Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 31 maja 2016, o 19:59

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Witam!

Witam wszystkich!
Mam na imię Piotrek mam 30 lat a chory na to "świństwo" jestem od 24!
Pierwszy raz jestem na takim forum, zarejestrowałem się również na czacie. Mam nadzieje że dowiem się od Was czegoś ciekawego na temat sposobów leczenia łuszczycy, a także zapoznam kilka osób z tą dolegliwością bo szczerze "mówiąc" to osobiście nie znam nikogo kto by się borykał z tym co my!
Pozdrawiam
a i o której godz. lub w jakie ...
Czytaj więcej : Witam! | Wyświetlone : 198 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Przywitaj się!

opalanie a plamy

mijają 4 miesiące a plamy po cygnolinie w miejscach zaleczonych dalej są, straciłam nadzieje, ze znikną, mniejsza. Chciałabym spytać czy to tak ma być, ze podczas opalania te otoczki po cygnolinie coraz bardziej będą widoczne?
Czytaj więcej : opalanie a plamy | Wyświetlone : 392 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

Gabinet trychologiczny w Warszawie

Witam,
Chciałbym Państwu polecić gabinet teychologiczny http://www.creeniss.pl/. Nie jest to mój gabinet, lecz byłem tam na kuracji i pomogli mi. Mam problemy z łuszczycą oraz wypadaniem włosów, a ich leczenie daje oczekiwane rezultaty. Dlatego też chcę zachęcić Państwa do odwiedzin tego gabinetu.
Czytaj więcej : Gabinet trychologiczny w Warszawie | Wyświetlone : 198 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Salcura Salcura DermaSpray

TO NAPRAWDĘ SUPER PRODUKT! POLECAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POSTAMI JAK ON DZIAŁA I PRZEKONANIA SIĘ OSOBIŚCIE.
Czytaj więcej : Salcura Salcura DermaSpray | Wyświetlone : 629 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Reklama

Historia mojej choroby

Witam. Mam 17 lat. Jestem nowy na forum z łuszczyce mam od dwóch lat na początku pojawiała się na skórze głowy była to wiosna myślałem że to uczulenie moje przypuszczenia niby się potwierdziły bo po jakimś czasie to znikło miałem spokój gdzieś do jesieni bo wtedy wróciły wtedy miałem więcej plam myślałem że to przejściowe. Jednak całą zimę to miałem a wiosną pojawił się nowy wykwit na łokciu. Jeszcze z parę miesięcy z tym pochodziłem ...
Czytaj więcej : Historia mojej choroby | Wyświetlone : 461 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Moje leczenie

Badanie kliniczne - Fumaderm

Witam serdecznie,
Zapraszam wszystkich chętnych chorych na łuszczycę plackowatą do udziału w badaniu klinicznym nad lekiem Fumaderm. Lek był kiedyś refundowany przez NFZ, obecnie tylko bardzo bogate osoby mogą sobie pozwolić na leczenie tym lekiem. Porównywany jest Fumaderm z nową bardziej oczyszczoną formą leku. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z recepcją Kliniki Ambroziak w Warszawie tel. 22 111 5005 lub bezpośrednio ze mną 504023122

http://www.klinikaambroziak.pl/badania-kliniczne/
Czytaj więcej : Badanie kliniczne - Fumaderm | Wyświetlone : 2298 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Poparzenie w solarium

mam takie pytanko a mianowicie byłam na solarium i mam tam ze trzy zmiany na łydce, i one dosyć zrobiły się czerwone jak burak, czyli wnioskuje, ze się poparzyłam, i teraz co zrobić? i czy miejsce poparzone zajmie łuszczyca?
Czytaj więcej : Poparzenie w solarium | Wyświetlone : 586 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Moje leczenie

remisja!

Kochani piszę do WAS, żeby powiedzieć Wam, że remisje są możliwe! Że warto wierzyć w zanik (niezależnie od tego na jak długo) naszej koleżanki Ł. :) Choruję na łuszczycę od 2010 roku. Wysypy miałam wszędzie. Małe, ale liczne kropki na plecach, nogach, brzuchu, głowie...Niecały rok temu (nie pamiętam dokładnie) nastąpiła remisja i trwa do dziś! 'WYLECZYŁ' MNIE EXOREX LOTION!!! Polecam każdemu, jest rewelacyjny. Na efekty trzeba poczekać ...
Czytaj więcej : remisja! | Wyświetlone : 384 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

Ankieta - łuszczyca pod kątem psychologicznym

Szanowni Panstwo, jestem psychologiem i prowadze badania dotyczace radzenia sobie z choroba przewlekla. W wyniku badan napisze ksiazke na temat radzenia sobie z choroba. Uprzejmie prosze o pomoc. Wystarczy kliknac na ponizszy link i odpowiedziec na szereg pytan. Badanie nie jest krotkie i zajmuje ok 20-30 minut, ale dzieki niemu dowiemy sie dosc szczegolowo jak pomoc chorym pod wzgledem psychologicznym. Trzeba odpowiedziec na wszystkie pytania zaznaczone czerwona gwiazdka. Na koniec badania podaje swoj adres mailowy ...
Czytaj więcej : Ankieta - łuszczyca pod kątem psychologicznym | Wyświetlone : 433 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Karboksyterapia

Witam! Czy ktoś stosował ten zabieg na skórę głowy?
Czytaj więcej : Karboksyterapia | Wyświetlone : 617 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 23880 • Liczba wątków: 2049 • Liczba użytkowników: 2399