Menu użytkownika

Teraz jest 1 paź 2014, o 11:11

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Łuszczyca a cukrzyca

Łuszczyca zwiększa ryzyko zachorowania na cukrzycę

http://www.biomedical.pl/aktualnosci/lu ... -6790.html
Czytaj więcej : Łuszczyca a cukrzyca | Wyświetlone : 229 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Znalezione w sieci

Czy to łuszczyca?

Witam. Od około 2 tygodni mojej dziewczynie zaczęły wyskakiwać dziwne zmiany na całym ciele, podejrzewam, że jest to łuszczyca ktorą mogła odziedziczyć po dziadku. Zmiany zarastają naskórkiem, największa z nich ma około 2cm, wszystkie inne to punktowe kropki, wysyp nie jest duży, są to miejsca raczej punktowe. Od 2 tygodni zniknelo okolo 5 kropek ( jak mówi najpierw pojawia się czerwona plamka, pozniej zarasta naskorek, naskorek schodzi i calosc znika ). Miejsca nie swędzą, są ...
Czytaj więcej : Czy to łuszczyca? | Wyświetlone : 413 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Wycieczka do Ciechocinka

Witam - chciałabym pojechać na kilka dni do Ciechocinka w celach leczniczych, ale nie mam znajomych łuszczyków... Właśnie oglądałam na Gruponie ofertę z dużym rabatem, w bardzo fajnym miejscu...

O mnie: jestem kobietą, mam 35 lat, obecnie nie pracuję więc mam czas, mogę pojechać w dowolnym momencie. Byłam raz w Ciechocinku i kąpałam się tam w całkiem fajnym basenie solankowym.

Myślałam też o wyjeździe do Jordanii do Morza Martwego (byłam raz turystycznie, wtedy mi pomogło ...
Czytaj więcej : Wycieczka do Ciechocinka | Wyświetlone : 440 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

serdecznie proszę o pomoc w ankiecie

Witam serdecznie wszystkich chorych jestem studentką fizjoterapii obecnie piszę prace mgr na temat oceny skutecznośći zabiegów fizjoterapeutycznych w lagodzeniu objawów luszczycy poniżej podaje link do mojej ankiety która jest w pelni anonimowa i prosta do wypełnienia każdemu kto poświeci swój cenny czas na jej wypełnienie serdecznie dziękuję pozdrawiam:) a to link http://www.ankietka.pl/ankieta/92422/oc ... czycy.html
Czytaj więcej : serdecznie proszę o pomoc w ankiecie | Wyświetlone : 155 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Życie z łuszczycą

Nasza wspólna walka..

Witam Was ponownie :)

Po tym jak mój partner który choruje na łuszczyce poddał się w szukaniu nowych rozwiązań, kremów, nowej pielęgnacji ja i mama szukałyśmy dalej.
Przez 3 miesiące maść sterydowa robiona w aptece. Bardzo powoli zaczynało się wszystko leczyć.. Po drodze jeszcze doszła skóra głowy i 2 małe ale bardzo swędzące punkciki na plecach.
Po drodze były maści witaminowe, zmiana żelu i szamponu na dziecięce ...
Czytaj więcej : Nasza wspólna walka.. | Wyświetlone : 328 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

Czerwone plamy po łuszczycy

Na prawej nodze mam czerwone plamy po łuszczycy w wielkości 1 złotówki, łuski wyleczyłem i zniszczyłem, ale plam jakąś nie mogę, i brałem protopic, moczniki inne podobne maści i nic, już chyba się pogodziłem, że będę żył z tymi plamami do końca życia, chyba, że macie inne sposoby na zniszczenie tych plam?!
Czytaj więcej : Czerwone plamy po łuszczycy | Wyświetlone : 2562 | Odpowiedzi : 31 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

spotkanie fokusowe-łuszczyca

Witam! szukam osób z okolic Katowic do badania fokusowego (płacimy!), a dokładniej chorych na łuszczycę zwyczajną którzy mają doświadczenie w stosowaniu leku DAIVOBET (stosują lub stosowali ten lek). Spotkanie będzie miało postać wywiadu na temat problemów chorych w codziennym życiu oraz doświadczeń w stosowaniu leków miejscowych w terminie 23-26.07.2012. Badanie jest całkowicie anonimowe. Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem mailowym: ankieta_luszczyca@wp.pl lub pod nr tel: 669763212.
Edyta Jakubczyk
Czytaj więcej : spotkanie fokusowe-łuszczyca | Wyświetlone : 174 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Sprzedam PROTOPIC

Sprzedam maść protopic 30g 0,03% (100zl) i 60g 0,03% (200zl).

Kontakt mailowy: fiorella21@op.pl
Czytaj więcej : Sprzedam PROTOPIC | Wyświetlone : 663 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Reklama

Przerwa czy smarować?

Witam serdecznie

Zaczynam drugi tydzień smarowania cygnoliną w związku z tym chciałbym podzielić się spostrzeżeniami i zapytać o radę

Nie uniknąłem poparzeń,ale to akurat mniej ważne nie wiem tylko co robić dalej.W niektórych miejscach powypalało miejsca gdzie była łuszczyca i widać już białą skórę,ale to dotyczy tych mniejszych wykwitów w przypadku tych większych powstały tak zlane czerwone plamy, że już nie rozróżniam czy to od poparzenia czy to łuszczyca,tak samo niektóre plamy mają jakby kolor ...
Czytaj więcej : Przerwa czy smarować? | Wyświetlone : 2024 | Odpowiedzi : 71 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20987 • Liczba wątków: 1640 • Liczba użytkowników: 1899