Menu użytkownika

Teraz jest 22 lip 2014, o 12:21

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

fish garra rufa

witam wszystkich na forum mam łuszczyce od 10 lat chciałabym się spytać czy ktoś leczył się tą kuracją z rybkami garra rufa :D
Czytaj więcej : fish garra rufa | Wyświetlone : 256 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Leczenie przez rybki ?

czy ktoś z was tego próbował? podobno taki peeling pomaga
Czytaj więcej : Leczenie przez rybki ? | Wyświetlone : 398 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

szpital na Koszykowej w Warszawie

Czy ktoś tam leczył się ? co zabrać?
Czytaj więcej : szpital na Koszykowej w Warszawie | Wyświetlone : 1086 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Łuszczyca nie tylko chorobą skóry

Ostatnio dostałem mailem nowinkę która mówi o badaniach a dokładnie prześwietleniach łuszczyków specjalistycznym skanerem i o tym co zobaczyli. Otóż okazuje się, że oprócz stanu zapalnego na skórze znaleziono też zmiany w naczyniach krwionośnych, wątrobie, ścięgnach i aorcie. Przez to że wątroba jest zaogniona możemy mieć wysoki poziom cholesterolu(jak w moim przypadku górna granica pomimo że nie jem prawie nic tłustego) i cukrów we krwi. Sprawa jest także dużo poważniejsza. Dzięki temu lekarze może przestaną ...
Czytaj więcej : Łuszczyca nie tylko chorobą skóry | Wyświetlone : 501 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Znalezione w sieci

Zmiany trądzikowe i łuszczyca

Mam 17 lat. Po raz pierwszy łuszczyca pojawila mi sie w wieku 12 lat. Przez 4 lata mialem spokoj jednak ostatnio ł powrocila. Najbardziej martwi mnie to ze pojawila sie takze w miejscu zmian tradzikowych na twarzy.. stosuje antybiotyk, dermatolog powiedziala mi ze stosowanie cocoisu ktorym obecnie smaruje reszte zmian tylko pogorszy stan tradziku. Proszę o wasza pomoc.. Nie wiem juz co robic..
Czytaj więcej : Zmiany trądzikowe i łuszczyca | Wyświetlone : 294 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie tradycyjne

Jaki to był lek?

Cześć!

Chciałabym poprosić Was o pomoc w zidentyfikowaniu leku, który kiedyś bardzo mi pomógł, a niestety zapomniałam jego nazwy i oczywiście zgubiłam puste opakowanie.

Zapisano mi to b. dawno temu na zmiany pod okiem - była to malutka tubka, o ile dobrze pamiętam pomarańczowo-biała. Sama maść była przezroczysta.

W sumie pamiętam tylko tyle, ale jako że jest tu wiele osób z większym doświadczeniem, może ktoś będzie umiał mi pomóc. :d

Z góry dziękuję za pomoc.
Czytaj więcej : Jaki to był lek? | Wyświetlone : 367 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Leczenie tradycyjne

Słoma owsiana

Najszybciej kupisz słomę owsianą w stadninie koni łącznie z ziarnem jak nie masz takiej możliwości mogą być płatki owsiane
Czytaj więcej : Słoma owsiana | Wyświetlone : 3343 | Odpowiedzi : 30 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

witam

Witam wszystkich mam na imię Jarek jestem z Wrocławia mam 28 lat 8 lat temu miałem pierwsze wykwity i co roku zimą jestem wysypany ostatnio trzyma mnie dłużej ale juz opanowuje sytuacje
Czytaj więcej : witam | Wyświetlone : 124 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

kupię

witam czy ma ktos do sprzedania
Lorinden A
Protopic
Laticort
informacje prosze na email ewelina18112@wp.pl
Czytaj więcej : kupię | Wyświetlone : 136 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Lampy UVB

Witam wszystkich znalazłem dzisiaj na allegro lampy do naświetlania uvb 311 nm korzystał ktoś z czegoś takiego koszt niby nie kosmiczny bo ok 270 zł i zastanawiam sie czy warto?
Czytaj więcej : Lampy UVB | Wyświetlone : 11063 | Odpowiedzi : 46 | Dział : Leczenie tradycyjne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20520 • Liczba wątków: 1589 • Liczba użytkowników: 1839