Menu użytkownika

Teraz jest 24 lis 2014, o 18:23

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Czesć

kolejny w gronie "łuszczaków" Grzegorz z Gliwic 28L z łuszczycą chodzę od 2Lat,niewiem dokładnie o ile wcześniej się pojawiły,jednak od 2lat się nasiliły okropnie,masakra z tym nigdy sie niepogodzę i prędzej sam się zoperuje jak sie pogodze.

najgorszę że niema oficjalnych badań stwierdzających skąd się to wzieło.
Czytaj więcej : Czesć | Wyświetlone : 138 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Akupunktura...homeopatia...

Pozwole sobie zalozyc nowy temat.
Czy ktos probowal? Slyszal?
Ostatnio u pediatry natknelam sie na artykul w jednym z magazynow "o zdrowiu" dotyczacy lagodzenia luszczycy za pomoca homeopatii. Cos mnie tknelo i wpisalam sobie zalecane preparaty do telefonu-wtedy akurat mialam czysta skore bez zmian. Az mnie kusi zeby umowic sie na wizyte do znajomego homeopaty. Ten lekarz jest jednoczesnie specjalista medycyny chinskiej i akupunktury wiec pojawia sie od razu pytanie czy akupunktura moze dzialac na ...
Czytaj więcej : Akupunktura...homeopatia... | Wyświetlone : 694 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Sprzedam Protopic 0,1 Daivobet- Okazja

Sprzedam Protopic 0,1 30 gram wazn 2014 w Dobrej cenie. Daivobet maść 60 gram wazn 06 2014 orginalna skuteczna Cena Dobra - 115zł duża tubka Warto mail adam-stygar@tlen.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0,1 Daivobet- Okazja | Wyświetlone : 283 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

makijaż a łuszczyca

Może i troche próżny temat, ale potrzebny.

Jakie kosmetyki sprawdzaja sie u was drogie Panie, przy ukrywaniu zmian, jakie dobrze wspolpracuja ze skora etc.

Zaczne od siebie, od miesiaca dreczy mnie zmiana luszczycowa na czubku nosa, i proboje roznych technik oraz preparatow kosmetycznych aby : 1. w makijaz nie podkreslal przesuszenia
2.zeby nie pogarszal sprawy.

z podkladow najlepiej z moja skora wspolgral podklad do cery wrazliwej Vichy, nie podkresla suchych skorek, ale obecnie mi sie ...
Czytaj więcej : makijaż a łuszczyca | Wyświetlone : 1507 | Odpowiedzi : 15 | Dział : Życie z łuszczycą

Dziendobrywieczor!

Pozdrawiam wszystkich zaprzyjaznionych mniej lub bardziej z luszczyca.
Nie wiem od kiedy sie zaczela moja "przygoda" z ta choroba-towarzyszyla mi od zawsze-moja mama ma luszczyce (zaleczona w tej chwili) od dziecka wiedzialam co to jest, skad te dziwne zapachy-dziegdziowe w lazience, te poplamione masciami reczniki, te biale luski na dywanie...U mojej mamy szczyt choroby byl w latach 80-90 wiec i metody leczenia byly inne-prosze nie dziwic sie tym dziegdziom:-) Ja gdy mialam jakis 12 lat ...
Czytaj więcej : Dziendobrywieczor! | Wyświetlone : 227 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Witam Serdecznie :]

Mam na imię Tomasz, 23 l, na łuszczycę choruję od 2006 roku.
Początkowo na głowie - nie wiedziałem co to jest i drapałem to,
wtedy jeszcze piłem litry alkoholu i paliłem.
To co drapałem się rozsiewało i było już po jakimś czasie na połowie głowy. Dopiero wtedy poszedłem na dermatologa...
Załamka była, na początku pamiętam stosowałem Dermovate a na ciało już nie pamiętam. Zaniedbywałem tę chorobę i drapałem się przez co rozsiewałem wszystko po ciele. ...
Czytaj więcej : Witam Serdecznie :] | Wyświetlone : 237 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Przywitaj się!

Ankieta Jakość życia ludzi chorujących na łuszczycę

Witam :)
Mam na imię Agnieszka jestem studentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji i Zdrowia kierunek Kosmetologia. Na wiosnę przystępuję do obrony pracy dyplomowej „Jakość życia ludzi chorujących na łuszczycę”. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest niezbędnym elementem w mojej pracy. Ankieta jest anonimowa, dane są mi potrzebne wyłącznie w celach naukowych i będą uogólnione.
Serdecznie dziękuje za poświęcony mi czas i proszę wypełnienie ankiety.
Tutaj posyłam ...
Czytaj więcej : Ankieta Jakość życia ludzi chorujących na łuszczycę | Wyświetlone : 418 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Życie z łuszczycą

Kosmetyki Epionce na łuszczycę

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do sklepu wyłącznego dystrybutora kosmetyków Epionce w Polsce - http://www.dermstore.pl. Epionce, to profesjonalne, amerykańskie kosmetyki, stworzone przez Dr Carl'a Thornfeldt'a - specjalistę dermatologa, znajdującego się na liście 50 najlepszych lekarzy w USA.

Preparaty Epionce przeznaczone do stosowania w domu, pomagają złagodzić objawy chorób skórnych i poprawić wygląd skóry. Produkty Epionce wspomagają leczenie lekami przeciw łuszczycy. Nie tylko pomagają powstrzymać stan zapalny i naprawić barierę skóry, ale ...
Czytaj więcej : Kosmetyki Epionce na łuszczycę | Wyświetlone : 181 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Łuszczyca-problem,któremu można zaradzić!

Witam, jestem tu nowa :) Ale zapragnęłam podzielić się z Wami pewną informacja i dobrą wiadomością :)
Wiem, że wiele z Was ma problem z łuszczycą, w różnych miejscach na ciele. Ja borykałam się z tym problem od półtora roku, wiem, że to może wcale nie dużo w porównaniu z innymi, ale ja tą łuszczycę miałam na dłoniach. Także ...
Czytaj więcej : Łuszczyca-problem,któremu można zaradzić! | Wyświetlone : 1865 | Odpowiedzi : 27 | Dział : Leczenie tradycyjne

Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g

Witam mam do sprzedania
1. Maść Protopic 0,1% 30g ( 2 szt.)cena 1szt: 90 zł - termin ważności 06.2014,
2. Maść Protopic 0,1% 60g (3 szt.) cena 1 szt 170 zł - termin ważności 05.2013 i 04.2014.
Zapraszam do zakupu artur_0035@o2.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g | Wyświetlone : 372 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21296 • Liczba wątków: 1678 • Liczba użytkowników: 1939