Menu użytkownika

Teraz jest 2 mar 2015, o 00:22

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

co lepsze ?

witam
z łuszczycą męczę się już jakiś czas, nie ma tragedii ale plamy są no i przeszkadzają (najgorzej na głowie, kilka na nogach, rękach i klatce piersiowej) ... pierwszy lekarz przepisał mi belosalic no i z głowy zeszło elegancko ale z czasem wracało i to coraz częściej i cześciej, plamy zaczeły pojawiać się na innych częściach ciała, przestaraszony wybrałem się do dermatologa, zapisano mi locoid crelo + pimafucot + jakies szampony. Wszystko ładnie znikło no ...
Czytaj więcej : co lepsze ? | Wyświetlone : 339 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Moje leczenie

jak leczyć?

Witam,
chciałabym prosić o poradę/opinię na temat leczenia. Od 10 lat leczyłam się na łojotokowe zapalenie skóry głowy (stwierdzone badaniem histopatologicznym) i do tej pory niestety przewinęło się w moim życiu wielu dermatologów, którzy opierali leczenie na sterydach:( Zmiany znikały i pojawiały się na nowo, lecz najczęściej nie spędzało mi to snu z powiek, aż do teraz. Krótko przed porodem (sierpień 2012) zmiany nasiliły się i objęły także intymne części ciała, a po porodzie nastąpił ...
Czytaj więcej : jak leczyć? | Wyświetlone : 3127 | Odpowiedzi : 47 | Dział : Moje leczenie

sprawdzona metoda

skuteczna pomoc w zwalczaniu łuszczycy.....(gg 46066213)....polecam :)
Czytaj więcej : sprawdzona metoda | Wyświetlone : 435 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Reklama

Zioła

Witam
czy może mi ktoś podesłać jakieś ciekawe strony związane ze zbiorem ziół, głównie chodzi mi o czas - jakie zioło w jakim miesiącu. Kiedyś tego miałem tego od groma ale po formacie systemu wszystkie zakładki mi się usunęły ;/ (zapomniałem zgrać ;/)

z góry dzięki :)
Czytaj więcej : Zioła | Wyświetlone : 491 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie niekonwencjonalne

Sprzedam Daivobet - Tanio

Sprzedam Daivobet maśc 60 gram wazn 2014 firma LEO nieotwarta oczywiscie w dobrej cenie mail adam-stygar@tlen.pl
Czytaj więcej : Sprzedam Daivobet - Tanio | Wyświetlone : 567 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Witam:)

witam Wszystkich, z łuszczycą zmagam się od 3 lat, na poczatku występowała tylko na łokciach, no a ja mając wtedy 16 lat nie bardzo sie tym przejmowałam, i myślałam ze to nic takiego.
po roku się nasiliło, poszłam do lekarza i dostałam belosalic w masci smarowałam jakiś czas i zeszło, no i rok temu wszystko wróciło+dodatkowo mam zmiany na głowie, stosowałam daivobet-3buteleczk wszysko sie ładnie zaleczyło ale po 2tygodniach wróciło ze zdwojoną siłą teraz wróciłam ...
Czytaj więcej : Witam:) | Wyświetlone : 148 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

daivobet - czy warto?

Witam

Dzisiaj Pani dermatolog przepisała mi żel daivobet. Powiedziała że tam jest mała dawka sterydu wręcz taka ja w elocomie. Trudno mi w to uwierzyć bo ja tak na prawdę uciekam jak tylko mogę od sterydów i stosuję je tam gdzie widać a jest tego bardzo mało w widocznych miejscach. Poszedłem po to prywatnie żeby dowiedzieć się o czymś naturalnym a tu lipa. Powiedzcie mi czy warto się porywać na ten żel? Tak unikam tego ...
Czytaj więcej : daivobet - czy warto? | Wyświetlone : 13012 | Odpowiedzi : 39 | Dział : Życie z łuszczycą

Sprzedam tanio słomę owsianą na leczenie Łuszczycy AZS

Witam, mieszkam na wsi woj. lubelskim mam do sprzedania tanio słomę owsianą, owies nie był pryskany gdyż zboże idzie na pasze dla świnek wszystko na własne potrzeby, może komuś się przyda a mi w stodole miejsca przybędzie :) Więcej inf. pod e-mail noeminoemi23@o2.pl
Czytaj więcej : Sprzedam tanio słomę owsianą na leczenie Łuszczycy AZS | Wyświetlone : 264 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Kilka słów o mojej chorobie

Witam,
W kilku zdaniach opisze jak zaczęła sie moja "przygoda" :devil:
z Łuszczycą.W maju ubiegłego roku wyjechałam na Mazury ,troszke sie opalałam.Po powrocie w miejscach gdzie była widoczna opalenizna zaczęły wyskakiwać mi bardzo małe czerwone krostki.Na początku myślałam że jest to wysypką po oparzeniu słonecznym lub zacznie schodzić mi skóra.Wszystko zaczęlo strasznie swędzieć.Miejsca te smarowałam bepanthenem hmmm niestety nic nie pomogło ...
Czytaj więcej : Kilka słów o mojej chorobie | Wyświetlone : 427 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Lek Cocois

Witam,

Stosował może ktoś z was lek Cocois? Wydaję mi się, że to jest chyba złoty środek, ponieważ po jednym dniu stosowania, miejsca łuszczy stały się mniej czerwone, a bardziej różowe i blade. Moje pytanie brzmi, czy mogę stosować na miejsca intymne odbyt, penis i jądra?
Czytaj więcej : Lek Cocois | Wyświetlone : 3730 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Moje leczenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 21891 • Liczba wątków: 1736 • Liczba użytkowników: 2034