Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 3 gru 2016, o 23:54

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Moja historia

Witam wszystkich!
Początki moich zmagań z łuszczycą zaczęły się jak miałam około 11 lat a teraz mam 22 ...
Pojawiła się mała , biała plamka z tyłu głowy.Pojechałam z tym do dermatologa,miałam długie włosy i lekarz stwierdził ,że mam to od gumek.
Zostawiłam to... nadal miałam długie włosy , spinałam je w kok a z małej plamki robił się coraz to większy placek. Jeździłam po lekarzach od jednego do drugiego. Stosowałam oliwkę salicylową ,locoid, xamiol, ...
Czytaj więcej : Moja historia | Wyświetlone : 631 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Moje leczenie

Exorex 250ml- 129zł

Czytaj więcej : Exorex 250ml- 129zł | Wyświetlone : 291 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Prosze o pomoc! Łuszczyca twarzy...

Witam serdecznie. Prosze o rady, bo już nie wiem co robić...Od blisko tygodnia wystepuje u mnie silne zaostrzenie łuszczycy na twarzy. Wpadłam już w panikę, wszystko dzieje sie tak szybko a ja z dnia na dzień wygladam coraz gorzej.Na chwile obecna mam zajete oba boki twarzy,skronie, policzki, czesc czoła,brwi, oraz mniejsze plamki pod oczami i na nosie. Wygląda to strasznie i nie przesadzam uzywająć tego slowa. Nie mam pojecia co spowodowalo nagle pogorszenie... Ale na ...
Czytaj więcej : Prosze o pomoc! Łuszczyca twarzy... | Wyświetlone : 12657 | Odpowiedzi : 59 | Dział : Moje leczenie

Witam

Własnie postanowiłam załozyc tutaj konto,bo cięzko samej walczyc z ta chorobą..u mnie łuszczyca pojawiła sie w czasie ciązy jakies 5 lat temu ,niewiedziałam co to jest a była tylko na łokciach i niewiele wiec nie spieszyłam sie z tym nigdzie,nawilżałam tylko i to wystarczło...ale po jakims czasie było coraz więcej więc poczytałam o tym co to jest ?! gdy przeczytałam ze moze to byc genetyczne uswiadomiłam sobie ze mój tata miał takie cos tylko ze ...
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 205 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Maści niesterydowe

Witam,

Czy ktoś mi może polecić maści niesterydowe do leczenia łuszczycy.
Do tej pory lekarz mi stosuje same masci sterydowe w postaci Elocom, Diprosalic, Cutivate, Daivobet, Novate itd.
Mam ich już serdecznie dość, chce coś aby nie obciążało organizmu czyli niesterydowe. Czy możecie mi coś polecić?
Łuszczyce mam na klatce piersiowej , nogach w stawach, kręgosłup lędźwiowy i głowie.

Pozdrawiam
Piotr
Czytaj więcej : Maści niesterydowe | Wyświetlone : 6252 | Odpowiedzi : 48 | Dział : Moje leczenie

Witam w rodzinie biedronek!

Hej!
Jestem Monia i mam 21 lat. Na łuszczycę zachorowałam w wieku 13-14lat, nawet nie pamiętam. Przyznam szczerze, że na samym początku ani ja ani nikt u mnie w rodzinie nie podszedł do tego jakoś poważnie, nie przejmowałam się, szczególnie, że pierwsze zmiany pojawiły się na skórze głowy, niewidoczne pod gęstymi włosami. I tak było przez długich kilka lat. Zakończyło się na jednej wizycie u dermatologa. Doktorka wtedy przepisała mi jakąś "robione" w aptece tłuste ...
Czytaj więcej : Witam w rodzinie biedronek! | Wyświetlone : 520 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Przywitaj się!

oxolaren w czasie karmienia

czy moge stosowac oxolaren w czasie karmienia ???
Czytaj więcej : oxolaren w czasie karmienia | Wyświetlone : 398 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Moje leczenie

wynajme miszkanie nad morzem martwym

wynajme mieszkanie nad morzem martwym w miesiącu wrześniu i pazdziernieku ..mieszkanie dla 6 osob ..cena za osobe na dzień 30$ dajazdy i powroty z nad morza wliczone w cene. wyżywienie we własnym zakresie..Kuchnia w pełni wyposazona lozka jedno osobowe.
Pozdrawiam Maciej
Czytaj więcej : wynajme miszkanie nad morzem martwym | Wyświetlone : 346 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Kapiele siarkowe Solec Zdrój

Witajcie
Co sądzicie o kapielach siarkowych np w Solcu Zdroju ?
Slyszałem wiele pozytywnych opini - jedna osoba twierdzi nawet ,ze wystarczy 10 dni pobytu , a zeby zaleczyc ł na cały rok.
Czytaj więcej : Kapiele siarkowe Solec Zdrój | Wyświetlone : 1181 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Leki refundowane

Witam jestem tu 1 raz, wiecie coś więcej na temat leków refundowanych od stycznia 2013? Co trzeba zrobić, żeby dostać dostęp do takich leków, obiło mi się coś o zastrzykach.
Czytaj więcej : Leki refundowane | Wyświetlone : 467 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24713 • Liczba wątków: 2135 • Liczba użytkowników: 2520