Menu użytkownika

Teraz jest 26 kwi 2015, o 16:37

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Kosmetyki Epionce na łuszczycę

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do sklepu wyłącznego dystrybutora kosmetyków Epionce w Polsce - http://www.dermstore.pl. Epionce, to profesjonalne, amerykańskie kosmetyki, stworzone przez Dr Carl'a Thornfeldt'a - specjalistę dermatologa, znajdującego się na liście 50 najlepszych lekarzy w USA.

Preparaty Epionce przeznaczone do stosowania w domu, pomagają złagodzić objawy chorób skórnych i poprawić wygląd skóry. Produkty Epionce wspomagają leczenie lekami przeciw łuszczycy. Nie tylko pomagają powstrzymać stan zapalny i naprawić barierę skóry, ale ...
Czytaj więcej : Kosmetyki Epionce na łuszczycę | Wyświetlone : 201 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Łuszczyca-problem,któremu można zaradzić!

Witam, jestem tu nowa :) Ale zapragnęłam podzielić się z Wami pewną informacja i dobrą wiadomością :)
Wiem, że wiele z Was ma problem z łuszczycą, w różnych miejscach na ciele. Ja borykałam się z tym problem od półtora roku, wiem, że to może wcale nie dużo w porównaniu z innymi, ale ja tą łuszczycę miałam na dłoniach. Także ...
Czytaj więcej : Łuszczyca-problem,któremu można zaradzić! | Wyświetlone : 1960 | Odpowiedzi : 27 | Dział : Leczenie tradycyjne

Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g

Witam mam do sprzedania
1. Maść Protopic 0,1% 30g ( 2 szt.)cena 1szt: 90 zł - termin ważności 06.2014,
2. Maść Protopic 0,1% 60g (3 szt.) cena 1 szt 170 zł - termin ważności 05.2013 i 04.2014.
Zapraszam do zakupu artur_0035@o2.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g | Wyświetlone : 392 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

hej

Hej, mam na imię Szymon mam 13 lat. Łuszczyca występuje u mnie od paru dobrych wiosenek...
Mam pytanie ogólne, czy w tak nowym wieku można się z niej jakoś wyleczyć ?

P.S dermatolodzy mówią, że mam łuszczyce, ale smaruje się jakimiś maściami...
Miałem plamki na skórze w miejscach intymnych na plecach na brzuchu. Teraz nie mam plamek tylko kropki. Zmieniło się to po ostatnim leczeniu po tym jak ponoć łuszczyca mi znikła i pojawiła się ...
Czytaj więcej : hej | Wyświetlone : 818 | Odpowiedzi : 23 | Dział : Przywitaj się!

Leki konwencjonalne!

Moi drodzy! Wiem czym jest ta choroba, bo na to samo schorzenie choruję już długo. Mam , tak mi sie wydaje, pewne doświadczenie i powiem tak, to wszystko co jest prezentowane na rynku lub w jakiś forach czy tez stronach internetowych, chodzi mi o preparaty parafarmaceutyczne, itp itd. to tak szczerze mówiąc po prostu biznes. Są to w większości fajne ziołowe kosmetyki, które tak naprawdę dobrze poprawiają zdrową skorę, ale nie są, bądźmy szczerzy, sprawdzone ...
Czytaj więcej : Leki konwencjonalne! | Wyświetlone : 422 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Moje leczenie

Dlaczego na chorobie zarabia sie krocie?

W ostatnim czasie w internecie czy na łamach różnych wydawnictw możemy dowiedzieć się o najprzeróżniejszych parafarmaceutykach czy "cudownych" lekach ujarzmiających te beznadziejną chorobę jaką jest łuszczyca.
Osobiście, na psoriassis choruję od lat i mam wrażenie, że moje ciało wchłonęło wiecej najprzeróżniejszych tłuszczow i kremów aniżeli wody . Niestety, jedne przynosiły większą ulge drugie mniejszą, ale ogólnie rzecz biorąc mogę powiedzieć, że łuszczyca w ostatnim czasie stała się jak koło zamachowe w tak bardzo skomercjalizowanym świecie ...
Czytaj więcej : Dlaczego na chorobie zarabia sie krocie? | Wyświetlone : 305 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Witam Serdecznie wszystkich pokropkowanych :D

Jestem tu nowy. Chce zlapac kontakt z ludzmi co maja ten sam dylemat. Istnieje jakis czat konkretn strona gdzie moge kogos poznac ze swojego miasta?Pzdr
Czytaj więcej : Witam Serdecznie wszystkich pokropkowanych :D | Wyświetlone : 134 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

badania naukowe

Ponawiam prośbę o wypełnienie kwestionariusza ankiety, który znajduje się na stronie: http://moje-ankiety.pl/respond-32567/sec-NP4GRahx.html.
Ankieta jest anonimowa i zajmuje 3-5minut. Wyniki przysłużą się do powstania pracy magisterskiej na temat: "jakość życia chorego z łuszczycą".

Dziękuję Wszystkim serdecznie za pomoc:)
Czytaj więcej : badania naukowe | Wyświetlone : 291 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Rybki Garra Rufa zabiegi dla osób z łuszczycą we Wrocławiu

Zapraszam na zabiegi zaleczające objawy łuszczycy do saloniku we Wrocławiu.Po serii zabiegów skóra przestaje się łuszczyć, staje się gładka, nawilżona, a kolejne nawroty choroby pojawiają się znacznie później.
Dla czytelników forum 30% zniżki na serię zabiegów.
Zapraszam

http://www.salonikfishspa.pl
Czytaj więcej : Rybki Garra Rufa zabiegi dla osób z łuszczycą we Wrocławiu | Wyświetlone : 371 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

tylko mydełko

witam jestem andrzej na ł choruje z 13 lat ale mam sposub mydełko naturalne z nano srebrem i balsam cetapil niema nic lepszego a wiem bo wszystkiego próbowałem.
Czytaj więcej : tylko mydełko | Wyświetlone : 330 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22268 • Liczba wątków: 1791 • Liczba użytkowników: 2093