Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 27 lip 2017, o 16:30

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Tatuaże i łuszczyca

Macie doświadczenia z tatuażami chorując na łuszczycę? Ja miałam tatuaże przed zachorowaniem i nie miałam zamiaru kończyć się tatuować, a tu łuszczyca. Czy faktycznie powinnam definitywnie zaprzestać? Właściwie zrobiłam jeden mały już w czasie choroby (tak w ogóle jest to biedronka, ciekawe czemu... :)) na stopie, na skórze zdrowej oczywiście, trochę długo się goił ale teraz jest z nim ok, nic się z nim nie działo(a wiem, ...
Czytaj więcej : Tatuaże i łuszczyca | Wyświetlone : 1273 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Życie z łuszczycą

Piosenka o łuszczycy

Czytaj więcej : Piosenka o łuszczycy | Wyświetlone : 377 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Nieplanowany eksperyment na sobie samej przeprowadzony

Od dwóch lat nie jem mięsa. Nie robię z tego chorej ideologii, nie jestem wegetarianką - jaja, nabiał, mleko i pozostałe produkty jak najbardziej konsumuję. Warzywa i owoce w dużych ilościach. Tylko mięsa w żadnej postaci nie ruszam. Podobnie soi nie trawię-obawiam się, że po niej wyrośnie mi trzecia noga.
Soczewica, cieciorka to moje podstawowe produkty. Pieczone, smażone, gotowane z przyprawami i bez. Po, mniej więcej pół roku bezmięsnej diety zauważyłam, że łuszczycowe wykwity nie ...
Czytaj więcej : Nieplanowany eksperyment na sobie samej przeprowadzony | Wyświetlone : 1020 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Dieta

Cześć

jestem Anka, mieszkam w Warszawie. Z panną Ł kumpluję się od ponad 30.lat. Najwierniejsza przyjaciółka. Moja łuszczyca jest pogrypowym powikłaniem. Chorowałam na grypę szczepu A. Potem przyszło koszmarne osłabienie, anemia. Otrzymałam od lekarza masę witamin i .. Asconerin (witaminy+strychnina) - (3 x dz.)na wzmocnienie. Pierwszy wykwit wystąpił na nadgarstku a potem-wiadomo - łokcie, kolana, twarz. Wizyta u dermatologa i diagnoza -łuszczyca. Przez pierwsze kilka lat pilnie słuchałam lekarzy stosując Lorindeny, maść dziegciową itp. środki. Potem ...
Czytaj więcej : Cześć | Wyświetlone : 273 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

prośba

Hej,
dawno mnie tutaj nie było i zawdzięczam to właśnie forumowiczom:-) Od roku trwa po raz pierwszy w moim życiu okres remisji łuszczycy na głowie! Niestety pojawiły się duże zmiany w uszach i po porodzie (styczeń 2014) w strefie intymnej. Musiałam też zakończyć karmienie bo nie dawałam rady z bólu (łuszczyca pojawiła się na skutkach i piersiach). Głowę rok temu wyleczyłam Cocoisem- czy próbować też uszy? I co z resztą ciała? Na razie tylko nawilżam ...
Czytaj więcej : prośba | Wyświetlone : 271 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Moje leczenie

List otwarty do Ministra Zdrowia

W lutym br. Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Łuszczycę wystosowało list otwarty do Ministra Zdrowia w sprawie wpisania leków Daivobet i Daivonex na listę leków refundowanych.

Treść listu: www.luszczyca.wroclaw.pl/pobierz.php?pl ... -do-MZ.pdf
Czytaj więcej : List otwarty do Ministra Zdrowia | Wyświetlone : 692 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

BLUE CAP

otóż dzisiaj dostałam zamówiony przezemnie BLUE CAP w spray'u.
czytałam komentarze i postanowiłam wypróbować. Dam znać jak efekty, myślę, że się przyda :)
Może ktoś stosował? i może conieco już opowiedzieć ? :)
Czytaj więcej : BLUE CAP | Wyświetlone : 505 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

Daivobet Protopic -Odstąpie

Daivobet maśc wazn 2015 Protopic duża tubka maści orginalne zamknięte Dobra Cena pisać na mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Daivobet Protopic -Odstąpie | Wyświetlone : 318 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Zwycięstwo

Witam wszystkich,

Piszę, by podzielić się z innymi metodą leczenia, która pomogła mi pozbyć się choroby w dwa miesiące. Jak będzie większość, oszukiwałem się stosując mocne leki sterydowe. Przez ostatnie dwa lata używałem: Xamiol, Daivonex, Elosalic, Diprosalic, Diprogenta, Dermovate, szampon Stieprox i Clobex. Dodatkowo kilka maści robionych i płynów do głowy. Leki te można powiedzieć hamowały rozwój choroby, ale nigdy nie miałem dzięki nim czystej, zdrowej skóry.

Pewnego dnia traf chciał, że nie przez pomyłkę ...
Czytaj więcej : Zwycięstwo | Wyświetlone : 939 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Moje leczenie

Witajcie

Mam na imię Milena i mam lat 27. Od pięciu lat występuje u mnie łuszczyca. Od razu byłam świadoma co mi dolega, gdyż jako niemowlak miałam atopowe zapalenie skóry na brzuszku. Na szczęście moja mama od razu trafiła na dobrego dermatologa i dolegliwości zniknęły. Dopiero pod wpływem stresu, który jest nieodłącznym elementem mojej pracy, dolegliwości po tylu nastu wróciły i to bardzo nasilone od razu. Łuszczyca zaatakowała początkowo okolice ucha i pogłębiała się w stronę ...
Czytaj więcej : Witajcie | Wyświetlone : 244 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 25921 • Liczba wątków: 2248 • Liczba użytkowników: 2702