Menu użytkownika

Teraz jest 19 kwi 2015, o 08:53

Nowości Nowości dla Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Mapa strony Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl » Dział : Łuszczyca - forum dyskusyjne - luszczyce.pl

Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich

fototerapia w domu

Witajcie.
Proszę o odpowiedzi osób, które mają doświadczenie w domowej terapii promieniami UVB311.
Ponad rok temu mój dermatolog skierował mnie na serię naświetlań PUVA + oksolaren. Wtedy pomogło, ale teraz Ł. pojawiła się na nowo. Z braku czasu i z powodów logistycznych nie mogę teraz sobie pozwolić na 3 wizyty w tygodniu w miejscu, gdzie są lampy.
Zakupiłem odpowiednią lampę, mam okulary. Problem polega na tym, że mój dermatolog nie pochwala domowej fototerapii i "umył ...
Czytaj więcej : fototerapia w domu | Wyświetlone : 1676 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Leczenie tradycyjne

Sprzedam Protopic 0.1% 60g

Sprzedam Protopic 0.1% 60g data waznosci 09/2013 (100zl)
oraz krem Exorex 100g data waznosci 11/2013 (50zl)

kontakt tel:794348462
Czytaj więcej : Sprzedam Protopic 0.1% 60g | Wyświetlone : 411 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Reklama

łzs czy łuszczyca

Otóż od 2 lat jestem łuszczykiem, najpierw miałem na głowie strupy, zaleczyłem ją, potem pojawiły się na ciele - w małych ilościach - na łokciu,na nogach 2 plamy. W ciągu roku zaleczyłem głowę, ale po pół roku się odnowiło na głowie - mam kilka strupków małych i zdiagnozowano ŁZS - głownie mnie swędzi na włosach po obu stronach głowy przy uchu, na górze i tyle spokój, mam kilka ognisk, nie mam skorupy, tylko te małe ...
Czytaj więcej : łzs czy łuszczyca | Wyświetlone : 626 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Witam:)

Witam wszystkich:) jestem tu nowa i mam nadzieje, ze dzieki Wam szybko odnajde sie miedzy Nami i bede sie czuła jak miedzy przyjaciółmi:) i do tego bede mogla sie dowiedzieć wiele rzeczy nowych na temat luszczycy:) i najlepszego Kobitki:) pozdrawiam:*
Czytaj więcej : Witam:) | Wyświetlone : 605 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Przywitaj się!

Cześć wszystkim.

Witam. Nazywam się Rafał, mam 22 lata i od dwóch lat choruje na plamki :D Leczę się bardziej domowymi sposobami bo nie ufam lekarzom za to że nie potrafili zdiagnozować mojej choroby przez prawie pół roku. I w ogóle nie pomagają tylko szkodzą :D Bynajmniej takie jest moje zdanie :D ...
Czytaj więcej : Cześć wszystkim. | Wyświetlone : 222 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Przywitaj się!

Witajcie

Witam wszystkich forumowiczów,mam na imię Seweryna, jestem nowa na forum.
:geek:
Czytaj więcej : Witajcie | Wyświetlone : 87 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Przywitaj się!

Co to jest ??

Witam. Od jakiegoś czasu mam coś takiego.Nie mogę pójść do lekarza bo nie ma mnie w polsce.
Te plamki wydają się być takie trójwymiarowe :D
Są one tak lekko jakby popękane jakby naskórek był suchy ale nic się nie łuszczy, skóra nie odpada.

Oto zdjęcia.
Prawa strona szyi
http://imageshack.us/photo/my-images/27/dsc0101ji.jpg/
Lewa strona
http://imageshack.us/photo/my-images/22/dsc0097ch.jpg/
Czytaj więcej : Co to jest ?? | Wyświetlone : 198 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Łuszczyca a antybiotyki

Stoję aktualnie przed wyborem, czy brać antybiotyk czy nie. Chodzi o sumamed, boję się, że po nim mnie wysypie, albo łuszczyca sie pogorszy, a już miesiąc ciągnie mi się infekcja i chciałabym ja wreszcie wyleczyć. Czy u was antybiotyki powodują wysypy? Doradźcie.
Czytaj więcej : Łuszczyca a antybiotyki | Wyświetlone : 773 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Ogólnie o łuszczycy

Polytar Liquid

Hej ludzie, czy komuś z Was w aptece także powiedzieli, że UE uznała dziegieć za rakotwórczy i go wycofali i nie będzie można dostać już leków, w których składzie jest dziegieć? Jestem załamana, bo szampon Polytar Liquid bardzo mi pasował a tu się dowiaduję, że już go nie kupię..
Czytaj więcej : Polytar Liquid | Wyświetlone : 2852 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Leczenie tradycyjne

Heeeej :)

Cześć wszystkim :)
Jestem Agata, mam 21 lat i łuszczycę :crazy:
mam nadzieję, że to forum pozwoli mi dowiedzieć się czegoś nowego o naszej chorobie i sposobach walki z nią. Pozdrawiam wszystkich w plamki :*
Czytaj więcej : Heeeej :) | Wyświetlone : 120 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Przywitaj się!

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 22249 • Liczba wątków: 1790 • Liczba użytkowników: 2087