Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 30 sie 2016, o 12:45

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Witam.

Mam na imię Agnieszka. Od dwóch lat choruję na ŁZS. Za tydzień idę do szpitala z nadzieją że uda mi się dostać do darmowego programu na leczenie biologiczne. :)
Czytaj więcej : Witam. | Wyświetlone : 178 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow

Witam, z racji tego co widze na forach a mianowicie co ludzie wypisuja gdy pojawi sie ktos kto ma cos do zaoferowania, dla wiekszosci jest potencjalnym oszustem lub naciagaczem, dlatego dla tych wlasnie ludzi tani Daivonex oraz Daivobet, ktory posiadam wysle listem poleconym a platnosc moga uregulować robiąc przelew po otrzymaniu i oglądnięciu przesylki, osoby, ktore juz u mnie zamawialy moga potwierdzic ze wszystko jest oryginalne nieotwierane z dluga data waznosci, pisze to poniewaz wiem ...
Czytaj więcej : Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow | Wyświetlone : 446 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Reklama

włosy

hej,jestem załamana! nie dość że mam to cholerstwo (generalnie tylko głowa)to do tego sypią mi się włosy.Chcę zapytać ,głównie Panie, jak radzicie sobie z waszymi włosami?Czy te wszystkie mazidła ,płyny itd ,nie osłabiają waszych czupryn? Ogólnie to chwilami mam serdecznie dość :(
Czytaj więcej : włosy | Wyświetlone : 890 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Życie z łuszczycą

leczenie w Izraelu - morze martwe

Witam!czy ktoś może w najbliższym czasie wybiera się do Izraela na małą kurację połączona z wakacjami ?słyszałam że to może pomóc więc jadę z mężem to sprawdzić
Czytaj więcej : leczenie w Izraelu - morze martwe | Wyświetlone : 965 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Produkty EmuCare

Nowe produkty z oleju ze strusia.

www.sklep.multidieta.pl
Czytaj więcej : Produkty EmuCare | Wyświetlone : 203 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Czy to jest łuszczyca??? Pomocy :((( Czy to jest łuszczyca??? Pomocy :(((

Witam wszystkich, jestem mamą 8-latka i już od dwóch lat jestem z mężem zdesperowana. Syn jest alergikiem od urodzenia, ma AZS i niedawno lekarze wspomnieli o egzemie. Syn od urodzenia ma problem z bardzo suchą skórą i nieraz pojawiały się jakieś delikatne wypryski raczej spowodowane jedzeniem. Dwa lata temu syn przyniósł świerzb z przedszkola no i się zaczęło... Do dzisiaj jest ogromny problem z jego skórą a zwłaszcza ze stopami i dłońmi. Ze świerzbu podobno ...
Czytaj więcej : Czy to jest łuszczyca??? Pomocy :((( | Wyświetlone : 425 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Ogólnopolski test skuteczności dermokosmetyków Dr Michaels

Dystrybutor preparatów Dr Michaels w Polsce - Febumed S.Ka. - organizuje ogólnopolski test skuteczności preparatów Dr Michaels. Możliwe jest przetestowanie zestawu na łuszczycę ZA DARMO. Należy tylko udokumentować efekty swojego leczenia krótkim filmem.

Autorzy wybranych filmów będą mieli możliwość konsultacji z doktorem Michaelem Tirantem - światowej sławy specjalistą z zakresu leczenia łuszczycy. Ponadto osoby, które zgodzą się na publikację swojego nagrania czeka 3-dniowa wycieczka do Rzymu.

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie dystrybutora:
...
Czytaj więcej : Ogólnopolski test skuteczności dermokosmetyków Dr Michaels | Wyświetlone : 3142 | Odpowiedzi : 35 | Dział : Aktualności

Spotkanie w Kielcach, grupa świętokrzyskich biedronek

Nusia napisał(a):Biedroneczki z Kielc i okolic proszę o chwilkę dla łuszczyczek. Uczcijmy nasz dzień, poznajmy się, pogadajmy, wymieńmy historyjkami o naszym życiu, tak podobnym.... :) Nie wierzę, że nie ma tu nikogo ze świętokrzyskiego??

Coś dla scyzorków i okolicznych :)
Założyłam grupę dla ludzi z Kielc chorych na łuszczycę i okolic na facebooku https://www.facebook.com/groups/biedron ... e/?fref=ts ...
Czytaj więcej : Spotkanie w Kielcach, grupa świętokrzyskich biedronek | Wyświetlone : 424 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Aktualności

Jak leczyć? prośba o pomoc

Witam wszystkich, nazywam się Michał i mam 20 lat. W te wakacje miałem pierwszy wysiew w swoim życiu... Zaczęło się od małych czerwonych krostek na moim ciele, miałem ich dużo. Najwięcej na kończynach, na tułowiu parę plamek. Zostałem skierowany do szpitala gdzie leczono mnie maściami i naświetlaniem. Po wyjściu ze szpitala nie minął miesiąc, a nastąpił kolejny wysiew łuszczycy. Pod czas drugiego pobytu w szpitalu laryngolog stwierdził, że mam przewlekłe zapalenie migdałków i tak trafiłem ...
Czytaj więcej : Jak leczyć? prośba o pomoc | Wyświetlone : 873 | Odpowiedzi : 15 | Dział : Moje leczenie

Sprzedam Daivobet Daivobet - Okazyjna Cena

Sprzedam Daivobet maśc 30 lub 60 gram wazn 2015 Daivonex masc lub krem wazn 2015 Dobra Cena pisać na mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet Daivobet - Okazyjna Cena | Wyświetlone : 1508 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Reklama

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24292 • Liczba wątków: 2087 • Liczba użytkowników: 2453