Menu użytkownika

Teraz jest 23 lip 2014, o 14:56

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Eksperyment spożywczy

Witam
Jestem nowy na forum, więc może najpierw trochę o mnie. Mam 21 lat a tą klątwę Tutenchamona mam 9 rok (zbliża się jubileusz). W szpitalu leżałem 10 razy, ale nigdy mnie dokładnie nie wyleczyli. Prze te wszystkie lata ani dnia nie miałem spokoju. Łuszczycę mam wszędzie, ale najbardziej atakuję mi skórę głowy. Raczej nie muszę tłumaczyć, że jest cholernie ciężko z tym żyć, wiadomo bez perspektyw i motywacji. Co do diety to staram się ...
Czytaj więcej : Eksperyment spożywczy | Wyświetlone : 954 | Odpowiedzi : 33 | Dział : Moje leczenie

Revitol Dermasis

Prezentujemy Państwu nowy sposób walki z łuszczycą. Zanim zajmiemy się produktem, który ją zwalcza zapraszam do zapoznania się z poradnikiem pt. "Łuszczyca to nie wyrok"

Więcej informacji znajdziecie tutaj http://mascnaluszczyce.pl/luszczyca-to-nie-wyrok.html.
Czytaj więcej : Revitol Dermasis | Wyświetlone : 585 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Reklama

Witam serdecznie

Witam serdecznie:)
zaglądam do Was już od dawna,
a dziś postanowiłam dołączyć do grona zalogowanych:)
mam 27lat,a z łuszczycą walczę od 11go roku życia.
pozdrawiam :D
Czytaj więcej : Witam serdecznie | Wyświetlone : 88 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Pielęgnacja skóry łuszczycowej

Witam serdecznie

Zapraszam do zapoznania się z produktami z Uzdrowiska Busko-Zdrój do pielęgnacji skóry łuszczycowej. Są to preparaty produkowane na bazie leczniczej wody mineralnej. Wszystkie preparaty zostały opracowane dr farm. Romana Dudę i produkowane pod marką dr Duda. Balneokosmetyki cieszą się rosnącym zainteresowaniem oraz co najważniejsze bardzo pozytywnymi opiniami wśród osób cierpiących na łuszczyce. Stanowią bardzo dobre uzupełnienie jak również wspomagają leczenie farmakologiczne.

Poniżej podaję link do zapoznania się z programem 4 kroków w pielęgnacji ...
Czytaj więcej : Pielęgnacja skóry łuszczycowej | Wyświetlone : 335 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Witam wszystkich serdecznie:-)

Jestem tu nowa,mam na imię Iza,29 lat,choruję na łuszczycę od 21 lat. :(
Czytaj więcej : Witam wszystkich serdecznie:-) | Wyświetlone : 104 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Spotkanie we Wrocławiu - renta i jakość życia z łuszczycą

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Łuszczycę organizuje 22 września we Wrocławiu kolejne spotkanie. Tym razem tematami przewodnimi spotkania są:
  • renta z tytułu niezdolności do pracy
  • jakość życia chorych na łuszczycę

Szczegóły na blogu:
Spotkanie we Wrocławiu
Czytaj więcej : Spotkanie we Wrocławiu - renta i jakość życia z łuszczycą | Wyświetlone : 340 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

weekendowa promocja

Można taniej kupić preparaty z dziegciem, peelingi, sole kąpielowe, maści gojące (z rokitnikiem i mumio lub hubą brzozową).

Weekendowa promocja.
10% rabatu na wszystkie kosmetyki w sklepie internetowym http://www.prostoznatury.com.pl
Zasady promocji:
Promocja dotyczy cen wszystkich produktów zakupionych w sklepie www.prostoznatury.com.pl przy opcji "wpłata na konto bankowe"
Promocja obowiązuje w terminie 07-09 wrzesień 2012r.
Rabatom nie podlegają koszty wysyłki.

Zapraszamy
Czytaj więcej : weekendowa promocja | Wyświetlone : 115 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Zapraszam do III fazy badania klin. leku biologicznego

Szanowni Pacjenci,
zapraszam do wzięcia udziału w III fazie badań klinicznych leku przeciwłuszczycowego z grupy leków biologicznie czynnych.
III faza badań klinicznych świadczy o tym, że lek jest praktycznie w fazie ustalania skutecznej dawki; bezpieczeństwo i wysoka efektywność leczenia została już wykazana we wcześniejszych badaniach. Wyniki tych badań mogę udostępnić, choć można je znaleźć bez problemu w internecie.
Przebieg badania jest zachęcający - wszyscy uczestnicy, po niedługim okresie zaślepienia (lek badany/placebo), będą otrzymywali 2 leki ...
Czytaj więcej : Zapraszam do III fazy badania klin. leku biologicznego | Wyświetlone : 6210 | Odpowiedzi : 26 | Dział : Aktualności

Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g

Witam mam do sprzedania
1. Maść Protopic 0,1% 30g ( 2 szt.)cena 1szt: 90 zł - termin ważności 06.2014,
2. Maść Protopic 0,1% 60g (6 szt.) cena 1 szt 170 zł - termin ważności 03.2013 i 04.2014.
Zapraszam do zakupu artur_0035@o2.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0,1% 30g, 0,1% 60g | Wyświetlone : 855 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Cześć

Witam wszystkich. Jestem po raz pierwszy na tym forum i cieszę się, że takowe istnieje.
Mam 17 lat i właściwie dziś okazało się, że najprawdopodobniej mam łuszczycę, choć wcześniej podejrzewałam już taką możliwość.

Pierwsze objawy wystąpiły stosunkowo niedawno, jakieś 3-4 tygodnie temu. Byłam na wakacjach w Grecji, gdzie miałam ciągły kontakt z silnym promieniowaniem słonecznym. Trochę się opalałam, choć w moim przypadku efektów oszałamiających w postaci pięknej opalenizny nie ma. W drodze powrotnej zaczął mi ...
Czytaj więcej : Cześć | Wyświetlone : 403 | Odpowiedzi : 22 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20562 • Liczba wątków: 1592 • Liczba użytkowników: 1845