Menu użytkownika

Teraz jest 1 lut 2015, o 09:38

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Początkująca:(

Witam Was serdecznie. Na forum jestem nowa, jednak od kilku dni zawzięcie czytam zamieszczone przez Was posty.
Moja przygoda prawdopodobnie z łuszczycą zaczęła się ok. miesiąca temu. Zauważyłam pod pachą czerwony wykwit, okrągły, ok. 8 mm wielkości i w zależności jak padało światło, mienił się na kolor srebrny. I właśnie przez tą "srebrzystość" zapaliła mi się w głowie czerwona lampka, że to może być łuszczyca. No i w sumie nic z tym nie robiłam, więcej ...
Czytaj więcej : Początkująca:( | Wyświetlone : 435 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Życie z łuszczycą

Ogromna prośba o wypełnienie ankiety

Witam,
jestem studenka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i piszę pracę licencjacką nt. jakości życia osób chorych na łuszczycę. Będę bardzo wdzięczna jeśli poświecicie mi chwile swojego czasu i ją wypełnicie. Z góry dziekuję!
Pozdrawiam, Asia.

Link: https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... RHlqU2c6MQ
Czytaj więcej : Ogromna prośba o wypełnienie ankiety | Wyświetlone : 231 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Dzienniczek chorego na łuszczycę

Miło mi poinformować, że serwis BliscyZdrowiu już działa i znajduje się pod adresem http://www.bliscyzdrowiu.plmamy już nawet pierwszych użytkowników i pierwsze informacje o tym co komu pomaga.

Pracujemy aktualnie nad dzienniczkiem chorego na łuszczycę, który będzie częścią profilu użytkownika.
Projekt można zobaczyć tutaj.
http://my.jetscreenshot.com/13438/20130106-d4n7-48kb.jpg Porszę o opinie : )
Czytaj więcej : Dzienniczek chorego na łuszczycę | Wyświetlone : 384 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Znalezione w sieci

Hej

Mam od 7 miesięcy pewien problem na głowie pojawiły mi się białe strupki (swędzące) miałam nadzieje że mi zejdą ale niestety ;/ Podejrzewam że może być to łuszczyca od tamtej pory nigdzie nie mam innych zmian skórnych co o tym myślicie?
Czytaj więcej : Hej | Wyświetlone : 138 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

witam:)

Witam wszystkich:) jakiś czas temu pisałam już tu z Wami,ale że dawno mnie nie było to chciałam się przywitać ponownie. dziś byłam u dermatologa i dowiedziałam że wycofali daivonex:( tragedia)co sądzicie na ten temat ,czym go zastąpić? bo dodam że to chyba jedyny lek bez sterydów i moja łepetynka dość dobrze go tolerowała.
Czytaj więcej : witam:) | Wyświetlone : 178 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Leczenie Kolagenem i Pijawkami lekarskimi.

Czy słyszał ktoś lub się leczył na łuszczyce Kolagem ("Colvita" -Natural Collagen)lub Pijawkami lekarskimi ponieważ słyszałam że pomagają w leczeniu łuszczycy.

Chwili obecnej zaczęłam pierwsze opakowanie "Colvita" - Natural Collagen więc nie umiem powiedzieć czy kolagen faktycznie pomaga.

Pozdrawiam :)
Czytaj więcej : Leczenie Kolagenem i Pijawkami lekarskimi. | Wyświetlone : 450 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Transfer Factor Plus

Czy ktoś stosował ten Preparat? Proszę o opinie. Na tej stronie:
http://www.transferfactor.info.pl/
znalazłam wykres na temat procentowej skuteczności danych preparatów.
Czytaj więcej : Transfer Factor Plus | Wyświetlone : 358 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Początek Łuszczycy.

Witam,

Dowiedziałem się nie dawno, że choruje na łuszczycę. Na początku lekarze myśleli, że to zwykłe zapalenie łojotokowe. Niestety, wyszło inaczej. Brałem już parę maści, teraz zaczynam faszerować się DERMOVATE. Od ponad roku leczę stan zapalny i grzybice w miejscach intymnych. Biorę non-stop TRIDERM. Moje pytanie brzmi, czy wyjdzie mi to na dobre, czy łączenie tych dwóch maści może doprowadzić do skutków ubocznych w moim organizmie? Sami rozumiecie, że lekarz też człowiek, może się mylić, ...
Czytaj więcej : Początek Łuszczycy. | Wyświetlone : 2513 | Odpowiedzi : 20 | Dział : Moje leczenie

Heya

Zacząłem od reklamy, a powinienem tutaj.
Witam. Jestem Łukasz.
Pracuję w aptece i pewnie jako któryś z kolei, chcę pomóc Pacjentom dotkniętym łuszczycą poprzez przybliżenie możliwości jakie daje sporządzanie leków w aptece.
Mój rejon rażenia :D to Warszawa, a ściślej Ursus. U mnie żaden Pacjent nie spotka się z odmową wykonania leku, z każdym składnikiem obecnie zarejestrowanym. Gdy trzeba to wykopię nawet spod ziemi ...
Czytaj więcej : Heya | Wyświetlone : 131 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

siemanko

po długim czytaniu postanowiłem się zarejestrować :) nie podlizując się oceniam te forum za jedne z lepszych(jak nie najlepsze) na temat tej choroby w sieci. Mam 25 wiosen a choruję dopiero od roku, piewsze były jakieś przebarwienia na głowie(oczywiście zignorowane), później plamki coraz większe i większe, wysypało kilka na nogach i klatce. Dzisiaj jest już "lipa", 2 wizyty u "specjalisty" i zapisane, posłużę się grypsem sterydy(oczywiście pomagają, ...
Czytaj więcej : siemanko | Wyświetlone : 137 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21758 • Liczba wątków: 1719 • Liczba użytkowników: 2006