Menu użytkownika

Teraz jest 24 paź 2014, o 10:29

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Łuszczyca, choroba skomercjalizowana.

Witam Wszystkich serdecznie.

W ostatnim czasie w internecie czy na łamach różnych wydawnictw możemy dowiedzieć się o najprzeróżniejszych parafarmaceutykach czy "cudownych" lekach ujarzmiających te beznadziejną chorobę jaką jest łuszczyca.
Osobiście, na psoriassis choruję od lat i mam wrażenie, że moje ciało wchłonęło wiecej najprzeróżniejszych tłuszczow i kremów aniżeli wody :-). Niestety, jedne przynosiły większą ulge drugie mniejszą, ale ogólnie rzecz biorąc mogę powiedzieć, że łuszczyca w ostatnim ...
Czytaj więcej : Łuszczyca, choroba skomercjalizowana. | Wyświetlone : 263 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

peelingi

Jakiś czas temu zauważyłam dużą poprawę po najzwyklejszych peelingach. Nie wiem w jaki sposób to się dzieje, ale wystarczy podczas kąpieli zpeelingować skórę i potem nawilżyć ją i jakoś tak o wiele lepiej wszystko wygląda. Fakt, nie jest to przyjemnie, ale jak odstawiła leki sterydowe to to mi niesamowicie pomagało
Czytaj więcej : peelingi | Wyświetlone : 645 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Jak się zachowują plamy przy łuszyczycy?

Witam uprzejmie,

Miesiąc temu byłem u Pani Dermatolog i orzekła łupież Gilberta, ale dość nietypowy, bo plama powstała na udzie. Powinien statsytycznie zejść, a się rozszerzył. Od razu zapytała czy w mojej rodznie nikt nie miał łuszyczycy lub nie byłem alergikiem. Nikt z mojej rodziny tego nie miał, nawet prababcia, którą znałem. Niestety łatwo pomylić łuszczycę z czymś. Ja zauważyłem, że po przejechaniu plam z naciskiem bieleją, tak samo przy kontakcie z wodą lub z ...
Czytaj więcej : Jak się zachowują plamy przy łuszyczycy? | Wyświetlone : 668 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Spotkanie dla chorych na łuszczycowe zapalenie stawów

Dnia 20.11.2012r. w Klinice Reumatologii i Chorób Wewnętrznych o godzinie 17.30 w bibliotece oddziałowej odbędzie się spotkanie
chorych na RZS i ŁZS.

Temat wykładu:
" Jak optymalnie leczyć pacjenta z RZS, ŁZS."
dr n. med. Renata Sokolik

Po wykładzie zapraszamy na wspólną rozmowę przy kawie.

Chętnych zapraszamy.
Mile widziane wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa na adres emailowy: rsokolik@hotmail.com lub telefonicznie 693372170 w godzinach 19.00-20.00.

Szpital znajduje się przy ulicy Borowskiej we ...
Czytaj więcej : Spotkanie dla chorych na łuszczycowe zapalenie stawów | Wyświetlone : 719 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Nowa

W końcu zabrałam się za to co powinnam zrobić 6 lat temu... pogodzić się z faktami.
Mam 21 lat, o łuszczycy dowiedziałam się w ostatniej klasie gimnazjum. Był to niesamowity BUM, dziwne zmiany których moja rodzina nigdy nie widziała. Głowa, uszy, przedramiona, brzuch, nogi... w sumie wszędzie. Bieganina po lekarzach trwała około 2-3 miesiące zanim stwierdzono ostatecznie. Od razu szpital, naświetlanie... i na jakiś czas był spokój.
W liceum bawiłam się z nieograniczoną masą leków,przytyłam ...
Czytaj więcej : Nowa | Wyświetlone : 186 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Grupa wsparcia - Wrocław

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach grupy wsparcia dla osób chorych na łuszczycę zapraszamy na spotkanie:

26.11.2012 (poniedziałek), godz. 18:15,
sala 53, ul. Dawida 1 we Wrocławiu.

Osoby, które chcą uczestniczyć w grupie, a nie odpowiada im termin poniedziałkowy, proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny z Dorotą Półtorak tel. 665028805, email: 1.5k.dorota@gmail.com
Czytaj więcej : Grupa wsparcia - Wrocław | Wyświetlone : 561 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Aktualności

Dobrze, że jesteście :-D

Witam wszystkich serdecznie. Cieszę sie że odnalazlam Wasze forum, w grupie raźniej. Mam na imię Monika i choruje od 28 lat. Przeszłam wszelkie metody leczenia, ale... Ciągle szukam swojego złotego środka. Obecnie mieszkam w NL. Mam nadzieję, że z Wami łatwiej mi będzie walczyć z choroba, bo chwilami brakuje juz sił. Pozdrawiam cieplutko.
Czytaj więcej : Dobrze, że jesteście :-D | Wyświetlone : 135 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Zaproszenie na spotkanie z lekarzami w Warszawie

witam, Szukam pacjenta z luszczyca, ktory by przyszedl na spotkanie z lekarzami i opowiedzial im o swojej chorobie, po prostu odpowiadał na zadane pytania jesli bylby ktoś chętny to bardzo prosze o kontakt odbedzie sie to 3.12.2012 godz 19 w Warszawie, jest przewidziane wynagrodzenie, osoby zainteresowane proszę o kontakt monika.kapuscinska@leo-pharma.com pozdrawiam
Czytaj więcej : Zaproszenie na spotkanie z lekarzami w Warszawie | Wyświetlone : 191 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

to ja ... kolejny - witam poprzednich.

jak nas dołują, jak faszerują, tak się czujemy i tak polegniemy. :( :ill: :nomnom: :boring: :oh: :thx:
Czytaj więcej : to ja ... kolejny - witam poprzednich. | Wyświetlone : 145 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Sprzedam Daivobet 60 gram Protopic 0,1 - Dobra Cena

Sprzedam Daivobet skuteczna maśc wazn 2014 60 gram duza tuba okazyjnie 115zł Protopic 0,1 wazn 2014 60 gram duza tubka cena Dobra do Uzgodnienia mail adam-stygar@tlen.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet 60 gram Protopic 0,1 - Dobra Cena | Wyświetlone : 686 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21092 • Liczba wątków: 1659 • Liczba użytkowników: 1925