Menu użytkownika

Teraz jest 1 sie 2014, o 10:49

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

CIĘŻKI PRZYPADEK ŁUSZCZYCY

Cześć,
Nazywam się Kamila i mam 29 lat. Na łuszczycę choruję od ok 5 lat, niestety przez ostatnie 8 miesięcy, ta choroba wykończyła mnie psychicznie i fizycznie. Nie wiedziałam , że może dokonać takich "zniszczeń " w organizmie człowieka. W grudniu 2011 roki i styczniu tego roku, to szpital stał się moim domem. Wystąpiła u mnie arytrodermia łuszczycowa i miałam zaatakowane 99 procent całego ciała. Na całej głowie miałam ok 0,5 cm łuskę, która w ...
Czytaj więcej : CIĘŻKI PRZYPADEK ŁUSZCZYCY | Wyświetlone : 473 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Przywitaj się!

Witam i ja (drzo)

I ja dołączam do szacownego grona. Podczytuję Państwa od jakiegoś czasu, dziękuję p. Pawłowi za poradnik łuszczycowy - akurat sporo o łuszczycy wiedziałam, ale znalazłam kilka przydatnych dla mnie informacji, teraz przyszedł czas, żeby coś napisać.
Mam 42 lata, z p. Ł znamy się "czynnie" połowę mojego życia. Pierwszy wysiew miałam na studiach, dręczyłam sie najpierw nieskutecznie smierdzącymi smarowidłami (teraz myślę, że to były dziegcie, brązowe to było i zapach miało konkretny), potem załapałam się ...
Czytaj więcej : Witam i ja (drzo) | Wyświetlone : 154 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Lampa PUVA

Witam! Poszukuję osoby z Zielonej Góry,która podała numer telefonu- 604953044 i posiada gabinet gdzie wykonuje naswietlenia lampą PUVA - prosze o kontakt
Czytaj więcej : Lampa PUVA | Wyświetlone : 881 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

mój przypadek

witam was.
Męcze się z łuszczycą od początku tego roku, w chwili kiedy się dowiedziałam byłam załamana, dlaczego ja.
na Początku stosowałam maści sterydowe, i emulsje nawilżającą co nie przyniosło efektów, po zmianie dermatologa dwa tygodnie temu dostałam przypis na cygnoline 0,25 i coś nawilżającego również robione. mija tydzień od stosowania, moje plamki (najwięcej na nogach) nadal są aczkolwiek nie ma łusek, i dookoła plamek robi się brązowy kolor, nie wiem czy wszystko jest okej. ...
Czytaj więcej : mój przypadek | Wyświetlone : 358 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Moje leczenie

dzis jest dzis

hej witam wszystkich jesli ma ktos ochote pogadac a ma ten sam problem zapraszam na moje gg 34961377 bedzie mi miło wiadzac ze nie jestem sama :) pozdrawiam :)
Czytaj więcej : dzis jest dzis | Wyświetlone : 222 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Życie z łuszczycą

Brak sił

witam wszystkich zagladam tutaj pierwszy raz i jestem w szoku ile Was tutaj ,a myslałam ze ja mam tylko gorzej ... zmeczona juz jestem ta choroba meczy mnie juz 10 lat ...i wyda sie ze jest lepiej a tu za chwile powraca :( czasami mam wrazenie ze jestem sama z ta choroba ....jak sobie radzicie ...pozdrawiam M.
Czytaj więcej : Brak sił | Wyświetlone : 258 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Jezioro Białe czyli przyjemne z pożytecznym

Witam , jestem nowa ale z tym dziadostwem żyję już kawał czasu.I przyznam się,że się polubiłam z tym "dziadostwem" ... tak od siebie dodam, że łuszczyca znika mi właśnie nad jeziorem białym :D i to cała , może efekt nie jest długotrwały, ale wodę zabieram w bańce do domu i przemywał zmienione miejsca (łokcie i kolana) polecam , tylko nie wyciągnijcie mi całego jeziora bo nie ...
Czytaj więcej : Jezioro Białe czyli przyjemne z pożytecznym | Wyświetlone : 491 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Ł na całym ciele

Witam

Jestem tu po raz pierwszy. Może coś doradzicie jestem cała obsypana od stóp po sama głowę na szczęście nie mam zajętej twarzy. Pierwsze kropki na dłoniach niecały miesiąc temu. Zdiagnozowano u mnie łuszczycę kropelkową wiem że to od razu nie zejdzie (pierwszy raz obsypało mnie 4 lata temu walczyłam 4 miesiące) puki co mam przepisaną maść DIPROSALIC i taka robioną będę szczera nie wszystko tą maścią smaruje bo po 3 dniach bym chyba miała ...
Czytaj więcej : Ł na całym ciele | Wyświetlone : 431 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Cuda świata

Wszystkim biedroneczkom na ukojenie serca... :* :*

http://www.youtube.com/watch_popup?v=W- ... re=related
Czytaj więcej : Cuda świata | Wyświetlone : 241 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Po godzinach...

Spotkanie we Wrocławiu - garra rufa i zioła

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Łuszczycę organizuje 23 czerwca 2012 roku we Wrocławiu spotkanie dla chorych na łuszczycę. Tematami przewodnimi spotkania są rybki garra rufa oraz leczenie łuszczycy ziołami. Szczegóły na blogu:
Spotkanie - garra rufa i zioła
Czytaj więcej : Spotkanie we Wrocławiu - garra rufa i zioła | Wyświetlone : 416 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20687 • Liczba wątków: 1604 • Liczba użytkowników: 1859