Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 18 sty 2017, o 05:51

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

MAX

Witam Was Wszystkich serdecznie,mama na imię Marzena i jestem mamą 3,5 l chłopaczka który miesiąc temu miał pierwszy w życiu wysyp łuszczycy,z tematem tej choroby jestem jakby trochę zaznajomiona ponieważ mój mąz ma również łuszczycę.wiem że jest to bardzo uciążliwe i jakoś jeszcze sie tak strasznie tym nie przejmowałam do czasu aż nie wyszła u naszego synka na calutkim ciele,pozdrawiam Wszystkich z forum i mam nadzieję ze dacie mi tu jakies wskazówki jak dbac o ...
Czytaj więcej : MAX | Wyświetlone : 182 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Przywitaj się!

czesc wszystkim

zarejestrowałem się, no to czas się chyba przywitać! Jestem Piotr, łuszczycę mam od 6 lat, wywołały ja stresy maturalne i zadrapanie(!) na czole. Wydaje mi się ze od początku nie dotarło do mnie ze jestem chory i tak na dobra sprawę żyłem jakby obok tego wszystkiego. Kiedy poznałem moja Magdę zmiany były tak małe ze prawie nie widoczne( remisja). Obecnie nadal jesteśmy razem choć jestem pełnoprawnym biedronkiem. By nie myśleć o chorobie uciekam w moje ...
Czytaj więcej : czesc wszystkim | Wyświetlone : 190 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Ciało i twarz + pytanie odnośnie lamp

Witam jestem nowy na forum lecz z luszczyca kilka lat razem. Byly lepsze i gorsze lata. Postanowem odstawic masci na sterydach. Uzywalem novate i elecom na wszystkie partie ciala. Gdy mialem luske to uzywalem squamax do sciagniecia. Poczytalem ze dobry efekt daje cocois i rozpoczelem kuracje. Dzisiaj mija 10 dzien i efekt raczej mizerny na glogowie fakt luski nie ma ale problem robil się na ciele i twarzy. Zmian bylo wiecej i brak efektu zatrzymania ...
Czytaj więcej : Ciało i twarz + pytanie odnośnie lamp | Wyświetlone : 326 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Moje leczenie

Prośba o oddanie głosu - konkurs artystyczny

Mam do Was prośbę o oddanie głosu na pracę artystyczną siostrzenicy moich znajomych.

Proszę bardzo na oddanie głosu na JULIĘ WRZOSEK NR 23.

http://www.radio.bialystok.pl/konkurs/k ... glosowanie

Dziękuję serdecznie w imieniu Julci :)
Czytaj więcej : Prośba o oddanie głosu - konkurs artystyczny | Wyświetlone : 187 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Po godzinach...

Witam łuszczyków :)

Witam, jestem nowa na tym portalu. Choruję na łuszczycę już od ponad 10 lat, czyli zaczęło się to w sumie kiedy byłam dzieckiem i nic nie rozumiałam. Głownie miałam problem ze skórą głowy, w szkole średniej wysiew miałam na całym ciele i wylądowałam w szpitalu gdzie smarowali mnie głównie sterydem Dermovate, który pomógł i od tego czasu na ciele mam spokój poza małymi "kropkami" :) Ale problem ...
Czytaj więcej : Witam łuszczyków :) | Wyświetlone : 278 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Przywitaj się!

Badania leków na łuszczycę stawową w Warszawie i Krakowie

Magda Mączka napisał(a):Obecnie prowadzone są badania przeznaczone dla osób z łuszczycowym zapaleniem stawów na terenie Krakowa i Warszawy. Dla pacjentów, u których standardowe metody leczenia łuszczycy stawowej zawiodły, dużą szansą może być udział w badaniach klinicznych z użyciem innowacyjnych leków.

W Polsce działają profesjonalne ośrodki medyczne, które prowadzą badania nad lekami mającymi na celu zapobieganie postępowi tej choroby, likwidację stanu zapalnego oraz łagodzenie bólu u pacjentów. Oczywiście uczestnicy badania mają zapewnioną profesjonalną, bezpłatną opiekę lekarzy, pełną ...
Czytaj więcej : Badania leków na łuszczycę stawową w Warszawie i Krakowie | Wyświetlone : 1338 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Aktualności

Cześć :)

Hej wszystkim,
Jestem Ada i po kilku latach czytania postanowiłam dołączyć do waszego grona. Nick mówi o mnie wszystko, z jednej strony jestem początkującym chemikiem, a z drugiej marzycielem podróżnikiem. Staram się żeby chorba mnie nie ograniczała w spełnianiu siebie i zazwyczaj udaje mi się to z lepszym lub gorszym skutkiem :) Mam 20 lat, a łuszczykiem jestem od około 5. Nie ukrywam, że do przyłączenia się ...
Czytaj więcej : Cześć :) | Wyświetlone : 151 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Nowy krem na łuszczyce

Witam

Czy ktoś z was słyszał o beta skin?Mam możliwość zostać przedstawicielem dla tej firmy www.betaskin.pl i chciałam się dowiedzieć czy byli by chętni na wypróbowanie tego kremu (próbki) ?Na stronie firmy można poczytać o kremie.Proszę o odp ??
Czytaj więcej : Nowy krem na łuszczyce | Wyświetlone : 378 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

ŁZS-czy leczyć biologicznie?

. Mam 34 lata ,około 10 lat temu zdiagnozowano u mnie łzs .Ojciec ma łuszczycę ale tylko skórną. Zaczęło się od małego palca u stopy ,później drugi palec itd. Pracuję zawodowo (praca fizyczna na hali produkcyjnej)Leczyłem się na początku sulfosalazyną ,przez jakiś czas nie brałem nic i teraz od około 3 lat biorę metotreksat 20mg na tydzień.Zmiany skórne u mnie nie występują a jeśli już to sporadycznie i chwilowo.
Palce u nóg kiełbaskowate stopy obolałe,palec ...
Czytaj więcej : ŁZS-czy leczyć biologicznie? | Wyświetlone : 3188 | Odpowiedzi : 22 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

Co to jest? Czy zachorowałem na łuszczycę?

Witam,

Najdalej miesiąc temu zauważyłem u siebie na stopie swędzące 2 czerwone plamy - myślę sobie, przejdzie. Niestety nie przeszło a co gorsza swędzące plamki pojawiły się na zgięciach kolan (symetrycznie od strony wewnętrznej), na głowie, pośladkach a także jak dzisiaj zauważyłem na penisie. Wszystkie są albo czerwone albo ciemnofioletowe, i niektóre swędzą choć nie zawsze. Średnia ich wielkośc to 0,5-1cm. Co to za szajs? Sporo czytałem o łuszczycy i bardzo się boje że to ...
Czytaj więcej : Co to jest? Czy zachorowałem na łuszczycę? | Wyświetlone : 628 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24931 • Liczba wątków: 2156 • Liczba użytkowników: 2549