Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Dlaczego...........................

Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.

Re: Dlaczego...........................

Postprzez Gwiazdeczka 17 sty 2016, o 22:04

sardiah13 napisał(a):Dzis jest sylwester,wiekszosc ludzi się bawi,swietuje,tacy bez problemów..a ja siedze i mam dość.dosc tej łuszczycy,ciągłej walki,smarowania,patrzenia w lustro.ciągle powtarzam będzie dobrze.......ale nie jest.
Najgorsze jest to ze łuszczyca zniszczyła mi twarz,zabiera mi prace,ludzie myslą ze jestem czymś zarażony,jakis nosiciel kosmicznej choroby...przykre

Nie ma co się użalać nad sobą, bo to nic nie zmieni. Co więcej, spowoduje tylko zły nastrój.
Znam jednego profesora, bardzo mądrego człowieka z łuszczycą. Pracuje normalnie, jak inni, nikt nie boi się podać Jemu ręki (chociaż łuszczyca jest zaawansowana). Uważam, że ma o tyle gorzej, bo pojawia się u Niego łysina i dokładnie widać łuski na głowie.
Sama mam łuszczycę i nie narzekam na swoje życie w społeczeństwie. Nie mam zamiaru siedzieć w domu i się nad sobą użalać! Moi znajomi wiedzą o mojej chorobie i to tolerują. Zresztą, w przeciwnym razie nie byliby moimi znajomymi.
Przecież nikogo tą chorobą nie zarazisz!
Gwiazdeczka
Świeżak

Reklama

Postprzez sardiah13 21 sty 2016, o 01:23

Czasem są takie dni ze naprawdę człowiek ma dość.
Tak mają Panstwo racje ze nie ma co się uzalac nad sobą. bo to chyba nic nie wnosi do naszej codzienosci.
sardiah13
Świeżak

Postprzez antonia 21 sty 2016, o 11:44

Tak, wszyscy miewają beznadziejne dni, w głowie czarne chmury a w oczach deszcz. Ale zawsze po tym wychodzi słońce :)
Trzeba pomyśleć o swoich marzeniach, o czymś co się chce w życiu osiągnąć i dążyć do tego. Zawsze twierdzę, że marzenia się spełniają ale trzeba temu pomóc. Ludzie uciekają od smutasów, bo mają dosyć swoich zmartwień, ale gdy się uśmiechasz, każdy odpowiada Ci uśmiechem i nie ważne, czy jesteś w kropki, czy masz idealny wygląd.
Ciesz się, że możesz biegać, skakać, lepić bałwana i pływać. Nie wszyscy mają taką szansę, korzystaj mądrze z tego co masz a będziesz szczęśliwy.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez Gwiazdeczka 25 sty 2016, o 21:33

antonia napisał(a):Tak, wszyscy miewają beznadziejne dni, w głowie czarne chmury a w oczach deszcz. Ale zawsze po tym wychodzi słońce :)
Trzeba pomyśleć o swoich marzeniach, o czymś co się chce w życiu osiągnąć i dążyć do tego. Zawsze twierdzę, że marzenia się spełniają ale trzeba temu pomóc. Ludzie uciekają od smutasów, bo mają dosyć swoich zmartwień, ale gdy się uśmiechasz, każdy odpowiada Ci uśmiechem i nie ważne, czy jesteś w kropki, czy masz idealny wygląd.
Ciesz się, że możesz biegać, skakać, lepić bałwana i pływać. Nie wszyscy mają taką szansę, korzystaj mądrze z tego co masz a będziesz szczęśliwy.

Bardzo mądre słowa ;)
Gwiazdeczka
Świeżak

Postprzez sardiah13 27 sty 2016, o 22:14

Tak można powiedzieć ze to mądre słowa..
Dziekuje za motywacje i dodanie sił.
pozdrawiam serdecznie
sardiah13
Świeżak

Postprzez Gwiazdeczka 30 sty 2016, o 00:30

Głowa do góry! Jesteśmy z Tobą :D
Gwiazdeczka
Świeżak

Postprzez WiolkaKlaman 24 mar 2016, o 12:03

Pięknyy dzień za oknem, słoneczko - taka dzisiejsza motywacja :)
WiolkaKlaman
Świeżak

Postprzez medi 2 lut 2017, o 13:58

Przede wszystkim - nie poddawaj się ! Każdy z nas boryka się z jakimiś problemami zdrowotnymi :( Popieram wypowiedzi wyżej - jak najwięcej witamin, dieta i dopasowanie leków.
medi

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Motywacja i samopoczucie