Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 24 lip 2016, o 16:44

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

SALCURA SPRZEDAM TANIO!

JEŚLI JEST KTOŚ ZAINTERESOWANY KUPNEM TYCH NATURALNYCH I SKUTECZNYCH PREPARATÓW W BARDZO DOBREJ CENIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU ZE MNĄ. SĄ ONE BARDZO ZNANE POZA NASZYM KRAJEM I CENIONE.
MAM TEZ DO ZAOFEROWANIA OILATUM 500ML Z DOZOWNIKIEM,
JAK TEŻ PROTOPIC KREM.
POZDRAWIAM I PRZEKONAJ SIĘ ŻE NAPRAWDĘ WARTO BO TANIO!
Czytaj więcej : SALCURA SPRZEDAM TANIO! | Wyświetlone : 335 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Co Was irytuje, a co nas bawi ? :)

Mam łuszczycę już od kilku ładnych lat i ostatnio doprowadzają mnie do szaleństwa ludzie, "znawcy" którzy mają zawsze jakiś jedyny pomysł na wyleczenie mojej choroby. Często zaczynają coś w stylu, że widzieli coś w telewizji, albo czytali w gazecie, albo babcia stosowała i jedynym sposobem na wyleczenie jest własnie ten, który wskazali - zdziwieni, że o tym nie wiedzieliśmy, a przecież to takie proste :)

Zapraszam Was ...
Czytaj więcej : Co Was irytuje, a co nas bawi ? :) | Wyświetlone : 288 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Witam

Hej
Po raz pierwszy zaglądam na tego typu strony i znalazłam wiele ciekawych informacji :) Mam 28 lat i biedroneczką jestem już 15 lat.Do tej pory miałam z 4 mocne wysiewy i teraz mnie dopadł kolejny.Leczyłam się tylko sterydami i już nie pomagają niestety lekarze w Szczecinie niemają innych pomysłów na ł.. więc pora spróbować czegoś nowego.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 185 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Sprawa z prawym kolanem

Od ponad tygodnia cos dziwnego dzieje mi sie z prawym kolanem. Liczyłem, że samo przejdzie, poniewaz nigdy nie miałem podobnym objawów. Kiedy chodze kolano sprawia troszke wrazenie zdrętwiałego, ujmując to inaczej sprawia mi dyskomfort, idąc dłużej z czasem przestaje to odczuwać. Na szczęście jeszcze nie boli. Przy prostowaniu nogi kolano troche "strzela, pyka" ale bez zadnego dzwieku strzelania kosci, tylko odczuwalne w nodze. Dodatkowo na kolanie w górnej części jest kawałek skóry, której prawie nie ...
Czytaj więcej : Sprawa z prawym kolanem | Wyświetlone : 1113 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

Coresatin

Witam

Nie wiem czy to dobry dział - jak coś to proszę przenieść.

Dzisiaj znalazłem na forum ciekawe posty odnośnie jakiegoś kremu firmy Coresatin. Czy ktoś może o tym słyszał, używał ? Do leczenia objawowego...

http://www.inspire.com/groups/talk-psor ... =1#replies

Na tym forum niektórzy piszą, że już na następny dzień doświadczają pozytywnych efektów.

Napisałem do nich maila z prośbą o informację i może darmowe próbki ...
Czytaj więcej : Coresatin | Wyświetlone : 585 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Zlot chorych na łuszczycę - sierpień 2013, jezioro Piaseczno

Ze względów organizacyjnych informacje o zlocie dla chorych na łuszczycę dostępne są na forum Psoriasis. W celach organizacyjnych proszę kontaktować się z Shonią i Aqpelą na forum Psoriasis:

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... topic=7476
Czytaj więcej : Zlot chorych na łuszczycę - sierpień 2013, jezioro Piaseczno | Wyświetlone : 1362 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Aktualności

Oxycort A

Witam,
Nigdzie nie mogę dostać maści Oxcycort A a była REWELACYJNA no łuszczycę powiek :) Mam tylko nadzieję, że to przejściowe jak z Cocois - pojawia się i znika... Macie jakieś informacje na ten temat???
Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Oxycort A | Wyświetlone : 991 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Leczenie tradycyjne

Sprzedam FUMADERM

Witam, mam do zaoferowania 117 tabletek fumadermu. Brałem go przez jakiś czas, ale poza biegunką nic nie pomogło. Link http://allegro.pl/fumaderm-tabletki-117 ... 69922.html co by niedomówień nie było. Pozdrawiam
Czytaj więcej : Sprzedam FUMADERM | Wyświetlone : 526 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

witam czy jest ktoś z okolic Hrubieszowa

:( :( chciała bym tak poprostu z kimś pogadać
Czytaj więcej : witam czy jest ktoś z okolic Hrubieszowa | Wyświetlone : 239 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Maść domowa na łuszczycę

Witam serdecznie.

Przez 4 ostatnie lata zbierałem sporo informacji na temat łuszczycy i bielactwa. Produkowałem maści domowe na podstawie wazeliny i ekstraktu z mieszanek ziół stosując je na sobie. 3 miesiące temu, po zastosowaniu ostatniej maści (wazelina+ekstrakt z 11 ziół) udało mi się uzyskać:

- w miejscach smarowanych zanik łusek po 1,5 tygodnia
- w miejscach smarowanych zanik zaczerwienień po 4 tygodniach.

W praktyce zaczerwienienie skóry ustąpiło na 85%, po 2 miesiącach smarowania widziałem jeszcze ...
Czytaj więcej : Maść domowa na łuszczycę | Wyświetlone : 1636 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24132 • Liczba wątków: 2071 • Liczba użytkowników: 2430