Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 18 sty 2017, o 05:45

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Witam wszystkich:)

Mam na imię Marta, mam 44 lata. Z łuszczycą walczę od 10 roku życia. Zaczęło się od białego "strupka", jak powiedziała moja mama gdy to zobaczyła, na czubku głowy. Potem objawiło się kilka czerwonych plamek na łydkach. Nikt ze znanych nam w rodzinie osób nie chorował na tę paskudną chorobę. Jestem więc albo tym, co to "zawsze ktoś musi być pierwszy", albo chorował ktoś we wcześniejszych pokoleniach. Mam to szczęście w całej sytuacji, że w ...
Czytaj więcej : Witam wszystkich:) | Wyświetlone : 235 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Kąpiele

Witam! :D

Doszedłem do wniosku, że czas zabrać się za leczenie niekonwencjonalne. Chciałbym zacząć brać kąpiele z solą i owsem. Czy mógłbym połączyć ze sobą te dwie rzeczy?

Jeśli ktoś mógłby napisać, co mógłbym jeszcze dodać do tego i jak działa na was kąpiel w soli, albo owsie. :)
Czytaj więcej : Kąpiele | Wyświetlone : 755 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Witam

Witam wszystkich,

Jestem pozytywnie zaskoczony, ze takie forum istnieje. Na luszczyce cierpie od 4-5 lat. Mam nadzieje, ze znajde tu kilka ciekawych porad.

Pozdrawiam
Piotrek
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 167 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Dobry dermatolog, Kraków, może być prywatnie

Witam, zjezdzam niedlugo z emigracji do Krakowa i szukam dobrego specjalisty od luszczycy.

Pozdrawiam
Piotrek
Czytaj więcej : Dobry dermatolog, Kraków, może być prywatnie | Wyświetlone : 1039 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Powitanie

Witam serdecznie, pozdrawiam z przepieknego Budapesztu. Teresa jestem. Trafilam tu przez przypadek, czy moze musialam tu trafic... nie wiem. wierze natomiast w moja droge, w ludzi na niej spotkanych, w przeznaczenie, w obecnosc tu i teraz :)
Czytaj więcej : Powitanie | Wyświetlone : 154 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Sprzedam Daivobet Daivonex Dobra Cena

Sprzedam Daivobet maśc wazn 2015 30 lub 60 gram Daivonex maśc lub krem wazn 2015 60 gram Duzo taniej jak w Aptekach info mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet Daivonex Dobra Cena | Wyświetlone : 607 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Witam Wszystkie Biedroneczki i Biedroniów :) :)

Mam na imię Marcin i łuszczycę od prawie 20 lat.Pochodzę z okolic Lublina i miło mi do Was dołączyć :)
Czytaj więcej : Witam Wszystkie Biedroneczki i Biedroniów :) :) | Wyświetlone : 259 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Nie radzę sobie, nie wiem co mam robić...

Witam wszystkich
Na tym forum jestem pierwszy raz. Piszę ten post, bo mam nadzieję, że ktoś z Was mnie zrozumie. Mam 20 lat i choruję na łuszczycę już od 5 lat. Na początku moja choroba nie była dla mnie bardzo uciążliwa. To się zmieniło w tamtym roku. Stres związany z maturą, potem pierwszy rok studiów- to wszystko niestety odbiło się bardzo na moim zdrowiu. Jednak los chociaż na chwilę się do mnie uśmiechnął, bo w ...
Czytaj więcej : Nie radzę sobie, nie wiem co mam robić... | Wyświetlone : 1023 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Życie z łuszczycą

witam !

Witam serdecznie Wszystkich zarejestrowanych na forum.
Mam na imię Piotr i z łuszczycą walczę bezskutecznie od 22 lat :surprised:
Pocieszeniem jest dla mnie jedynie fakt, że nie jestem sam.
Miło mi będzie dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tej cholernej choroby i czytać Wasze metody walki z nią.
Pozdrawiam - Piotr
Czytaj więcej : witam ! | Wyświetlone : 183 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Wita sie mama Biedronki

Na początek chylę czoła wszystkim,którzy sami zmagają się z chorobą. Na pewno nie jest to proste żeby 'ogarnąć' całe ciało jeśli ktoś ma wysyp taki jak moja córka. Cała głowa,szyja,plecy miedzy lopatkami to kropka na kropce powiekszające się z każdym dniem.Pośladki,ręce,nogi,a przed koncem wakacji miała zmiany na powiekach dolnych ale zeszlo po jednym dniu.Miałam załamkę jakis czas temu ale wiem,że to nie pomoże więc spinam 'poślady' i smaruję dalej. Pierwszy raz (ok 3lat temu,Gabi miała ...
Czytaj więcej : Wita sie mama Biedronki | Wyświetlone : 1029 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24931 • Liczba wątków: 2156 • Liczba użytkowników: 2549