Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 21 kwi 2018, o 19:14

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Sesja fotograficzna

Witam wszystkich :)

Ostatnio myślałam, co można byłoby zrobić, żeby nieco rozpowszechnić informacje o pani Ł, tak aby ludzie dowiedzieli się o tym. Jako że swego czasu pozowałam trochę przed obiektywem (mając cały czas plamy na ciele, ale cóż - photoshop czyni cuda!), pomyślałam o zorganizowaniu sesji zdjęciowej i zrobieniu takiej małej kampanii reklamowej. Oczywiście, w tym wypadku nie byłoby retuszu, bo chodzi o to, aby pokazać, ...
Czytaj więcej : Sesja fotograficzna | Wyświetlone : 794 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Czym złuszczyć skórę? Czym złuszczyć skórę?

Witam serdecznie,

Zawsze używam do złuszczania ciała maści salicylowo-siarkowej. Będąc na wizycie u dermatologa zapomniałem o niej powiedzieć, a nie mam czasu czekać na kolejną wizytę. Zaopatrzony jestem w cygnoliny o różnych stężeniach i chciałbym rozpocząć kuracje.

Jakie domowe metody polecacie na pozbycie się łuski na ciele?

P. S. Czytałem tu na forum o maści z drożdży, ale to na głowę. Chodzi mi bardziej na całe ciało.

Dzięki i pozdrawiam!
Czytaj więcej : Czym złuszczyć skórę? | Wyświetlone : 1018 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Łuszczyca wyleczalna?

Książka "Wylecz się z łuszczycy"

# MANUAL FOR PSORIASIS

http://www.wydawnictwopandora.pl/385222077
Czytaj więcej : Łuszczyca wyleczalna? | Wyświetlone : 813 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Znalezione w sieci

Poszukuję bohaterów do programu TV o tematyce medycznej

Do nowego programu TV "U-Turn. Zawróceni" o tematyce medycznej poszukujemy osób z Warszawy i okolic, które są gotowe zmienić swój styl życia i które cierpią m.in. na:
- łuszczycę,
- reumatoidalne zapalenie stawów.
Być może to właśnie Tobie jesteśmy w stanie pomóc!
Osobom, które wezmą udział w programie oferujemy kontakt z wybitnymi lekarzami i specjalistą medycyny żywienia oraz pełną opiekę w prywatnej klinice. Zgłoś się, pisząc na adres: zawroceni@formacjatv.pl. W ...
Czytaj więcej : Poszukuję bohaterów do programu TV o tematyce medycznej | Wyświetlone : 383 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Życie z łuszczycą

jak wesprzec bliską osobę

Witam,
jestem tu nowa, mimo, iż ja nie choruję na łuszczyce problem ten dotyczy bliskiej mi osoby, a konkretnie mojego chłopaka. Walczy on z tą chorobą od 15 lat, z lepszym lub gorszym skutkiem. Staram się go wysłuchac i pomóc, jednak nie zawsze to pomaga. W tamtym roku z powodu dużego wysypu (głownie twarz, ręce) nie wychodził prawie z domu, miał stany podobne do depresyjnych.
Ogólnie rzecz ujmując ma przez chorobę obniżone poczucie własnej wartości ...
Czytaj więcej : jak wesprzec bliską osobę | Wyświetlone : 1255 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Bezsenność

Witam znacie może jakieś dobre sposoby na tą przypadłość?
Od dłuższego czasu mam problem z zaśnięciem zazwyczaj tak po 5 rano usypiam i za żadne skarby świata nie mogę usnąć normalnie, mogę leżeć cala noc gapiąc się w sufit i nic :zzz: .Dwa lata temu przez dwa lata pracowałem za granicą tylko na nockach 6 dni w tyg po 12 h myślicie że do tej pory mi ...
Czytaj więcej : Bezsenność | Wyświetlone : 402 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Po godzinach...

Maść Żywokostowa, Maść Propolisowa - wspomaganie leczenia...

Tą terapię można stosować z dobrym skutkiem przy różnego rodzaju chorobach skóry, jak np.
łuszczycy, żylaki, egzema i inne.

KURACJA POJEDYŃCZYCH STAWÓW

Potrzebne:

• Słoma i ziarno owsa
• Ambrozja – nalewka ziołowo – mineralna
• Maść propolisowa – 1opakowania
• Maść żywokostowa – 2opakowania
• Vitamina C 1000 Plus

Obrazek
Obrazek

Wywar z owsa:
3 garści słomy + garść owsa zalać na kilka godzin (rano) 4 litrami zimnej wody. Po Południu pogotować ok. ...
Czytaj więcej : Maść Żywokostowa, Maść Propolisowa - wspomaganie leczenia... | Wyświetlone : 1011 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

trik ? na łuszczycę

znacie jakis trik jak ukryc łuszczycę na nogach aby wyglądało naturalnie? che założyć w końcu sukienke a wstydzę się wyjść bez zakrytych nóg, a nie chce zcarnych rajstop ani getrów, chce by to wyglądało ładnie
Czytaj więcej : trik ? na łuszczycę | Wyświetlone : 1044 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Życie z łuszczycą

Gdańsk wita

Witam. Jestem z Gdańska, jest tu ktoś oprócz mnie z trójmiasta?.
Nazywam się Janusz. CHoruje od 6 roku życia. U mnie bywa tak że po smarowaniu róznymi maściami, ł ustępuje na około tydzień, dwa tygodnie. a potem znowu się pojawia . i tak w kółko. nigdy ni ebyło u mni etak że zniknęła na dłużej. ostatnie pare miesięcy używam maśc schładzającą wymieszaną z dermovate. ostatnio wgl nic mi nie schodzi ...
Czytaj więcej : Gdańsk wita | Wyświetlone : 330 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Przywitaj się!

Trójmiasto z ł

Witam. Czy są w trójmieście i okolicach osoby z ł? fajnie by było spotkać się raz na jakiś czas i pogadać :) pisać ;D ja jestem z Gdańska
Czytaj więcej : Trójmiasto z ł | Wyświetlone : 253 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Po godzinach...

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26473 • Liczba wątków: 2344 • Liczba użytkowników: 2825