Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 29 mar 2017, o 13:13

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Produkty EmuCare

Nowe produkty z oleju ze strusia.

www.sklep.multidieta.pl
Czytaj więcej : Produkty EmuCare | Wyświetlone : 228 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Czy to jest łuszczyca??? Pomocy :((( Czy to jest łuszczyca??? Pomocy :(((

Witam wszystkich, jestem mamą 8-latka i już od dwóch lat jestem z mężem zdesperowana. Syn jest alergikiem od urodzenia, ma AZS i niedawno lekarze wspomnieli o egzemie. Syn od urodzenia ma problem z bardzo suchą skórą i nieraz pojawiały się jakieś delikatne wypryski raczej spowodowane jedzeniem. Dwa lata temu syn przyniósł świerzb z przedszkola no i się zaczęło... Do dzisiaj jest ogromny problem z jego skórą a zwłaszcza ze stopami i dłońmi. Ze świerzbu podobno ...
Czytaj więcej : Czy to jest łuszczyca??? Pomocy :((( | Wyświetlone : 477 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Ogólnopolski test skuteczności dermokosmetyków Dr Michaels

Dystrybutor preparatów Dr Michaels w Polsce - Febumed S.Ka. - organizuje ogólnopolski test skuteczności preparatów Dr Michaels. Możliwe jest przetestowanie zestawu na łuszczycę ZA DARMO. Należy tylko udokumentować efekty swojego leczenia krótkim filmem.

Autorzy wybranych filmów będą mieli możliwość konsultacji z doktorem Michaelem Tirantem - światowej sławy specjalistą z zakresu leczenia łuszczycy. Ponadto osoby, które zgodzą się na publikację swojego nagrania czeka 3-dniowa wycieczka do Rzymu.

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie dystrybutora:
...
Czytaj więcej : Ogólnopolski test skuteczności dermokosmetyków Dr Michaels | Wyświetlone : 3304 | Odpowiedzi : 35 | Dział : Aktualności

Spotkanie w Kielcach, grupa świętokrzyskich biedronek

Nusia napisał(a):Biedroneczki z Kielc i okolic proszę o chwilkę dla łuszczyczek. Uczcijmy nasz dzień, poznajmy się, pogadajmy, wymieńmy historyjkami o naszym życiu, tak podobnym.... :) Nie wierzę, że nie ma tu nikogo ze świętokrzyskiego??

Coś dla scyzorków i okolicznych :)
Założyłam grupę dla ludzi z Kielc chorych na łuszczycę i okolic na facebooku https://www.facebook.com/groups/biedron ... e/?fref=ts ...
Czytaj więcej : Spotkanie w Kielcach, grupa świętokrzyskich biedronek | Wyświetlone : 451 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Aktualności

Jak leczyć? prośba o pomoc

Witam wszystkich, nazywam się Michał i mam 20 lat. W te wakacje miałem pierwszy wysiew w swoim życiu... Zaczęło się od małych czerwonych krostek na moim ciele, miałem ich dużo. Najwięcej na kończynach, na tułowiu parę plamek. Zostałem skierowany do szpitala gdzie leczono mnie maściami i naświetlaniem. Po wyjściu ze szpitala nie minął miesiąc, a nastąpił kolejny wysiew łuszczycy. Pod czas drugiego pobytu w szpitalu laryngolog stwierdził, że mam przewlekłe zapalenie migdałków i tak trafiłem ...
Czytaj więcej : Jak leczyć? prośba o pomoc | Wyświetlone : 964 | Odpowiedzi : 15 | Dział : Moje leczenie

Sprzedam Daivobet Daivobet - Okazyjna Cena

Sprzedam Daivobet maśc 30 lub 60 gram wazn 2015 Daivonex masc lub krem wazn 2015 Dobra Cena pisać na mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet Daivobet - Okazyjna Cena | Wyświetlone : 1629 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Reklama

Alkohol a łuszczyca

Jaki jest związek alkoholu z łuszczycą:
http://www.edermatologia.pl/Spozywanie- ... 10519.html
Czytaj więcej : Alkohol a łuszczyca | Wyświetlone : 883 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Znalezione w sieci

Poradnia leczenia biologicznego w Poznaniu

Wszelkich informacji, dotyczących kontynuacji lub rozpoczęcia leczenia biologiczego łuszczycy, można uzyskać w Poradni Leczenia Biologicznego w Katedrze i Klinice Dermatologii im. H. Święcickiego przy ul.Przybyszewskiego 49 w Poznaniu w godzinach 9:00-11:00.

Dostępny jest także nr telefonu: 61 869 13 31
Czytaj więcej : Poradnia leczenia biologicznego w Poznaniu | Wyświetlone : 1907 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Masaż

Witam wszystkich :) a co sądzicie na temat leczniczego masażu stóp?Moja kochana siostra znalazła Panią Tereskę ,która masując podobno leczy.Byłam u niej i powiedziała ,że da radę mi pomóc.ja osobiście chyba w to nie wierze .Czy ktoś z Was próbował odblokować swoje receptory na stopach? dodam jeszcze że po trzech masażach cudu nie ma:(
Czytaj więcej : Masaż | Wyświetlone : 705 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Łuszczyca w TVP

Witam
Co myślicie o tym co powiedział ten człowiek w TV na temat radzenia sobie z łuszczycą.
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/126996 ... -luszczycy
Czytaj więcej : Łuszczyca w TVP | Wyświetlone : 587 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 25373 • Liczba wątków: 2200 • Liczba użytkowników: 2628