Menu użytkownika

Teraz jest 23 lis 2014, o 19:30

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Citopsor

Citopsor ,preparat na bazie salidolu,dziala złuszczająco i przeciwzapalnie .
link do strony z przedstawicielami firmy produkujacej Citopsor :
http://www.citopsor.com/index.php?optio ... iew&id=456

Dla zainteresowanych link do strony
Psor iservis :

http://www.psor-service.ru/collection/n ... psor-200-g

strona w jezyku Rosyjskim,w jezyku Polskim w trakcie tworzenia.
Na stronie z pzredstawicielami producenta Citopsoru,znajduje sie rowniez nr.tel.przedstawiciela w Polsce .

Link do strony na ktorej zamieszczone sa zdjecia osob
ktore ...
Czytaj więcej : Citopsor | Wyświetlone : 758 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Reklama

Pyrogallolum (Acidum pyrogallicum)

Szperając w internecie natrafiłem na substancję o nazwie pirogalol. Stosowana głównie w fotografi (wywoływanie zdjęć) oraz jako skladnik farb do włosów,ale także w dermatologi min w leczeniu łuszczycy.Wchodzi w skład maść 10-20% Moje pytanie jest następujące czy ktoś stosował?Jakie efekty??
Czekam na opinie,pozdrawiam ;)
Czytaj więcej : Pyrogallolum (Acidum pyrogallicum) | Wyświetlone : 622 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Leczenie tradycyjne

Witam

Hej jestem tu nowa i o łuszcycy wiem dopiero od 5 dni niefartownie siedzę właśnie w szpitalu :D
Trochę się dobiłam informacją o chorobie a na domiar złego właśnie nie przedłużyli mi umowy o prace jak pech to pech ale cóż taka karma.Dobrze że są takie portale które mogą pomóc takim jak my.
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 105 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Stracone marzenia - jak walczyć dalej?

Witajcie.
W zasadzie nie wiem po co to piszę, być może liczę na jakieś rady od was, sam już nie wiem. Nigdy się moimi przeżyciami nie dzieliłem , nie wiem co można o nich sądzić, wiem, że to co napiszę dla wielu z was wyda się absurdem, dla innych będę ofiarą losu, inni pomyślą, że żartuję, jednak to prawa. Może ktoś z was podpowie jak wyjść z tej patowej sytuacji, zapomnieć o spowitej mrokiem przeszłości, ...
Czytaj więcej : Stracone marzenia - jak walczyć dalej? | Wyświetlone : 1438 | Odpowiedzi : 34 | Dział : Życie z łuszczycą

Łuszczyca skóry głowy - POMOCY !!!

Od jakiś 6 miesięcy zmagam się z łuszczycą skóry głowy. Jestem młodą osobą (mam dopiero 19 lat) i bardzo ta choroba mi przeszkadza.
Stosuję leki ale one nie pomagają. Smaruję i smaruję, łuski zejdą na tydzień i potem znowu powracają :( Naprawdę jest to bardzo uciążliwe - szczególnie swędzenie tej skóry.
Dlatego moje pytanie do Was - czy są na tą chorobę jakieś tabletki ?
Czy mając ...
Czytaj więcej : Łuszczyca skóry głowy - POMOCY !!! | Wyświetlone : 2222 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie tradycyjne

ciekawostki :)

Czytaj więcej : ciekawostki :) | Wyświetlone : 1654 | Odpowiedzi : 67 | Dział : Po godzinach...

Kartalin sprzedam

Sprzedam maść Kartalin 100ml.
j.matejko@wp.pl
Czytaj więcej : Kartalin sprzedam | Wyświetlone : 597 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

prosze o poradę

Witam, wszystkich. Mam na imię Piorek mam 23 lata. Chciałbym was prosić jak zwykle o pewne porady. Zacznę od czego się zaczęło. Rok temu byłem na wakacjach we Włoszech. Trochę się przypaliłem szczególnie na boku (zaraz dodam zdjęcia jeśli tylko będę umiał:))skóra zeszła czymś posmarowałem nawilżającym i zapomniałem o całej sprawie(no bo który facet będzie się przejmował ze się spiekł na słońcu?). W tym roku właśnie na tym boku zobaczyłem takie zmiany jak w załączniku. ...
Czytaj więcej : prosze o poradę | Wyświetlone : 4006 | Odpowiedzi : 135 | Dział : Moje leczenie

MOTYWACJA

Czytaj więcej : MOTYWACJA | Wyświetlone : 643 | Odpowiedzi : 29 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21289 • Liczba wątków: 1675 • Liczba użytkowników: 1939