Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 17 lis 2017, o 21:08

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Łuszczycowe rozterki

Witam Wszystkich,

Jestem nowy na tym forum tak jak i nowością jest dla mnie łuszczyca :-)

Póki co mam więcej pytań niż odpowiedzi. Jeśli ktoś będzie chętny pomóc i odpowiedzieć na niektóre pytania to będę wdzięczny.

Jeśli napisałem post nie w tej kategorii co trzeba, niezgodnie z zasadami itp to prosze o pouczenie :-)

Pare faktów:

Lat 30+

Genetycznie ...
Czytaj więcej : Łuszczycowe rozterki | Wyświetlone : 1194 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Moje leczenie

Konkurs "Wiem, łuszczyca nie zaraża"

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" ogłosiło konkurs pt. Wiem, łuszczyca nie zaraża. Jest to konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Prace należy wykonać w formacie A4, dowolną techniką. Na odwrocie pracy należy podać: imię i nazwisko, adres do korespondencji i podpis pełnoletniego opiekuna. Prace należy przesyłać na adres:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis"
ul.Żerkowska 19
63-200 Jarocin

Termin nadsyłania prac to 5 września 2014 roku.

Prace będą oceniane ...
Czytaj więcej : Konkurs "Wiem, łuszczyca nie zaraża" | Wyświetlone : 576 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Praca dla chorych na łuszczycę i ŁZS

Fundacja "Tak, mam łuszczycę" wyszła z inicjatywą wsparcia osób chorych na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów w kwestii zawodowej. Projekt ma pomóc chorym na utrzymanie pracy lub znalezienie nowej.

Aby zgłosić się należy przesłać CV oraz oświadczenie, że chorujesz na łuszczycę lub łuszczycowe zapalenie stawów na adres Fundacji:
Fundacja "Tak, mam łuszczycę"
ul. Młyńska 14a
20-406 Lublin

lub na adres email: fundacja@mamluszczyce.pl

Pytania można także kierować pod numerem telefonu: 606 ...
Czytaj więcej : Praca dla chorych na łuszczycę i ŁZS | Wyświetlone : 1396 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Wyjazd do wód termalnych w Czechach

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Łuszczycę i ŁZS napisał(a):W czerwcu br. Zarząd Dolnośląskiego Stowarzyszenia zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd jednodniowy do wód termalnych w Wielkich Lesinach (Czechy). Wyjazd będzie częściowo odpłatny. Chętnych proszę o kontakt z Eugeniuszem nr tel. 693 692 702.

Źródło: http://www.luszczyca.wroclaw.pl/index.php
Czytaj więcej : Wyjazd do wód termalnych w Czechach | Wyświetlone : 1092 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Projekty badawcze i badania leków biologicznych - Bydgoszcz

W Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy trwa nabór do projektów badawczych i badań klinicznych leków w chorobach skóry - także na łuszczycę.

Projekty badawcze:
  • Ocena aktywności płytek krwi u chorych na łuszczycę zwyczajną. Projekt kierowany do pacjentów chorych na łuszczycę ze współistniejącym zespołem metabolicznym - kontakt: lek. med. Urszula Randzio (nr tel. 505 453 743)
  • Łuszczyca a ryzyko rozwoju miażdżycy - kontakt: lek. med. Agnieszka Białecka (nr tel. 696-557-558)

Badania kliniczne:
  • Badanie preparatu MT-1303. Przeznaczone dla ...
Czytaj więcej : Projekty badawcze i badania leków biologicznych - Bydgoszcz | Wyświetlone : 1758 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Aktualności

Leczenie mojej córeczki

Piszę i witam się z bywalcami tego Forum, mimo iż nie sądziłam, że kiedykolwiek przyjdzie mi do Was dołączyć... Jestem jednak co oznacza, że ja również mam ten problem.
Właściwie nie ja osobiście, ale moja czteroletnia córeczka, która póki co jeszcze nie potrafi komunikować się w jakikolwiek inny sposób niż werbalny i prostą mową. Będę w związku z tym przemawiać w jej imieniu.

Moja córeczka zachorowała stosunkowo niedawno. Łusczyca zajęła jej cały tył głowy. Dermatologicznie ...
Czytaj więcej : Leczenie mojej córeczki | Wyświetlone : 1603 | Odpowiedzi : 41 | Dział : Moje leczenie

Czy to łuszczyca?

Kilkanaście dni temu na obu rękach pojawiły się u mnie czerwone plamy, które bardzo swędzą i łuszczy się z nich skóra. Dodam że od 3 miesięcy leczę trądzik izotretynoiną.

http://scr.hu/1g7m/5g7tw czy to wygląda na łuszczycę?
Czytaj więcej : Czy to łuszczyca? | Wyświetlone : 767 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Powitanie z??????????

:) Witam wszystkich z Podbeskidzia. Studiuję w Bielsku-Białej a mieszkam w Szczyrku. Interesuję się medycyną, modą ,a le nie tylko. Na imię mam Aleksandra. Forum fajne i chciałąbym być tutaj jak najdłużej. ;)
Czytaj więcej : Powitanie z?????????? | Wyświetlone : 283 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Przywitaj się!

Witam wszystkich

Witam wszystkich.Nazywam się Konrad mam 27 lat.Od 13 roku pojawiły się u mnie pierwsze objawy Ł.Stosowałem wiele leków(niestety sterydów też)i bardzo żałuję;/Teraz jestem w fazie testowania lampy dermalight 80.Stosuje na głowę już parę dni i narazie ciężko coś powiedzieć.JAk dla mnie choroba się tylko zatrzymała.Czy ktoś z was stosował na części ciała tą lampę?Jeśli tak to czy zdrową skóre trzeba zabezpieczać jakoś czy moge spokojnie naswietlac miejsca gdzie jest łuszczyca?Pozdrawiam
Czytaj więcej : Witam wszystkich | Wyświetlone : 266 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Łuszczyca?

Witajcie,

mam dosyć krępujący problem. Pomiędzy odbytem a mosznem wyskoczyło mi coś co widzicie na zdjęciu. Utrzymuje się to od dłuższego czasu (pół roku) Wcześniej było po prostu czerwone i bolące, skóra pękała. Od kilku dni zaczęło się łuszczyć. Od czasu do czasu swędzi. Jak myślicie, łuszczyca, czy coś np. świerzb? Zastanawia mnie ta lokalizacja.

http://postimg.org/image/q0gqv5d6x/

Dziękuję za pomoc :)
Czytaj więcej : Łuszczyca? | Wyświetlone : 763 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26139 • Liczba wątków: 2284 • Liczba użytkowników: 2735