Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 29 maja 2017, o 07:41

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

łuszczyca po ciąży

Witajcie,

Jestem tutaj po raz pierwszy. Forum jest dość rozbudowane, dlatego nie wiem czy taki problem był już poruszany.
Pokrótce streszczę mój przypadek. Mam 30 lat, kiedy byłam sześciolatką pojawiły się pierwsze objawy łuszczycy, głównie - skóra głowy, sporadycznie coś na ciele (typu dwie- trzy plamki). Wówczas byłam leczona konkretnie (nawet sterydowo). Następnie nastąpiła faza wyciszenia, po czym objawy wracały (z reguły w formie delikatniejszej) co jakiś czas (co kilka lat, znów głównie głowa). W ...
Czytaj więcej : łuszczyca po ciąży | Wyświetlone : 751 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

No heeeej !

Witam serdecznie :)

Nazywam się Michał, mam 24 lata, jestem z Kołobrzegu ale od 4 lat mieszkam w Szczecinie. Z nią ( na Łuszczyce od zawsze mówiłem ONA ) żyjemy sobie od 15/16 roku życia ( nie pamiętam dokładnej daty ). Wiadomo, raz jest lepiej, raz gorzej. Zalogowałem się tutaj po to żeby nawiązać jakieś kontakty z ludźmi którzy też ją mają. Nie czuję się odszczepieńcem z ...
Czytaj więcej : No heeeej ! | Wyświetlone : 158 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Łuszczyca dłoni - pytanie o leczenie

Witam, jakiś czas temu pojawiły mi się plamy łuszczycowe na dłoniach (wewnątrz) oraz na stopie. Zdiagnozowano łuszczycę choć nikt u mnie nigdy na to nie chorował. Mam 22 lata. Dermatolog zlecił przeprowadzenie badań w celu znalezienia przyczyny jeśli taka istnieje, jeśli nie to gorzej dla mnie. No i okazało się że mam przewlekłe zapalenie migdałków, jednak ich wycięcie przewidziano dopiero na Luty.
Aktualnie stosuję Cutivate w kremie oraz Cocois (od 2tyg) jednak brak efektów, mam ...
Czytaj więcej : Łuszczyca dłoni - pytanie o leczenie | Wyświetlone : 681 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Moje leczenie

Pomocy!!

Witajcie!
Piszę w imieniu Mamy. Łuszczyca zaczęła sie u niej jakies 15 lat temu pamiętam ze byly to spore wykwity na łokciach skorze głowy pokryte łuską.I tak udało jej sie wyleczyc skórę łokci skora głowa raz była czystsza bardziej raz mniej ale dalo sie oczywiscie funkcjonowac. Jakieś poł roku temu miała operację ginekologiczne no i sie zaczeło bardzo duzyyy wysyp inna typ łuszczycy takie malutkie krostki ktorym obecnie ma pokryte całe cialo oprocz twarzy na ...
Czytaj więcej : Pomocy!! | Wyświetlone : 368 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Moje leczenie

PROSKIN TANIO !

Czytaj więcej : PROSKIN TANIO ! | Wyświetlone : 425 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Znane osoby z łuszczycą

Celebryci, modelki, aktorzy, piosenkarze... łuszczyca nie wybiera. Każdego traktuje równo bez względu na status społeczny.

Na początek celebrytka Kim Kardashian:
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=43100

I modelka Cara Dalevingne:
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=48194
Czytaj więcej : Znane osoby z łuszczycą | Wyświetlone : 3285 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Znalezione w sieci

Maść Cocois

Witam Was ,

Mam do Was zapytanie odnośnie maści Cocois. Właśnie ją zakupiłam i zastanawiam się czy mogę jej używać na inne części ciała oprócz głowy (np. części na ciele na całą noc-bo w ulotce jest informacja, że na godzinę po czym zmyć i tylko na głowę ) i czy mogę połączyć ją z naświetlaniem UVB 311 ?
Jeszcze tej maści nigdy nie używałam :)
Ale wierzę, ...
Czytaj więcej : Maść Cocois | Wyświetlone : 681 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

O łuszczycy w telewizji

Pomyślałem, że stworzę nowy wątek, w którym będziemy umieszczać odnośniki do programów w TV, które poruszają kwestię łuszczycy. W końcu od czasu do czasu pojawiają się takie programy.

No to na start TVP Szczecin: Kronika. Oglądajcie od 9:50:
http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-progra ... 3/12980203
Czytaj więcej : O łuszczycy w telewizji | Wyświetlone : 765 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Znalezione w sieci

List otwarty do Bartosza Arłukowicza

Jakiś czas temu Unia Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę wystosowała list otwarty do ministra zdrowia w sprawie dostępu osób z ciężkimi postaciami łuszczycy do programów lekowych.

Treść listu znajdziecie tu:
http://www.luszczycalublin.republika.pl ... st-otw.pdf
Czytaj więcej : List otwarty do Bartosza Arłukowicza | Wyświetlone : 704 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 25652 • Liczba wątków: 2227 • Liczba użytkowników: 2671