Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 26 cze 2016, o 17:19

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

witam wszystkich, potrzebuje waszego wsparcia!

Jestem nowa na tym forum wiec moze napisze pare slow o sobie. Ciesze sie ze moge porozmawiac z osobami ktore maja ten sam problem - bardzo mi tego brakowalo. Mam 22 lata na luszczyce choruje od podstawowki ale przez wiele lat nie mialam duzych problemow, co jakis czas tylko male krostki. Od wakacji nie wiem dlaczego ale strasznie mi sie pogorszylo, nigdy nie mialam takiego stanu - praktycznie 80% powierzchni skory jest zajeta luszyca. Wczesniej ...
Czytaj więcej : witam wszystkich, potrzebuje waszego wsparcia! | Wyświetlone : 706 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Przywitaj się!

Masz ochotę na spotkanie w Poznaniu?

kochani ,wiadomosc dla ludków z wielkopolski i Lubuskiego:

"Biedroneczki Kochane,

mamy przyjemność zaprosić 12 października na godz. 15 do Kawiarni Monidło ul Matejki ( czyli tam gdzie ostatnio) na nasze pierwsze po wakacyjne spotkanie.

Wszystkich chetnych proszę o potwierdzenie, bo musimy do 7.10 potwierdzic rezerwacje i podać ile osób będzie.
mój tel. 501-22-11-39 lub telefon do Asi 724-16-97-98." Kaska 69

moze ktos ma ochote spotkac sie ,pogadac,poznac nowych ludzi ,wymienic sie doswiadczeniami....czasem wystarczy tylko ...
Czytaj więcej : Masz ochotę na spotkanie w Poznaniu? | Wyświetlone : 521 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Leczenie biologiczne

Witam,

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak można zacząć się leczyć lekami biologicznymi? Nie interesuję mnie refundacja przez NFZ ponieważ tak czy siak nie otrzymałbym jej z powodu poziomu łuszczycy. Zdaję sobie sprawę, że leki są drogie jak cholera. Mógłby mi ktoś podać ceny oraz możliwość dostępu do owych leków. Bardzo proszę o szybkie odpisanie na ten post, to dla mnie bardzo ważne.
Czytaj więcej : Leczenie biologiczne | Wyświetlone : 675 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie tradycyjne

Belosalic

Witam, użyłem maści belosalic i zostały mi takie jasne plamy na skórze. Spotkał się ktoś z tym kiedyś?
Czytaj więcej : Belosalic | Wyświetlone : 1174 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Leczenie tradycyjne

Zaskakujący wysyp- jak zabrać się do walki?

Cześć, jestem nowa na tym forum, już wcześniej Was podglądałam, jednak nie zdecydowałam się na założenie konta. Teraz postanowiłam się przywitać i poprosić Was o radę.

Mam 21 lat, łuszczycę mam od dziecka- wczesne lata podstawówki i gimnazjum, obfitowały w plamki na nogach, łokciach, uszach i głowie. Później łuszczyca prawie całkowicie zniknęła- zostały niewielkie zmiany na łokciach, którymi nie przejmowałam się prawie wcale. U dermatologa nie byłam od lat- postanowiłam żyć ze swoją chorobą i ...
Czytaj więcej : Zaskakujący wysyp- jak zabrać się do walki? | Wyświetlone : 477 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Moje leczenie

Beznadziejnie

Witam.. Mam 17 lat. Od około 2 tygodni mam małe plamki na dekolcie, brzuchu, udach i kilka na plecach. Moja prababka, dziadek i tata mieli/mają łuszczycę.. Tylko, że mój tata ma chyba najmocniejszą a dziadek tylko na kolanach i łokciach, ale tylko raz na jakiś czas.. Czy moje zmiany to może być łuszczyca ? Przyznam się, że jestem załamana.. Mam chłopaka od roku i bardzo się boję powiedzieć mu co to może być.. Wiem, że ...
Czytaj więcej : Beznadziejnie | Wyświetlone : 521 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Życie z łuszczycą

Sprzedam Daivonex w kremie oraz masci lek bez sterydow,

Witam, tak jak w temacie, posiadam daivonex w masci 30g, 120g oraz kremie 100g najtaniej w sieci, data waznosci 2015 rok, zainteresowani niech pisza na mysia1lo@wp.pl lub gg 35962003 ps posiadam rowniez daivobet
Czytaj więcej : Sprzedam Daivonex w kremie oraz masci lek bez sterydow, | Wyświetlone : 530 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Reklama

"ssanie" oleju

Słyszał ktoś z was o tak zwanym "ssaniu" oleju? Polega to na tym że raz dziennie wsadzamy do ust oliwe z oliwek i przez ok. 20 min płuczemy usta.
Czytaj więcej : "ssanie" oleju | Wyświetlone : 1588 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Szampon SELSUN 2.5% 150 ml

Witam,

przywiozłam z Angli szampony SELSUN 2.5% 150 ml i sprzedaje je na allegro pod nickiem aniam885, lub taniej przez tablicę (te same szampony, taniej by nie robić konkurencji na allegro innym osobom). Z tego co widzę mam najtaniej, ktoś obniżył też do mojej ceny.
Polecam serdecznie każdemu kto wie, że warto go używać oraz tym którzy chcą spróbować. Na mnie działa, dlatego go sprzedaję, żeby pomógł komuś jeszcze.

na allegro proszę szukać po uzytkowniku ...
Czytaj więcej : Szampon SELSUN 2.5% 150 ml | Wyświetlone : 589 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Reklama

Spotkanie w Poznaniu

Dnia 19 października 2013 roku na godzinę 11:00 Wielkopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Wyjdź z Cienia" organizuje spotkanie dla chorych na łuszczycę. W spotkaniu weźmie udział prof. Zygmunt Adamski, który odpowie na pytania odnośnie leczenia biologicznego w łuszczycy.

Miejsce spotkania to Sala Konferencyjna nr 1(I piętro, budynek C) Katedry i Kliniki Dermatologii UM, Szpital im. H. Swięcickiego, ul Przybyszewskiego 49, w Poznaniu.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać do 17 października na adres: luszczyca@op.pl ...
Czytaj więcej : Spotkanie w Poznaniu | Wyświetlone : 352 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24023 • Liczba wątków: 2064 • Liczba użytkowników: 2418