Menu użytkownika

Teraz jest 29 mar 2015, o 05:21

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

to ja ... kolejny - witam poprzednich.

jak nas dołują, jak faszerują, tak się czujemy i tak polegniemy. :( :ill: :nomnom: :boring: :oh: :thx:
Czytaj więcej : to ja ... kolejny - witam poprzednich. | Wyświetlone : 158 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Sprzedam Daivobet 60 gram Protopic 0,1 - Dobra Cena

Sprzedam Daivobet skuteczna maśc wazn 2014 60 gram duza tuba okazyjnie 115zł Protopic 0,1 wazn 2014 60 gram duza tubka cena Dobra do Uzgodnienia mail adam-stygar@tlen.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet 60 gram Protopic 0,1 - Dobra Cena | Wyświetlone : 720 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Łuszczyca, a psychika..

Hej, jestem tu nowa, niedawno znalazłam ten portal. Chciałam znaleźć jakieś miejsce w którym mogę się wygadać i opowiedzieć o tym co czuje.. Choruje na łuszczyce 5 lat, tyle że stała się ona bardziej widoczna i silniejsza 3 lata temu. Więc tak naprawdę chorobą przejęłam się 3 lata temu, czego bardzo żałuje, może gdybym już w jej początkach zaczęła się leczyć to teraz nie miałabym tak dużego problemu. Mam łuszczycę skóry głowy, na ciele mam ...
Czytaj więcej : Łuszczyca, a psychika.. | Wyświetlone : 1502 | Odpowiedzi : 41 | Dział : Motywacja i samopoczucie

pytanie?

Czy moge ubiegac sie o jakikolwiek stopien niepełnosprawnosci majac łuszczyce?
Czytaj więcej : pytanie? | Wyświetlone : 740 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Życie z łuszczycą

Witam

czesc nazywam sie Damian choruje na łuszczyce gdzies od 15lat... prawie od dziecka bo mam 20
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 133 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Sprzedam Daivobet 30 lub 60 gr - Okazyjnie

Sprzedam Daivobet maśc 60 gram wazn 2014 - Okazyjnie w Dobrej Cenie mail adam-stygar@tlen.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet 30 lub 60 gr - Okazyjnie | Wyświetlone : 252 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Skierowanie do innego szpitala.

WItam
Mam taką małą zagwostkę. Czy ja pochodzący z radomia chory na łuszczycę, leczący się u radomskiego dermatologa mam możliwość dostania się do warszawskiego szpitala dermatologicznego? To znaczy leżałem w radomiu już 10 razy i mam go serdecznie dosyć. Leczenie wciąż te same, lekarze olewają pacjentów a wracam tam 3 razy do roku. No i chciałbym się dostać do jakiegoś warszawskiego, ale skierowanie wziąć od swojego lekarza. Czy jest taka możliwość? Prosiłbym aby odpowiedzieli tylko ...
Czytaj więcej : Skierowanie do innego szpitala. | Wyświetlone : 761 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Neotigason - znacie to?

Witam Kochani! Mój szwagier - też zresztą z naszej paczki łuszczyków - dostał od dermatologa receptę na lek o nazwie Neotigason. Stosuje i jest zadowolony. Tak przynajmniej mówi. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem? Ponoć drogi. Czy warto w to wchodzić? Pozdrawiam - Rafał
Czytaj więcej : Neotigason - znacie to? | Wyświetlone : 1629 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Leczenie tradycyjne

Salicylol - mi pomaga!

Witam Kochani! Jak macie problem z łuszczycą na głowie, to polecam Salicylol. Stosuję od kilku lat - sprawdza się. Przynajmniej u mnie, może i Wam sie przyda. Oliwka kosztuje ok. 10 zł. Bez recepty. Nałożyć na głowę - starać się wetrzeć w skórę. Godzinę z tym chodzić. Ja głowy nigdy nie przykrywałem - nie wiem, jak działa "pod przykryciem". Po godzinie umyć głowę zwykłym szamponem. Rewelacja! Stosuję w miarę potrzeby, jako że jestem łuszczykiem, który ...
Czytaj więcej : Salicylol - mi pomaga! | Wyświetlone : 1737 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Leczenie tradycyjne

Cygnolina

Witam Was.
Chciałam wam się zapytać, czy po leczeniu cygnoliną, które skończyłam w sierpniu mogę teraz lekarza prosić o ponowne przepisanie? Cygnolina mi pomogła, ale nie zniknęły wszystkie zmiany i stąd moje pytanie czy mogę znowu się nią leczyć czy lepiej próbować czegoś nowego? Po cygnolinie miałam do natłuszczania maść z cholesterolem i witamina A, a później krem Mediderm, ale od tego oczywiście mi zmiany nie poznikają. ;) ...
Czytaj więcej : Cygnolina | Wyświetlone : 810 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22133 • Liczba wątków: 1771 • Liczba użytkowników: 2073