Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 22 sty 2018, o 02:12

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Witam

Witam wszystkich serdecznie tutaj,ja i moja pocieszycielka strapionych,ciesze sie ,że moge tutaj być.:-) :)
Andrzej

..choruje od wielu lat,trochę sie juz z moja pocieszycielka strapionych juz zaprzyjazniłem :) czy sie polubilismy?czasami tak ,czasami nie ,w większosci zycia z nia,wcale nie slucha co sie do niej mówi,moze nawet ja prosi o cos ...
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 479 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Przywitaj się!

DARMOWE BADANIA TRYCHOLOGICZNE

Cześć wszystkim, chciałbym przekazać dobrą wiadomość osobom borykających się z chorobami skóry głowy. Klinika Włosów Hair Medica zorganizowała darmowe (dofinansowane) badania trychologiczne. Zostawiam link do rejestracji przez internet: http://www.hairmedica.pl/specjalisci/trycholog/

Zapisujcie się jak najszybciej, bo strasznie dużo chętnych jest, a czas ograniczony. Pozdrawiam :)
Czytaj więcej : DARMOWE BADANIA TRYCHOLOGICZNE | Wyświetlone : 771 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

co zrobic

Witam wszystkich smaruje się od 5 tygodni i goi sie ładnie na recach i brzuchu nie ma nic sladu a na nogach sa zaczerwienienia w miejscach gdzie uszczyca czy zaczerwienienia zgina
Czytaj więcej : co zrobic | Wyświetlone : 472 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Sterydy

Witam wszystkich :)
Od dłuższego czasu moja kuracja polegała na smarowaniu ciała maściami sterydowymi. Odstawiłam je na jakiś tydzień i strasznie dużo nowych zmian pojawiło się na mojej skórze. To może być spowodowane maściami? :) I jeżeli ktoś z was wie to jakie badania mogę wykonać aby sprawdzić czy sterydy nie wyrządzają nic złego w moim organizmie? ...
Czytaj więcej : Sterydy | Wyświetlone : 515 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Moje leczenie

Kremy natłuszczające

Witam serdecznie, pragnę na wstępie się z wami przywitać :) Z łuszczycą walczę już prawie 20 lat :devillaugh:. Bywało lepiej i gorzej ale wracając do sedna. Miałem przypisywane od dr. Perzanowskie ze Szczecina świetne kremy natłuszczające na zamówienie w aptece. Było one na bazie mocznika i soli z morza martwego. Było to dość dawno, nie mam już starych ...
Czytaj więcej : Kremy natłuszczające | Wyświetlone : 1088 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie tradycyjne

poznam znajomych z ł.!

Jest szansa poznac na tym forum kogoś kto boryka sie z podobnym problemem?
Ja mam taki, ze chcialabym zeby ktos w pelni zaakceptowal to jaka jestem, nie mam sily juz przejmowac sie kazda plamka jaka mi wyskoczy.. i chcialabym czuc sie swobodnie. Mam 22l i duzy zapał do zycia, chetnie wybiore sie nad Polskie morze czy jakies wczasy gdzies z bratnia dusza! :D
Najlepiej dziewczyny! ...
Czytaj więcej : poznam znajomych z ł.! | Wyświetlone : 994 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Po godzinach...

Rezolucja dotycząca łuszczycy przyjęta

Dnia 23 maja podczas 67. sesji Światowego Zgromadzenia Zdrowia przyjęto rezolucję dotyczącą łuszczycy. Możliwe, że wpłynie to na poprawę sytuacji osób chorych na łuszczycę w Polsce. Uchwała dot. łuszczycy zachęca państwa członkowskie do podniesienia świadomości na temat tej choroby i walki ze stygmatyzacją doświadczaną przez tak wielu ludzi. Więcej informacji:
http://www.edermatologia.pl/Swiatowe-Zg ... 12994.html

Oficjalnej wersji rezolucji jeszcze nie ma. Poniżej projekt.
Czytaj więcej : Rezolucja dotycząca łuszczycy przyjęta | Wyświetlone : 1779 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

VII wyjazdowe spotkanie - Złota Góra k. Kartuz

Pomorskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę Fala Nadziei organizuje VII wyjazdowe spotkanie członków i sympatyków Stowarzyszenia.

Termin i miejsce: Stanica Wodna w Złotej Górze koło Kartuz. Wyjazd dnia 5 lipca 2014 roku (sobota). Wyjazd autokarem o godz 9:00 spod dworca PKP w Gdańsku. Planowany powrót 22:00.

Uczestnictwo w spotkaniu odpłatne: 10-15 zł od osoby - końcowa kwota uzależniona będzie od ilości chętnych.

Planowane punkty spotkania:
  • aktualne wiadomości z frontu walki z łuszczycą
  • informacje związane z działalnością ...
Czytaj więcej : VII wyjazdowe spotkanie - Złota Góra k. Kartuz | Wyświetlone : 446 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Niebiańskie spotkanie

Niebiańskie spotkanie: Księżyc i Mars

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się bliskie spotkanie... Księżyca z Marsem. Dystans oddzielający planety będzie wynosić zaledwie 1.5 stopnia.

Do największego zbliżenia dojdzie ok. 1.31 naszego czasu, nad zachodnim horyzontem. Choć wypatrujący będą mogli zjawisko zbliżania się oglądać już od ok. północy, kiedy to oba ciała niebieskie znajdą się w odległości kilkunastu stopni... nad horyzontem południowo-zachodnim. Gołym okiem będzie można zaobserwować te "podchody".
Czytaj więcej : Niebiańskie spotkanie | Wyświetlone : 303 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Po godzinach...

Cześć wszystkim

Witam
Nazywam się Marek mam 23 lata, łuszczycę mam od dziecka, mimo wielu lat z nią spędzonych, nie mogę się z nią pogodzić i chyba zazdroszczę zdrowym ludziom, którzy mogą normalnie iść na basem czy plażę.
Fajnie byłoby z kimś pogadać, zwłaszcza z osobami w podobnym wieku.

Pozdrawiam wszystkich. ;)
Czytaj więcej : Cześć wszystkim | Wyświetlone : 320 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26250 • Liczba wątków: 2309 • Liczba użytkowników: 2776