Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 1 zidentyfikowany, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość

Wycięcie migdałków metodą walki z łuszczycą.

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Wycięcie migdałków metodą walki z łuszczycą.

Postprzez kruszynka 1 paź 2017, o 13:09

Witam.
Zacznę od tego, że łuszczycę mam od 27 lat. Ostatnie lata były ok. Wielki powrót choroby nastąpił w maju tego roku po ropnej anginie. Potem kolejna angina w czerwcu i znów wielki wysyp, z którym walczę do dziś. Laryngolog zalecił wycięcie migdałków choć nie są wcale w złym stanie. Skonsultowałam się z innym laryngologiem i usłyszałam to samo, choć ten drugi powiedział, że gwarancji nie mam. Mój endokrynolog, który notabene sam zachorował niedawno na łuszczycę twierdzi, że powinnam wyciąć migdały bo tym samym eliminuje stany zapalne w przyszłości a to dużo. Umówiłam się na zabieg w przyszłym tygodniu. Podobno boli bo będę mieć znieczulenie miejscowe. Ale nie bólu się boję. Jestem dość wytrzymała. Boję się jak moja łuszczyca zareaguje na znieczulenie, czy środki przeciwbólowe. No i w pewnym sensie boję się, że po tym zabiegu z łuszczycą nic się nie zmieni. Jeśli ktoś z Was zdecydował się na zabieg to napiszcie co dalej. Pozdrawiam.
kruszynka
Poszukiwacz

Reklama

Re: Wycięcie migdałków metodą walki z łuszczycą.

Postprzez Paweł 2 paź 2017, o 09:37

Mojej koleżanki córce wycięli migdałki i łuszczyca się całkowicie cofnęła. Miała stan zapalny od migdałków, którego nie było widać normalnie. Dopiero jakieś badania wykazały, że jest stan zapalny migdałków.
Paweł
Administrator

Re: Wycięcie migdałków metodą walki z łuszczycą.

Postprzez kruszynka 4 paź 2017, o 20:10

U mnie chyba jest tak samo. Wczoraj zrobiłam ASO - 755, a zaznaczam, że jestem zdrowa. Pokazałam wynik lekarzowi rodzinnemu bo na konsultację z laryngologiem za późno. Usłyszałam, że ten wynik pokazuje jasno, że na moje migdały już czas. Poza tym łuszczyca wysiewa stale, tak więc widać, że stan zapalny gdzieś się toczy.
kruszynka
Poszukiwacz

• Reklama

Powrót do Moje leczenie