Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Tremfya (guselkumab) - leczenie biologiczne polecam gorąco

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Tremfya (guselkumab) - leczenie biologiczne polecam gorąco

Postprzez mirekwrob@wp.pl 16 sty 2019, o 14:08

Jestem w trakcie leczenie biologicznego. Firma Jonson prowadzi badanie leku CNTO 1959 popularna nazwa Tremfya. Badanie jest pod kontem leczenia ŁZS,które także u mnie wystąpiło.Ten lek jest dopuszczony na zachodzie do leczenie łuszczycy skóry.Ten program w którym uczestniczę bada wpływ leku na ŁZS. Leczenie trwa ponad rok.Co 4 tygodnie zastrzyk i badania ogólne i krwi. Mi zostało już kilka miesięcy do czerwca 2019 r.Po 3 zastrzykach co 4 tygodnie objawy na skórze i głowie zniknęły. Stawy, jest poprawa bo opuchlizna znacznie zmalała.Polecam wszystkim.Ale aby się zakwalifikować trzeba niestety mieć zaatakowane stawy.Skóra jest całkowicie wolna od łuszczycy. Do tego stopnia że zostały mi maście DOVONEX 30 gram .Jeżeli ktoś by chciał to odstąpię bo mi są już niepotrzebne.Leczenie moje zobrazowałem zdjęciami co miesiąc robiłem miejsca z łuszczycą.
Jeżeli macie Państwo jakieś pytanie chętnie udzielę odpowiedzi mogę komuś pomogę.
Pozdrawiam
Mirosław
mirekwrob@wp.pl
Świeżak

Reklama

Re: Leczenie biologiczne polecam gorąco.

Postprzez Mirekz 16 sty 2019, o 21:50

Pewnie przed przystąpieniem wszystko elegancko Ci wyjaśnili, pytanie, są jakieś wady tej cud terapii?
Najpierw miałeś zwykłą łuszczycę i przeszło na stawy?
Mirekz
Świeżak

Re: Tremfya (guselkumab) - leczenie biologiczne polecam gorą

Postprzez mirekwrob@wp.pl 17 sty 2019, o 13:47

Ten lek jest dopuszczony na zachodzie w leczeniu łuszczycy,więc raczej jest bezpieczny.Badanie w którym uczestniczę jest pod kątem działania na stawy. Mogę tylko stwierdzić że po 3 zastrzykach w odstępie 4 tygodni ze skóry zeszło wszystko.Na stawy działa wolniej ,ale jest zauważalna poprawa.
mirekwrob@wp.pl
Świeżak

• Reklama

Powrót do Moje leczenie