Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 4 maja 2016, o 00:04

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Dobry dermatolog, Kraków, może być prywatnie

Witam, zjezdzam niedlugo z emigracji do Krakowa i szukam dobrego specjalisty od luszczycy.

Pozdrawiam
Piotrek
Czytaj więcej : Dobry dermatolog, Kraków, może być prywatnie | Wyświetlone : 940 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Szpitale, kliniki, sanatoria...

Powitanie

Witam serdecznie, pozdrawiam z przepieknego Budapesztu. Teresa jestem. Trafilam tu przez przypadek, czy moze musialam tu trafic... nie wiem. wierze natomiast w moja droge, w ludzi na niej spotkanych, w przeznaczenie, w obecnosc tu i teraz :)
Czytaj więcej : Powitanie | Wyświetlone : 134 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Sprzedam Daivobet Daivonex Dobra Cena

Sprzedam Daivobet maśc wazn 2015 30 lub 60 gram Daivonex maśc lub krem wazn 2015 60 gram Duzo taniej jak w Aptekach info mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet Daivonex Dobra Cena | Wyświetlone : 564 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Witam Wszystkie Biedroneczki i Biedroniów :) :)

Mam na imię Marcin i łuszczycę od prawie 20 lat.Pochodzę z okolic Lublina i miło mi do Was dołączyć :)
Czytaj więcej : Witam Wszystkie Biedroneczki i Biedroniów :) :) | Wyświetlone : 216 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Nie radzę sobie, nie wiem co mam robić...

Witam wszystkich
Na tym forum jestem pierwszy raz. Piszę ten post, bo mam nadzieję, że ktoś z Was mnie zrozumie. Mam 20 lat i choruję na łuszczycę już od 5 lat. Na początku moja choroba nie była dla mnie bardzo uciążliwa. To się zmieniło w tamtym roku. Stres związany z maturą, potem pierwszy rok studiów- to wszystko niestety odbiło się bardzo na moim zdrowiu. Jednak los chociaż na chwilę się do mnie uśmiechnął, bo w ...
Czytaj więcej : Nie radzę sobie, nie wiem co mam robić... | Wyświetlone : 929 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Życie z łuszczycą

witam !

Witam serdecznie Wszystkich zarejestrowanych na forum.
Mam na imię Piotr i z łuszczycą walczę bezskutecznie od 22 lat :surprised:
Pocieszeniem jest dla mnie jedynie fakt, że nie jestem sam.
Miło mi będzie dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tej cholernej choroby i czytać Wasze metody walki z nią.
Pozdrawiam - Piotr
Czytaj więcej : witam ! | Wyświetlone : 150 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Wita sie mama Biedronki

Na początek chylę czoła wszystkim,którzy sami zmagają się z chorobą. Na pewno nie jest to proste żeby 'ogarnąć' całe ciało jeśli ktoś ma wysyp taki jak moja córka. Cała głowa,szyja,plecy miedzy lopatkami to kropka na kropce powiekszające się z każdym dniem.Pośladki,ręce,nogi,a przed koncem wakacji miała zmiany na powiekach dolnych ale zeszlo po jednym dniu.Miałam załamkę jakis czas temu ale wiem,że to nie pomoże więc spinam 'poślady' i smaruję dalej. Pierwszy raz (ok 3lat temu,Gabi miała ...
Czytaj więcej : Wita sie mama Biedronki | Wyświetlone : 856 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Przywitaj się!

Morze Martwe - kuracje na łuszczycę

Szanowni Państwo,

od marca 2013 r. na polskim rynku działa nowy organizator wczasów leczniczych nad Morzem Martwym. SpaDreams, będący międzynarodową marką wiodącego w branży zdrowotnej niemieckiego tour operatora FIT Reisen, oferuje pobyty w hotelach w Izraelu i Jordanii, połączone z kuracjami na łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, trądzik, bielactwo nabyte i inne dolegliwości dermatologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
http://www.spadreams.pl/
http://www.spadreams.pl/kuracje-uzdrowiska/morze-martwe-wczasy/

lub o kontakt telefoniczny: 022/21 98 555.

Pozdrawiamy serdecznie,
Biuro Obsługi Klienta SpaDreams
Czytaj więcej : Morze Martwe - kuracje na łuszczycę | Wyświetlone : 1181 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Reklama

Kosmetyki myjące, żele z probiotykami, probiotyczny żel.

Czy ktoś z Was słyszał o żelu probiotycznym do mycia ciała?

W skrócie ma on zawierać "dobre" bakterie które mają przywracać równowagę biologiczną skórze.
Firma która wypuściła to na rynek jest belgijska, istnieje polski sprzedawca, który na swojej stronie, ma oczywiście same pozytywne komentarze, ale nigdzie indziej nie znalazłam o tych kosmetykach opinii.
Jeżeli chcecie wkleję link do tego sklepu, ale nie chce robić reklamy.
Czytaj więcej : Kosmetyki myjące, żele z probiotykami, probiotyczny żel. | Wyświetlone : 764 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Konferecja Edukacja & Integracja - Gdańsk

W dniu 26 października 2013 roku w Ratuszu Głównym Miasta Gdańsk, przy ul. Długiej 46/47 w Wielkiej Sali Wety o godz. 11:00 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" organizuje konferencję Edukacja & Integracja.

W programie między innymi:
  • Wszystko co ubezpieczony powinien wiedzieć o prawie do zasiłków z ZUS
  • Sanatorium jak, gdzie kiedy
  • Jak się odżywiać przy łuszczycy
  • Wpływ nieekologicznego żywienia na dermatozy
  • Genetyka i my
  • Zadbajmy o naszą skórę
  • Derma Friendly - kliknij po więcej ...
Czytaj więcej : Konferecja Edukacja & Integracja - Gdańsk | Wyświetlone : 1072 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 23711 • Liczba wątków: 2036 • Liczba użytkowników: 2378