawówki ...
Czytaj więcej : Daje rade ale nie do końca | Wyświetlone : 1169 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 25921 • Liczba wątków: 2248 • Liczba użytkowników: 2702