Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 31 sie 2016, o 00:28

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Chciałam sie przywitac:)

Mam 25 lat i od kilku miesięcy choruje na luszczyce :( Odziedziczyłam ja po tacie, który ma niestety ciezka postac choroby i meczy sie juz od blisko 20 lat. U mnie czynnikiem wywołujacym byl zdecydowanie stres... Ktorego za wiele mam w ostatnim czasie. Pojawly sie tez u mnie siwe wlosy co w tym wieku jest raczej nie na miejscu. Niestety głowny wysyp mam na twarzy i od ...
Czytaj więcej : Chciałam sie przywitac:) | Wyświetlone : 203 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Witam

Mam na imię Marlena, borykam się z tym problemem 19 lat, a mam 33lata...mieszkam w Gnieźnie :D Jestem wysypana cała nic nie pomaga....liczę na waszą pomoc.Uważam, że jest to walka z wiatrakami. Funkcjonuje mega pozytywnie. Obecnie testuje krioterapię.
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 202 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Raport o łuszczycy WHO

Na stronie Stowarzyszenia "Wyjdź z Cienia" pojawił się raport Światowej Organizacji Zdrowia nt. łuszczycy:
Strona główna: http://www.wyjdzzcienia.pl/
Lub bezpośredni odnośnik do raportu: http://www.wyjdzzcienia.pl/WHO.doc
Czytaj więcej : Raport o łuszczycy WHO | Wyświetlone : 466 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Znalezione w sieci

Zdjęcie Zdjęcie

Dodaję zdjęcie, żeby pokazać, że łuszczyca ma również poczucie humoru. Zaleczyłem to miejsce, jednak po pewnym czasie znów powstała w tym samym miejscu, ale w innym kształcie. No... Pani ł. również potrafi się uśmiechnąć :D
Czytaj więcej : Zdjęcie | Wyświetlone : 560 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Denorex w nowej odsłonie z USA

Witam! Jeżeli pomyliłam działy to przepraszam, ale jestem tu nowa. Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś próbował denorex po 'liftingu'? Na allegro znalazłam właśnie jedną sztukę sprowadzoną z USA i zastanawiam się, czy warto zaryzykować. Linka podaje poniżej. Pozdrawiam.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3363506579
Czytaj więcej : Denorex w nowej odsłonie z USA | Wyświetlone : 755 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Leczenie tradycyjne

Opalenizna - zabezpieczenie [?]

Witam. Z problemem zmagam się dopiero od roku. Na razie mam początkowe stadium choroby i wiem że za parę lat będę wysypany na całym ciele że masakra. Jednak znacznie mi pomaga opalanie i zmiany w miarę się już ładnie złagodziły od czasu gdy z tego korzystam.
Moje pytanie w tym temacie brzmi.. Czy jeżeli będę opalać miejsca jeszcze nie pokryte zmianami to czy w ten sposób one zostaną zabezpieczone na przyszłość lub będą miej wrażliwe ...
Czytaj więcej : Opalenizna - zabezpieczenie [?] | Wyświetlone : 360 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Moje leczenie

Problem w związku z lekami

Hej,
jestem tu nowa. Mam 23lata, na łuszczycowe zapalenie stawów cierpię już dobrych parę lat, chociaż dopiero w tym roku zostało odpowiednio zdiagnozowane. Właśnie wróciłam od lekarza i jestem lekko zdołowana. Biorę na stałe sulfasalazyne 2x2 dziennie i 1x movalis na noc. Jadę w lipcu do Chorwacji i lekarka trochę mnie zdołowała wiadomością, że przy braniu leków nie można wychodzić na słońce ponieważ mogą się pojawić nieodwracalne zmiany na skórze. Jak spędzić ten urlop?
Czytaj więcej : Problem w związku z lekami | Wyświetlone : 624 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

delatar/cocois zamienniki ze swiata

Wycofali Cocois zawierajacy 10% smoły węglowej i delatar ktory miał tylko 2%.
2% dziegcie znalazlam Psoriasin w stanach 115 gram, podobno ma dobre podłoze.I jest jeszcze zel i szampon chyba. Moge kupic za 65PLN (ok 20 usd) i przywiesc.

a 6% w Indiach na ebayu http://www.ebay.com/itm/COAL-TAR-cream- ... d=ViewItem. Mam ochote na te hinduskie bo i po taniosci (z transportem 1 tubka 10 usd)

Czy ktos moze chce wyprobowac oba? ...
Czytaj więcej : delatar/cocois zamienniki ze swiata | Wyświetlone : 1850 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie tradycyjne

Leczenie octem jabłkowym

Chciałabym się podzielić wiadomością, że przypadkiem dowiedziałam się o zbawiennych właściwościach octu jabłkowego na łuszczycę.
Słuchajcie: to prawda. Nawilżam octem miejsca wysypu po kilka razy
w ciągu dnia, nie używam żadnej maści, a efekt jest cudowny.
Zginęło już ponad połowę tzw.krost na ciele, pozostały już tylko różowe plamki, nadal się smaruję.Pod prysznicem mam uszykowaną butelkę z wodą i octem jabłkowym do spłukiwania włosów po umyciu szamponem.Pomaga. Kurację tę stosuję już drugi miesiąc. Warto. Polecam.
PS.do ...
Czytaj więcej : Leczenie octem jabłkowym | Wyświetlone : 4455 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Stalowa Wola - badania leku biologicznego - Brodalumab

W Stalowej Woli w Poradni przy ul. Wojska Polskiego 5 trwają kwalifikacje do badania klinicznego nowego leku biologicznego. Można się tam zgłosić i po zakwalifikowaniu jest się objętym bezpłatnym programem lekowym przez 5 lat. Przyjmowani są wszyscy chorzy na łuszczycę w promieniu 100 km od Stalowej Woli. Lek dostaje się w zastrzyku podskórnie co 2 tygodnie.
http://poradnia-reumatologiczna.pl/inde ... nosci.html
Czytaj więcej : Stalowa Wola - badania leku biologicznego - Brodalumab | Wyświetlone : 1271 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24296 • Liczba wątków: 2087 • Liczba użytkowników: 2454