Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 12 lut 2016, o 19:58

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Hej

Mam na imię Kamila i choruję na łuszczycę od 4 roku życia. Mam w tej chwili 19 lat :D Obecnie nie przeszkadza mi to w życiu chociaż był czas że wstydziłam się tej choroby. Ale nie ma czego się wstydzić tylko trzeba NAUCZYĆ SIĘ Z TYM ŻYĆ :)
Czytaj więcej : Hej | Wyświetlone : 380 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Przywitaj się!

Zioła na łuszczycę

Cześć wszystkim!
Jako totalny nowicjusz w serwisie, z kolei nie taki już nowicjusz w starciu z łuszczycą, zwracam się z prośbą o pomoc! :)
Nigdy nie miałam okazji (hm, okazja to chyba złe słowo... może lepiej... "nigdy nie miałam chęci" :P ) spróbować zaczerpnąć dobroci ziół :) Moje jedyne doświadczenie w ...
Czytaj więcej : Zioła na łuszczycę | Wyświetlone : 2185 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Zapraszamy do wypróbowania Aktywnych Emolientów CutisHelp

Zapraszamy do wypróbowania Aktywnych Emolientów CutisHelp przeznaczonych do pielęgnacji skóry objętej objawami Łuszczycy.

Więcej informacji :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=548863318483258&set=a.454359431266981.96820.454358084600449&type=1&theater
Czytaj więcej : Zapraszamy do wypróbowania Aktywnych Emolientów CutisHelp | Wyświetlone : 226 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Reklama

Opioidy a łuszczyca

Witam.
Od 3 lat posiadam przyjaciółkę o nazwie łuszczyca, co prawda pierwszy wysyp miałem na przełomie 2010/2011 potem była hospitalizacja na oddziale dermatologii. Od tamtej pory miałem spokój do maja 2013. Przed rokiem 2010 byłem w ciągach na lekach opioidowych czyli głownie : dekstrometorfan , kodeina , tramadol ,fentanyl. Terapie od uzaleźnień ,detoksy - dużo przeżyłem. Czasem zdarza mi się zarzućić troche opioidów czyli na zasadzie alkoholik zawsze bedzie alkoholikiem ...
Czytaj więcej : Opioidy a łuszczyca | Wyświetlone : 276 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Jestem załamana, pomóżcie mi...

Witam wszystkich, jestem Patrycja, mam niespełna 18 lat i niedawno dowiedziałam się, że mam łuszczycę. Jestem tym faktem załamana, do tej pory myślałam, że jest to niezwykle uporczywy łupież... Nie umiem sobie z tym poradzić, jak widzę te okropne białe łuski na włosach, we włosach, jak czuję, że znów swędzi to mam ochotę położyć się i płakać. Jak mam z tym żyć skoro to jest tak okropnie widoczne? :( ...
Czytaj więcej : Jestem załamana, pomóżcie mi... | Wyświetlone : 1239 | Odpowiedzi : 15 | Dział : Życie z łuszczycą

Witam

Cześć, jestem Patrycja. Niedawno dowiedziałam się, że mam łuszczycę... Jestem zła, jest mi z tym źle. Resztę napiszę w odpowiednim dziale. Pozdrawiam, P.
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 169 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Konkurs fotograficzny "Kocham wakacje"

Firma Bioarp organizuje konkurs fotograficzny, w którym należy przesłać zdjęcia ciekawie i oryginalnie spędzonego czasu w okresie wakacyjnym. Do wygrania są bony na zakupy w sklepie z kosmetykami i dermokosmetykami na problemy skórne, w tym łuszczycę.

Termin nadsyłania zdjęć 15 wrzesień 2013.

Regulamin i szczegóły konkursu znajdziecie na stronie:
http://www.bioarp.pl/pl_PL/n/51?preview=true
Czytaj więcej : Konkurs fotograficzny "Kocham wakacje" | Wyświetlone : 620 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

zabiegi elektrostymulacji + krem ziołowy bezsterydowy

POPRAWA STANU SKÓRY ŁUSZCZYCOWEJ
Jako, że łuszczyca jest chorobą nieuleczalną, a tylko można zniwelować jej objawy lub poprawić wygląd skóry stosując różne maści i kremy proponujemy niesterydowy krem na miejsca zmienione łuszczycowo.
Zastosowanie naturalnego ziołowego kremu (bezsterydowego) na miejsca łuszczycowo zmienione wraz z zastosowaniem elektrostymulacji w okolicach zmienionych łuszczycowo co przyspiesza mikrocyrkulację krwi oraz wchłanianie kremu, a w efekcie przyspiesza proces zanikania skóry nadmiernie łuszczącej się.
Efekt:
w zależności od nasilenia zmian łuszczycowych - po ...
Czytaj więcej : zabiegi elektrostymulacji + krem ziołowy bezsterydowy | Wyświetlone : 330 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Spotkanie w Suwałkach

A więc teraz czas na wschód naszego kraju.
Zapraszam serdecznie wszystkich do Suwałk. Nasze spotkanie odbędzie się w dniach 13 -17 lipca 2013 roku. Dla tych, którzy do mnie się zwrócili noclegi są już załatwione.
Z pewnościa spędzimy razem kilka fajnych dni, zwiedzimy trochę, porozmawiamy, spotkamy sie z przedstawicielami firm dermokosmetycznych :
firma Farmina, producent m.in. Medi Derm zapewnił mnie, że będą tam razem z nami. Pewnie i jeszcze jakieś firmy zechcą się z nami ...
Czytaj więcej : Spotkanie w Suwałkach | Wyświetlone : 701 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Trycholog

Klinika Orising-Gabinet Trychologii i Salon Fryzjerski.Leczymy wszystkie problemy skóry głowy między innymi łuszczycę.Jak każdy z Was wie łuszczycy nie da się wyleczyć,a tylko zaleczyć.Zapraszam na naszą stronę http://www.klinikaorising.pl zapoznajcie się trochę z Trychologią i serdecznie Was zapraszamy.Dodam,ze mamy na miejscu fryzjera więc jak ktoś się krępuje swojego problemu na skórze głowy to zapraszamy do nas.Pozdrawiam Jolanta Trzeciakowska Trycholog
Czytaj więcej : Trycholog | Wyświetlone : 211 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 23261 • Liczba wątków: 1982 • Liczba użytkowników: 2314