Menu użytkownika

Teraz jest 30 wrz 2014, o 18:52

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Prośba o wypełnienie ankiety

Witam serdecznie!
Jestem studentką pielęgniarstwa studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Piszę pracę magisterską na temat "jakości życia chorego z łuszczycą" chciałabym zwrócić się z prośbą o pomoc i wypełnienie ankiety.
http://moje-ankiety.pl/respond-32567/sec-NP4GRahx.html
Natchnieniem do pisania pracy stała się moja ciocia chora na łuszczycę, ale liczba osób potrzebnych mi do badań (ok. 120)jednak trochę mnie przerosła wiec szukam pomocy tutaj.

Dziękuję ślicznie.
Czytaj więcej : Prośba o wypełnienie ankiety | Wyświetlone : 176 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

SPOTKANIE - POZNAŃ :)

Ostatnio tak sobie pomyślałam, że z chęcią spotkałabym się z osobami, które przechodzą przez to samo, ale spóźniłam sie chyba na wszystkie ogólnopolskie spotkania itp. Dlatego interesuje mnie czy znalazłoby sie kilka osób z Poznania, bądź też okolic, żeby sie spotkać na jakąś rozmowe przy herbacie :)
Piszcie!!!
Czytaj więcej : SPOTKANIE - POZNAŃ :) | Wyświetlone : 314 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

witam wszystkich

witam mam 35 lat i choruję na łuszczycę od 10 lat cały czas używam tylko maść novate ale niema dużych efektów proszę o pomoc i poradę jak lek jest skuteczny.
Czytaj więcej : witam wszystkich | Wyświetlone : 128 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Rabat - promocja 30.10-05.11

PROMOCJA
5% rabatu na wszystkie kosmetyki w sklepie internetowym
http://www.prostoznatury.com.pl
Zasady promocji:
Promocja dotyczy cen wszystkich produktów zakupionych w sklepie http://www.prostoznatury.com.pl przy opcji "wpłata na konto bankowe"
Promocja obowiązuje w terminie 30.10.2012 od godz. 16.00 do 05.11.2012 do godz. 10.00.
Rabatom nie podlegają koszty wysyłki, chyba, że wynikają z innych promocji.
Zapraszamy
Czytaj więcej : Rabat - promocja 30.10-05.11 | Wyświetlone : 128 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Sprzedam Protopic 0,1 30 gr i 60 gr Daivobet Tanio

Sprzedam Protopic 0,1 wazn 2014 60 gram lub 30 gram jedna odstapie druga zostawiam dla siebie. Maśc Daivobet wazn 2014 60 gram orginalna Leo firma Dobra Cena Duzo ponizej cen w aptekach Mail adam-stygar@tlen.pl Pozdrawiam
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0,1 30 gr i 60 gr Daivobet Tanio | Wyświetlone : 382 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Zinalfat

Witam

Mam pytanie, stosowaliście kiedyś krem Zinalfat?

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22098

Kilka lat temu pewna pani doktor poleciła mi go do smarowania czoła. Z tego co pamiętam dość szybko mi pomógł. Znowu czoło mam całe czerwone i chciałabym do niego wrócić. Jednak wole się upewnić, co inni sądzą o tym kremie. Do wszystkiego co działa szybko, super, jest extra jestem nastawiona sceptycznie. Leczenie łuszczycy zaczęłam jako 15latka od razu od sterydów, oczywiście ...
Czytaj więcej : Zinalfat | Wyświetlone : 402 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

Warsztaty psychologiczne dla osób chorych na łuszczycę

Późno informuję, gdyż późno dotarła do mnie ta informacja. Niemniej jednak w listopadzie organizowane są warsztaty dla chorych na łuszczycę. Szczegóły na blogu:
Warsztaty psychologiczne
Czytaj więcej : Warsztaty psychologiczne dla osób chorych na łuszczycę | Wyświetlone : 281 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

chwale się:)

Tak jak w temacie chciałem sie pochwalić mega skutecznością PUVA:) Po 12 zabiegach zniknęło mi prawie wszystko nie mam już złuszczających sie plam. Są one lekko zaróżowione, a zostało mi jeszcze 8 wizyt do końca więc myślę że będzie si jak najdłużej :). Nie oszukuje się że do końca życia, ale tak jakby sie nie ujawniało przez 20 lat to bym nie narzekał ...
Czytaj więcej : chwale się:) | Wyświetlone : 291 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

Głowa i szampon

Witam i polecam na łuszczycę głowy szampon VICHY DERCOS dostępny w aptekach na opakowaniu musi być napis „MIT SELENIUM DS* +COHESYL+VITAMIN PP „,JEST REWELACYJNY.Po kilku użyciach na głowie nie mam żadnych zmian.Ale na początku łusek pozbywam się stosując WAZELINĘ BIAŁĄ,w leczeniu czerwonych placków na głowie pomaga mi też „NOVATE” maść w tubkach po 30g (tylko na receptę).
Natomiast łuszczycowe zapalenie stawów miałem w rękach,będąc w sanatorium Busko-Zdrój pomogli mi okładami -GORACEJ PARAFINY,po 10 zabiegach ustąpiło,od ...
Czytaj więcej : Głowa i szampon | Wyświetlone : 3466 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Leczenie tradycyjne

Morze i słońce

Trzy lata temu poleciałem do Hiszpanii,moja łuszczyca w tym okresie była w fazie pełnego rozkwitu na ciele i głowie.Aby zdjąć łuski zastosowałem tylko WAZELINĘ BIAŁĄ,dalej tylko kąpiele w morzu i słońce (ale radzę uważać) bo ja zbytnio spiekłem nogi.Po dwóch dniach łuszczyca zaczęła znikać,a w 5 dniu byłem czyściutki :) .Zawsze przed leczeniem najpierw pozbywam się łusek.Rok temu byłem nad naszym Bałtykiem i skutek kąpieli był mniejszy,uważam ...
Czytaj więcej : Morze i słońce | Wyświetlone : 423 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 20987 • Liczba wątków: 1640 • Liczba użytkowników: 1899