Menu użytkownika

Teraz jest 2 kwi 2015, o 01:18

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

do szpitala ...

Byłem dziś u dermatologa w Szpitalu Wojewódzkim. Wszedłem, przedstawiłem historię choroby, rozebrałem sie i usłyszałem "o jejku". Z miejsca skierowanie do szpitala, termin 8 marca. Mam zmiany na całym ciele i Pani dermatolog stwierdziła, że nie ma innej możliwości. Hospitalizacja, fototerapia itd. Z racji tego, ze pójdę za tydzień wypisała mi maść salicylową, cygnolie 0,05 i Daivonex (podobno słaby steryd ale mimo wszystko chętnie bym go pominął). Tym Daivonex'em te największe miejsca będę delikatnie i ...
Czytaj więcej : do szpitala ... | Wyświetlone : 1420 | Odpowiedzi : 44 | Dział : Moje leczenie

skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier

Witam
Polecam skutecznie działające kosmetyki z MOrza Martwego Premier.Firma ta posiada bogate kremy,maski i serum .Wygładza i wzbogace skórę jak nigdy przedtem.Sama próbowałam wiele innych firm ale jeszcze nigdy z czymś takim się nie spotkałam .Coś wspaniałego.Kosmetyki można kupić u Polskiego dystrybutora www.magicznypremier.pl
Czytaj więcej : skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier | Wyświetlone : 193 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

Witam

Witam jestem nowa na forum i postaram się zwięźle opisać swój przypadek. Choruje na łuszczycę od dawna. Zaczęło się dziwnie: pewnego lata w ogrodzie w czasie zrywania jabłek poczułam potworny ból w stawie łokciowym, instynktownie zgięłam rękę w łokciu przekonana że to ugryzienie owada. Ponieważ ostry ból i silne pieczenie nie ustępowały pojechałam na pogotowie. Diagnoza: ugryzienie meszki albo czegoś innego. Ból po czasie ustąpił ale został ślad - czerwona plama która powiększała się to ...
Czytaj więcej : Witam | Wyświetlone : 108 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Poznam dziewczynę z łuszczycą

Witam.Mam na imię Andrzej,mieszkam w Krakowie.Mam 32 lata,jestem szczupły,180 cm wzrostu.Szukam dziewczyny w podobnym wieku :)
maxwell32@op.pl
Czytaj więcej : Poznam dziewczynę z łuszczycą | Wyświetlone : 705 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Życie z łuszczycą

Revitol Dermasis

Otóż, jest ktoś wstanie powiedzieć coś na temat tego "specyfiku" - próbowaliście?
Czytaj więcej : Revitol Dermasis | Wyświetlone : 5178 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Znalezione w sieci

witam

Nazywam się Damian, mam 22lata. Pierwsze zmiany na skórze pojawiły mi się w wieku 10 lat. Miałem duży wysyp w postaci małych krostek, na całym ciele. Z łuszczycą jestem "oswojony", wiem o niej dosyć dużo, odziedziczyłem ją. Przez te wszystkie lata pojawiały mi się małe zmiany (największa jak paznokieć u kciuka) w okresach wiosennych, jesienno-zimowych, na ciele i w głowie (bardziej obfita) i były naprawdę NIELICZNE. Poza tym łuszczyca pakowała się w każdy uraz mechaniczny ...
Czytaj więcej : witam | Wyświetlone : 167 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

witam

Mam na imię Monika i od ponad 12 lat choruję na łuszczycę.Mam nadzieję że odwiedzając te forum dowiem się o Waszych sposobach na życie i walkę z tą chorobą.Pozdrawiam Wszystkich :)
Czytaj więcej : witam | Wyświetlone : 158 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Przywitaj się!

Czy są wśród nas - weganie lub wegetarianie??

Bo jeżeli nie ma... :D
Może jest to jakiś sposób..
Szukałam na forum coś na ten temat, ale z marnym skutkiem. Nie chodzi mi o diety, eliminowanie tylko niektórych produktów, ale przede wszystkim o weganizm w czystej postaci (albo chociaż wegetarianizm).
Plisss pomóżcie mi odszukać jeżeli temat już istnieje :)
Dzięki.
Ewelina
Czytaj więcej : Czy są wśród nas - weganie lub wegetarianie?? | Wyświetlone : 757 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Dieta

Pozbyć się łuszczycy

Witajcie Kochani mam 34 lata łuszczyca krostkowa dopadła mnie kilka lat temu po powrocie z Egiptu ale pozbyłam się jej w naturalny sposób...
Czytaj więcej : Pozbyć się łuszczycy | Wyświetlone : 488 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Przywitaj się!

Cześć!

Witam wszystkich cierpiących niedolę łuszczycy. Jeśli jest tu ktoś z Łodzi to niech da znać :]
Czytaj więcej : Cześć! | Wyświetlone : 250 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22174 • Liczba wątków: 1774 • Liczba użytkowników: 2076