Menu użytkownika

Kupony

Teraz jest 25 wrz 2016, o 17:39

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

Daivobet Daivonex Sprzedam Dobra Cena

Daivobet masć wazn 2015 60 gram Daivonex 30 gram wazn 2015 . Maści nieotwarte orginalne Sprzedam Dobra Cena info mail Arni1313@onet.pl
Czytaj więcej : Daivobet Daivonex Sprzedam Dobra Cena | Wyświetlone : 694 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Reklama

Witam wszystkich. Bardzo prosze o porade ...

Witam mam na imie oskar mam 23 lata :) Jestem biedronka od 3 tyg :) Zostala u mnie zdiagnozowana luszczyca kropelkowa. Pojawila sie ona krotko po zapaleniu gardla :/ Mam wysyp na calym ciele oprocz stop, dloni i glowy strasznie nasilony.Stosuje mnostwo kremow nawilzajacych co sprawilo ze nie mam luski a kolor wysypow jest jakby rozowy. Staram sie szukac ...
Czytaj więcej : Witam wszystkich. Bardzo prosze o porade ... | Wyświetlone : 315 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Moje leczenie

Witam wszystkich :) Bardzo prosze o porade ...

Witam mam na imie oskar mam 23 lata :) Jestem biedronka od 3 tyg :) Zostala u mnie zdiagnozowana luszczyca kropelkowa. Pojawila sie ona krotko po zapaleniu gardla :/ Mam wysyp na calym ciele oprocz stop, dloni i glowy strasznie nasilony.Stosuje mnostwo kremow nawilzajacych co sprawilo ze nie mam luski a kolor wysypow jest jakby rozowy. Staram sie szukac ...
Czytaj więcej : Witam wszystkich :) Bardzo prosze o porade ... | Wyświetlone : 288 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Przywitaj się!

Witam wszystkich

Mam na imie Mariusz.Choruje od 25 lat.
Czytaj więcej : Witam wszystkich | Wyświetlone : 178 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Remisja

remisja,czyli zakonczenie leczenia jest wtedy gdy nic nie ma w miejscach wysypu....zadnych najdrobniejszych zmian,wyczuwalnych pod palcem,widocznych okiem,zaczerwienieniach.- wypowiedz Szater znalazlem . Ma ktoś tak Ile czasu trwa Taki stan jak uda sie Zaleczyć do ponownego powrotu. Nie zawadzi Napisać Czym Zaleczyliście Remisja - rozumuje ze wszytko lub prawie wszytko zeszło powrót to poczatek ł w miejscach co zeszła
Czytaj więcej : Remisja | Wyświetlone : 341 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Daivonex - Pytania

Do Daivonexu podchodziłem już pare razy do konca jednak nigdy nie pomógł skóra zachowuje sie dziwnie w trakcie stosowania jak po cignolinie. Obecnie chce systematycznie przetestować Smaruje jakies 2,5 tygodnia Daivonex i dobrze natłuszczam Efekt - Plamy podrażnione czerwone większe bez łuski - skóra się szybko łuszczy ale gładka wiec działa. Pytanie : Ile czasu stosowaliście sam Daivonex i zeszło lub zmniejszyło sie znacznie plamy znikły skóra sie wyrównała ? Ile trwała remisja zanim...powrót Czy ...
Czytaj więcej : Daivonex - Pytania | Wyświetlone : 412 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Leczenie tradycyjne

W ZADUMIE I CISZY

.
swieczka.gif

W ZADUMIE I CISZY

Czasem odchodzą nasze anioły...
I nagle w miejscu staje czas...
A z nimi cząstka nas odchodzi
I wielki smutek marszczy twarz!
Czasem na chwilę gaśnie słońce
Duszę wypełnia gęsty mrok
Nikną nadzieje i marzenia
I w pustce ginie tęskny wzrok!
Czasem odchodzą dobrzy ludzie
Co nam pomogli w życiu wiele
I próżno wtedy pytać Boga
Czemu odchodzą przyjaciele!
Lecz oni ciągle przecież żywi
Nadal wytrwale ...
Czytaj więcej : W ZADUMIE I CISZY | Wyświetlone : 263 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Po godzinach...

Łuszczyca jest jak podróż

Program "Na wyciągnięcie ręki" w radiowej Trójce o łuszczycy:
http://www.polskieradio.pl/9/312/Artykul/955924/

Aby posłuchać nagrania należy na powyższej stronie kliknąć w przycisk głośnika:
Czytaj więcej : Łuszczyca jest jak podróż | Wyświetlone : 398 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Znalezione w sieci

CAŁKOWITE wyleczenie ŁZS?

Witajcie,

MOJE MOTTO:
jeśli jest jakakolwiek szansa na całkowite wyleczenie ŁZS - to bądźcie pewni, że JA TO SPRAWDZĘ! xd

Jestem tu nowa, mam 31 lat, jestem kobietą, mamą dwójki cudownych dziewczynek, od 10 miesięcy choruję na łuszczycowe zapalenie stawów. Historia moja jest stosunkowo krótka, bo dopiero pół roku temu zdiagnozowano u mnie ŁZS, w zasadzie bez większych objawów skórnych (jedynie znikające i pojawiające się zmiany ...
Czytaj więcej : CAŁKOWITE wyleczenie ŁZS? | Wyświetlone : 3436 | Odpowiedzi : 25 | Dział : Łuszczycowe zapalenie stawów

Refundacja Daivobetu

Daivobet nie został wpisany do listy leków refundowanych.
http://www.edermatologia.pl/Profesor-Ka ... 10463.html
Czytaj więcej : Refundacja Daivobetu | Wyświetlone : 471 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Aktualności

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 24375 • Liczba wątków: 2098 • Liczba użytkowników: 2467