Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 3 wrz 2015, o 19:07

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Cześć Wszystkim :-)

Witam, nazywam się Patrycja, jestem z Wielkopolski. Łuszczyca zaatakowała mnie 5-6 lat temu, na początku miałam tylko małe plamki na głowie, dermatolog powiedział, że to jest tylko stan zapalny, może za dużo suszę głowę suszarką. Po 2 latach od tej diagnozy zgłosiłam się do innego lekarza, bo wysypało mi cała głowę, uszy, i brzuch. I właściwie od tego czasu żyję sobie z łuszczycą, bo walczyć już mi się nie chcę. Najbardziej dokucza mi łuszczyca na ...
Czytaj więcej : Cześć Wszystkim :-) | Wyświetlone : 209 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Przywitaj się!

Problemy z zaleczeniem

Chciałabym zasięgnąć opinie, czy u niektórych z Was też tak się dzieje, że od dłuższego czasu nie możecie zaleczyć łuszczycy. Choruję od 10 r.ż. Obecnie mam 22 lata i od 13 roku życia właściwie nie było momentu żebym była "czysta". Nie mogę doprowadzić do remisji choćby na 1-2 tyg. Wiem, że mogą tu działać różnego rodzaju infekcje, ale nie zauważyłam bezpośredniego wpływu przeziębień czy innych chorób infekcyjnych na zaostrzenie, to samo z potrawami, a trochę ...
Czytaj więcej : Problemy z zaleczeniem | Wyświetlone : 3079 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Moje leczenie

Methotrexat-chemia

Witam serdecznie czy ktos z was stosowal moze ta chemie??
Dostalem dzisiaj ten lek i sie boje jak widze skutki uboczne.
Czytaj więcej : Methotrexat-chemia | Wyświetlone : 2555 | Odpowiedzi : 18 | Dział : Leczenie tradycyjne

Protopic 0,1 Daivonex - Dobra Cena

Sprzedam Protopic 0,1 60 gram duża tubka orginał Astellas firma Daivonex masć wazn 2015 mail adam-stygar@tlen.pl
Czytaj więcej : Protopic 0,1 Daivonex - Dobra Cena | Wyświetlone : 376 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Salcura

Salcura DermaSpray na http://www.health4you.pl

Salcura DermaSpray to skuteczne oraz praktyczne rozwiązanie dla osób zmagających się z łuszczycą.
Zwalcza objawy śwędzenia oraz podrażnienia skóry.
Nie zawiera sterydów.
Wyprodukowany z naturalnych składników.
Bardzo wydajny - pojemność 50ml wystarcza na około 400 aplikacji.
Przyjemny, naturalny zapach.
Sposób użycia: aplikować 3 - 4 razy dziennie na miejsca dotknięte łuszczycą.
Po ustaniu objawów stosować 3-4 razy w tygodniu.
W przypadku stosowania na skórę twarzy ...
Czytaj więcej : Salcura | Wyświetlone : 236 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Exorex 250ml - 150zł

Witam,
Zapraszam do sklepu http://www.health4you.pl - niższe ceny produktów Exorex.
W razie pytań proszę o wiadomość na kontakt@health4you.pl
Czytaj więcej : Exorex 250ml - 150zł | Wyświetlone : 183 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Spotkanie dla chorych na łuszczycę - Rzeszów

W imieniu Fundacji "Tak, mam łuszczycę" chciałbym Was zaprosić na spotkanie otwarte w Rzeszowie dla osób chorych na łuszczycę i ich bliskich. Na spotkaniu będzie dermatolog i psycholog.

Miejsce spotkania: Rzeszów, ul.Reformacka 10 (siedziba Okręgowej Izby Lekarskiej).
Termin spotkania we wtorek 14 maja 2013, o godzinie 17.00.

Więcej szczegółów u organizatora pod numerem: 606685589
Czytaj więcej : Spotkanie dla chorych na łuszczycę - Rzeszów | Wyświetlone : 379 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

Łuszczyca skóry i stawowa - macie pomysły?

Witam wszystkich. :D Jestem tu po raz pierwszy,po ogromie informacji które przeczytałam jestem tak "skołowana" i zagubiona że nie wiem od czego zacząć. Kilka miesięcy temu po silnych przeżyciach emocjonalnych pojawił się pierwszy wysiew.Diagnoza nie była wyrokiem dla mnie bo z moim optymistycznym podejsciem wierzyłam że bedzie dobrze...ale nie było i nie jest.
Po pół roku wystarczyło żeby okazało się ze oprócz tego ze plamy sa ...
Czytaj więcej : Łuszczyca skóry i stawowa - macie pomysły? | Wyświetlone : 635 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Moje leczenie

Leczenie biologiczne

Witam.
Jestem posiadaczem łuszczycy krostkowej już od 13-stu lat. Teraz przyplątało się jeszcze ŁZS. Potrzebuję dowiedzieć się informacji na temat leczenia metodą biologiczną. Niebawem idę do szpitala i mam nadzieję ,że zakwalifikuję się do leczenia tą metodą. W tej chwili moje dłonie to tysiące ropnych krost, które powoli obdzierają mnie ze skóry,,,no i jeszcze wszystko od pasa do szyi mnie cholernie boli :oh:
Czytaj więcej : Leczenie biologiczne | Wyświetlone : 1364 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

Postępowanie lekarzy z chorymi na łuszczycę

Ostatnio trafiłem przez przypadek na cykl wpisów - opis badania pod tytułem "Postępowanie lekarzy z chorymi na łuszczycę", warto sobie zerknąć:
http://luszczyca-blog.pl/postepowanie-l ... ce-wniosk/
http://luszczyca-blog.pl/postepowanie-l ... oski-cz-2/
Czytaj więcej : Postępowanie lekarzy z chorymi na łuszczycę | Wyświetlone : 325 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Znalezione w sieci

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22755 • Liczba wątków: 1887 • Liczba użytkowników: 2181