Menu użytkownika

Kupony

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (90) było 3 maja 2017, o 23:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Pomocy !

W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.

Pomocy !

Postprzez ufoo 2 mar 2017, o 15:56

Cześć Wszystkim !
Za dwa miesiące wychodze za mąż... biala sukienka, mnóstwo gosci i moja łuszczyc, ktora nie daje za wygraną. :devil: Zamiast sie cieszyc slubem, jestem przerażona... ;( Stan mojej łuszczycy jest okropny... nie wiem co mam już robic... probowalam cygnoliny, sterydów i nic. :(
Choruje od 3 lat, ani razu nie mialam remisji, zmiany mam dosłownie wszędzie.
Proszę Was o pomoc, wiem, że czasu mam mało i pewnie tego nie zalecze tak jakbym chciała, ale chociaż troszke.

Ostatnio zaczełam chodzić na solarium, staram sie chodzic regularnie mniej wiecej co 3 dni. Oczywiscie po solarce sie cala natłuszczam oliwka dla dzieci, ale poza tym nie smaruje sie niczym. Stąd moje pytanie... jakimi mascmi sie smarować ? w domu mam cygnoline i dermovate. Prosze Was o pomoc ...
ufoo
Świeżak

Reklama

Re: Pomocy !

Postprzez Basieńka44 28 mar 2017, o 21:37

ufoo napisał(a):Cześć Wszystkim !
Za dwa miesiące wychodze za mąż... biala sukienka, mnóstwo gosci i moja łuszczyc, ktora nie daje za wygraną. :devil: Zamiast sie cieszyc slubem, jestem przerażona... ;( Stan mojej łuszczycy jest okropny... nie wiem co mam już robic... probowalam cygnoliny, sterydów i nic. :(
Proszę Was o pomoc, wiem, że czasu mam mało i pewnie tego nie zalecze tak jakbym chciała, ale chociaż troszke.

Ostatnio zaczełam chodzić na solarium, staram sie chodzic regularnie mniej wiecej co 3 dni. Oczywiscie po solarce sie cala natłuszczam oliwka dla dzieci, ale poza tym nie smaruje sie niczym. Stąd moje pytanie... jakimi mascmi sie smarować ? w domu mam cygnoline i dermovate. Prosze Was o pomoc ...

Spróbuj kąpieli w soli i oleju co dzień na początek jak masz oczywiście wannę super natłuszczają i oczyszczają skóre.
Prawdziwa przyjaźń opiera się na tym,co jest dobre dla obydwu przyjaciół
Basieńka44
Doradca

Postprzez antonia 29 mar 2017, o 00:45

Potwierdzam dobrą opinię o maści YIGANERJING, możesz spróbować i wydaje mi się, że szybko zaleczysz zmiany, do wesela powinno się dużo poprawić, a może przy odrobinie szczęścia zejdzie wszystko.

Poprawiam link do ebay podany przez Krzysia.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from= ... 5573.m1684
Viber, WhatsApp nr.tel na priv.
antonia
Doradca

Postprzez MłodaDama 30 mar 2017, o 23:13

ufoo napisał(a): probowalam cygnoliny, sterydów i nic. :(

a jak reagujesz na naświetlania? Jakbyś włączyła lampy PUVA to i skórę byś miała ładnie opaloną i zmiany szybko by znikły, ewentualnie bardzo się zmniejszyły :)
MłodaDama
MłodaDama
Poszukiwacz

Postprzez lola944 12 kwi 2017, o 18:44

Hej wszystkim, szczerze mówiąc nigdy nie udzielałam się na forum ale od dluzeszgyo czasu sama sobie nie potrafie poradzić z tym, od 9 lat borykam sie z łuszczycą na głowie dodam ze mam 23 lata, od poł roku strasznie mi sie zaostrzyło, spiąc włosów nie moge bo wszytsko widac, staram się smarowac jak najczesciej róznymi specyfikami ale nic nie pomaga, cięzko u mnie z czasem poniewaz jestem studentką dzienna oraz pracuje miedzy czasie. Chodziłąm na prawde duzo po lekarzach nawet znachorach którzy jak widac nic nie wskórali, w wiekszosci znika ale dzien pozniej narasta spowrotem byłam w takiej desperacji ze zaczelam smarowac sobie lorinden A po dwóch tygodniach zauwazyłam jakby mi robily sie zakola i wypaliło mi je całkowicie. ;( Błagam pomocy juz sama nie wiem co moge zrobic
lola944
Świeżak

Postprzez antonia 12 kwi 2017, o 23:39

Odmocz sobie łuskę ciepłym octem jabłkowym pod folią na noc a rano gęstym grzebieniem wyczesz dokładnie. Jak włosy całkowicie wyschną,
wcieraj cieniutko w skórę głowy maść chińską YIGANERJING. Gdyby łuska jeszcze narastała powtarzaj zabieg, później już tylko chińską aż do zaleczenia. Powinno szybko i skutecznie pomóc.
antonia
Doradca

Postprzez antonia 13 kwi 2017, o 08:45

antonia napisał(a):Odmocz sobie łuskę ciepłym octem jabłkowym pod folią na noc a rano gęstym grzebieniem wyczesz dokładnie. Jak włosy całkowicie wyschną,
wcieraj cieniutko w skórę głowy maść chińską YIGANERJING. Gdyby łuska jeszcze narastała powtarzaj zabieg, później już tylko chińską aż do zaleczenia. Powinno szybko i skutecznie pomóc.

Zapomniałam dopisać, że zawsze trzeba dokładnie spłukać głowę i wysuszyć zanim się wetrze maść.
antonia
Doradca

Postprzez lola944 13 kwi 2017, o 09:27

Dziękuje bardzo bedę próbować wszystkiego! mam nadzieje że pomoże :)
lola944
Świeżak

• Reklama

Powrót do Moje leczenie