Menu użytkownika

Teraz jest 22 paź 2014, o 22:36

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Alkohol a łuszczyca

Mam pytanko, czy jak jest się chorym to trzeba całkowicie wyeliminować alkohol z diety, czy tylko go ograniczyć do niewielkich ilości, a może tylko wystrzegać sięgo w czasie wysypów? Proszę o info w tej sprawie bo z tego co czytałem jest dużo skrajnych opini na ten temat w różnych miejscach.
Czytaj więcej : Alkohol a łuszczyca | Wyświetlone : 4009 | Odpowiedzi : 55 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Łuszczyca

ŁUSZCZYCA

Łuszczyca objawia się występowaniem zaczerwienionych i łuszczących się miejsc na owłosionej skórze głowy, kolanach, łokciach, nogach czy rękach. Objaw ten spowodowany jest tym, że komórki znajdujące się w zewnętrznej warstwie skóry nie są w stanie prawidłowo dojrzeć. Istnieją powody, by przypuszczać, że jest to także choroba autoimmunologiczna wywołana nadmiernym stresem, niezdrową dieta i stylem życia, a także wadliwą przemianą materii. Dowodem świadczącym o tym, że łuszczyca jest chorobą autoimmunologiczną może być fakt, iż dobry ...
Czytaj więcej : Łuszczyca | Wyświetlone : 2292 | Odpowiedzi : 30 | Dział : Znalezione w sieci

Witam

Mam na imię Monika. Choruję od około 8-9 roku życia.
Obecnie dalej mam moją "przyjaciółkę" jestem mężatką i mam 2 dzieci.
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 93 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

witam

witam wszystkich serdecznie. Mam 33 lata i od jakiś trzech lat borykam się z ta jakże wspaniałą chorobą! łuszczyca rozwijała sie spokojnie i powoli niestety ostatni okres to bardzo agresywna jej ofensywa (taki ciężki okres w życiu) i cóż przegrywam bitwę! Ale przede mną długa wojna więc zbroje się w wiedzę i doświadczenia innych walczących, dlatego i też oto tu jestem! Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że dzięki waszej pomocy przeprowadzę niejedną zwycięską batalie i ...
Czytaj więcej : witam | Wyświetlone : 203 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Przywitaj się!

Wysokie ob

Hej byłem około 3 tygodnie z powodu wysokich parametrów zapalnych w szpitalu. Stwierdzono u mnie łzs po wykonaniu zdjecia rtg stawów krzyżowo biodrowych.
Obecnie przechodzę "kuracje" z trexan, sulfasalazyna.
Moje pytanie brzmi czy udało Wam się obniżyć jakoś parametry zapalne? Czy te leki pomogą w obniżeniu?

OB:77
CRP:29,5
Czytaj więcej : Wysokie ob | Wyświetlone : 825 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

Czy to może być łuszczyca?

Witam. Jestem tu nowy. Zapewne pełno tu takich pytań, ale po wizycie u dermatologa nic się nie dowiedziałem.
Więc mój problem polega na tym że większość życia obcinałem włosy bardzo krótko, nigdy wcześniej nie miałem żadnych krost ani plamek. Od jakiś 6 miesięcy zauważyłem na głowie wysyp krostek, myślałem ze to jakieś uczulenie i samo zejdzie. Nie zeszło...; udałem się więc do dermatologa który popatrzył chwile na moją głowę i wypisał mi recepte na Elocom ...
Czytaj więcej : Czy to może być łuszczyca? | Wyświetlone : 514 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Stieprox

Cześć,
Mam 24 lata, łuszczyca pojawiła się u mnie na skórze głowy jak miałem około 11 lat. Od tamtej pory nie opuściła mnie nawet na chwilę; nigdy nie miałem remisji. Dawno już jej specjalnie nie leczyłem, gdyż nie mam cierpliwości do aplikacji i stosowania maści, płynów itp.

W ostatnim czasie trochę się zaostrzyła, więc postanowiłem spróbować trochę zaleczyć to świństw. Kuracja jaką zaplanowałem na najbliższy czas to mycie włosów szamponem Stieprox. Jego główny składnik Ciclopiroxum ...
Czytaj więcej : Stieprox | Wyświetlone : 2531 | Odpowiedzi : 15 | Dział : Moje leczenie

Woda Jonizowana ratunek w łuszczycy

Rewelacyjna metoda wspomagająca leczenie łuszczycy to kąpiel w wodzie jonizowanej otrzymywanej z prysznica-jonizatora. Zawiera on kamienie szlachetne turmalinu i minerały germanium, które jonizując wodę oczyszczają ją z chloru, metali ciężkich, sprawiają że nabywa ona właściwości przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych, ponadto jej działanie nawilzające zwiększa sie 3-6 krotnie. Zalecany przez lekarzy dermatologów. Zapraszam na facebook: Prysznic Med-Spa lub email: prysznicspa@gmail.com
Czytaj więcej : Woda Jonizowana ratunek w łuszczycy | Wyświetlone : 506 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Reklama

nietypowe twory

od 2 lat mam problem ze swoją łuszczycą. Jak wszyscy wiemy skóra swędzi i aż nie można się powstrzymać żeby nie zdrapać narosłej skóry. Od około 2 lat wraz ze skórą zaczęłam zdejmować jakieś dziwne narośla białe lub półprzezroczyste wielkości około 1 mm no do 2 w porywach. Wychodzi to to a zaraz potem zaczyna się krwawienie. Czy ktokolwiek też tak ma? Nie kontaktowałam się z żadnym lekarzem. Boję się że to ma coś wspólnego ...
Czytaj więcej : nietypowe twory | Wyświetlone : 1423 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

dzień dobry :)

Witam :). Mam na imię Iza. Mieszkam na Podlasiu. Mam trochę lat ;) a na łuszczycę choruję od 18 roku życia.Pozdrawiam wszystkich
Czytaj więcej : dzień dobry :) | Wyświetlone : 133 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21082 • Liczba wątków: 1654 • Liczba użytkowników: 1920