Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

samopoczucie przy cyklosporynie

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Re: samopoczucie przy cyklosporynie

Postprzez antonia 25 maja 2017, o 14:22

szater napisał(a):Pielegniarka bedzie nadzorowac leczenie biologami??? to chyba w Anglii....

Pielęgniarki w Szwecji również tak jak w Anglii mają o dużo wyższe uprawnienia niż w Polsce.
Samodzielnie przyjmują pacjentów , robią badania, wypisują recepty, lekarz nie musi w tym uczestniczyć.
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Reklama

Re: samopoczucie przy cyklosporynie

Postprzez agorana 25 maja 2017, o 16:51

Jena tak tu sobie czytam ten wątek i się zastanawiam czy to coś złego, że się chce szybko ładnie wyglądać??? Sama choruję od 5 m-cy, diagnozę dostałam może niecały miesiąc temu i dla mnie to kawał czasu :((((
...i ja już chcę najlepiej natychmiast znowu ładnie wyglądać ;) chociaż fakt od tego obczytywania forum jakoś boję się sterydów (ale daivobet używam zgodnie z zaleceniem lekarskim - tylko nie pomaga niestety) ;(
Czasami trzeba odejść, żeby nie przeminąć.
agorana
Świeżak

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Moje leczenie