Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 24 wrz 2017, o 17:53

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA

Witam was. Od ponad 3 lat choruje na łuszczycę tak samo jak mój ojciec. Zaczynałam od słabych sterydów po najsilniejsze. Łuszczyca znikała ale na chwilę, i znowu zaczynałam smarować. Napoczątku łuszczyca była mała ale z każdym powracaniem robiła się coraz większa i większa. Chodziłam także na solarium żeby jakoś ją załagodzić. Ale nic nie dawało rady :( Wyczytałam także że sól morska i błoto pomoga w łuszczycy ...
Czytaj więcej : Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA | Wyświetlone : 943 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Reklama

Medycyna chińska...

Cześć :)
Na łuszczycę choruje od ok. 13 lat - leczono mnie głównie maściami sterydowymi i pochodnymi cygnoliny. Obecnie leczę się u Chińczyka z Jaworza - może ktoś o nim słyszał i chciałby podzielić się opiniami na temat leczenia i efektów? Jestem na chińskich tabletkach i diecie (nie udaje mi się przestrzegać restrykcyjnie...) od końca stycznia. Z niektórych wielkich czerwonych plam "wygryzło" mi środek i zostały mi ...
Czytaj więcej : Medycyna chińska... | Wyświetlone : 3244 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Leczenie biologiczne łuszczycowego zapalenia stawów -Synexus

W ośrodkach badawczych Synexus rusza rekrutacja pacjentów z łuszczycowym zapaleniem stawów. Prowadzone będzie leczenie biologiczne łzs w ramach bezpłatnych badań. Jednym z warunków przystąpienia do leczenia jest zdiagnozowana łuszczyca plackowata.

Badania przeprowadzane będą w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Gdyni.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny do poszczególnych ośrodków. Kontakt znajdziecie na stronie Synexus:
http://synexus.pl/
Czytaj więcej : Leczenie biologiczne łuszczycowego zapalenia stawów -Synexus | Wyświetlone : 1484 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

HELP!!! Co na czerwone plamy na głowie

Witajcie, pewnie było już wałkowane, ale niemam czasu szukać jutro muszę wyglądać jak człowiek a na głowie mam masakrę!!!! Znacie jakieś mega szybkie cudowne sposoby na złagodzenie stanu zapalnego, czy cokolwiek to jest, jest wściekle czerwone i nie mogę tak jutro iść do pracy, mam krótkie włosy....HELP ME!!!!!!
Czytaj więcej : HELP!!! Co na czerwone plamy na głowie | Wyświetlone : 686 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Moje leczenie

Choroby skóry, a czynniki psychologiczne

Witam, jestem studentką piątego roku psychologii. Prowadzę badania dotyczące związku czynników psychologicznych i chorób dermatologicznych. Niniejsze kwestionariusze są w pełni anonimowe, a wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej. To badanie jest dla mnie szczególnie ważne, ponieważ dane było mi przekonać się, że lekarze bardzo rzadko dostrzegają związek pomiędzy chorobami skóry, a czynnikami psychologicznymi, co często skutkuje powierzchownym traktowaniem problemu. Niedawno zaczęła rozwijać się nowa dziedzina wiedzy - psychodermatologia. Do dalszego jej rozwoju potrzeba jeszcze wielu ...
Czytaj więcej : Choroby skóry, a czynniki psychologiczne | Wyświetlone : 343 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Dieta fenotypowa

Witam wszystkich serdecznie, choć forum przeglądam od jakiegoś czasu, dopiero teraz założyłem konto, aby się Was o pewną rzecz zapytać. Tak jak się pewnie domyślacie też dręczy mnie łuszczyca, a po ostatnim ultra ataku (w takiej mojej małej skali w stosunku do tego że do tej pory miałem tylko z tyłu głowy i w uszach) postanowiłem przejść do fazy zaawansowanej ofensywy, zanim mój wróg po raz kolejny przesunie linię frontu...
A więc do rzeczy- moja ...
Czytaj więcej : Dieta fenotypowa | Wyświetlone : 1267 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Dieta

Witam ;)

Cześć nazywam się Gosia i mam 20 lat. Na łuszczycę choruję od 9 lat. :)
Czytaj więcej : Witam ;) | Wyświetlone : 274 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Pomocy !!!

Witam mam 18 lat na łuszczycę choruję od urodzenia zawsze były to drobne kropki.Od roku stosuję Daivobet żel.Jest dość dobry tylko jestem troszkę załamany tym że idzie ciepło a ja mam takie brzydkie łokcie ciągle pojawiają mi się nowe kropki. chciałbym byście ocenili moją łuszczyce czy dobrze to wygląda czy nie. Prosił bym was byście potpowiedzieli mi dla czego ciągle pojawiają się nowe kropki.Dacię jakąś wskazówkę w diecie ?
Czytaj więcej : Pomocy !!! | Wyświetlone : 546 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

łuszczyca- początki- kilka pytań

Witam wszystkich serdecznie! Takich tematów jak ten jest pewnie wiele na tym forum. Nie zdążyłam jednak przejrzeć całego, ale to dlatego, że się gorączkuję i chciałabym szybko uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Przepraszam za zaśmiecenie i o zrozumienie.

3 dni temu zdiagnozowano u mnie łuszczycę grudkową. W tej chwili występuje na brzuchu, dekolcie, szyi, twarzy, nogach i zaczyna pojawiać się na ramionach i częściowo na plecach. Są to małe kropki, a niektóre z nich ...
Czytaj więcej : łuszczyca- początki- kilka pytań | Wyświetlone : 792 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Program kliniczny z użyciem maści - Katowice

MultiKLINIKA Salute (Katowice, ul. Czerwińskiego 10) prowadzi program kliniczny leczenia łuszczycy zwykłej o nasileniu niewielkim do umiarkowanego. W programie stosowane są maści nowoczesnej generacji, które Pacjent otrzymuje bezpłatnie.

Udział w programie leczniczym jest całkowicie bezpłatny.

Kontakt:
  • tel: 32 258 30 61
  • tel: 32 201 08 38
Czytaj więcej : Program kliniczny z użyciem maści - Katowice | Wyświetlone : 1301 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26070 • Liczba wątków: 2266 • Liczba użytkowników: 2726