Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 2 sie 2015, o 18:20

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Marta

Witam wszystkich!!!!!!!! :) :) :)
Czytaj więcej : Marta | Wyświetlone : 131 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Cześć:)

Witam serdecznie Wszystkich Wybrańców Koleżanki Ł. Dołączam do boju:)
Czytaj więcej : Cześć:) | Wyświetlone : 111 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

poznam Łuszczyka

Cześć, poznam jakiegoś Łuszczyka, w wieku 20-25 aby porozmawiać czasami z kimś kto mnie zrozumie, zaprzyjaźnić się.
jeśli jest tu jakiś chętny do rozmowy, zapraszam na priv:)
pozdrawiam:)
Czytaj więcej : poznam Łuszczyka | Wyświetlone : 1501 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Życie z łuszczycą

Lek ixekizumab

Witam
Ostatnio zapisałem się do leczenia biologicznego w Warszawskim szpitalu MSWiA. Jest to leczenie eksperymentalne robione przez Amerykańską firmę ELI LILLY and Company. Tzn. robiłem serie badań typu, pobranie krwi, EKG, rentgen i jeszcze nie wiem czy się dostanę, ale lekarz powiedział, że najprawdopodobniej tak. No i pytanie, czy znacie kogoś lub wy braliście udział w takim leczeniu?
Jest to lek o nazwie ixekizumab. Teraz obecnie trwa 3 próba podobnych zastrzyków. Dostałem umowę około 40 ...
Czytaj więcej : Lek ixekizumab | Wyświetlone : 6438 | Odpowiedzi : 113 | Dział : Leczenie tradycyjne

sprzedam tanio daivobet

Sprzedam tanio daivobet maść 15 g. Kupiłam go tydzień temu, ale okazało się, że jestem w ciąży i nie mogę go stosować. Jest nowy, nie otwierany, ważny do czerwca 2014. Zaineresowanych proszę o kontakt na e-maila: pysia179@o2.pl
Czytaj więcej : sprzedam tanio daivobet | Wyświetlone : 466 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

MOJE LECZENIE

Witam po przerwie :)jestem w trakcie leczenia owłosionej skóry głowy jak i plamek na tułowiu i klatce piersiowej. Nie będe się tutaj rozwodzić czym się leczę, bo nie ma co ukrywać iż mój stan był zaniedbany (mam średnie stadium łuszczycy jesli chodzi o głowę)więc mój dermatolog przepisał mi płyn sterydowy a na ciało także steryd. Oprócz tego do łykania witaminę A, kwas foliowy i cos jeszcze na ...
Czytaj więcej : MOJE LECZENIE | Wyświetlone : 1088 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

ŁZS?

Witam wszystkich, dawno sie nie odzywałam alczkolwiek bardzo często przeglądam nasze forum :) więc pozdrawiam wszystkich! W tym miejscu chciałam sie podzielić swoim doświadczeniem odnośnie stawów kolanowych. Nie ma postawionej jednoznacznej diagnozy aczkolwiek ponoć zrobione badania wykluczyły RZS i tego typu podobne schorzenia,RTG,USG i rezonans nie potwierdzają zmian charakterystycznych dla ŁZS.CHirurg ortopeda także dokładnie przebadał prawe kolano (bo tylko póki co ono daje czadu co jakis czas) ...
Czytaj więcej : ŁZS? | Wyświetlone : 1208 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

co lepsze ?

witam
z łuszczycą męczę się już jakiś czas, nie ma tragedii ale plamy są no i przeszkadzają (najgorzej na głowie, kilka na nogach, rękach i klatce piersiowej) ... pierwszy lekarz przepisał mi belosalic no i z głowy zeszło elegancko ale z czasem wracało i to coraz częściej i cześciej, plamy zaczeły pojawiać się na innych częściach ciała, przestaraszony wybrałem się do dermatologa, zapisano mi locoid crelo + pimafucot + jakies szampony. Wszystko ładnie znikło no ...
Czytaj więcej : co lepsze ? | Wyświetlone : 360 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Moje leczenie

jak leczyć?

Witam,
chciałabym prosić o poradę/opinię na temat leczenia. Od 10 lat leczyłam się na łojotokowe zapalenie skóry głowy (stwierdzone badaniem histopatologicznym) i do tej pory niestety przewinęło się w moim życiu wielu dermatologów, którzy opierali leczenie na sterydach:( Zmiany znikały i pojawiały się na nowo, lecz najczęściej nie spędzało mi to snu z powiek, aż do teraz. Krótko przed porodem (sierpień 2012) zmiany nasiliły się i objęły także intymne części ciała, a po porodzie nastąpił ...
Czytaj więcej : jak leczyć? | Wyświetlone : 3443 | Odpowiedzi : 47 | Dział : Moje leczenie

sprawdzona metoda

skuteczna pomoc w zwalczaniu łuszczycy.....(gg 46066213)....polecam :)
Czytaj więcej : sprawdzona metoda | Wyświetlone : 464 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22603 • Liczba wątków: 1863 • Liczba użytkowników: 2162