Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 5 lip 2015, o 09:45

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Witam

:please: witam cieszę się że znalazłam tak stronę ją choruje 7 lat na to cholerstwo swedzi mnie jak licho mam 1/5rocznego synka w ciąży zsypalo mnie strasznie więc 2/5roku nie mogłam się niczym smarowac ,gdy odlaczylam małego od piersi pojechałam do szpitala na lampy byłam tylko 3dni bo mały płakał za mną ,i po moim leczeniu używam cygnoliny
co jest jeszcze czym mogę sie posmarowac
pozdrawiam
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 182 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Spotkanie w Warszawie

Attenzione!
Jest pomysł, aby spotkać się w Warszawie. Wstępnie można ustalić sobotnie południe i zacząć od spaceru na Starym Mieście :D Oczywiście wszystko zależy od potrzeby społecznej, także jeżeli jest ktoś chętny, to proszę o zgłaszanie się :D
Pozdrawiam serdecznie
Czytaj więcej : Spotkanie w Warszawie | Wyświetlone : 214 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Po godzinach...

My - chorzy na łuszczycę - na rynku pracy (badanie)

Przyjaciele, bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety: http://ebadania.pl/f0cf52c15ca8bd8c

Nie chcę, aby była to tylko zwykła prośba - chciałbym Wam też wyjaśnić, czemu tu jestem i poruszam taki temat.

Sam mam łuszczycę od kilku lat. Początek choroby zbiegł się u mnie z końcem liceum i wyborem studiów. Wtedy, mając słabe objawy, nie zadawałem sobie pytania, czy łuszczyca kiedyś popląta mi plany zawodowe. Jednak to pytanie zaczęło mnie nurtować, kiedy całkowicie ...
Czytaj więcej : My - chorzy na łuszczycę - na rynku pracy (badanie) | Wyświetlone : 871 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Życie z łuszczycą

Dobry ginekolog poszukiwany

Witam, swoje pytanie kieruję do wszystkich kobiet chorujących na łuszczycowe zapalenie stawów. Czy znacie może godnego polecenia lekarza ginekologa, który poza swoją specjalizacją, dobrze prowadzi pacjentki z łzs przed planowaną ciążą i jej trakcie?

Choruję na łuszczycę oraz łzs, biorę metotreksat, kwas foliowy, tabletki Yasminelle, jestem pod opieką bardzo dobrego lekarza reumatologa.
Wiedza niektórych ginekologów kończy się na tym, że przy braniu metotreksatu nie można zajść w ciążę. Wiadomo, nie jest powiedziane, że pojawią się ...
Czytaj więcej : Dobry ginekolog poszukiwany | Wyświetlone : 399 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

Nabór do badania nowego leku biologicznego - Warszawa

W Warszawie, w Wojskowym Instytucie Medycznym na ul. Szaserów w Klinice Dermatologii trwa właśnie nabór uczestników do badania klinicznego nad nowym lekiem biologicznym w leczeniu łuszczycy (trzecia faza oceny leku, czyli już ostatnia). Wczoraj stamtąd wróciłam, zostałam wstępnie zakwalifikowana, czekam na wyniki badań krwi dopuszczających do udziału w badaniu.

Lekarzem nadzorującym badanie jest prof. Witold Owczarek, a samo badanie dotyczy leku Brodalumab, ma trwać do 5 lat, czyli jest szansa na 5-letnie darmowe leczenie biologiczne. ...
Czytaj więcej : Nabór do badania nowego leku biologicznego - Warszawa | Wyświetlone : 2024 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Badania leków biologicznych - Warszawa

Cześć jeżeli jest ktoś jeszcze nie korzystał z terapii biologicznej, to ośrodek badań klinicznych poszukuje osób chętnych do badania.
ich strona internetowa:
http://uczestnikbadania.pl
Czytaj więcej : Badania leków biologicznych - Warszawa | Wyświetlone : 2089 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Aktualności

Usta

Witam Serdecznie,
Jestem tu nowa :) i liczę bardzo na waszą pomoc..Dziś rano zauważyłam, że pojawiła mi się zmiana na ustach (podejrzewam, że to może być łuszczyca) opryszczki nigdy nie miałam... Z łuszczycą zmagam się juz od 5lat.. Czym mogę smarować usta żeby się tego pozbyć??? obecnie nałożyłam Pimafucort w maści..
Pozdrawiam...
Czytaj więcej : Usta | Wyświetlone : 562 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie tradycyjne

Jak to u mnie było

Zachorowałem 7lat temu mając 16lat,pojawiło się na czole.Używałem elocom szybko znikało.Babrałem się tak sterydem rok,potem był wysiew na całym ciele.Pierwsze lampy puva,szybki efekt i szybciutki nawrót.Potem szpital,lampy Sup ponad 40 zabiegów i dłuższa remisja około roku.Potem nawrót, szybko puva ale już bez takich rewelacji dodatkowo jakieś sterydy na głowe , chyba klasyka :D.Na skóre głowy pomagała mi złuszczyć łuske Amla Dabur oliwka indyjska.Jakoś funkcjonowałem mimo że ...
Czytaj więcej : Jak to u mnie było | Wyświetlone : 582 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Moje leczenie

Łuszczyca kropelkowata – leczenie PUVA

Łuszczyca kropelkowata – leczenie PUVA

Łuszczycę u siebie wiążę głównie z stresem, ale także z ogólnym osłabieniem i zaniedbaniem organizmu (brak ruchu, uboga dieta. dużo alkoholu, do sylwestra jeszcze paliłem).
Łuszczyca kropelkowata pojawiła się u mnie 1 lutego bieżącego roku. Miała całkiem niezłe wejście bo pojawiła się na owłosionej głowie, twarzy oraz całym tułowiu z wyjątkiem pośladków i miejsc intymnych. W poniedziałek 4 lutego umówiłem spotkanie w Łodzi u prof. Andrzeja Kaszuba. Pierwsza wolna wizyta ...
Czytaj więcej : Łuszczyca kropelkowata – leczenie PUVA | Wyświetlone : 4470 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Moje leczenie

Witajcie:)

Witajcie Biedroneczki:)
Znalazłam tą stronkę przez przypadek...ale może od początku mam 25 lat, o mojej wrednej przyjaciółce dowiedziałam się jakieś 3 lata temu. To był straszny okres w moim życiu (tak mi się przynajmniej wtedy wydawało) rzucił mnie "idealny" facet co uznałam za osobistą porażkę.Po nie przespanych i przepłakanych nocach na moim ciele zaczęły pojawiać się swędzące "kropeczki". Więc za radą mojej rodzicielki wybrałam się do dermatologa. Gdy postawiła diagnozę: łuszczyca, nie miałam pojęcia o ...
Czytaj więcej : Witajcie:) | Wyświetlone : 170 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22513 • Liczba wątków: 1844 • Liczba użytkowników: 2139