Menu użytkownika

Teraz jest 17 wrz 2014, o 02:30

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Głowa i szampon

Witam i polecam na łuszczycę głowy szampon VICHY DERCOS dostępny w aptekach na opakowaniu musi być napis „MIT SELENIUM DS* +COHESYL+VITAMIN PP „,JEST REWELACYJNY.Po kilku użyciach na głowie nie mam żadnych zmian.Ale na początku łusek pozbywam się stosując WAZELINĘ BIAŁĄ,w leczeniu czerwonych placków na głowie pomaga mi też „NOVATE” maść w tubkach po 30g (tylko na receptę).
Natomiast łuszczycowe zapalenie stawów miałem w rękach,będąc w sanatorium Busko-Zdrój pomogli mi okładami -GORACEJ PARAFINY,po 10 zabiegach ustąpiło,od ...
Czytaj więcej : Głowa i szampon | Wyświetlone : 3455 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Leczenie tradycyjne

Morze i słońce

Trzy lata temu poleciałem do Hiszpanii,moja łuszczyca w tym okresie była w fazie pełnego rozkwitu na ciele i głowie.Aby zdjąć łuski zastosowałem tylko WAZELINĘ BIAŁĄ,dalej tylko kąpiele w morzu i słońce (ale radzę uważać) bo ja zbytnio spiekłem nogi.Po dwóch dniach łuszczyca zaczęła znikać,a w 5 dniu byłem czyściutki :) .Zawsze przed leczeniem najpierw pozbywam się łusek.Rok temu byłem nad naszym Bałtykiem i skutek kąpieli był mniejszy,uważam ...
Czytaj więcej : Morze i słońce | Wyświetlone : 414 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Moje leczenie

strefy intymne

Od kilku miesięcy ł.dokucza mi w miejscach intymnych,ale nie na narządach a jedynie w pachwinach,pomagam sobie stosując maść "NOWATE",ale pomaga tylko na dwa-trzy dni :( Może jest jakaś rada ,proszę o pomoc :)
Czytaj więcej : strefy intymne | Wyświetlone : 1114 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Moje leczenie

Witam serdecznie

Na początku powiem Wam tak; "Człowiek bez miłości to jak dzień bez słońca".Motto to przyświeca mojemu życiu i łatwiej mi się z nim żyje :) ,a powiem Wam,że z ł.żyje już 33 lata.Wyskoczyła gdy wróciłem z wojska i tak mi towarzyszy z okresowymi przerwami,ale trwającymi nie dłużej niż kilka miesięcy.
Postaram się opisać moje metody jakimi radzę sobie z ł. i może również pomóc sobie czytając Wasze ...
Czytaj więcej : Witam serdecznie | Wyświetlone : 102 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

WITAJCIE

Pamiętam po wyjściu ze szpitala,w którym to leczyłem zatoki(stan zapalny) pojawiły mi się plamy najpierw na głowie potem na ramionach.Dermatolog oznajmił żebym się nie martwił to łuszczyca.Kompletnie nie zdawałem sobie sprawy wtedy co to jest,przepisał maści nie pamiętam jakie i jakiś rok z małymi przerwami smarowałem i koniec łuszczycy.Wtedy miałem 16 lat.
Problem wrócił równo po 10 latach i trwa do dziś.Na imię mam Łukasz 32 lata i okropnie mnie ta choroba zmęczyła,myślę że opracują ...
Czytaj więcej : WITAJCIE | Wyświetlone : 102 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Kąpiele i nie tylko...

Czy ma ktoś doświadczenie z kąpielami w słomie owsianej? Ja sobie wczoraj zafundowałam taką i zastanawiam się czy po takiej kąpieli trzeba się natłuścić/nawilżyć czy pozostawić skórę "bez niczego"? Ja zastosowałam olej okosowy. Jak długo brać taką kapiel i jak często, żeby było najbardziej optymalnie? I jeszcze z innej beczki, robię również eksperymenty z octem jabłkowym i maścią nagietkową tzn. wybrałam pojedyńcze zmiany do wypróbowania tych specyfików. Nie mam doświadczenia z takimi naturalnymi metodami leczenia ...
Czytaj więcej : Kąpiele i nie tylko... | Wyświetlone : 481 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Moje leczenie

SUFRIN

Witam was serdecznie,ja mam łuszczyce od 10 lat i dopiero teraz znalazłam w sieci lek na leczenie łuszczycy,dwa miesiace temu wysypało mnie cała,wszystko mnie swedziało,pierwszy raz od 10 lat miałam taki wysyp,łapałam sie wszystkiego,i zaczęłam szukac w necie jakiś porad i trafiłam na Suplement diety SUFRIN,ludzie sobie chwalili te kapsułki wiec stwierdziłam ze warto spróbowac,i wybrałam juz 80 kapsułek i po łuszczycy prawie niema śladu.Jest to bio siarka łatwo przyswajalna,smaruje tez całe ciało balsamem GARNIER ...
Czytaj więcej : SUFRIN | Wyświetlone : 1157 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie tradycyjne

Kolagen Naturalny - świetne efekty

Skuteczną metodą pozwalającą zaobserwować wymierne efekty przy takim schorzeniu jak łuszczyca jest stosowanie kolagenu rybiego SILVER. Stosowany w miejscu występowania łuszczącej się skóry pomaga na łagodzenie stanu chorobowego. Dzięki działaniu łagodzącemu może przywrócić pewność siebie pacjentowi choremu na łuszczycę i przywrócić pewność siebie.

Zniwelowany obrzęk jak również wzmocniona skóra , która systematycznie się odbudowuje sprawią, że znowu można poczuć chęć do pokazywania się publicznie. Pierwsze efekty mogą być widoczne już po około dwóch tygodniach, wtedy ...
Czytaj więcej : Kolagen Naturalny - świetne efekty | Wyświetlone : 296 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

PSORILAM - szampon

do pielęgnacji skóry głowy z łuszczycą - już dostępny.
http://prostoznatury.com.pl/psorilam-szampon/
Szampon Psorilam przeznaczony jest do pielęgnacji skóry głowy wymagającej szczególnej opieki – z przewlekłymi dermatozami i łuszczycą. Ma działanie nawilżające, zapobiega złuszczaniu, łagodzi podrażnioną skórę. Aktywne składniki zawarte w szamponie „Psorilam” mają właściwości, które poprawiają kondycję skóry głowy.
Aktywne składniki:
Dziegieć działa tonizująco na podrażnioną skórę, normalizuje działanie gruczołów łojowych, zmniejsza dyskomfort spowodowany przesuszeniem skóry, ma działanie antybakteryjnie.
Ekstrakt łopianu ma działanie ściągające, przeciwłupieżowe, hamuje ...
Czytaj więcej : PSORILAM - szampon | Wyświetlone : 600 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Grupa wsparcia Warszawa

http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=75&t=90
przez Agnieszka » Czw Mar 25, 2010 21:08

Witam

Organizuję w Warszawie dwie grupy wsparcia:

1. Grupa wsparcia dla osób chorych na łuszczycę -spotkania 2-3 razy w miesiącu (soboty) w Warszawie. Koszt uczestnictwa w każdym spotkaniu 20 zł. Planowany termin rozpoczęcia początek kwietnia 2010.
Więcej informacji na http://www.twoj-psycholog.waw.pl/grupa- ... czyca.html

2. Grupa wsparcia dla rodziców dzieci chorujących na łuszczycę - spotkania 2-3 ...
Czytaj więcej : Grupa wsparcia Warszawa | Wyświetlone : 462 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20925 • Liczba wątków: 1632 • Liczba użytkowników: 1892