Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 3 gru 2016, o 23:55

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Testy leków na łuszczycę skóry i łuszczycę stawową - Kraków

Małopolskie Centrum Medyczne w Krakowie prowadzi nabór do badań leków, między innymi na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów.

Łuszczycowe zapalenie stawów: Kobiety i mężczyźni ze zdiagnozowanym co najmniej od 6 miesięcy łuszczycowym zapaleniem stawów.

Łuszczyca: Kobiety i mężczyźni powyżej 18 rż. z rozpoznaną łuszczycą lub łuszczycą plackowatą.

Badania są bezpłatne, a każda osoba, która zgłosi się do badania ma możliwość skorzystania z darmowej konsultacji.

Kontakt telefoniczny i rejestracja: 012 295 41 00 lub 012 295 ...
Czytaj więcej : Testy leków na łuszczycę skóry i łuszczycę stawową - Kraków | Wyświetlone : 1569 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Aktualności

uszy

Jak sobie poradzić z łuszczycą na uszach i na głowie? Choruje już ponad 20 lat ale nigdy nie miałem w tych miejscach. :(
Czytaj więcej : uszy | Wyświetlone : 392 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

BOZE NARODZENIE 2013

Wszystkim życze zdrowych,spokojnych Swiąt Bozego Narodzenia oraz szczescia i pogodnych dni na cały Nowy Rok:

Obrazek
Czytaj więcej : BOZE NARODZENIE 2013 | Wyświetlone : 287 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Po godzinach...

Ahoj Przygodo

Witajcie
Mimo mojego łez padole (bo tak nazywam swoją łuszczyce)
realizuje swoje marzenia czyli podróżowanie!!! tu i tam czasem dalej czasem bliżej.
I właśnie szukam jakieś osoby z Krakowa bądz okolic również zajawionej na temacie podróżowania zwiedzania i przeżywania różnych dziwnych przygód do wspólnych wypraw w nieznane.

Borsuk
Czytaj więcej : Ahoj Przygodo | Wyświetlone : 374 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Po godzinach...

mam kompleksy

Dobry wieczór mam prawie 40 lat,łuszczyce mam od urodzenia mam bardzo duży kompleks nie zawieram nowych znajomosci głuwnie z kobietami bo nie wiem jak zareagują na chorobę a mam już dość odrzucenia dlatego wciąż jestem sam i myśle ze tak już zostanie. Pochodze z małego miasta i ludzie nie rozumieją tego i już dawno sie zamknąłem w sobie
Czytaj więcej : mam kompleksy | Wyświetlone : 525 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Motywacja i samopoczucie

Leczenie biologiczne - Warszawa

W Warszawie w Klinice Dermatologicznej WIM MON trwa rekrutacja osób z łuszczycą do badań miejscowego leku biologicznego. Wymagane jest 2% zajęcia chorobą tułowia (tj. obszar dwóch dłoni). Leczenie jest oczywiście bezpłatne i będzie trwać 3 miesiące. Najlepiej osoby z Warszawy i okolic, gdyż na początku wizyty będą raz w tygodniu.

Kontakt:
n.wisniewskanina@gmail.com
Czytaj więcej : Leczenie biologiczne - Warszawa | Wyświetlone : 2511 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Aktualności

witam:)

cieszę się że trafiłam na wasze forum,
bo tak naprawdę ja nie rozumiem do końca swojej choroby, choruje gdzieś od roku, mam wysyp na łokciach :( i zaczyna się też na dłoniach.
Byłam raz na wizycie u dermatologa ale lekarka nie spełniła moich oczekiwań, nie rozumiem i nie wiem jak dalej postępować z chorobą,
obecnie używam cygnolinę 0,5% na łokciach znaczna poprawa,tyle że dopiero tutaj się dowiedziałam ...
Czytaj więcej : witam:) | Wyświetlone : 195 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

pomóżmy Aguskowi

kochani wklejam tu taka prosbe Agnieszki-Aguska-to mama małej biedroneczki:

Mam do Was ogromną prośbę, na niwie zawodowej...
do końca grudnia zbieramy głosy na moją kampanię reklamową, codziennie można oddać 1 klik z każdego sprzętu: komp, tel, tablet..

będę bardzo wdzięczna za pomoc, VIFON walczy jak lew, a sukces tej kampanii to byłby mój sukces zawodowy w nowej formie
będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc,
codziennie

http://www.ideaawards.pl/glosuj.php?adid=2467&vote=1

jesli wyswietla ...
Czytaj więcej : pomóżmy Aguskowi | Wyświetlone : 291 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Po godzinach...

Naświetlanie UVB 311 + naturalne metody

Witam Wszystkich : )

Od grudnia chodzę na naświetlania UVB 311 (7 Naświetlań)
Łuszczycę mam na całym ciele :(
Na razie wygląda to kiepsko naświetlania na razie nie działają. Do tego stosuję mediderm, maść nagietkową olej konopny, olej lniany i tak na przemian się tym smaruje(co 2 h) w międzyczasie lampy. Kąpiele w soli z olejem lnianym oraz błoto z Morza Martwego. Pije tran witaminy len Wszystko ...
Czytaj więcej : Naświetlanie UVB 311 + naturalne metody | Wyświetlone : 5845 | Odpowiedzi : 34 | Dział : Moje leczenie

Łuszczyca rozszyfrowana ?

Łuszczyca rozszyfrowana
Mechanizm, który prawdopodobnie odpowiada za powstawanie choroby skóry zwanej łuszczycą zidentyfikowała grupa naukowców ze sztokholmskiego Instytutu Karolińskiego.

http://www.gazetapacjenta.pl/aktualnosc ... owana.html
Czytaj więcej : Łuszczyca rozszyfrowana ? | Wyświetlone : 423 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Znalezione w sieci

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24713 • Liczba wątków: 2135 • Liczba użytkowników: 2520