Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 31 lip 2016, o 11:40

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Chory ośmilatek prośba o pomoc

Witam! Jestem mamą ośmioletniego chłopca, który od lutego br choruje na łuszczycę. Zaczęło się niewinnie od lekkiego zadrapania na głowie, potem doszły plamy na wewnętrznej części przedramion, a aktualnie zajęta jest klatka piersiowa i plecy, skóra głowy, łokcie, kolana, kostki, pojedyncze zmiany na palcach rąk i nóg, twarzy. Nikt w rodzinie nigdy nie chorował na Ł.Stosowane leki to głównie sterydy(staramy się ich unikac), maśc protopic, masci salicylowe, uzdrowiskowe kremy z siarką. Wszystko to nie daje ...
Czytaj więcej : Chory ośmilatek prośba o pomoc | Wyświetlone : 257 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

prodermina- wrocław

Mam pytanie do obecnych tu biedronek z Wrocławia, stosujących Proderminę. W której aptece można ją dostać? Bo średnio mi się uśmiecha przemierzanie całego miasta i pytanie w każdej, czy zrobią mi tę maść, czy mają składniki etc. Jeśli coś wiecie, pomóżcie :)
Czytaj więcej : prodermina- wrocław | Wyświetlone : 432 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Leczenie tradycyjne

Biologi - Humira

Witam wszystkich:)postanowiłam zalogować się z dwóch powodów:
chciałabym poznać lub mieć możliwość wymiany doświadczeń z ludźmi,którzy mają podobne problemy zdrowotne do moich :(
i tak jestem 40 latką, już 30 lat temu miałam zmiany łuszczycowe a od 20 lat łzs. Przeszłam chyba większość standardowego leczenia przez moje życie a na dzień dzisiejszy bardzo potrzebuję pomocy w następującym temacie: właśnie zakończyło się moje roczne leczenie Humirą z bardzo ...
Czytaj więcej : Biologi - Humira | Wyświetlone : 260 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Moje leczenie

WITAM!!! bardzo potrzebuje czyjegoś wsparcia :(

Witam wszystkich jak widać jestem tu nowa i chciałabym Wam opowiedzieć moją historie i posłuchać waszych opini na jej temat.

Mam 25 lat moja "przygoda" zaczęła się jakieś 6 lat temu. Studiowałam wtedy praowałam i jakoś życie leciało. Wtedy to właśnie pojawiła się na moim ciele pierwsza plamka a dokladnie na prawej łydce. Najpierw myślalam ze to jakies ugryzienie czy cos doskwierało mi to dość długo potem zaczeły się problemy z zew powierzchnia dłoni. Zwaliłam ...
Czytaj więcej : WITAM!!! bardzo potrzebuje czyjegoś wsparcia :( | Wyświetlone : 409 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

witam serdecznie :)

Patrycja sie klania ;) na luszczyce choruje od dziecka, i chyba dopiero w wieku 30 lat dorosłam do zaakceptowania tej choroby i... oto jestem :) mieszkam w UK, pozdrawiam ;)
Czytaj więcej : witam serdecznie :) | Wyświetlone : 245 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Przywitaj się!

Leczenie cieciorką

Hej witam jest to mój pierwszy wpis.Choruję na łuszczycę od dziecka tzw ciężki przypadek próbowałam wszystkiego,ale nie o to o to.Nie będę przynudzać ,obecnie leczę się metodą na raka tzw NIA, leczenie ciecierzycą,czy ktoś próbował tej metody.Dajcie znać
Czytaj więcej : Leczenie cieciorką | Wyświetlone : 1685 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

KUPIE Daivobet Daivonex

Witam slyszalam o tej masci duzo dobrego ,chetnie kupila bym.Prosze o kontakt gg 2800634
Czytaj więcej : KUPIE Daivobet Daivonex | Wyświetlone : 313 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Łuszczyca - leczenie od wewnątrz

Witam,

Piszę posta gdyż tak jak pewnie większość z użytkowników forum byłem chory na łuszczycę i wiem jak to potrafi być uciążliwe. Byłem to słowo kluczowe, gdyż od roku jestem zdrowy i na razie choroba nie wraca, choć ponoć potrafi wracać nawet po wielu latach.

Chciałbym się z wami podzielić gdyż może ktoś nadal szuka nowych sposobów rozwiązania problemu. Opiszę dość precyzyjnie zespół działań, które wykorzystałem i które w efekcie pomogły mi wyzdrowieć. Co ciekawe ...
Czytaj więcej : Łuszczyca - leczenie od wewnątrz | Wyświetlone : 1894 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Konferencja w Szczecinie

Dnia 10 listopada 2013 roku Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" organizuje konferencją z okazji Światowego Dnia Chorych na Łuszczycę. Program konferencji, konsultacje i kontakt na blogu:
http://blog.luszczyce.pl/aktualnosci/ko ... zczecinie/
Czytaj więcej : Konferencja w Szczecinie | Wyświetlone : 295 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

witam wszystkich, potrzebuje waszego wsparcia!

Jestem nowa na tym forum wiec moze napisze pare slow o sobie. Ciesze sie ze moge porozmawiac z osobami ktore maja ten sam problem - bardzo mi tego brakowalo. Mam 22 lata na luszczyce choruje od podstawowki ale przez wiele lat nie mialam duzych problemow, co jakis czas tylko male krostki. Od wakacji nie wiem dlaczego ale strasznie mi sie pogorszylo, nigdy nie mialam takiego stanu - praktycznie 80% powierzchni skory jest zajeta luszyca. Wczesniej ...
Czytaj więcej : witam wszystkich, potrzebuje waszego wsparcia! | Wyświetlone : 720 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24152 • Liczba wątków: 2073 • Liczba użytkowników: 2436