Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 27 sie 2015, o 23:19

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Pozbyć się łuszczycy

Witajcie Kochani mam 34 lata łuszczyca krostkowa dopadła mnie kilka lat temu po powrocie z Egiptu ale pozbyłam się jej w naturalny sposób...
Czytaj więcej : Pozbyć się łuszczycy | Wyświetlone : 523 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Cześć!

Witam wszystkich cierpiących niedolę łuszczycy. Jeśli jest tu ktoś z Łodzi to niech da znać :]
Czytaj więcej : Cześć! | Wyświetlone : 276 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Przywitaj się!

Choroba duszy

Witam wszystkich doświadczonych przez tą chorobę. Choroba jest przechlapana można stracić pracę i być odrzuconym przez społeczeństwo , ale nie można wszystkich ładować do jednego wora . Mam nadzieję , że niedługo znajdzie się lek na tą straszną chorobę .
Czytaj więcej : Choroba duszy | Wyświetlone : 226 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Obozy letnie.

Jakiś czas temu, natknęłam się w sieci na informację o obozach letnich dla chorujących na łuszczycę. Niestety od tamtej pory nigdzie nie mogę tego znaleźć :( Ktoś ma jakieś informacje na ten temat ? ;]
Czytaj więcej : Obozy letnie. | Wyświetlone : 170 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Po godzinach...

Cześć wszystkim ! :)

Jestem Eliza. Nie mam zainteresowań chyba, że zalicza się do tego po prostu muzyka. Moją pasją jest podróżowanie. Łuszczyca u mnie zaczęła się wraz z pierwszą miesiączką zeszłego lata. Z każdym miesiącem na moim ciele pojawia się więcej zmian. Gdzie się pojawiają moje zmiany? Na głowie, na twarzy, na szyi, na plecach, na brzuchu, na łokciach, ogólnie rękach, w miejscach intymnych, na kolanach, udach, łydkach.. W wieelu miejscach.. Jak sobie z tym radzę? Prawie wcale. ...
Czytaj więcej : Cześć wszystkim ! :) | Wyświetlone : 181 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Zastrzyki

Podczas mojej ostatniej wizyty, moja dermatolog bąknęła coś o zastrzykach. Nie za bardzo wiem, na czym one polegają. Ktoś wie, czy są refundowane? To jest tylko dla pełnoletnich czy dla nastoletnich też? Ktoś stosuje?
Czytaj więcej : Zastrzyki | Wyświetlone : 776 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Leczenie tradycyjne

Skóra głowy - oliwa

Na mojej głowie znajduje się mnóstwo białych łusek. Jest to dość uciążliwe. Mam na to sprawdzony sposób. Używam oliwy, lub, gdy ta się skończy, po prostu zwykłego oleju spożywczego.
Do małej miseczki nalewamy oliwę, wstawiamy ją do mikrofali, żeby była ciepła. Wsmarowujemy ją w głowę, którą potem owijamy folią spożywczą, aby zimne powietrze tam nie docierało. Potem owijamy głowę ręcznikiem i siedzimy tak z 1-2 godz. Na koniec ściągamy wszystko i prosimy kogoś aby nam ...
Czytaj więcej : Skóra głowy - oliwa | Wyświetlone : 2525 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Leczenie tradycyjne

Transfer Factor Classic

Transfer Factor w schorzeniach skórnych
Zgodnie z ostatnimi teoriami łuszczyca jest często powikłana zarażeniem wirusem opryszczki, co wtórnie obniża poziom interferonu w organizmie i hamuje aktywność komórek T-suppressor. Te zmiany przynoszą konieczność dodania terapii korygującej zmiany w układzie obronnym do typowego leczenia antywirusowego.
Badaniem objęto grupę chorych na łuszczycę, u których tradycyjne metody leczenia nie przynosiły rezultatu. Pierwsze rezultaty zaobserwowano po 2 tygodniach podawania Transfer Factor Plus w ilości 4 kapsułki dziennie. U siedmiu osób ...
Czytaj więcej : Transfer Factor Classic | Wyświetlone : 235 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Codzienne życie z łuszczycą

Cześć wszystkim. Jestem nowa na forum. Pomyślałam, że napiszę trochę o sobie i o tym, jak ja sobie z tym radzę.
Otóż w sumie, to nie radzę sobie w ogóle. Denerwuje mnie wzrok innych skierowany w moją stronę. Staram się się zakrywać wszystkie zmiany na moim ciele. Noszę tylko i wyłącznie długie rękawy spodni i bluz. Gorzej z krostami na twarzy i szyi. Ich nie da się ukryć. :< Odkąd zaczęłam chorować na łuszczycę wstydzę ...
Czytaj więcej : Codzienne życie z łuszczycą | Wyświetlone : 2517 | Odpowiedzi : 40 | Dział : Życie z łuszczycą

Kolonie/obóz dla łuszczyków.

Pół roku temu, na początku mojej choroby natknęłam się na jakąś informację na temat obozów dla młodzieży chorującej na łuszczycę. Na samym początku nie spodobało mi się to. Pomyślałam sobie, że przecież nie będzie nic fajnego w siedzeniu z ludźmi chorującymi na łuszczycę, tak jak ja. Wydawało mi się to wtedy dołujące. Ale teraz myślę trochę inaczej, więc byłabym wdzięczna za każdą informację na takowy temat.
Pozdrawiam i z góry dziękuję ;]
Czytaj więcej : Kolonie/obóz dla łuszczyków. | Wyświetlone : 374 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Znalezione w sieci

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22736 • Liczba wątków: 1886 • Liczba użytkowników: 2179