Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 30 kwi 2016, o 20:44

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Proszę o pomoc! zdjęcia

Witam!
Chciałam żebyście pomogli mi w identyfikacji choroby. Od ok 2 tygodni zaczęła łuszczyć mi się skóra w uszach. Początkowo zaczęłam to zdrapywać, jednak od tygodnia nie dotykam tego wcale. Byłam u lekarza i spytał tylko czy ktoś miał u mnie w rodzinie łuszczyce, kiedy odpowiedziałam że nie to powiedział tylko żebym się na razie nie martwiła i że nie chce mnie straszyć ale mogą być to jej początki chociaż nie był pewien. Proszę o ...
Czytaj więcej : Proszę o pomoc! zdjęcia | Wyświetlone : 703 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

VI wyjazdowe spotkanie w Jantarze

Zarząd Pomorskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę Fala Nadziei serdecznie zaprasza członków i sympatyków Stowarzyszenia na VI wyjazdowe spotkanie w Jantarze.

Odbędzie się ono w sobotę 22 VI 2013 w godz. 10.00- 16.00 w gościnnych progach Gospody „Przy Młynie”.

W ramach spotkania zapraszamy na wykład „Pielęgnacja paznokci łuszczycowych - nowości kosmetyczne”, który poprowadzi Pani Mirosława Tumkiewicz - kosmetolog.

Przedstawimy również najnowsze informacje odnośnie działalności Stowarzyszenia oraz zawsze można liczyć na miłe „pogawędki”.

Pan Wiesław z małżonką ...
Czytaj więcej : VI wyjazdowe spotkanie w Jantarze | Wyświetlone : 806 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

łuszczyca

cześć mam na imię justyna i pochodzę z krowiarek choruję na uszczycę o 18 lat i też bardzo się z tym męczę doradzcie mi jaki som najlepsze środki na to bo przez niekture środki to mi sie włosy osłabiły
Czytaj więcej : łuszczyca | Wyświetlone : 802 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Witam wszystkich

Witam wszystkie Biedrony.
Miło mi zawitać na Waszym forum.Jestem łuszczykiem od ponad 20 lat, przebyłem chyba już wszystkie formy leczenia tej choroby.... od smarowideł ,cygnolinę( fuuuuuj..), po dietki ,herbatki, warzywka i takie tam... po neotigason(zniszczył mi watrobę i resztę zdrowej skóry..).
Jestem w tej chwili na etapie programu komercyjnego leku biologicznego ( lek znany od wielu lat :blush: )
Prawie od roku ŁAJZA dała mi spokój......
Włożyłem ...
Czytaj więcej : Witam wszystkich | Wyświetlone : 188 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Znaczenie siarki w łuszczycy

.
SUFRIN to supelement diety uzupełniający dietę w siarkę organiczną nieutlenioną zwaną bio-siarką.

Bio-siarka, ze względu na swe właściwości bierze czynny udział w procesach zachodzących w organizmie człowieka. Jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania, szczególnie przy:
- dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych – bio-siarka jest niezbędna do prawidłowego rozwoju chrząstek stawowych, ułatwia ich regenerację i sprawne funkcjonowanie – ponadto podobnie jak oleje lniany i piniowy zawarte w preparacie, posiada silne właściwości przeciwzapalne;- zaburzeniach funkcji wątroby i ...
Czytaj więcej : Znaczenie siarki w łuszczycy | Wyświetlone : 819 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Konkurs - do wygrania linia kosmetyków na łuszczycę

Serwis biedronkowo.info oraz firma Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp.J. organizują konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na 2 pytania - w tym jedno nt. Twojego sposobu na łuszczycę.

Do wygrania 3 zestawy preparatów do pielęgnacji skóry. Termin konkursu to 5 czerwiec 2013.

Szczegóły oraz możliwość nadsyłania odpowiedzi na pytania na stronie głównej Biedronkowa:
www.biedronkowo.info
Czytaj więcej : Konkurs - do wygrania linia kosmetyków na łuszczycę | Wyświetlone : 1626 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Dobry dermatolog - jelenia góra i okolice

Szukam dobrego dermatologa w okolicach Jeleniej Gory, Zgorzelca itp. Moja lekarka juz troche mnie denerwuje i nie chce mnie sluchac, bo to niby ona ma zawsze racje. Kazde moje słowo krytykuje.
Czytaj więcej : Dobry dermatolog - jelenia góra i okolice | Wyświetlone : 779 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Problem

Witam. Mam problem jak moge zmienic nick tutaj? Moze ktoś mi tu pomoc?
Czytaj więcej : Problem | Wyświetlone : 438 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprawy organizacyjne

Sprzedam Daivobet Daivonex

Sprzedam Daivobet masc wazn 2014 60 gram orginał LEO firma Daivonex wazn 2015 Cena Dobra do Uzgodnienia na maila arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet Daivonex | Wyświetlone : 435 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Witam wszystkich ;)

Cześć wszystkim! Mam na imię Iwo, mam 21 lat i mieszkam w Gdańsku. Postanowiłem się tutaj zarejestrować, ponieważ jestem jedyną biedronką wśród moich znajomych i jednak fajnie byłoby porozmawiać z kimś kto jest trochę bardziej wtajemniczony w temacie ;).
Moją lubą Ł poznałem w wieku 15. lat. Miałem wtedy wysyp na calusieńkim ciele po powaznym stanie zapalnym kolana (rzepka, wielokrotne punkcje). No i tak to się zaczęło... ...
Czytaj więcej : Witam wszystkich ;) | Wyświetlone : 150 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 23706 • Liczba wątków: 2036 • Liczba użytkowników: 2377