Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 3 lip 2015, o 14:17

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Daivobet oraz Daivonex

Posiadam Daivobet oraz Daivonex, kontakt mysia1lo@wp.pl
Czytaj więcej : Daivobet oraz Daivonex | Wyświetlone : 819 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Reklama

29 października Światowym Dniem Chorych na Łuszczycę

Doczekaliśmy się wreszcie dnia w którym jakaś część społeczeństwa zauważa że blisko 10 % ogółu stanowią chorzy na jakąś formę łuszczycy. Przestano już traktować nas jako chorych na skórę, ale uznano że jest to choroba ogólnoustrojowa związana z jednej strony z obciążeniami dziedziczonymi, z drugiej z psychiką i stresem. Coraz więcej zwraca się uwagi na to by diagnozowanie choroby i jej rodzaju rozpocząć od badań genetycznych. Polecam artykuł 29 października - Światowym Dniem Chorych na ...
Czytaj więcej : 29 października Światowym Dniem Chorych na Łuszczycę | Wyświetlone : 340 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Penicylina - podobno jak pomoże to do całkowitego wyleczenia

Witam Was Serdecznie

Czytalem o tej penicylinie troche. Laduje sie duze dawki krystalicznej penicyliny przez pare dni. Podobno można sie wyleczyć jesli:

- zachorowalo sie na skutek przeziębien

- lub na skutek zranień ( upadek, kolana, zdarta skóra krew itd)

Ja czesto za mlodu zakrwawiony przychodzilem.
Podobno jesli zachorowalismy na skutek w/w przyczyn to luszczyca po penicylinie znika bezpworotnie.

Minus jest taki ze penicylina krystaliczna powoduje i niektorych osob szok, świra człowiek dostaje na pare ...
Czytaj więcej : Penicylina - podobno jak pomoże to do całkowitego wyleczenia | Wyświetlone : 4730 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Witajcie! Proszę o pomoc Wrocław!

Witajcie . Mam na imię Aga lat 35. Łuszczyce zdjagnozowano u mnie łuszczyce 5 miesięcy temu. Wtedy to były 3 ogniska i długo nic nawet nie wiedzialam co mi jest. W ciągu miesiąca mam tych ognisk więcej niż 55. I jestem przerażona. Wszytsko po ciąży i cesarce :(. Dostałam skierowanie do szpitala , wybieram się na 31 stycznia Waigla .Pomóżcie czy to dobry szpital,co powinnam wiedzieć co ...
Czytaj więcej : Witajcie! Proszę o pomoc Wrocław! | Wyświetlone : 771 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Początkująca:(

Witam Was serdecznie. Na forum jestem nowa, jednak od kilku dni zawzięcie czytam zamieszczone przez Was posty.
Moja przygoda prawdopodobnie z łuszczycą zaczęła się ok. miesiąca temu. Zauważyłam pod pachą czerwony wykwit, okrągły, ok. 8 mm wielkości i w zależności jak padało światło, mienił się na kolor srebrny. I właśnie przez tą "srebrzystość" zapaliła mi się w głowie czerwona lampka, że to może być łuszczyca. No i w sumie nic z tym nie robiłam, więcej ...
Czytaj więcej : Początkująca:( | Wyświetlone : 498 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Życie z łuszczycą

Ogromna prośba o wypełnienie ankiety

Witam,
jestem studenka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i piszę pracę licencjacką nt. jakości życia osób chorych na łuszczycę. Będę bardzo wdzięczna jeśli poświecicie mi chwile swojego czasu i ją wypełnicie. Z góry dziekuję!
Pozdrawiam, Asia.

Link: https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... RHlqU2c6MQ
Czytaj więcej : Ogromna prośba o wypełnienie ankiety | Wyświetlone : 252 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Dzienniczek chorego na łuszczycę

Miło mi poinformować, że serwis BliscyZdrowiu już działa i znajduje się pod adresem http://www.bliscyzdrowiu.plmamy już nawet pierwszych użytkowników i pierwsze informacje o tym co komu pomaga.

Pracujemy aktualnie nad dzienniczkiem chorego na łuszczycę, który będzie częścią profilu użytkownika.
Projekt można zobaczyć tutaj.
http://my.jetscreenshot.com/13438/20130106-d4n7-48kb.jpg Porszę o opinie : )
Czytaj więcej : Dzienniczek chorego na łuszczycę | Wyświetlone : 430 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Znalezione w sieci

Hej

Mam od 7 miesięcy pewien problem na głowie pojawiły mi się białe strupki (swędzące) miałam nadzieje że mi zejdą ale niestety ;/ Podejrzewam że może być to łuszczyca od tamtej pory nigdzie nie mam innych zmian skórnych co o tym myślicie?
Czytaj więcej : Hej | Wyświetlone : 143 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

witam:)

Witam wszystkich:) jakiś czas temu pisałam już tu z Wami,ale że dawno mnie nie było to chciałam się przywitać ponownie. dziś byłam u dermatologa i dowiedziałam że wycofali daivonex:( tragedia)co sądzicie na ten temat ,czym go zastąpić? bo dodam że to chyba jedyny lek bez sterydów i moja łepetynka dość dobrze go tolerowała.
Czytaj więcej : witam:) | Wyświetlone : 182 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Leczenie Kolagenem i Pijawkami lekarskimi.

Czy słyszał ktoś lub się leczył na łuszczyce Kolagem ("Colvita" -Natural Collagen)lub Pijawkami lekarskimi ponieważ słyszałam że pomagają w leczeniu łuszczycy.

Chwili obecnej zaczęłam pierwsze opakowanie "Colvita" - Natural Collagen więc nie umiem powiedzieć czy kolagen faktycznie pomaga.

Pozdrawiam :)
Czytaj więcej : Leczenie Kolagenem i Pijawkami lekarskimi. | Wyświetlone : 467 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22511 • Liczba wątków: 1843 • Liczba użytkowników: 2139