Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 26 cze 2016, o 10:02

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

witam czy jest ktoś z okolic Hrubieszowa

:( :( chciała bym tak poprostu z kimś pogadać
Czytaj więcej : witam czy jest ktoś z okolic Hrubieszowa | Wyświetlone : 231 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Maść domowa na łuszczycę

Witam serdecznie.

Przez 4 ostatnie lata zbierałem sporo informacji na temat łuszczycy i bielactwa. Produkowałem maści domowe na podstawie wazeliny i ekstraktu z mieszanek ziół stosując je na sobie. 3 miesiące temu, po zastosowaniu ostatniej maści (wazelina+ekstrakt z 11 ziół) udało mi się uzyskać:

- w miejscach smarowanych zanik łusek po 1,5 tygodnia
- w miejscach smarowanych zanik zaczerwienień po 4 tygodniach.

W praktyce zaczerwienienie skóry ustąpiło na 85%, po 2 miesiącach smarowania widziałem jeszcze ...
Czytaj więcej : Maść domowa na łuszczycę | Wyświetlone : 1617 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

łuszczycowe zapalenie stawów

Witam mam na imię Małgosia od lat 8 choruję na agresywną postać łuszczycowego zapalenia stawów, Leżałam 10 razy w szpitalach Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa Cieszę się każdym dniem nie wybiegam w przyszłość .....walczę.. :)
Czytaj więcej : łuszczycowe zapalenie stawów | Wyświetlone : 861 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Przywitaj się!

Siema

tu sławek, 29lat, polowe życia choruje na łuszczyce, od roku na ŁZS i to jest dopiero dziadostwo. skóra nie jest tragiczna ale paznokcie mialem zawsze i teraz te stawy. pozdrawiam i szczęścia życzę.
Czytaj więcej : Siema | Wyświetlone : 157 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Zmiany w portalu luszczyce.pl

W tym wątku będą zamieszczane informacje na temat zmian w portalu luszczyce.pl.

Na chwilę obecną jest jedna kosmetyczna, ale jakże ważna zmiana. Dział aktualności na forum przeniosłem na samą górę - umieszczane tam są głównie informacje ze świata łuszczycy, często ograniczone czasowo, dlatego powinny być najwyżej, żeby każdy miał łatwy dostęp do działu i nie przeoczył jakichś wydarzeń.

Ukłon w stronę osób niezalogowanych, które nie mają zaznaczonych nowych wątków.
Czytaj więcej : Zmiany w portalu luszczyce.pl | Wyświetlone : 414 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Aktualności

Couchsurfing.org

Witam serdecznie,

Piszę pracę licencjacką na temat Couchsurfing.org. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety.

https://docs.google.com/forms/d/19vO81Y ... 4/viewform

Każda uprzejma osoba, która poświęci chwilę na zaznaczenie odpowiedzi, udostępni mi źródło cennych danych, pozwalających napisać pracę, dlatego z góry gorąco dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam,
Ania
Czytaj więcej : Couchsurfing.org | Wyświetlone : 184 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Po godzinach...

Witam się ! :)

Dobre maniery mówią, że wypadało by się najpierw przywitać, a ja najpierw odpisałem na kilka postów, ale nadrabiam.

Jestem Michał i jak większość z Was mam kochankę w życiu :) i to już od 10 lat. Kocham ją i kiedyś po małej kłótni, pogodziłem się z nią na zawsze. Leczę się z tej toksycznej miłości tylko tradycyjnymi metodami i tylko za takimi się opowiadam. Próbowałem wielu metod ...
Czytaj więcej : Witam się ! :) | Wyświetlone : 189 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Z łuszczycą nad morze martwe ?

Witam, choruję na łuszczycę od 50 lat, do tej pory leczyłam się tylko maściami w domu, bądź od czasu do czasu w szpitalu, efekty takiego leczenia utrzymywały się dość krótko, łuszczyca za jakiś czas znów pojawiała się na moim ciele.. Ta choroba to dla mnie istna udręka, dlatego też gdy niedawno usłyszałam o cudotwórczym działaniu morza martwego nabrałam nadziei, że będę mogła odpocząć od choroby na dłuższy czas, moja radość nie trwała długo ponieważ na ...
Czytaj więcej : Z łuszczycą nad morze martwe ? | Wyświetlone : 1755 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Skuteczna Maść MEDYCYNA NATURALNA

Witam, Posiadam skuteczną maść na łuszczycę, nie jest na sterydach. Składniki naturalne, duża skuteczność. Wielu zadowolonych klientów. Więcej informacji pod nr tel 886 178 159.
Czytaj więcej : Skuteczna Maść MEDYCYNA NATURALNA | Wyświetlone : 472 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Reklama

Daivobet Daivonex Sprzedam

Sprzedam Daivobet maśc wazn 2015 zamnkieta orginalna Daivonex w kremie wazn 2015 Cena Dobra mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Daivobet Daivonex Sprzedam | Wyświetlone : 355 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24019 • Liczba wątków: 2063 • Liczba użytkowników: 2417