Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 29 maja 2017, o 07:42

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Warsztaty edukacyjne w Toruniu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" napisał(a):Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" zaprasza na "Warsztaty edukacyjne", które odbędą się w dniu 29 marca 2014 roku w Domu Turysty w Toruniu, ul. Legionów 24 o godz. 14:00

W programie min;

- z życia kuracjusza
- skóra i ja
- pomóżmy kosmetyczce.

Ilość miejsc ograniczona. Osoby, które nie zapisały się na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia mają obowiązek zgłosić swoją obecność na warsztatach
telefonicznie - 512950502 lub email; ...
Czytaj więcej : Warsztaty edukacyjne w Toruniu | Wyświetlone : 528 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Ortografia – to nie jest trudne!

.
Ortografia – to nie jest trudne!

logo.jpg

Aż oczy bolą, gdy widzimy błędy w tak prostych i tak często używanych wyrazach jak „mugł” , „ktury” , „karzdy” , „rzaden” . Wiele osób razi taka ignorancja i potrafią wyrobić sobie negatywne zdanie o autorze takiego tekstu już po pierwszych jego zdaniach.
http://bykom-stop.avx.pl/
Czytaj więcej : Ortografia – to nie jest trudne! | Wyświetlone : 268 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Po godzinach...

Początek Matotrexat

Witam wszystkich i każdego z osobna .Dziś zaczęła się moja przygoda z MTX .
Od kilku lat mieszkam w Niemczech chodzę tutaj do dermatologa który przepisywał mi ciągle maści robione ,nie powiem po pierwszej kuracji maścią na bazie kwasu salicylowego i clobagalenu łuszczyca zaczęła sie cofać ale wróciła szybko i dwa razy mocniejsza także poprosiłem o naświetlanie + maści ale z mizernym skutkiem w między czasie umówiłem sie na wizyte u drugiego dermatologa pani Dr.SAbine ...
Czytaj więcej : Początek Matotrexat | Wyświetlone : 399 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

Cocois pomaga czy nie?

Witam mam zmiany na łydkach wielkości 5 groszówki i na łokciach.
Zaczęłam stosować cocois na początku nie było efektu zaledwie po dwóch tygodniach może trzech zmiany się zrobiły bardziej czerwone i swędziały. po tygodniu od tego efektu zobaczyłam że zmiany pięknie sie goją i niektóre były koloru skóry jakby oblepione cienką folią.
wręcz niewyczuwalne, ewidentnie było widać efekty i byłam mega szcześliwa, po czym mijają 3 dni i zmiany znowu się zrogowaciały znowu swędzą i ...
Czytaj więcej : Cocois pomaga czy nie? | Wyświetlone : 1885 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Moje leczenie

nic nie pomaga

Witam jestem tu nowa. Ja jestem zdrowa ale niestety moj narzeczony ma ł.. 4 lata chodzil po lekarzach i leczyli go na uczulenie!! W koncu w styczniu po badaniach stwierdzili luszczyce:;(. Zmienil diete pije ziola i nic. Sterydy nie pomogly (jeszcze gorzej) cygnolina kartalin masci ziolowe nic nie daja!!! Za 2 miechy mamy wesele a on ma rece cale w zmianach :( co robic??? Dodam ze on ...
Czytaj więcej : nic nie pomaga | Wyświetlone : 3479 | Odpowiedzi : 70 | Dział : Moje leczenie

witam wszystkich

Dzień dobry na forum
Czytaj więcej : witam wszystkich | Wyświetlone : 210 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Leczenie biologiczne - Białystok

Witam
Niedawno zaczęło sie leczenie biologiczne w Białymstoku na które sie dostałem. Chciałbym sie dowiedziec czegos wiecej o tych lekach bo jestem juz po pierwszych dwóch zastrzykach ( były na drugiej wizycie).

Sponsor: Amgen Inc.
One Amgen Center Drive,
Thousand Oaks, CS, 91320
Stany Zjednoczone

Tytuł Badania : Randomizowane, wieloośrodkowe badanie 3 fazy z zastosowaniem podwójnie ślepej próby, prowadzone w celu oceny skuteczności i bezpieczeństwa stosowania ABP 501 w porównaniu z adalimumabem u pacjentów z ...
Czytaj więcej : Leczenie biologiczne - Białystok | Wyświetlone : 1853 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Leczenie tradycyjne

Pomocy...

Witam,

Mam na imię Łukasz I mam 18 lat.Zdiagnozowano u mnie psoriasis guttate ( luszczyce kropelkowata ) dosłownie przed sylwestrem wysypało mnie całego, brzuch, ręce, dlonie, plecy, nogi, stopy, a na twarzy? Czerwona sucha skóra schodzaca platami!! Tutaj w UK dermatolodzy są fatalni, ale mimo wszystko poszedlem do prywatnego bo nie miałem wyjścia. Pani dermatolog przypisala mi elocon ma twarz, przez 5 dni bardzo cieniutka warstwą raz dziennie, dermovate ointment na lewą stronę ciała I ...
Czytaj więcej : Pomocy... | Wyświetlone : 532 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Moje leczenie

Proszę o poradę

Witam,jestem nowa na tym na forum i nie wielkie mam doświadczenie z łuszczycą,dlatego też proszę o radę. Najpierw może przedstawię sytuacje.
Na początku u mnie podejrzewano świerzba,potem uczulenie na konserwanty w końcu kolejny lekarz stwierdził łuszczycę. Najpierw miałam kilka krostek na udach pani doktor pow że to może być uczulenie na konserwanty. Po dwóch tyg troszkę zeszły ale pojawiły sie w innym miejscu nowe i plamki już nie krostki. Wtedy Pani doktor pow że to ...
Czytaj więcej : Proszę o poradę | Wyświetlone : 384 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Moje leczenie

Olivenol Plus - testy i opinie

informuje iz otrzymałam na do przetestowania dwa produkty.Dokładna relacje ze stosowania zapewniam iż przedstawie w stosownym czasie.Obecnie suplementuje sie innymi preparatami i opinia byłaby nieadekwatna do stanu faktycznego.Prosze o cierpliwosc xd
Czytaj więcej : Olivenol Plus - testy i opinie | Wyświetlone : 541 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie tradycyjne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 25652 • Liczba wątków: 2227 • Liczba użytkowników: 2671