Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 29 mar 2017, o 13:11

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Hej!

Hej!
Niedawno zaczęłam czytać to forum i w końcu postanowiłam założyć tu konto.
Mam 18 lat. Pierwsze oznaki łuszczycy pojawiły się w 6 klasie podstawówki jednak były to tylko 2 kropki za uchem. Później przeniosła się na głowę. Z początku myślałam że to łupież, ale potem łuska stawała się coraz większa. Lekarz przepisywał leki na atopowe zapalenie skóry. Ale one nie pomagały. W końcu zostało stwierdzone, że to łuszczyca. Od 13 roku życia nieustannie trwa ...
Czytaj więcej : Hej! | Wyświetlone : 284 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

ŁZS A CIĄŻA

Witam serdecznie, tydzień temu wróciłam ze szpitala reumatologicznego, diagnoza: ŁZS - pod kątem tej choroby byłam już leczona od 07.2013 cyklosporyną. W szpitalu stwierdzono że stany zapalne są niskie i że mogę zdecydować się już na ciążę. Tyle że mam dylemat, ordynator szpitala stwierdził że mam brać Equaral 250mg na dobę aż do momentu zajścia w ciążę, z kolei moja dermatolog twierdzi że lepiej odstawić ten lek na 3 miesiące, a moja reumatolog twierdzi że ...
Czytaj więcej : ŁZS A CIĄŻA | Wyświetlone : 1104 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

horror

Haben* była w dziewiątym miesiącu ciąży i zakuta w kajdany, gdy jej oprawcy pobili ją bezlitośnie żądając 35 000 USD okupu od jej męża. Haben urodziła dziecko w niewoli, pośród innych przerażonych więźniów, a do przecięcia pępowiny miała tylko zardzewiały kawałek metalu. To niewiarygodne, że takie rzeczy mają miejsce w 2014 roku!

Do tymczasowego prezydenta Egiptu Adly Mansoura, Ministra spraw wewnętrznych Mohameda Ibrahima i Marszałka polowego Abdela Fattah el-Sisi:

Jako obywatele oburzeni straszliwym losem bezbronnych ...
Czytaj więcej : horror | Wyświetlone : 234 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Po godzinach...

Preparaty dziegciowe do testowania

mamy do rozdania kilka pełnowartościowych, preparatów dziegciowych ukraińskiej firm GoldenFarm, które od niedawna są dostępne na polskim rynku:
szampon dziegciowy
dziegciowy balsam do ciała
dziegieć brzozowy 80ml
Proszę o zgłaszanie się osób chętnych do przetestowania na pw wraz z nazwą preparatu, który chcielibyście Państwo otrzymać. W przypadku zgłoszenia się większej ilości osób niż dostępnych próbek, preparaty wyślemy do losowo wybranych osób. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 16-02-2014.
Będziemy wdzięczni za opinie po przetestowaniu produktu.
Niestety, ...
Czytaj więcej : Preparaty dziegciowe do testowania | Wyświetlone : 423 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Maści sterydowe - miejsca intymne!

Witam! :D

Po moim poście zapewne Panie pękną śmiechem, a Panowie nie będą mogli dowierzać w to co czytają. Moje pytanie brzmi, czy maści sterydowe, długo używane na penisa mogą spowodować jego zmniejszenie? xd

Pytanie zabawne, ale naprawdę chciałbym usłyszeć szczerą odpowiedź, bo mam obawy, że mnie coś podobnego "dotknęło" a używam już 4 lata maści sterydowych ...
Czytaj więcej : Maści sterydowe - miejsca intymne! | Wyświetlone : 2668 | Odpowiedzi : 17 | Dział : Leczenie tradycyjne

Plamki po cygnolinie

Siemka, czy zmiany ktore przybraly kolor bialy po leczeniu cygnolina moga przybrac kolor rozowy ? Tak jakby skora bez barwnika ?
Czytaj więcej : Plamki po cygnolinie | Wyświetlone : 400 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Moje leczenie

Moje leczenie -

Hej,
Po roku szaleństw mojej pani ł., postanowiłam zawalczyć i wziąć się z nią za barki. Sytuacja była ciężka żeby nie powiedzieć beznadziejna. Zajętą mam całą powierzchnię ciała, jedne części mniej drugie bardziej. Wybrałam się ok. miesiąc temu do pani dermatolog w Poznaniu zaznaczając, że mimo wszystko chcę spróbować bez sterydów. Z ciężkim sercem i ubolewaniem, ale się zgodziła. Zaczęłam od kwasu salicylowego i kremu z wit A i E przez tydzień, a potem przeszłam ...
Czytaj więcej : Moje leczenie - | Wyświetlone : 660 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

Moja łuskowa sytuacja

Cześć wszystkim! Żeby nikogo nie zanudzać, przejdę od razu do rzeczy. W marcu zeszłego roku pojawiła mi się na głowie w jednym czy dwóch miejscach łuska. Wtedy jeszcze nie słyszałem w życiu o łuszczycy, więc nie miałem pojęcia, co to może być. Wiedziałem tylko, że mam tam jakiegoś strupa, którego odruchowo zdrapywałem niemal do krwi.

Poszedłem do dermatolożki, która nazwała to po prostu "zaczerwienieniem z łuską" i przepisała mi Belosalic. Stosowałem go dość nieregularnie aż ...
Czytaj więcej : Moja łuskowa sytuacja | Wyświetlone : 313 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

Mediderm

Nie wiem czy piszę w odpowiednim watku ale czy ktoś stosował kosmetyki do pielęgnacji z seri Mediderm?. Czy są dobre
Czytaj więcej : Mediderm | Wyświetlone : 906 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Leczenie tradycyjne

Metotrexat- problemy z oddawaniem moczu

Witam
5 dni temu po raz pierwszy w życiu wziąłem metotrexat. 3 najmniejsze tabletki rano i 3 wieczorem. I od 3 dni mam pewien problem z oddawaniem moczu. Wygląda to tak, że nie mogę wysikać się do końca. Zrobię kilka kropel i po 10 sekundach muszę spowrotem wracać do łazienki oddać kilka kropel i tak wkoło. Nawet teraz siedze na desce wyrzucam z siebie co chwila po kilka kropli. Czytałem, że od tego psuje się ...
Czytaj więcej : Metotrexat- problemy z oddawaniem moczu | Wyświetlone : 1537 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Leczenie tradycyjne

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 25373 • Liczba wątków: 2200 • Liczba użytkowników: 2628