Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Nie radzę sobie...

Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.

Re: Nie radzę sobie...

Postprzez Basieńka44 22 gru 2012, o 18:33

Łuski jednak jakby mniej było we włosach z tego co widać na zdjęciach ale to nie steryd.................. nawet one po jednym użyciu nie zadziałają :) :)
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Reklama

Postprzez zalamana 22 gru 2012, o 18:34

ide zaraz do apteki i zobacze czy cos z tego tam bedzie... czy to wyglada jakbym miala luszczyce?? nie ma mnie teraz w polsce dlatego mam wielki problem z pojsciem do lekarza, inaczej juz bym tam byla...
zalamana
Świeżak

Postprzez Basieńka44 22 gru 2012, o 18:38

To inaczej się sprawy mają bo możesz tego nie dostać tam gdzie jesteś tu masz temat innych osób za granicą
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,84457
może tu coś znajdziesz dla siebie
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez antonia 22 gru 2012, o 21:50

W każdej aptece za granicą możesz otrzymać doraźną pomoc. Wystarczy tylko powiedzieć o co chodzi. Klotrimazol lub inną zastępczą maść też Ci sprzedadzą, zgłoś się do pielęgniarki, to Ci wypisze receptę. Powodzenia i Wesołych świąt.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez zalamana 25 gru 2012, o 22:57

dziś umyłam włosy szamponem Selsun Chattem i co? Dalej jestem załamana... głowę pokrywa sucha skóra i jest jeszcze gorzej bo teraz rozprzestrzeniło się i praktycznie cała głowa jest pokryta suchą skórą...
zalamana
Świeżak

Postprzez antonia 26 gru 2012, o 00:00

Trudno jest cokolwiek doradzać w Twoim przypadku. To, co masz na głowie nie musi być łuszczycą, równie dobrze może to być jeden z rodzajów grzybicy, którym łatwo się jest zarazić gdzieś na basenie, albo nawet u fryzjera. Basieńka radziła Ci klotrymazol i chyba do czasu wizyty u lekarza możesz spokojnie to używać. Powinno przynieść Ci ulgę, a na pewno nie zaszkodzi. Wizyta u lekarza jest w Twoim przypadku konieczna w celu rozpoznania choroby i jej prawidłowego leczenia. Powodzenia :)
antonia
Doradca

Postprzez zalamana 26 gru 2012, o 00:08

Dziękuję za podpowiedzi. Mama wysłała mi jeszcze maści, o których czytałyśmy na forum, że pomagają. Powinny dojść zaraz po świętach, więc jeszcze spróbuję. Jeśli nie pomogą pójdę do lekarza po nowym roku. Będzie mnie to sporo kosztowało za granicą niestety...ale warto, żeby to wyleczyć. Mam tylko nadzieję, że to nie jest właśnie łuszczyca. Pozdrawiam
zalamana
Świeżak

Postprzez Olaf 8 sty 2013, o 10:11

a Dlaczego masz problem żeby się wybrać do lekarza za granicą ? wystarczy poszukać Polskiego Lekarza a takich wszędzie pełno :)
Olaf
Poszukiwacz

Postprzez zalamana 8 sty 2013, o 14:56

tyle to ja wiem :) problem innej natury, ale mniejsza o to bo prawie mi juz przeszlo :)
zalamana
Świeżak

Postprzez antonia 8 sty 2013, o 19:49

zalamana napisał(a):, ale mniejsza o to bo prawie mi juz przeszlo

A co stosujesz, że przechodzi? :)
antonia
Doradca

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Motywacja i samopoczucie