Menu użytkownika

Teraz jest 3 wrz 2014, o 00:42

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

PSORILAM - szampon

do pielęgnacji skóry głowy z łuszczycą - już dostępny.
http://prostoznatury.com.pl/psorilam-szampon/
Szampon Psorilam przeznaczony jest do pielęgnacji skóry głowy wymagającej szczególnej opieki – z przewlekłymi dermatozami i łuszczycą. Ma działanie nawilżające, zapobiega złuszczaniu, łagodzi podrażnioną skórę. Aktywne składniki zawarte w szamponie „Psorilam” mają właściwości, które poprawiają kondycję skóry głowy.
Aktywne składniki:
Dziegieć działa tonizująco na podrażnioną skórę, normalizuje działanie gruczołów łojowych, zmniejsza dyskomfort spowodowany przesuszeniem skóry, ma działanie antybakteryjnie.
Ekstrakt łopianu ma działanie ściągające, przeciwłupieżowe, hamuje ...
Czytaj więcej : PSORILAM - szampon | Wyświetlone : 596 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Grupa wsparcia Warszawa

http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=75&t=90
przez Agnieszka » Czw Mar 25, 2010 21:08

Witam

Organizuję w Warszawie dwie grupy wsparcia:

1. Grupa wsparcia dla osób chorych na łuszczycę -spotkania 2-3 razy w miesiącu (soboty) w Warszawie. Koszt uczestnictwa w każdym spotkaniu 20 zł. Planowany termin rozpoczęcia początek kwietnia 2010.
Więcej informacji na http://www.twoj-psycholog.waw.pl/grupa- ... czyca.html

2. Grupa wsparcia dla rodziców dzieci chorujących na łuszczycę - spotkania 2-3 ...
Czytaj więcej : Grupa wsparcia Warszawa | Wyświetlone : 454 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Aktualności

Diprosalic i co dalej??

Witam. Znalazłam dzisiaj to forum,jedna chyba z najlepszych. To są moje początki walki z łuszczycą skóry głowy. Na początku leczyłam sie na łupież ale trafiłam do dermatologa który powiedział że to właśnie jest łuszczyca i przepisał mi diprosalic. Nic wiecej nie wyjaśnił,wyszłam stamtąd zielona. Więcej dowiedziałam sie na ten temat w internecie. A propo pytania, chodzi o to że naczytałam sie że to jest steryd i ze gdy się go odstawi następuje taki nawet podwójny ...
Czytaj więcej : Diprosalic i co dalej?? | Wyświetlone : 528 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

CZEŚĆ:)))

Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Julia i tak jak Wy zmagam się z tym cholerstwem, dzień za dniem, tak już od 8 roku życia. Ale czuję, że razem będzie nam raźniej, dlatego postanowiłam się przyłączyć. Jak juz wspomniałam, łuszczycę mam od 8 r.ż. Przez ponad 10 lat zastosowałam dziesiątki różnych maści, preparatów, leżałam w szpitalach, jeździłam do sanatorium - także chyba nic specjalnego ;) Aktualnie używam ...
Czytaj więcej : CZEŚĆ:))) | Wyświetlone : 213 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Przywitaj się!

Sprzedam Protopic 0,1% 60g

Witam mam do sprzedania
1. Maść Protopic 0,1% 60 ( 3 szt.)cena 1szt: 170 zł - termin ważności 04.2014
Więcej informacji artur_0035@o2.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0,1% 60g | Wyświetlone : 295 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

łuszczyca,inne choroby skóry,i..dla zdrowia! ;-)

Sprzedam,podzielę się OLEJ Z PIERWIOSNKA w kapsułkach.Uzywam go od 3 lat i po łuszczycy na dłoniach,łokciach i z tyłu głowy,ani śladu!!!NATURA!!! 120 kapsułek...100zł łącznie z wysyłką. Pisz na anowi667@wp.pl
Czytaj więcej : łuszczyca,inne choroby skóry,i..dla zdrowia! ;-) | Wyświetlone : 242 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

łuszczyca,choroby skóry!!!

Do wszystkich cierpiących na dolegliwości skórne!!!!Zapamiętajcie jedną podstawowa kwestię!Organizm wyrzuca na skórę to,co mu nie potrzebne! I objawia sie to pod nazwą łuszczycy,opryszczki itp.trzeba walczyc nie tylko na zewnatrz,ale od wewnątrz!!!Pisałam tu juz,miałam łuszczyce na dłoniach,łokciach...zaufałam lekarzom,CHEMII i co?NIC!!Ale nie do końca nic.Stał się cud!Bo otrzymałam z Australii nieosiągalny w Polsce OLEJ z PIERWIOSNKA w czystej postaci!!Jedna kapsułka to 1000ml.Po kilku dniach czynił cuda!WYRZUCIŁAM do kosza wszystkie leki przepisane od lekarzy!Jesli ma sie w sobie ...
Czytaj więcej : łuszczyca,choroby skóry!!! | Wyświetlone : 214 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Witam

Mam 31 lat. Z łuszczycą zmagam się od 14 roku życia. Wtedy jeszcze nie byłam zdiagnozowana, bo miałam tylko niewielkie zmiany na skórze głowy. Po kilku latach wyszła na ciało i tak jest z roku na rok coraz gorzej. Leczenie to sterydy, signolina i naświetlanie, efekt tylko chwilowy. Jednym słowem MASAKRA! Planuje wypróbować jakąś dietę, jeszcze nie wiem jaką, może bezmleczną, bezglutenową lub optymalną Kwaśniewskiego (może ktoś doradzi czego się uchwycić?). Teraz próbuję smarować się ...
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 329 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Przywitaj się!

SPRZEDAM TANIO PROTOPIC 0,1 30g

Witam,
mam do sprzedania tanio masc Protopic 0,1% 30g
data waznosci: 11/2014

cena 100zl, sam zaplacilem w aptece 160zl z groszami
ani razu nie uzywana, masc fabrycznie zamknieta

prosze o kontakt tu badz na mail: chriskmbk@o2.pl
Czytaj więcej : SPRZEDAM TANIO PROTOPIC 0,1 30g | Wyświetlone : 420 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Troche się boję...

Moja nowa praca, ciąża i jeszcze to... kropki na moim całym ciele:( Ciągle oglądam swoje ciało,aby dostrzec czy aby nowe plamki się nie pojawiły, a i czy te niewielkie nie urosły. Popadam w jakąś manię. Przy pierwszym wysiewie-kilkanaście lat temu- nie pamiętam jak było, pewnie równie ciężko...
Martwię się, że wkrótce nie będę mogła wyjśc nawet po synka do szkoły, bo będzie się mnie wstydził. Nie sądze, że Ł. ominie moją twarz:( broda i szyja ...
Czytaj więcej : Troche się boję... | Wyświetlone : 345 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20856 • Liczba wątków: 1624 • Liczba użytkowników: 1882