Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 3 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 3 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Wyleczyłam łuszczycę :)

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Re: Wyleczyłam łuszczycę :)

Postprzez niagu 11 sty 2013, o 00:30

wtrące sie.ja jak zobaczyłam obiad przygotowany wedlug tego co moge a czego nie to mi łzy w oczach stanęły.masakra.chuda jestem i jeszcze to jałowe jedzenie.podstawa to chyba nie myśleć o chorobie.mi pomagały i mojemu kuzynowi tez jakis spray i krem blue cap czy cos takiego.trzymam kciuki bo mi co chwile pomaga cos innego i mam nadzieje ze wam tez.
niagu
Świeżak

Reklama

Postprzez Basieńka44 11 sty 2013, o 08:33

wtrące sie.ja jak zobaczyłam obiad przygotowany wedlug tego co moge a czego nie to mi łzy w oczach stanęły.

kochana nie jest tak ważne to co jemy a to co wchłaniamy :D :D
mozesz jeść same pyszności a jak wchłanianie złe i tak będziesz chuda
poczytaj o tym :D
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez gerardbutler 7 mar 2013, o 10:11

witaj,super ze ci pomogla dieta......ale u mnie sie nie sprawdza.
nie jem wogole smazonych rzeczy,tak samo tlustych,miesa unikam,bo nie lubie
a luszczyce jak mam tak mam............... :angry: :angry:
gerardbutler
Poszukiwacz

Postprzez antonia 7 mar 2013, o 10:36

gerardbutler napisał(a):witaj,super ze ci pomogla dieta......ale u mnie sie nie sprawdza.
nie jem wogole smazonych rzeczy,tak samo tlustych,miesa unikam,bo nie lubie
a luszczyce jak mam tak mam............... :angry: :angry:

Ja również modziłam z dietami, ale kiedy zauważyłam, że nie pomaga przestałam się znęcać nad sobą.
Teraz jem wszystko, na co mam ochotę xd xd w miarę rozsądku, żeby wyglądać normalnie xd xd
łuszczycy mam bardzo maleńko, w zaniku.
Opisywałam swój sposób leczenia, tani i zupełnie niekłopotliwy, i wszystkich zachęcam do spróbowania.

http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=131&t=361

http://www.biedronkowo.info/
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez gerardbutler 7 mar 2013, o 11:08

czytalam..........ale niebalas sie w tym kąpac?przeciez skoro to do drog,to szkodliwe moze byc :angry:
gerardbutler
Poszukiwacz

Postprzez Basieńka44 7 mar 2013, o 11:59

Ja też się w tym kąpie :D :D
czy się bałam
niewiedzą powoduje strach jak poczytasz i sprawdzisz wszystkie za i przeciw strach mija :D :D
Basieńka44
Doradca

Postprzez gslaw 7 mar 2013, o 18:49

Gratuluję Ci Podaj Dalej.

Jedno pytanie.
Czy ty aby nie zakochałaś się niedawno? :P
gslaw
Bywalec

Postprzez Basieńka44 7 mar 2013, o 18:56

...............................................
usunęłam bo nie doczytałam
Basieńka44
Doradca

Postprzez nakar 7 mar 2013, o 20:30

Witam wszystkich którzy zmagają się z tą chorobą i podam kilka sposobów jej wyleczenia ,wreszcie mi sie udało dlatego chcem się podzielić tą cudowną informacja , ogólnie łuszczyca nie występuje w Europie Zachodniej winny jest możliwe troszke nasz klimat ,pyłki,możliwe ze efekt czarnobyla ,brak słońca szczegolnie zimą , 2 razy wyleczyłem chorobe (pierwszy raz bedąc na Węgrzech w Miscolcu na basenach termalnych przez 2 tygodnie cały czas opalając się i pływając ....łuszczyca zginęła na rok ...drugi raz to był Egipt morze i opalanie baseny...itd również na rok zniknęła łuszczyca a teraz odkryłem również sposób w Polsce chociaż jest on ciężki i niektórzy powiedzą ze bardzo dziwny ale dla mnie to pomogło otóż przez tydzień od rana piwo i papierosy i praca zero jedzenia chyba ze pod wieczór cos przekąsić i po tygodniu znikneło wszystko i juz 9 miesięcy bez łuszczącej się skóry a po tygodniu jadłem dosłownie wszystko smażone jak i gotowane ,papieroski, piwo 6x dziennie i nie ma sladu po chorobie ...chodzi o oczyszczenie wątroby ale tak całkowicie jak ktos mysli ze jak przez dzien nie zje i wyzdrowieje to nie tędy droga to nie dzień a kilka dni na marchewkach i mam po chorobie ogólnie jak Hitler głodził ludzi w obozach nie znali tej choroby także powodzenia zróbcie coś z sobą buźka powodzenia wszystkim!!!!
nakar
Świeżak

Postprzez antonia 7 mar 2013, o 20:45

nakar napisał(a): a teraz odkryłem również sposób w Polsce chociaż jest on ciężki i niektórzy powiedzą ze bardzo dziwny ale dla mnie to pomogło otóż przez tydzień od rana piwo i papierosy i praca

Wow!!!.... Jesteś genialny!.. Ale patent!!.. Popatrz,... a my się tu głowimy jak się pozbyć tej zasranej łuszczycy! xd xd xd
Zdradź nam jeszcze gdzie pracujesz? xd xd
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Moje leczenie