W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 Gosia1423
#14159
Na razie mam przestoje w leczeniu, bo wszystko się pokończyło, a na razie nie mogę nic dokupić, bo mnie studia wypłukały doszczętnie... :(
 Basieńka44
#14160
Gosia1423 pisze:Na razie mam przestoje w leczeniu, bo wszystko się pokończyło, a na razie nie mogę nic dokupić, bo mnie studia wypłukały doszczętnie... :(
Gosia znam ten ból ale musisz czymś maziać bo inaczej wróci wszystko jak było nawet zwykły krem bambino lepszy jak nic :(
 Gosia1423
#14167
Basieńka44 pisze:
Gosia1423 pisze:Na razie mam przestoje w leczeniu, bo wszystko się pokończyło, a na razie nie mogę nic dokupić, bo mnie studia wypłukały doszczętnie... :(
Gosia znam ten ból ale musisz czymś maziać bo inaczej wróci wszystko jak było nawet zwykły krem bambino lepszy jak nic :(
Wiem, że nie należy dopuścić do przesuszenia skóry. Ostatnio nawet wykorzystałam oliwkę niemowlęcą i efekt był całkiem, całkiem :D
 Gosia1423
#14251
Mój eksperyment z octem jabłkowym.

Stosowanie: ocet wcierać jak oliwkę, najlepiej po kąpieli.

Objawy: w miejscach, gdzie uszkodzony jest naskórek będzie piekło. Uczucie jak przemywanie rany.

Efekt: Już po mniej więcej godzinie do dwóch zmiany stają się jasnoróżowe. Ocet ten skutecznie zapobiega powstawaniu nowej łuski. Zmiany stają się bardziej płaskie. Po pewnym czasie można zaobserwować cofanie się zmian.

Czy ktoś też jest chętny przetestować? Jestem ciekawa jak na innych działa ta kuchenna przyprawa :D
 Basieńka44
#14252
U mnie działała tak samo przerwałam stosowanie ale taki sam efekt był :) jakby co wrócę do niego jeszcze na początku faktycznie piecze zwłaszcza jak podrapane miejsca ale wtedy można rozcieńczyć z wodą pół na pół działanie jest :) bez przykrych objawów :D :D
Awatar użytkownika
 antonia
#14253
Potwierdzam. Wyleczyłam skórę głowy. :D
 pańka
#14844
Witam mam na imię andrzej jestem nowy na forum ja też mam panią z 15 lat ale znalazłem sposub na ł rewelacyjny mydeło naturalne do mycia ze srebrem i balsam cetapi do smarowania i nie ma nic lepszego . próbowałem wszystkiego możliwego i nic nie pomagało i więcej luzu zero stresu bo ł się wtedy nasila .
 BIATA
#14864
A mam dziewczyny do Was pytanie bo ja stosuję ten ocet jabłkowy na skórę głowy ALE wcześniej go podgrzewam i wcieram go w głowę zakładam folię i ręcznik i po dwóch godzinach zmywam, a jak Wy robicie z ciałem?? też podgrzewacie przed smarowaniem? zmywacie go potem??
Awatar użytkownika
 antonia
#14866
Ja nie podgrzewam. Smaruję na kilka godzin przed kąpielą a potem jak zwykle, po kapieli jakaś niesterydowa maść. :D
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17