Menu użytkownika

Teraz jest 19 gru 2014, o 11:44

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Witam wszystkich serdecznie:-)

Jestem tu nowa,mam na imię Iza,29 lat,choruję na łuszczycę od 21 lat. :(
Czytaj więcej : Witam wszystkich serdecznie:-) | Wyświetlone : 112 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Spotkanie we Wrocławiu - renta i jakość życia z łuszczycą

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Łuszczycę organizuje 22 września we Wrocławiu kolejne spotkanie. Tym razem tematami przewodnimi spotkania są:
  • renta z tytułu niezdolności do pracy
  • jakość życia chorych na łuszczycę

Szczegóły na blogu:
Spotkanie we Wrocławiu
Czytaj więcej : Spotkanie we Wrocławiu - renta i jakość życia z łuszczycą | Wyświetlone : 367 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

weekendowa promocja

Można taniej kupić preparaty z dziegciem, peelingi, sole kąpielowe, maści gojące (z rokitnikiem i mumio lub hubą brzozową).

Weekendowa promocja.
10% rabatu na wszystkie kosmetyki w sklepie internetowym http://www.prostoznatury.com.pl
Zasady promocji:
Promocja dotyczy cen wszystkich produktów zakupionych w sklepie www.prostoznatury.com.pl przy opcji "wpłata na konto bankowe"
Promocja obowiązuje w terminie 07-09 wrzesień 2012r.
Rabatom nie podlegają koszty wysyłki.

Zapraszamy
Czytaj więcej : weekendowa promocja | Wyświetlone : 132 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Zapraszam do III fazy badania klin. leku biologicznego

Szanowni Pacjenci,
zapraszam do wzięcia udziału w III fazie badań klinicznych leku przeciwłuszczycowego z grupy leków biologicznie czynnych.
III faza badań klinicznych świadczy o tym, że lek jest praktycznie w fazie ustalania skutecznej dawki; bezpieczeństwo i wysoka efektywność leczenia została już wykazana we wcześniejszych badaniach. Wyniki tych badań mogę udostępnić, choć można je znaleźć bez problemu w internecie.
Przebieg badania jest zachęcający - wszyscy uczestnicy, po niedługim okresie zaślepienia (lek badany/placebo), będą otrzymywali 2 leki ...
Czytaj więcej : Zapraszam do III fazy badania klin. leku biologicznego | Wyświetlone : 6634 | Odpowiedzi : 26 | Dział : Aktualności

Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g

Witam mam do sprzedania
1. Maść Protopic 0,1% 30g ( 2 szt.)cena 1szt: 90 zł - termin ważności 06.2014,
2. Maść Protopic 0,1% 60g (6 szt.) cena 1 szt 170 zł - termin ważności 03.2013 i 04.2014.
Zapraszam do zakupu artur_0035@o2.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g | Wyświetlone : 905 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Cześć

Witam wszystkich. Jestem po raz pierwszy na tym forum i cieszę się, że takowe istnieje.
Mam 17 lat i właściwie dziś okazało się, że najprawdopodobniej mam łuszczycę, choć wcześniej podejrzewałam już taką możliwość.

Pierwsze objawy wystąpiły stosunkowo niedawno, jakieś 3-4 tygodnie temu. Byłam na wakacjach w Grecji, gdzie miałam ciągły kontakt z silnym promieniowaniem słonecznym. Trochę się opalałam, choć w moim przypadku efektów oszałamiających w postaci pięknej opalenizny nie ma. W drodze powrotnej zaczął mi ...
Czytaj więcej : Cześć | Wyświetlone : 431 | Odpowiedzi : 22 | Dział : Przywitaj się!

Psorcutan Creme

Witam , na łuszczyce choruje już ponad 1.5 roku. Przez pierwszy rok stosowałem sterydy na łokcie , plecy , ramiona . Są to małe plamy o sr kolo 3 cm . Od ok pół roku nie strosuje juz sterdyów i smaruje sie samymi nawilzaczami ( pilarix itp ) , cygnolina niestety nie podziałała na mnie:( w tamtym tygodniu byłem we Wiedniu u Pani dermatolog i tam przepisała mi na te zmiany Psorcutan Creme 1-2 dziennie ...
Czytaj więcej : Psorcutan Creme | Wyświetlone : 1360 | Odpowiedzi : 25 | Dział : Leczenie tradycyjne

ciężko :|

:(( dziś jest mi potwornie ciężko :(
w środku jestem wypełniona ,jakby powietrzem :(
nie radze sobie.. Zbiera mi sie na łzy ;( ale staram się to opanować ! i nie dać się -ale już mi brakuje sił .. ...
Czytaj więcej : ciężko :| | Wyświetlone : 510 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Motywacja i samopoczucie

CYGNOLINA I BIAŁE PLAMY! PROSZĘ O POMOC

Witam!
Piszę z prośbą o poradę bo już nie wiem co robić.Nasiliła mi się łuszczyca więc pewnego dnia wybrałam się do dermatolog po leki.Ta pierwszy raz przepisała mi salicynę i cygnolinę o stężeniu 1% :totalshock:
Tak więc po tygodniu usuwania łuski salicyną zaczęłam stosować cygnusię.Rano pomsarowałam sobie plamki na plecach i brzuchu i hop na podwórko bez podkoszulka i tak spędziałam z cygnoliną na dworze ok.5h ...
Czytaj więcej : CYGNOLINA I BIAŁE PLAMY! PROSZĘ O POMOC | Wyświetlone : 658 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Leczenie tradycyjne

Skuteczność w leczeniu

Kiedyś używałam tylko tych maści, które wypisywali mi lekarze dermatolodzy, ZAWSZE STERYDY! nigdy nie osiągnęłam całkowitej remisji. Dzięki sterydom zniszczyłam sobie skórę w miejscach smarowania. Obecnie leczę się maściami bez sterydów i codziennymi kąpielami. Wstawiam specjalnie swoje zdjęcia do oceny tych, którzy nie chcą wierzyć w skuteczność takiego leczenia.
Czytaj więcej : Skuteczność w leczeniu | Wyświetlone : 1419 | Odpowiedzi : 43 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21528 • Liczba wątków: 1697 • Liczba użytkowników: 1961