Menu użytkownika

Teraz jest 23 wrz 2014, o 19:20

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Czerwone plamy po łuszczycy

Na prawej nodze mam czerwone plamy po łuszczycy w wielkości 1 złotówki, łuski wyleczyłem i zniszczyłem, ale plam jakąś nie mogę, i brałem protopic, moczniki inne podobne maści i nic, już chyba się pogodziłem, że będę żył z tymi plamami do końca życia, chyba, że macie inne sposoby na zniszczenie tych plam?!
Czytaj więcej : Czerwone plamy po łuszczycy | Wyświetlone : 2546 | Odpowiedzi : 31 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

spotkanie fokusowe-łuszczyca

Witam! szukam osób z okolic Katowic do badania fokusowego (płacimy!), a dokładniej chorych na łuszczycę zwyczajną którzy mają doświadczenie w stosowaniu leku DAIVOBET (stosują lub stosowali ten lek). Spotkanie będzie miało postać wywiadu na temat problemów chorych w codziennym życiu oraz doświadczeń w stosowaniu leków miejscowych w terminie 23-26.07.2012. Badanie jest całkowicie anonimowe. Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem mailowym: ankieta_luszczyca@wp.pl lub pod nr tel: 669763212.
Edyta Jakubczyk
Czytaj więcej : spotkanie fokusowe-łuszczyca | Wyświetlone : 174 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Sprzedam PROTOPIC

Sprzedam maść protopic 30g 0,03% (100zl) i 60g 0,03% (200zl).

Kontakt mailowy: fiorella21@op.pl
Czytaj więcej : Sprzedam PROTOPIC | Wyświetlone : 659 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Reklama

Przerwa czy smarować?

Witam serdecznie

Zaczynam drugi tydzień smarowania cygnoliną w związku z tym chciałbym podzielić się spostrzeżeniami i zapytać o radę

Nie uniknąłem poparzeń,ale to akurat mniej ważne nie wiem tylko co robić dalej.W niektórych miejscach powypalało miejsca gdzie była łuszczyca i widać już białą skórę,ale to dotyczy tych mniejszych wykwitów w przypadku tych większych powstały tak zlane czerwone plamy, że już nie rozróżniam czy to od poparzenia czy to łuszczyca,tak samo niektóre plamy mają jakby kolor ...
Czytaj więcej : Przerwa czy smarować? | Wyświetlone : 2016 | Odpowiedzi : 71 | Dział : Moje leczenie

Szczepionki-petycja

: Szczepinki

http://www.petycjeonline.pl/petycja/sto ... zepien/912
jeśli ktoś miałby życzenie

Wiedza pochodzi z materii,a mądrość od Boga.
Basieńka44
Czytaj więcej : Szczepionki-petycja | Wyświetlone : 279 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Po godzinach...

Prośba o ankiety dla chorych na łuszczycowe zapalenie stawów

Witam serdecznie,
Jestem studentką studiów magisterskich kierunku Pielęgniarstwo. Na stopniu licencjackim pisałam pracę na temat wpływu leków biologicznych na jakość życia chorych z rzs. Na tym stopniu chciałabym rozszerzyć badania o schorzenia zzsk i łzs, lecz bardzo trudno dotrzeć do pacjentów chorych na łuszczycowe zapalenie stawów.

Czy mogłabym Państwa prosić o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej? Pacjentów leczonych lekami modyfikującymi przebieg choroby jak i pacjentów leczonych lekami biologicznymi.

W miarę możliwości bardzo proszę o kontakt ...
Czytaj więcej : Prośba o ankiety dla chorych na łuszczycowe zapalenie stawów | Wyświetlone : 590 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Życie z łuszczycą

Uzdrawiające pokarmy

Czytaj więcej : Uzdrawiające pokarmy | Wyświetlone : 6856 | Odpowiedzi : 69 | Dział : Dieta

maść pix czy jakoś tak

hejka moja sis jest od rana w szpitalu już drugi raz ją wysmarowali maścią o nazwie pix siostra nie jest pewna dokładnie.ta maść jest brązowa i cuchnie a na dodatek brudzi .wiecie może co to za maść i do czego ona jest.miał ktoś z was takie coś.
Czytaj więcej : maść pix czy jakoś tak | Wyświetlone : 428 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

łuszczyca

witam wszystkich.moja siostra ma 16 lat i dziś dostała od lekarza dermatologa skierowanie do szpitala i wzięli jej wycinek czy to jest łuszczyca.zastępca ordynatorki w szpitalu powiedziała że to na pewno łuszczyca.(przyjęta dopiero będzie w czwartek bo nie ma wolnych miejsc )u nas w rodzinie nikt nie miał takiej choroby bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.najgorzej ona ma na nogach.i wiem ze to dla niej jest uciążliwe chociaż ona się tym nie przejmuje ale ...
Czytaj więcej : łuszczyca | Wyświetlone : 1664 | Odpowiedzi : 21 | Dział : Przywitaj się!

Trzeba wierzyć

Wszystkim smutnym i niepocieszonym biedroneczkom z życzeniami uśmiechu i wspaniałej pogody :) :*

Trzeba wierzyć,
że będzie jutro i kolejne dni,
że zaświeci słońce
i spełnią się nasze sny.
Trzeba patrzeć,
by dostrzec piękno
i dobro wokół nas,
by podziwiać ludzi
i świat niejeden raz.
Trzeba słuchać
prawd od wieków głoszonych
przez mędrców
i tej cichutkiej melodii,
co gra ...
Czytaj więcej : Trzeba wierzyć | Wyświetlone : 336 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20951 • Liczba wątków: 1634 • Liczba użytkowników: 1894