Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 26 lut 2017, o 09:39

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

badania nowego leku biologicznego w Krakowie - relacja

halo! zakwalifikowałam się do badań nowego leku biologicznego w krakowie, podobno ma to być tańszy odpowiednik leku enbrel, zobaczymy jak pójdzie. na razie jestem po pierwszym zastrzyku, chętnie zdam wam relację.
kwalifikacja trwała około dwóch miesięcy, wszystkie badania - krew, mocz, rentgen, ekg. pierwszy zastrzyk - nieprzyjemny, ale nic strasznego. zastrzyki dwa razy w tygodniu. bardzo czekam na jakikolwiek efekt.

pozdrawiam!
Czytaj więcej : badania nowego leku biologicznego w Krakowie - relacja | Wyświetlone : 1050 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Leczenie tradycyjne

czy to możliwe

od kilku dni stosuję kąpiele w mące ziemniaczanej potem smaruje się cygnoliną 0,5%(maść) po 2h zmywam cygnolinę nakładam clobederm, zostawiam na noc a rano zmywam to i smaruję hascerol maść, moje plamy na łokciach zblakły trochę są jaśniejsze, i skóra jest czysta bez łusek to możliwe :)
a może macie jakiś sposób niedrogi na to by plamy były jaśniejsze?
Czytaj więcej : czy to możliwe | Wyświetlone : 734 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

czy to może być łuszczyca?

Witam. Pytanie jak w temacie. Co o tym myślicie? Czy to może być to?
Czytaj więcej : czy to może być łuszczyca? | Wyświetlone : 663 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Badania nowego leku biologicznego w Warszawie

W Warszawie w Klinice Dermatologicznej WIM MON ponownie trwa rekrutacja do badania kolejnego leku biologicznego. Tym razem wymagane jest 10% zajęcia skóry łuszczycą. Leczenie jest oczywiście bezpłatne, możliwy jest zwrot kosztów podróży.

Badanie przeprowadzane jest metodą podwójnie ślepej próby z równoległą grupą kontrolną przyjmującą placebo. Lek podawany jest doustnie, badanie będzie trwało łącznie 32 tygodnie.

Wskazania do badania:
  • osoby w wieku od 18 do 65 lat
  • co najmniej 6 miesięcy temu rozpoznano u nich łuszczycę ...
Czytaj więcej : Badania nowego leku biologicznego w Warszawie | Wyświetlone : 1732 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Cygnolina + kilka pytań :)

Witam. Na początku łuszczyca na głowię teraz na ciele. Znalazłem po bardzo dobrych opiniach panią Dermatolog. Na samym początku przepisała mi Cygnoline 1,0. Kazała stosować maks 15 min. Ale czytam opinie i ponoć mogę się tym poparzyć? Pani mówiła, że mogą pojawić się jakieś fioletowe plamy ale powiedziała, że nie mam się tym przejmować bo znikną. Ale mam takie pytanie czy cygnoline stosować raz dziennie i codziennie? Na ciało pani przepisała mi jeszcze Hydrocortisom cokolwiek ...
Czytaj więcej : Cygnolina + kilka pytań :) | Wyświetlone : 446 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Moje leczenie

Dziwne objawy

Cześć, od jakiś dwóch miesięcy bardzo powoli nasila mi się łuszczyca na moich "stałych" zmianach naskórnych tj. paznokcie, prawy sutek, podbrzusze. Mniej więcej też od tego samego czasu pojawiają mi się na ciele zaczerwienione punkty różnej wielkości, które mnie bardzo swędzą. Pojawiają się i znikają nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. Najczęściej robi mi się to po posiłku, bez względu na to czy był chudy, tłusty czy pikantny. Wiecie o co chodzi mojej skórze? Jesli ...
Czytaj więcej : Dziwne objawy | Wyświetlone : 251 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Witajcie :)

Witam wszystkich serdecznie

Mam 19 lat i od 9 zmagam się z łuszczycą, pierwsze zmiany zauważyła moja ciocia fryzjerka. W okresie dorastania duże zmiany łuszczycowe miałam na nogach, obecnie najwięcej mam na skórze głowy. Z największą nie akceptacją spotkałam się pod koniec gimnazjum gdy łuszczyca była bardziej widoczna i w liceum. Od 2 lat mam chłopaka który mnie Kocha i od samego początku wiedział o mojej chorobie i w pełni mnie akceptuję, teraz jestem na ...
Czytaj więcej : Witajcie :) | Wyświetlone : 195 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Witajcie :)

Witam wszystkich serdecznie :)

Łuszczycę mam rozpoznaną od 5 lat. Właściwie jedyny problem, który miałam była skóra głowy. W pierwszej klasie liceum zaczęła mnie strasznie swędzieć i ciagle się drapałam, aż do krwi. Zdziwiło mnie to, bo codziennie myję włosy ;p po wizycie u dermatologa okazało się, że jest to łuszczyca. Tą chorobę ma też moja Babcia. Ale zarówno w Jej jak i w moim przypadku łuszczyca ...
Czytaj więcej : Witajcie :) | Wyświetlone : 220 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Skuteczne lekartswo na łuszczycę.

Witam,

Uważam, że powinienem z wami się podzielić tą wiadomością. Udało mi się prawie do końca zaleczyć łuszczycę samym solarium i maścią nawilżającą skórę. Wiem, że to nie nowość dla was, widziałem już tutaj wątki, ale zawsze warto odświeżyć takie rzeczy, jeśli ktoś nie zdawał sobie z tego sprawy. Mam również pytanie, czy ktoś z was korzystał i również wyleczył się do zera i nie dostał nawrotu po zakończeniu korzystania z solarium? Bardzo prosiłbym o ...
Czytaj więcej : Skuteczne lekartswo na łuszczycę. | Wyświetlone : 2169 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Moja walka z luszczyca

Czesc, na poczatek opowiem jak ta moja luszczyca sie ukazala, a wiec !
Dopiero co zaczalem studia na politechnice w gdansku i 2 tygodnie po rozpoczeciu zaczely sie na moim ciele pojawiac plamki. Na poczatku to olalem oczywiscie jak to zwykle ja i po jakims czasie te wypryski zaczely sie nasilac. Stwierdzilem ze to jakies uczulenie gdyz w przeszlosci bylem alergikiem. Mimo wszystko polecialem do przychodni dla studentow ktora na szczescie miesci sie zaraz obok ...
Czytaj więcej : Moja walka z luszczyca | Wyświetlone : 2495 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 25254 • Liczba wątków: 2183 • Liczba użytkowników: 2598